Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kūka ar biskvīta ripām

 
Reitings 304
Reģ: 01.05.2009

Sveikas.

Gribu uztaisīt gardu, bez cepšanas kūku. Dzirdēju, ka ļoti garšīga sanāk, ja nopērk biskvīta ripas un starp tām smērē kārtas.

Varbūt varat ieteikt ko smērēt lai būtu salda un noteikti ne sausa kūka?

23.02.2011 23:51 |
 
10 gadi
Reitings 1325
Reģ: 29.01.2009
Kūkas garša būs ļoti atkarīga no tiem biskvītiem. ;-) Es taisīju ar jogurtu un zapti.
24.02.2011 00:05 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
es taa gatavoju kuukas jo man nav cepeškrāsns!iesmeret vari daudz ko,atkariigs kas tev garsso!
esmu gatavojusi ar iebiezinaato kreemu!
aaa un veel skaabu kreejumu ar cukuru saputot,sanak gards kreems!
24.02.2011 00:11 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Sagaidot Jauno gadu drauga draudzene(šitas dīvaini skan, bet nezinu kā savādāk uzrakstīt :-D )biju uztaisījusi superīgu kūku no tiem biskvītiem. Garšīgākā kūkā kādu ever esmu ēdusi.
Precīzu recepti nepateikšu, bet atceros, ka bija tumšais biskvīts, iekšā bija smērēts kkāds saldais siers(philadelphia) ar kāruma biezpiena masu un iekšā svaigi atsaldēti ķirši, dekorēta arī ar ķiršiem.

Tiešām, bija ĻOTI garda, ļoti mitra un ne pārāk salda. Ideāla.

24.02.2011 00:18 |
 
Reitings 102
Reģ: 13.01.2011
Es taisīju takā tiramisu. Sakūlu maskarponi ar olu dzeltenumiem un cukuru, pieliku biku skābumiņu, tas bija krēms. Pašus biskvītiņus apsmērēju ar ļoti stipru kafiju, tā man sanāca divas kārtas un trešajai pa virsu arī liku krēmu un nokaisīju ar kakao. Sanāca vnk dievīgi, katru reizi, kad apciemojam drauga vecākus, tētis tik prasa, kad es atkal uztaisīšu to gardo torti:D
24.02.2011 00:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits