padalieties:)

 
Reitings 11
Reģ: 06.03.2011

sāksim ar to, ka man ir 17 gadi. taču morāli jau sen jūtos kā 25gadniece. sev dzīvē esmu nospraudusi nepieklājīgi augstus mērķus, man ir sapņi, kuru dēļ esmu gatava daudz ko ziedot. jau tagad es apzinos, ka veselīgs uzturs, mācības, labs miegs un visādi citādi sevi negraujošs dzīvesveids mani tikai ceļ uz augšu. es neesmu ideāla, kaut gan gribētos tādai būt. skolā nejūtos kā savā ādā, neliekas, ka tur ir mani cilvēki, mana vieta. protams, mācības -ļoti svarīgi, bet tie bērnudārznieki visapkārt. . es nespēju uzvesties kā gribētu un bieži vien palaižu garām daudz brīnišķīgas iespējas, jo nespēju justies brīvi

man tagad šķiet, ka esmu jau veca un pus dzīve ir palaista garām (skola, skola). nu nopietni, laiks tā skrien. liekas, ka skola sagraus manu personību un es neko nesasniegšu. gribētos arī pastrādāt, kādu nelielu darba pieredzi iegūt, tikai šaubos, vai manā vecumā tas ir reāli. vai jūs, aizejot no skolas, sākāt justies savādāk? vai daudz ir tādas, kas sasniegušas savas virsotnes? ar ko man vispār sākt, ko darīt, lai sevi attīstītu vēl vairāk?

06.03.2011 14:58 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Ideja ir laba, bet neapzinās realitāti, ka ar šādu attieksmi to grūti sasniegt.
06.03.2011 15:38 |
 
Reitings 11
Reģ: 06.03.2011
esmu izbaudījusi labas dzīves garšu un negribu tās sajūtas savas dzīves laikā pazaudēt ;-) labi, paldies, meitenes, tas, ka man ir ambīcijas un es zinu, ko gribu, uzreiz nozīmē, ka esmu iedomīga, 13gadīga skuķe. starp citu, es nesaucu visus par muļķiem, vienkārši uzvedība mana vecuma jauniešiem ir tik tiešām bērnišķīga. ne visiem, bet daudziem. kamēr vieni mācās, citi no papīra loka lidmašīnītes un met ar tām pa galvu skolotājām. es piederu pie pirmajiem, tāpēc atļaušos šos otros nosaukt par bērnudārzniekiem - tādu uzvedību neuzskatu par 18gadīgu cilvēku cienīgu! lai jums veicas :-P
06.03.2011 15:38 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
tev ir 17 gadi, nu nekur tu normālu darbu, izņemot apkopēju, maximas (labākajā gadījumā) pārdevējas darbu nedabūsi, vēl vari mēģināt iet maķītīt strādāt :D:D:D
tu uzdevi jautājumu ar ko tev sākt, tieši tā, sāc ar mazumiņu, man ir 25 gadi, tici man es labāk gribētu būt 17 gadīga, iedomīga skuķe, kuru uztur vecāki, nevis kulties pa dzīvi un neko tā arī īsti nedabūt, jo manas ambīcijas arī vienmēr ir bijušas augstas, un bieži ir sanācis aplauzties...
06.03.2011 16:11 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Man 17 gados arī likās, ka neviena gudrāka, veiksmīgāka un labāka par mani nav :D tev tas pāries, tici man, kad iziesi dzīvē un sastapsies ar dažādiem cilvēkiem, ne tikai saviem klasesbiedriem, tu sapratīsi, cik patiesībā nepieredzējusi un parasta esi.

Mazliet pabojāšu tavas ilūzijas. Tu esi tikai 17 gadus jauns skuķis, bez izglītības, prasmēm, spējām un daudz kā cita. Nekas vairāk kā pārdevēja vai apkopēja tu tagad nevari būt. Nāksies vien sākt no zemākā pakāpiena un strādāt par minimālo, neskatoties uz tavu šausmīgi foršo personību un visaptverošo gudrību.
Par kaut kādu virsotņu sasniegšanu vispār varēsi runāt gados 50, kad visu dzīvi būsi strādājusi, sevi pilnveidojusi un cīnījusies. Tā kā iesaku nolaisties no mākoņiem.
06.03.2011 16:19 |
 
Reitings 610
Reģ: 31.07.2010
Līdz ar gadiem mainīsies Tava domāšana un dzīves uztvere ;) 17 gadi tas nekas nav, vēl sīks skuķis esi ;)
06.03.2011 16:37 |
 
Reitings 360
Reģ: 19.09.2010
Uzskatu, ka cilvēkam ir jādzīvo savos gados.. Vēlāk tas atstāj negatīvākas sekas.
17 gados iespejams cilvēks ir izbaudījis, pārdzīvojis daudz... bet tas jau neliecina par briedumu.

Tici man.. viss tev vēl priekšā.. Nolaidies no sava neizpratnes mākoņa augstumiem un centies atbrīvoties.

Lai sevi attīstītu vairāk.. izklītojies. Skola dod tev lielisku iespēju. Ja tu ar to mierīgi tiec galā, mācies kaut ko papildus, kādu valodu apgūsti.
06.03.2011 16:59 |
 
Reitings 360
Reģ: 19.09.2010
Man liekas, ka tev vienk ir kaut kādas psiholoģiskas problēmas.
06.03.2011 17:02 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Aiaiaj, kāds maksimālisms. :-D
17 gados es mācījos ļoti labi, bet izcilniece noteikti nebiju- manā skolā bija daudz zubrīšu.Kamēr viņi zubrija teorijas un cīnījās par katru balli, es tusējos un dibināju kontaktus. Komunikācijas spēja un prasme rast pareizo pieeju cilvēkiem dzīvē ir daudz vairāk vērta par izcilām atzīmēm. Taču ar attieksmi " man ir 17 un es esmu jau vislabākā un visgudrākā" tu atdursies pret betona sienu. Savā vecumā tu pat uz 250Ls vari necerēt. |-)
06.03.2011 17:03 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Kā es gribu 17 gadus atkal |-) (l) visu darītu savādāk,bet to jau tikai tagad saprot..
06.03.2011 18:53 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Hmm. Varu mazliet vilkt paralēles ar sevi, bet man karjera īsti nebija tik svarīga, ambīcijas - netik. Man vienkārši nebija interesanti ar sava vecuma jauniešiem. Ko es darīju? Iesaistījos organizācijās, kur bija nobriedušāki un vecāki cilvēki (līdz ar to-man bija interesanti + krāju pieredzi). Un centos sevi piespiest ielīst atpakaļ tajā vecuma grupā. Nu savā ziņā izdevās (kaut jau atkal-kursā vislabākais kontakts ir ar 30 gadīgu sievieti).
Un pašlaik-Tu vel varin atļauties būt neprātīga, ne tik piezemēta un nopietna. Tas ir liels pluss. Pēc tam-krāsies dzīves smagums un gribēsies tos tīņu gadus atpakaļ.
06.03.2011 19:02 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Man 15-16 gados līdzīgi likās. :D Viss kārtībā, pāries. :D
06.03.2011 19:26 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Es ieteiktu atrast reālu 25gadnieci, kas Tev varētu būt tāda kā dzīves skolotāja ;-) Ar kuru varētu aprunāties, iedvesmoties utt.
Un vispār jādraudzējas ar vecākiem cilvēkiem, jo vairums 17gadnieku tiešām ir vēl pārāk bērnišķīgi.
06.03.2011 20:17 |
 
Reitings 161
Reģ: 23.06.2010
Tas, ka klasesbiedri uzvedas bērnišķīgi, nenozīmē, ka viņiem nav ambīciju un mērķu. ;-) Vienkārši ne visi cilvēki ir tik nopietni, kuri par to vien kā domā. Un skola noteikti negrauj tavu personība, skola ir tā vieta, kur šo personību var izveidot! Vispār ir jāprot pielāgoties cilvēkiem - tu vari ar klasesbiedriem jokoties, bet savu nopietno pusi atstāt cilvēkiem, kuri tevi sapratīs. Atkārtošos kā pārējās, šis stulbums tev pāries, un tu noteikti morāli nejūties kā 25gadniece, jau tavs niks vien parāda to, ka tāda neesi. :-D
06.03.2011 20:24 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Vai, vai..kā es gribu savus 17 atpakaļ. Man arī tad likās, ka visi stulbi, es vienīgā tā gudrā :-D . Pienāca laiks, aplauzos un sapratu, ka patiesībā es visu nezinu. Runājot par karjeras veidošanu - es arī uzskatīju, ka viss būs viegli un rožaini. Patiesībā, viss nenotiek tā, kā iecerēts. Tādēļ labāk nedzīvo pēc plāna, bet ļaujies dzīvei un izbaudi jaunību, lai vecumdienās nav jākož pirkstos.
PS. tomēr, man ir prieks, ka tu koncentrējies uz mācībām un gaišu nākotni. :-)
06.03.2011 20:36 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man liekas loti pozitivi ,ka tev ir lieli sapni-nu kadreiz jau ta ir ,ka tajos 17 tie sapni ir "loti lieli"-bet es priecajos ,ka tu skaties talak,centies tos sasniegt!Atceros ,ka mana klase bija daudz sportistu,kuriem nemaz laika nebija "tuseties"-vini bija ieksa sava sporta ar visam 4-es nedomaju ,ka vini kaut ko zaudeja,ka nevareja patuseties,uzpipet,iedzer :-P !Katram savs! (l)
Es vienmer esmu sapnojusi par kaut ko tadu,varbut nerealu,bet tas mani loti iedvesmo un nakotnes planiem- pat mana vecuma!!! (l)
06.03.2011 21:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits