Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

viens vs otru

 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009

Sveikas!

Esmu nonākusi sarežģītā situācijā..centīšos visu īsumā izstāstīt!

Esmu ar puisi kopā jau 4 gadus,pēc pāris mēnešiem būs jau 5.gads..kopā nedzīvojam..attiecībās viss ok,nevaru sūdzēties..esam no dažādām pilsētām,bet kad studēju-esam vienā..šobrīd esmu skolā paņēmusi brīvu gadu,tad satiekamies retāk..jo katrs savā pilsētā strādājam!Sazinamies caur telefonu (vairāk caur sms,kur vins visu laiku raksta vienu un to pasu,atverot jau sms,bez maz jau zinu,kas tur būs rakstīts) un skypu..bez maz liekas,ka no manas puses ir jau rutīna(dienu no dienas viens un tas pats!),viņam liekas viss ok...

Un tagad ir tā,ka savā pilsētā dzīvojot,sanāk daudz laika pavadīt ar vienu ļoti labu draugu (agrāk bijām arī kā pāris..tad bija biku pārdomu laiks,bet tas mūsu attiecības nesabojāja..un tagad vnk saprotam,ka mēs atkal gribam un mums jābūt kopā...)..tas džeks pats pateica,ka viņš agrāk muļķīgi izrīkojies,bet kas bijis-bijis..draudzība ir tikai kļuvusi ciešāka...Visur kur kopā braukājamies,pavadam laiku kopā,var no sirds izrunāties par visu..

Ko es ar to visu gribu pateikt?Tagad esmu dillemas priekšā-kuru no abiem?!Nebūtu diez cik smuki,ka katrā pilsētā būtu savs puisis...Ok,manas pilsētas puisis zina,ka man IT KĀ ir draugs,bet esmu teikusi,kas pa situāciju..bet mans 4 gadu ilgais puisis par otru puisi nekā nezina...Es vnk nevaru izvēlēties!!!Bet ja tā padomā-es vnk vairs ar savu puisi nejūtos tā kā agrāk,nav tās dzirkstelītes..nezinu-vai nu tas,ka neesam bieži tagad tikušies,vai kas...kad viņš pasaka,ka pēc manis ilgojas-es vnk neko nevaru atbildēt!Manis dēļ cenšas,visu dara utt.,bet..man pat vairs nav vēlmes tikties...Ar otru puisi runājoties,kkā brīvāk jūtos,viņš mani vairāk uzklausa,atbalsta,ļoti rūpējas...

Es vnk esmu apstulbusi!Nezinu, vai vajag vienam par otru kko minēt (bet laikam jau nē),es nez...visādas domas pa galvu klejo! :-/

SORRY par garo murgu..varbūt kāda var kko ieteikt vai sniegt padomu...

23.02.2011 18:53 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
es laikam sliecos uz jauno iespēju, jo ja dzirkstelīte pazudusi - nu vari pamēģināt atjaunot un varbūt būs labi arī vecajās attiecībās, bet ja Tu nerunāsi ar savu puisi un neteiksi, kas un kā, tad kā viņš varēs izzīlēt, ka no Tavas puses dzirksteles vairs nelec.. ;)
runāt vajag! :)
23.02.2011 18:56 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Kādu laiku aizbrauc uz trešo pilsētu un tad redzēsi kurš vairāk būs ieinteresēts un kuru pašai vairāk gribēsies...

O.k., es zinu, ka nereāli...
23.02.2011 18:56 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja ta padoma, tad nu gan mums dzives laika izveidotos vesela futbola komanda, ja ik pec 5iem gadiem veci nomainitu, jo redz dzirkstelite nav.
23.02.2011 18:58 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Ok,varētu savam puisim pateikt,ka gribu biku sakārtot savas domas un tā..bet viņam var likties jocīgi,ka bija man ilgas pēc viņa,bet tagad vajag kko pārdomāt... :-/
Jo pat esot tagad nošķirti,nav baigās vēlmes satikties vai kādu ziņu saņemt (zinu,ka stulbi skan,bet vnk tā jūtos...)..jo viņam visu laiku ir viens un tas pats (māja-darbs-māja)..
Nez...
23.02.2011 18:59 |
 
Reitings 836
Reģ: 27.10.2009
vb tā tikai 5-gadnieku krīzīte..
grūti jau ko ieteikt. es lkm sākumā mēģinātu kko runāt un vērst par labu ar savu puisi. ja justu, ka arī tad galīgi nekas, tad pārtrauktu.
23.02.2011 19:00 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
aguciiti, bet vai ir ēja būt kopā tikai dēļ tā, lai nebūtu savākta tā tevis minētā 'futbola komanda'..
?
dzivojam vienreiz.. nu ja nesaskan vairs, ko tur locīties deviņos līkumos.. jauna meitene, lai meklē īsto, ar kuru nebūs garlaicīgi un būs dzirkstelīte!
:)
23.02.2011 19:00 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
*jēga
23.02.2011 19:01 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Jā,varbūt tā nav dzirkstelīte gluži,kas pazudusi..bet man viņa raksturā ir lietas,kas pietrūkst labsajūtai,bet tagadējā puisī tas viss ir..nevaru to tā izstāstīt un aprakstīt!
Piemēram,savējam kko stāstu-viņš it kā ieklausas,bet neko diži nesaka,tik beigās-nu skaidrs un maļ savu stāstāmo..runāju ar šito puisi-viņš visā iedziļinās,apjautās par mani,vienmēr cenšas palīdzēt atrast risinājumu utt...Un ir daudzas citas lietas,kas tomēr trūkst..Agrāk tam varbūt tā nepievērsu uzmanību vai neizjutu,jo bija ok...bet kad saņemu to,kas man pietrūcis-ir uzreiz citas sajūtas...
23.02.2011 19:02 |
 
