Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sporta bikses

 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011

Hei, hei. Man ir īsta fashion-crime problēma! :-O :-D

Šodien par godu savai neizdarībai un bremzīgumam gribu aiziet pa lēto nopirkt garās trennuškas.

1) Varbūt esat manījušas kaut kur pa lētuci?

2) Mani nomāc bikšu galu jautājums - ir redzētas gan tādas platas ļurkatas, gan tādas, kuras varbūt pašas par sevi ir platas, bet kurām gali ir tā kā ar gumiju. Pie tādām masīvām skriešanas botām kādu galu bikses jūs ieteiktu pirkt? Gribētos tādas mīksta auduma ar pašiem galiem sašaurinātiem, bet neizskatīsies reti tizli? Viņas vispār ir tik garas, lai tā gumija ieietu botā un drēbe kaut nedaudz pārkarātos pāri, lai es neizskatītos pēc diegabikša? (t)

01.03.2011 18:17 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
2) aprakstītās bikses redzēju kādā no Sportlandiem, pelēkā krāsā, neatceros, kurā tirdzn. centrā - tādā, kur pretī ieejas durvīm ir paaugstinājums ar uziešanu augšā :). Bet iespējams, produkcija vienāda visos.

Vispār treniņbikses - jau esmu rakstījusi - lēti nopērkamas Adidas veikalā Kr.Barona ielā.
Ja vēlies vēl lētāk, tad ne-sprota veikalos - Terranova, NewYorker, un veikalā Galerija Rīga (2.stāvā) - NewYorker tipa veikals.
01.03.2011 18:34 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
cubus tagad ir tās trennuškas, kādas tu gribi, man besij tās, ar to gumiju galā, es gribu parastas 3 svītras, bet šausmīgi dārgas adidas sporta bixes :(
01.03.2011 18:37 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
hellish - to Adidas veikalu vajag čekot regulāri. Man šķiet, ka vakar bija skriešanas precēm atlaide. Un garās bikses tur visdrīzāk zem 10Ls maksāja. Tas taču nav dārgi, ne?
01.03.2011 18:48 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Womankind - paldies tev :-) Man firma šoreiz galīgi vienaldzīga - tāpat skriešu, kad mani neviens neredzēs :D Tad, laikam, tiešām atliek tevis pieminētie veikali. Gelerria Riga ir tā pie Brīvības ielas un Dzirnavu krustojuma? Tur varētu aiziet, tāpat neesmu bijusi :-)

Hellish - redz kā mums nesapass :D Man šķiet, ka ar tādām, kādas tu gribi, tagad būtu auksti. Bet tev jau gribas tieši adidas, ne? Tirgū 100% ir tādas pa lēto, nu tikai neliela nianse tajā, vai būs adidos vai abibas :D
01.03.2011 18:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits