Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

neizbegamas domas

 
Reitings 41
Reģ: 21.12.2009

Civv meitenes,

Vardu sakot, uzrakstiju pieredzes apmainjai, lai saprastu kas no ta ko izjutu ir parejosh un ar ko vienkarshi jaiemacas sadzivot bez sapem.

Pec attiecibu partraukshanas, kas jau bija kadus 4 meneshus atpakalj, nespeju pilniba, pat ne daleji atguties. Vairs nenak virsu raudamie, vai nonstopa sirdsapes ka ari priecaties man nav gruti un daru to pie katras izdevibas.

Bet, es izdzivoju to kas bija katru dienu. Visur mekleju kautko kas saistits ar vinju, nodarbinu pratu ar atminjam, pat nenojaushot to,lidz man paradas seja smaids.

Tas ietilpst ikdiena, iznjemot reizes, kad man ir fantastisks garigais, apkart jautra kompanija, atraktivi puishi, pilnigs chills un veisme ir mana pusee.

Es vairakart esmu domajusi, kas ir tas as ar mani notiek un ka to mainit? Jo tas nav gluzhi normals stavoklis.

Tas ir egoisms? Vai pagaidam neparejosha milestiba [shirties nebija mans lemums]? Vai man labak vispar nealnaizet un nodarbinat sevi [ kaut ari ikdiena es esmu aiznjemta lidz pat naktij un weekendos pazudu lidz pirmdienai] .

03.02.2011 23:10 |
 
Reitings 41
Reģ: 21.12.2009
Ai, runajot par jaunu attiecibu veidoshanu,nav nekadas veleshanas brizhiem.
Atrodu puisi, pakomuniceju kadu laiku, konstateju ka neatrodu nekokopigu ar to, ar ko esmu saradusi un kad sajutu, ka chalis velas parkapt pari robezhai, tuvinoties man vienkarshi partraucu jebkadus kontaktus nu :-/ vnk cik var shita metaties no viena gala uz otru.
03.02.2011 23:14 |
 
Reitings 565
Reģ: 29.01.2009
Es arī jau kā pusgadu nevaru aizmirst par bijušo, bet man jau liekas, ka tāpēc, ka viņš pārtrauca mūsu attiecības, kā saka, netieku pāri tam, ka nedabūju to, ko man tik ļoti gribējās dabūt... pārmetu sev to, ka tik daudz kā nedarīju kā vajadzēja, bet nu nav teikt, ka tad būtu labāk...vai tas ir tā kā vajadzēja...
Īstenībā jūtos tizli, jo viņš tiešām nav tā vērts :D un gan jau , ka tavējais arī ne, ja jau jūs tagad esat šķirti :P tā tam jābūt..
Varbūt sāc domāt vairāk par viņu negatīvi un par viņa mīnusiem un, kas tev nepatika... :-D
Atver acis, varbūt tev ļoti tuvu ir kāds kas novērtēs tevi , bet tu viņu neredzi, jo esi iesprūdusi ar kaut kādu čali kurš vairs nebūs tavs, līdz ar to bremzējot savu dzīvi :-D
03.02.2011 23:27 |
 
Reitings 57
Reģ: 28.01.2011
4 mēneši ir pārāk īss periods, lai aizmirstu tos, kurus mīlam.Galvenais nevajag sevi žēlot, domājot,kāda nu tu nabadzīte esi, ka viņš aizgāja.Par zaudētāju uzzskati viņu, un centies pēc iespējas vairāk ierobežot domāšanu par viņu. Noteikti tu tā arī centies darīt, bet nepadodies!:)Vnk tas nepāriet tik ātri un ir normāli, kad kādā tik ļoti viļamies..
:)
03.02.2011 23:28 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
C.R., PRECĪZI tāpat jūtos. Man tikai tie ir jau 7 mēneši.
03.02.2011 23:29 |
 
Reitings 712
Reģ: 29.01.2009
teikšu īsi-sieviešu lielākā problēma ir pārāk daudz domāt :-)
man arī šī ir problēma,kamēr neiespringstu un nedomāju viss ir labi. kā sāku domāt,tā atrodu problēmas.
iemācies mīlēt sevi,baudīt dzīvi. :-)
03.02.2011 23:30 |
 
Reitings 41
Reģ: 21.12.2009
Ipashi liela atshiriba starp 4/5 un 7 meneshiem nav, viens ''periods'' .
Tikai, gribas milestibu ar rupem, bet uz citiem pat skatities nevelk, ja ari kads ar kautko piesaista, tad tas ir kautkas no ta kas ir atrodams mana bijushaja. :-/
03.02.2011 23:31 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Nu es veljoprojām mēdzu pārdzīvot,ka ar kādu,kas nav izdevies, JO pati izdzejoju,ka mums būtu bijušas superduper attiecības, ka viņš ir vislabākais, īstais utt.
Viss manā galvā :-D
03.02.2011 23:32 |
 
Reitings 41
Reģ: 21.12.2009
:D Ja,ja visas mes ap parastu chali apkart apmetam 10 zelta rinkjus un tad nebeidzam skumt pec ta ka vaarbut nemaz nav :D
03.02.2011 23:34 |
 
Reitings 570
Reģ: 02.03.2010
jūs nedomājat, jūs dramatizējat! :D
03.02.2011 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Jap, jap, piekrītu laikam tam `viss ir galvā`. Tagad pēcsesijas brīvdienas vēl un tāpēc tās domas aiz nekā nedarīšanas lien virsū. Kad esmu aizņemta, tā nav. ;-)
03.02.2011 23:37 |
 
Reitings 104
Reģ: 16.11.2010
Tas, ka tu izvairies no emocionālas tuvināšanās, nozīmē to, ka tu vienkārši neesi gatava ielaisties ar citiem. Varbūt, tev gribas mīļumu un justies novērtētai un saprastai un vispār, nozīmēt kādam kaut ko, bet tu vienkārši neesi tam gatava.
Tu kavējies atmiņās tāpēc, ka pati to vēlies, jo tev pietrūkst veco laiku, tev pietrūkst tās omulības sajūtas, bet nevar to sajūtu iegūt atkal, ja tev pagaidām ir nolaists priekškars. Vispirms vajag savākties un atvērties jaunajam, tikai tad tu varēsi aizmirst viņu.
04.02.2011 01:35 |
 
Reitings 60
Reģ: 27.06.2009
domāšana vienmēr laikam ir problēma, un es to atgādinu gan sev, gan visiem pārējiem.
Domāt pirms kaut kas ir izdarīts - tas ir labi,bet ja domā pēc tam - kapēc es tā darīju, kapēc notika tā, kā varēju būt tāda stulbene/-is, utt. tas vairs nav uz labu..
un pati bieži pieķeru pie domas, un domāju nevis par bijušo, bet par visiem viņiem.. pat reizēm ar draudzenēm par "vecajiem labajiem laikiem" izrunājamies. Un nav tā, ka ir slikti, tagad ir labi, ir stabilas, šķietami nopietnas attiecības, bet nedod dievs, ja es uz ielas tagad kādu bijušo satiktu, vai tikai pamanītu, visu nedēļu vēl nebeigtu par to domāt.
06.02.2011 04:41 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Man šajā pēcattiecību periodā arī arvien vairāk prātā filozofiskais jautājums - vai tas, kas bija, arī nebija labākais, kas ar mani jebkad notiks? Protams, es neesmu tik naiva, lai tagad domātu, ka nu nekad dzīvē vairs nebūšu laimīga, noteikti kādreiz atkal viss būs pavisam labi, bet..ja nu TIK laimīga vairs nebūšu. Ja tie mirkļi, kas bija, vienmēr jauksies pa vidu jebkādām tajā brīdī esošām attiecībām un sajūtām un tās grauzīs kā tāds ķirmis pamazām.
Un, jā - es arī domāju, ka, pat pēc gadiem 20 satiekot bijušo, būs TĀS sajūtas. :-/
06.02.2011 04:50 |
 
Reitings 2643
Reģ: 06.01.2011
kā lai tiek tam pāri.. jo it kā jau tiek darīts visu dienu kaut kas- darbs, šādas tādas nodarbības tiek atrastas, bet vienā brīdī vai nu arī vakarā pieķer sevi pie domas, ka domā par to kā būtu ja būtu... :-/
06.02.2011 04:52 |
 
Reitings 60
Reģ: 27.06.2009
nu laikam gan ka tas vienkārši dažiem nav iespējams. var jau veidot savu dzīvi ar moto, domāt tikai uz priekšu, neskatīties pagātnē, bet ieradumus grūti mainīt.
Galvenais man liekas ir tikt tam pāri, samierināties, ka tā cilvēka vairs nebūs, palaist viņu vaļā, lai abi var meklēt ko citu, un tad šīs domas arī ja nāk prātā, nav tik sāpīgas, tu drīzāk varēsi papriecāties par, to, cik labi viņš gatavoja ēst, vai cik smieklīgi viņa mati izskatījās no rīta, varbūt pat izanalizētu un beidzot saprastu, kas bija tas, kas tevī kaitināja, vai ko īsti viņš gribēja, lai tu maini sevī.
06.02.2011 16:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits