Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mani nomāc mans izskats

 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009

Labvakar meitenes. Ceru ka visas nav nozudušas piektdienas baudīšanā un kāda varēs sniegt kādu noderīgu padomu, jeb vienkārši izteikt viedokli.

Pēdējā laikā esmu ļoti neapmierināta ar savu izskatu. Lielākā sāpe man ir sejas āda. Liekas tik nevesala, metas pumpas. Nezinu kādus līdzekļus lietot lai āda paliktu vesela un skaista.

Nākošais ir mati. Vasaras beigās nogriezu līdz pleciem un ļoti nožēloju, jo viņi ļoti lēnu aug un nemāku viņu normāli ieveidot lai skaisti stāv..Pluss viņi ir ļoti plāni..

Vēl visam klāt tagad ziemas laikā ļoti lūzt nagu. Tas ir tik šausmīgi, paskatos spogulī redzu nogulušu bālu meiteni, ar nevesalu ādu un matiem...

un galu galā es nemāku skaisti ģērbties.. Man ir tik daudz apģērba, bet es nemāku kombinēt, vienmēr uzvelku kas pa rokai, kādu bītleni un džinsas.. tas viss kopā mani padara šausmīgu..

Domāju beidzot sākšu iet uz solāriju, jo apnikusi bālā āda, kas pēc vasaras diez gan ātri ir izbalējusi.. Aizietu pie manikīra, friziera, dermatologa, BET man tam visam nav naudas. Eju autoskolā, tur aiziet visa kaut cik brīvā nauda... Drīz beigšu skolu, jāsāk strādāt, bet kur es tādā paskatā, ka nemāku pati skaisti izskatīties? Kā citām izdodas? AR KO SĀKT? Kā iemācīties kombinēt apģērbu? Kā kopt ādu, matus, neizlietojot kaudzi naudas?

26.02.2011 01:20 |
 
Reitings 577
Reģ: 29.01.2009
Es arī esmu neapmierināta ar savu sejas ādu ,esmu izmēginājusi daudzus līdzekļus bet neviens nav īsti labs :(
Aizej pie friziera pajautā lai tev nogriež griezumu ko ir viegli ieveidot un kopt :) par apģērbu paskaties kā skatlogs ir saģērbti manikeni ,pašpiko no kādas draudzenes vai vienkārši no kāda cilvēka kas tavuprāt ir smuki saģērbies .
26.02.2011 01:27 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Es pirms 2 nedēļām biju pie friziera apgriezu galus un ieveidoju, samaksāju 20ls. Bija ok, līdz izmazgāju. Nu nemāku es tā kā saka ievaidot. :-/

26.02.2011 01:31 |
 
Reitings 847
Reģ: 29.01.2009
vai arī piesakies Ievas paarveertiibaam:p
26.02.2011 01:31 |
 
Reitings 50
Reģ: 23.02.2011
Nu sejai noteikti ieteiktu dermatologu. Pašai ir tāda problēma.. Tagad ārstējos. :) Izmaksas nav tik astronomiskas.. Ja dabon no ģim. ārsta nosūtījumu tad 3 Ls(Jelgavā) un par katru vizīti tie paši 3Ls paliek. Vēl man bija tikai analīzes 3,50 un zāles pa 2 ls. vienīgais padārgi ir sejas kopšanas līdzekļi no aptiekas, bet tie visi kopā uz 20 ls sanāca. Citādāk šaubos vai ar sejas ādu tiksi galā. :(

Matiem, noteikti iekšēji vitamīni. Kāda silica vai perfectil. Vienīgais kas izglāba manus matus.. ā un vēl matu maska katru mazgāšanas reizi nedēļu no vietas. un tā reizi 2 mēnešos kūrīte. Mati ideāli. :)

Apģērbs... Nav nemaz tik sarežģīti. sāc ar to, kas ir vienkārši. šaurie džinsi + melna bītlene + modīga vienkārša soma un izteiksmīgas kurpes ir ideāls koptēls. Nezinu nevienu kam nepiestāv melns un džinsi :D
nevajag jau neko sarežģītu. sāc pamazām un iejūties sevī. Mīli sevi, tad arī tevi mīlēs citi. :)
26.02.2011 01:32 |
 