Reitings 254
Reģ: 31.05.2010
hmm, liekas jocīgi, ka gandrīz 5 gadus kopā esat, bet dzīvojat atsevišķi :-O
Ja pašeizējās attiecības ir svarīgas, tad tiec skaidrībā, kas tajās pietrūkst. Ja to (kas pietrūkst) nav iespējams mainīt (vienalga kāda iemesla dēļ), tad ļaujies kārdinājumam, jo mēs taču gribam būt patiesi mīlētas un apbrīnotas. :-P
23.02.2011 19:03 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Garš stāsts ir par to,kāpēc nedzīvojam kopā...bet teikšu,ka pat ir bijusi vēlme dzīvot atsevišķi nevis kopā uzreiz ,jo agrāk vai vēlāk paspēs dzīvot kopā,bet padzīvot atsevišķi vairs nebūs tik viegli... (s)
Lai gan viņš ieminējās un teica,ka atkal atsākšu studēt,tad dzīvošu pie viņa... (t)
23.02.2011 19:13 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
kas no acīim prom, tas no sirds ārā... varbūt tev ir šis variants. lēmums jāpieņem tev pašai, bet ja izdomāsi šķirties, tad nesāc stāstīt puisim brīnumu lietas, labāk pasaki, kā ir - ka jūtas zudušas un viss.
23.02.2011 19:15 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vel viens padoms(manuprat, labs) ka parliecinaties vai otru ir verts pamest kadu sikumu del.
tu varetu savu tagadejo 4gadu ilgo draugu izteloties ar kadu citu sievieti kopa, to ka vini skupstas, milejas? tev neuznaktu dusmas, riebums vai greizsirdiba? ja ja, tad nav verts ko sacakaret.
mana nostaja-parbauditas vertibas.
23.02.2011 19:15 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Viņš man pats jau agrāk teica,ka viņš nepārdzīvotu to un nepieļautu,ka es aizietu pie kāda cita..viņš ar to nesamierinātos...
Ja es viņam kko tādu pateiktu-es nemaz negibu domāt,kā tas viss izvērstos..
Vai man patiktu,ka vins kopa ar citu?Es nezinu..viņš ir bijis ar citu kopā,bet saka,ka ar nevienu nejūtas tā kā ar mani,vnk visu laiku es esmu prātā...bija jau mums starpa šķiršanās,bet nespējām bez otra-sagājām kopā...Iespējams,ka būtu drusku pretīgi un nepatīkami,ka viņš ar citu tā..bet ja es esmu laimīga un viņš,tad kāpēc nē...
Man vnk viss ir galvā sagrozījies un esmu apjukusi... 8-)
23.02.2011 19:21 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Vai tik tā nav tā 5 gadu krīze? (t)
23.02.2011 19:24 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Varbūt arī krīze,es nezinu..
Viņam gan liekas viss ok...es saku-es pat vairs nevaru viņam pateikt,ka ilgojos vai,ka sūtu buchas..nez...Tagad daudz ko saņemu tādu no otra puiša,ko gluži nesaņemu no savējā,tas arī daudz maina...Jo manam slikta īpašība ir tāda,ka saka-ok,viņš mainīsies,lai tikai saka,kas nav ok..paiet pāris dienas un atkal jau viss pa vecam.. :-/ Taču ar šo puisi ir tā,ka viņš man gatavs visur palīdzēt,aizvest-atvest,visu laiku prasa kā jūtos,iedziļinās visās manās lietas (protams,normas robežās)...manam daudz kas no tā pietrūkst,jo bez maz vairāk ir darbos,nekā ar mani...
Bet zinu,ka viņš manis dēļ gatavs daudz ko darīt un vnk nespētu pieļaut to,ka mani zaudētu...
Bet man ir apnicis visu laiku viņam teikt,ka tas un tas nav ok,ja pēc laika atkal viss pa vecam un pats neko neredz...
23.02.2011 19:30 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
man liekas, ka tu padaudz kida attiecibas. kas kuram slikts, labs.
uzraksti to visu uz lapinas(ai, bet tas jau ari nebus objektivi)...vnk padzivo kadu laiku sava pilseta.punkts un amen sodien sai temai no manas puses.
23.02.2011 19:35 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Es vnk domāju,ka man laiks šķirties...un ļauties jaunām attiecībām... 8-)
23.02.2011 19:37 |
 
10 gadi
Reitings 5210
Reģ: 29.01.2009
nu redz, tad tu tomēr ZINI ko gribi darīt! :) bet vai tas būs pareizi vai nepareizi nevar jau tā pateikt... dzīvos redzēs :)
23.02.2011 19:40 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Esmu kopā ar vienu, gribu būt kopā ar otru, ar kuru jau kaut kad kopā biju...
Jā, ļoti var manīt, ka Tu nezini ko gribi.

Man šķiet, ka ir jāmodistancējas no abiem, lai saprastu, jo loģiski, ja netiecies ar savējo, un kaut kāds čabulīts Tev ir acu priekšā..

Ja jau tik ilgi esat kopā, ir taču tam iemesls. Protams, es jau nesaku, ka tagad happyu ever after un āmen baznīcā, bet vai vieglprātības un mirkļa apstulbuma dēļ ir vērts zaudēt attiecības un mīlošu cilvēku?
Un kapēc visu to, ko Tu tagad mums te stāsti nevari viņam izteikt? Kaut vai to, ka no Tavas puses sāk iestāties rutīna u.t.t? Džeki nav gaišreģi, viņš varbūt pat nenojauš kādi Tev tarakāni galvā, bet iespējams to izrunājot viss var mainīties pat ļoti uz labo pusi!
Lai veicās jebkurā gadījumā. Punkts. :-D
23.02.2011 19:41 |
 
Reitings 17
Reģ: 25.05.2009
ietekitu tā labi padomāt. izvērtēt abiem plusiņus un mīnusiņus.
manuprāt, nav vērts izšķiest laiku kopā ar cilvēku,kurš vairs neinteresē. jo tā mānīsi gan sevi,gan viņu. rezultātā- abiem būs slikti.
izrunājieties!
23.02.2011 19:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits