Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grūtniecība

 
Reitings 22
Reģ: 13.01.2011

Sveikas :-)

Man ir radušies sarežģījumi ar grūtniecību 5. mēnesī... Pirms pāris dienām uznāca neizturamas sāpes vēderā un ar ātrajiem aizbraucu uz slimnīcu. Kā diagnozi noteica, ka ir paaugstināts dzemdes tonuss un mazākais kā divas nedēļas gultas režīms jāievēro. Varbūt kādai ir gadījies kas līdzīgs un varat padalīties pieredzē? Man ir darbs un mācības, nevaru atļauties gulēt mājās, bet tajā pašā laikā mazuli ļoti, ļoti vēlos un gaidu un bail par to kas būs tālāk

08.02.2011 00:11 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Ja tiešām mazuli ļoti gribi tad arī guli tās 2nedēļas uz gultas.
Nevis domā par to, ka iekavēsi darbu un skolu.
08.02.2011 00:12 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Tev ir jāņem slimības lapa, lai nebūtu jāiet uz darbu.
Kur vēl kkādi varianti, ka varētu negulēt (t)
08.02.2011 00:13 |
 
Reitings 230
Reģ: 04.02.2010
Atver slimības lapu,bērns ir svarīgāks par darbu!
Domāju,ka darba devējs saprastu šādu rīcību. ;-)
08.02.2011 00:26 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Vai nu samazini slodzi vai varēsi gulēt slimnīcā uz saglabāšanu un tas nebūs nekas patīkams. Ja nonāksi slimnīcā tāpat uz darbu un skolu netiksi! Ar šo lietu nejoko, bērnu vari arī zaudēt. Droši vien,ka tev arī magniju izrakstīja, to arī obligāti dzer.Klausi dakteri.

Dzemde ir muskulis un muskuļiem ir tonuss, bet paaugstināts dzemdes tonuss ir bīstams, jo dzemde ir par daudz saspringta un sāk izstumt augli pirms laika, respektīvi-priekšlaicīgas dzemdības.

Skolā vari dabūt brīvo apmeklējumu un darbā slimības lapu.

Turies. Es pati tam esmu gājusi cauri.
08.02.2011 00:26 |
 
Reitings 22
Reģ: 13.01.2011
Es biju slimnīcā, bet ņemot vērā, ka liela jēga tur nebija gulēt, izrakstījos un šobrīd guļu mājās. Man ir katru dienu magnijs jāšpricē un vēl kaudze zāļu. Es saprotu, ka būtu jāguļ mājās.... Kā īsti ir, vai tas risks tiešām ir tik liels un kā Jūs esat tikušas ārā no šādas problēmas?
08.02.2011 00:33 |
 
Reitings 230
Reģ: 04.02.2010
Jā,risks ir liels!!!!!
08.02.2011 00:35 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Dolce - bērnu gribi?
Ja jā, tad klausi ko ārsts saka - guli!!!!!!!!!!!
vai to ir tik grūti saprast?
Marķīze precīzi visu izteica.. tur ir vairāk kā saprotams, ka risks ir ļoti liels!!!!
nedod, Dievs, notiktu nelaime un tad Tu tikai sāktu domāt, ka sū** ar skolu un darbu, ka bērns ir galvenais!!!!
08.02.2011 00:40 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Nesaprotu, kas tas par pārprastu pienākumu. Darbs un skola nekur nepaliks.. Šobrīd tev svarīgākam būtu jābūt gaidāmajam bērnam.

Asiņošana ir mazākais ļaunums. Kā tu jutīsies, ja savas stūrgalvības dēļ zaudēsi bērnu priekšlaicīgās dzemdībās. Ja mazais izdzīvos, tad dabūsiet vairākus mēnešus dzīvot pa slimnīcām un arī nebūs garantija, ka mazais izdzīvos, vai varēs patstāvīgi elpot, vai būs redze attīstījusies, vai būs dzirde, vai varēs staigāt utt.

Citas sievietes slimnīcā noguļ mēnešiem un katra nākamā sagaidītā diena ir kā lielāka iespēja mazajam izdzīvot un būt pilnībā normālam..

Liela daļa no bērniem priekš kuriem ziedot.lv lūdz palīdzību ir tieši priekšlaikus dzimušie...

Es gan neaizlaidu tik tālu, bet jau laicīgi ņēmu vērā savas dakteres ieteikumus. Skolā nokārtoju brīvo apmeklējumu. Apmeklēju tikai svarīgākās lekcijas. Tiklīdz sajutu tās sāpes tā atgūlos. Dzēru to pašu magniju, necilāju nekādus smagumus. Saudzēju sevi. Un apkārtējie cilvēki ir ļoti saprotoši. :-)
08.02.2011 00:51 |
 
Reitings 22
Reģ: 13.01.2011
Marķīze, liels paldies Tev :-)
Man vienkārši ir jāsāk viss uztvert nopietnāk...
Bet kā ir ar nelielām pastaigām ārā un braukšanu ar mašīnu?
08.02.2011 01:00 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Konsultējies ar savu dakteri, jo es te forumā nevaru tev solīt, ka nekas slikts nenotiks. Ārsta noteikto laiku labāk noguli.

Kad tonuss būs mazinājies pastaigāties noteikti varēsi. To jau pats jūt, kad sāk vilkt, jo tās sāpes jau ir tādas, ka grūti paiet vai pat neiespējami. Principā darīt jau var visu, tikai ar mēru. Un tiklīdz par daudz savelk tā jāmet miers un jāliekas horizontāli.

Par autovadīšanu runājot, ilgi sēžot parasti sāk par daudz vilkt. Tā, ka arī noteikti izvairies uz laiku vai tikai īsus pārbraucienus.
08.02.2011 01:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)