!!!vīrieši IR dīvaini jeb mans stāsts!!!

 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011

Sveikas meitenes. :-) lieta tāda,ka nesaprotu,ko čalis grib no manis. Mēs iepazināmies decembrī,sarakstījāmies, un janvārī es aizbraucu pie viņa. Tajā laikā viņš bija tas,kurš man piedāvāja naktsmājas,kad tās bija vajadzīgas.Draugs,nekas vairāk. Bet,kad es viņu ieraudzīju, likās,ka saulīte sāka spīdet,palika tik patīkami. Ļoti mulsu viņa klātbūtnē. Viņš man izpalīdzēja,cik varēja,vienkārši tāpat, aiz labas sirds. Es jau pamanīju,ka viņš novērtē mani kaut kādā ziņā, esmu meitene,tādas lietas pamanu,un pašai viņš arī patika. Īpaša kontakta mums nebija, katrs ar savām problēmām aizņemti bijām, runājām pārsvarā pirms gulēt iešanas, vai arī,kad viņš piedāvāja vakariņas ēst. Viņš uztraucās par mani,vai es ēdu,vai man ērti,vai nevajag palīdzību. Es ik pa laikam sāku kārtot mūsu istabu,viņš bija priecīgs par to. Un vienu vakaru es nolēmu pārbaudīt, vai viņam pret mani ir kaut kas, sāku flirtēt vairāk nekā ikdienā, viņš mājienu saprata uzreiz apķēra mani,mīlinājās utt. Viņš gribēja ko vairāk,es atšuvu viņu(mēnešreizes,dooh:D). Nākamajā dienā viņš neieradās mājās,viss aizmirsās. Jutos kā pajole. Un tad izvācos no viņa mitekļa. Un te pēkšņi uz Sv.Valentīna dienu viņš uzaicināja mani pie sevis. Aizbildinoties ar to,ka vienam viņam bail palikt(jā,smieklīgi :D). Un tad viņš samīļoja mani un tadā garā,šoreiz nekāda mēģinājuma dabut seksu vispār nebija. Mēs visu nakti nogulējām apķērušies,runājām un tā. Aizgāju no rīta mājās un atkal nekā. Viņš man raksta katru dienu,interesējas kā man iet,stāsta savus pārdzīvojumus,bet kāpēc viņš nerīkojas?? Ja es viņam neinteresētu-viņš nerakstītu,neaicinātu ciemos, kur nu vēl stāstītu par privātām problēmām. Varbūt kāda ir sastapusies ar ko tādu?

03.03.2011 07:39 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Jā,bet vai viņš tiešām kopš 14.februāra nav bijis spējīgs mani nekur uzaicināt? Es devu mājienus,ka gribu viņu satikt, es tiešā tekstā uzaicināju viņu pie sevis. Viņš teica,ok un tā arī viss ar to beidzās :D
03.03.2011 20:11 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
kapec tev liekas, ka vins nerikojas? ka tad vinam butu jarikojas(jabildina tevi uzreiz vai jasaka-gribi but mana draudzene?). ta uzmanibas izradisana ar zvaniem, komunicesana utt ir ta rikosanas. varbut pati esi parak vesa /bikla/atturiga?
03.03.2011 21:08 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Jā, es esmu vēsa vispāribā, un arī viņš ir teicis,ka esmu samērā asa pret viņu. Bet es taču nevaru kārties viņam kaklā un pati saukt kaut kur, es nevēlos būt uzbāzīga :(
03.03.2011 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 2507
Reģ: 29.01.2009
Bet Zizhele, varbūt tieši to Tev vajadzētu darīt - kļūt uzbāzīgākai, savādāk viņš varbūt nesaprot! :-D
03.03.2011 22:56 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Man bail tikt atraidītai :D! Arī uz pēdējo vēstuli viņš neatbildēja. Un vakar,kad aicināju viņu ciemos,sākumā viņš piekrita,bet pēc tam teica,ka jāskatās futbols un viņam slinkums. Forši :D
03.03.2011 23:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!