Reitings 577
Reģ: 29.01.2009
20 ls par galu apgriezšanu :-O drusku daudz .Man ir mati līdz pleciem parasti izmazgāju izžāvēju un iztaisnoju tas arī viss :)
26.02.2011 01:33 |
 
Reitings 243
Reģ: 02.08.2010
es iemācījos skaisti kombinēt apģērbu sekojot modes blogiem, ādai dzer daudz ūdeni, paskaties receptes kā taisīt maskas no mājās atrodamām lietām, bet vienmēr pameklē atsauksmes, lieto matiem balzāmu & maskas (beidz fēnot un taisnot, tikai īpašos gadījumos), regulāri apgriez matu galus (man ļoti patīk, kad ir svaigi apgriezti mati līnijā, nevis kkāda pusaplūzusi peļastīte), nagiem iemācies pati taisīt franču manikīru (parasto kopšanas manikīru var nopirkt jebkurā drogās, lai koptu ādu ap nagiem, franču nagu laku komplekts maksā 2-3 ls + nopērc nagu laku laineri (nagu laka ar ļoti smalku otiņu ~ 1 mm plata) ar spīdumu, lai smuki varētu nošķirt balto krāsu no pārējā, izskatās ļoti skaisti tā).
drēbes var atrast izpārdošanās, nesen promodā nopirku seksīgus zābakus par 7 ls, vecā cena 50, vajag tikai meklēt.
man šķiet svarīgas ir arī smaržas, skaties pati cik vari ieguldīt.
26.02.2011 01:34 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
vitamīnus lieto? Palīdzēs gan lūztošiem nagiem (ja tur, Tavā tekstā, tā bija domāts), gan matiem. Vari pamēģināt arī kaut kādus, kas uzlabo sejas ādu. Varbūt kādus kompleksos vitamīnus, kas ir visām trim problēmām. :-)
26.02.2011 01:35 |
 
Reitings 283
Reģ: 16.09.2010
Tiesam paskaties ka citas meitenes gerbjas,kaut tajos pasos dr.lv paskaties kadus meitenu profilus ;-)
Par matiem...ja tev smuki izskatas taisni mati,tad varbut iegadajies matu taisnotaju(tik nedriks aizmirst par aizsargajosu lidzekli matiem) vai tiesi otradi-ja skaisti izskatas lokaini mati,tad nem paliga matu putas.
Sejas adai varu ieteikt kopjosos losjonus,maskas..no kosmetikas vari lietos skropstu tusu,aizej uz salonu,lai izrausta skaisti uzacis :-)
26.02.2011 01:36 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Tur jau tā lieta,ka man pagaidām pat lieku 3ls nav, viss ir sarēķināts līdz 'pēdējam, nekam liekam nav naudas, bet jūtu,ka palieku stresaina izskata dēļ.. Un vēl,. kas man jāmaina ģimenes ārsts, tad arī varētu ko tālāk darīt..bet pagaidām nekā.. :(
Varbūt varat pastāstīt, ko jūs velkat ikdienā, kas jums liek justies skaistai?
26.02.2011 01:36 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
kleitas!!! :-)
26.02.2011 01:37 |
 
Reitings 197
Reģ: 29.01.2009
Varbut bushu launa, bet kapec ta jastreso? Man ir riepinja :-D , pumpas uz sejas, gerbjos, ka gribu, jo tomer man ir jajutas erti, nevis jagerbjas ta, lai patiktu citiem un nekad nejutos nomakta.
Ka jau meitene rakstija, ar arsta nosutijumu dermatologs nemaz nav tik dargs, biezak ej apgriez matu galinus (biski atrak aug mati), nagiem lieto stiprinosas nagu lakas.
Man varbut ir viegli ta teikt, jo pati ta nejutos, bet vienmer var atrast veidu ka to visu izdarit bez lieliem izdevumiem :-)
26.02.2011 01:39 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
bāba,tu izklausies ļoti sarežģita,sakrāj naudu,krāj kaut gadu un aizej pie stilista,man tādas problēmas neeksistē,ja vien nebuutu šķībi zobi un no zālēm nomociita-āda un bonusā zaudēju matus,driiz man pižiku vajadzēs :-D ,bet priecājos ka visam tuvojas finišs (l) ,bet tev es ieteiktu tiešām stilistu,p.s. neredzot tevi nevaru neko ieteikt,,hmm katalogi un žurnaali ir labi,tur pilns ar padomiem un nebuut nevajag kaudzi ar piķi. Matiem un nagiem iesaku haizivs eļļas kapsulas un (nutri caps ja pareizi atceros nosaukumu)tas viss arii ādas staavokli uzlabo,padzer vismaz meenesi svaigas burkaanu un biešu sulas, burkāns+biete=1:1 IZDZER pus glaazi dienā,arī pati pēc 2.nedēļām sajutiisi enerģiju
26.02.2011 01:40 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Sāc ar vitamīniem bagātu uzturu un iekļauj vairāk dārzeņus, augļus. Kārtīgi izgulies.
man arī ar seju tā ne īpaši, hormoni vainīgi, bet seju ļoti atsvaidzina mālu maska :) lēti un ļoti labi. ir nelieli uzlabojumi, kopš esmu sākusi pastāvīgi dienas laikā idzert 2l vai vairāk tīru ūdeni.
Mati gan man aug griezdamies :D Mazgājot vienmēr kārtīgi izmasē galvas ādu un neaizraujies ar ķemmēšanu. Ieliec olīveļļu, par sliktu nenāks.
Par nagiem gan es tik ļoti neuztrauktos. Novīlē īsus, uzlako ar caurspīdīgo ārstējošo nagu laku, un būs labi, gan atkopsies.
Par apģērbu - kādu dienu nostājies pie spoguļa un sāc vilkt mugurā visdažādākās tava skapja satura kombinācijas. Variē ar aksesuāriem un pēti, kas ar ko labi izskatās. Skaties modes blogus, pēti citas meitenes, vēro manikenus :-P
26.02.2011 01:43 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Tik daudz viedokļu paldies. Skatos būs jāmēģina ar ko sevi ierobežot,lai atliktu naudu sev!
Stulbs jautājums, bet vai ģimenes ārst ieteiktu man vitamīnus tai pašai sejai, matiem?

Esmu tāds cilvēks, tik līdz man kaut kas nepatīk, nevaru rimties, esmu stresaina....
26.02.2011 01:44 |
 
Reitings 563
Reģ: 17.02.2011
Grūti kaut ko ieteikt,neredzot Tevi pašu :-) Varbūt Tu dramatizē savas izskata problēmas. Dažkārt paša redzējums no tā,kā Tevi redz citi var ļoti atšķirties. Kāds ir Tavs vecums, ko Tu lieto uzturā - tas arī var ietekmēt Tavas ādas izskatu.
26.02.2011 01:46 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Es nešaubos ka es dramatizēju, jo draugam joprojām patīku :-D Bet tas nemaina, to ka jūtos šausmīga savās acīs.. (t)
26.02.2011 01:51 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
bāba
saku tev mēnesi palieto tōs vitamīnus ko rakstiju un sulas kā saku,jau pēc 2.nedēļām jutiiisi efektu,gan matos,nagos,āda gan ragos:D..zinu ko saku,daktere man šo kursu ieteica ķimijterapijas laikā,pat mans vārgais organisms un izkats sāk justies un izskatiities cilvēcīgi. (Bija briesmiigi pirms tam)
Shark oil 3gb dienā + 2gb.nutricaps + pus glāze šo sulu ;-),,, veiksmi tev,ja klausiisi redzēsi ka pēc mēneša buusi apmierināta ar ādas un matu stāvokli (l)
26.02.2011 01:53 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Un kur šo sulu iegādāties?
26.02.2011 01:55 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
@Saveejaa. No Jelgavas esi? :) Pie kura dermataloga ej? ;)
26.02.2011 02:00 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
bāba,,par to sulu varbuut,tev nepatiks,,es pati mājās rīvēju gan borkānus gan bietes un izspiežu,,,ā un uzreiz tiko izspiestas nekad nedzer,patu vismaz 2h lai nosēžas utt,jo bietēs ir vielas kurām vajag ļaut izgarotun nosēsties,pēctam vari dzert, es parasti sataisu vismaz litru vai vairāk,tā lai nav katru dienu jācūkosjas,ķēpiigs process :-Dbet ir to vērts
26.02.2011 02:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits