Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pazīlēšu...

 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009

sveikas!! :)

piedāvāju zīlēšanu ar taro kārtīm. jau pirms kāda laiciņa teicu, ka zīlēju, atsauksme bija liela, daudzas cosmo dāmas pieteicās un rezultāti bija iepriecinoši. prieks, ka varēju palīdzēt. :)

bet tā kā man no kaut kā jādzīvo (:D), tad tgd gan prasu naudiņu- 5Ls.

tā kā tgd taisos zīlēt par naudu, tad lietu ņemšu ļoti nopietni. centīšos sniegt maksimālu informāciju, padomus par vajadzīgo situāciju.

un vēl, ir gadījumi, kad vnk nesanāk neko sakarīgu nolasīt vai kas, tad naudu, protams, atgriežu. :)

kā tas notiek? zīlēju netā, man vajag tikai foto un info no Jums, kas interesē, kam vairāk pievērst uzmanību..

pirmajām divām, kas pieteiksies jau lieku šovakar vakarā.

epasts: [email protected]

04.02.2011 17:09 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Cilvēks tomēr biežāk sevi pārvērtē vai nedomā par sekām,kas būtu sliktu ziņu variantā. (jo nevar sagatavoties tam, ko Tu nezini). Ja uzreiz pasaka, ka slikto nevēlas dzirdēt-arī variants. Bet nu.. tas arī ir savā ziņā tas pats. Tas,ko vēlas dzirdēt var nesakrist ar to,ko dzirdēs (šajā gadījumā lasīs) un rezultāts būs līdzīgs.
14.02.2011 22:26 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
protams, tā ir bijis, ka cilvēks vnk gribēja dzirdēt ko citu, taču kā es varu teikt to, ko neredzu, tad jau zudīs tam visam nozīme.
14.02.2011 22:38 |
 
Reitings 289
Reģ: 15.09.2010
Es izmantoju iespēju un ļāvos, lai signorina man izliek kārtis. Daudz, kas attiecās uz tagadni sakrita. ;-) Nākotne protams jāgaida, lai zinātu vai piepildīsies. Noteikti viņas kāršu salikums būs jāizlasa, pēc pusgada, lai zina vai piepildījies. :-) Es godīgi sakot, priecājos, ka uzrakstīju viņai. Viņas teiktais daudz ko salika pa plauktiņiem. ;-)
17.02.2011 02:14 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Nerakstīju savu atsauksmi, jo īsti nebiju droša par dzirdēto. Neliels laika sprīdis ir pagājis un principā lēnām viss virzās uz to, kā signorina man bija vēstulē uzrakstījusi. Laiks rādīs, kas notiks tālāk, bet vispār esmu pārsteigta par to, cik precīzi viss bija noraksturots un to, kas tagad notiek.
17.02.2011 04:18 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
paldies, meitenes, par atsauksmēm. :)
17.02.2011 13:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits