Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Un tie saucas nabaga vecie pensionāri!

 
Reitings 313
Reģ: 07.10.2010

sveikas, meitenes.

šis gan mani šodien šokēja, gribu padalīties ar jums dusmās. (e)

Biju staigājusi pa centru, eju cauri tunelim. Skatos- stāv viena veca večiņa, ap 70 gadiem, ar burciņu rokās- ubago, bet blakus kaut kādi divi bomži viņai plijas virsū un pa visu tuneli bļauj. Sadzirdu vēl- Dod naudu!

pastāvēju malā, skatījos, kā tur viss norisinās. Večiņa jau sāk čamdīties kabatās, tas vecis ( bezpajumtnieks) ik pa brīdim viņai pieiet tuvāk, un izskatījās,ka piedraud. Un vēl bļauj viņai virsū!

Piesteidzos klāt un uzsaucu- man policiju izsaukt?

Tas vecis normāli paskaidro, ka tā ir viņa mamma un slikti dzird. protams, tie varēja būt meli, bet šokēja pati tā ''večiņa-mamma.''

Vienkārši pa to laiku viņa man teica ''Pašla na***'', ''dura.'', un ko tik vēl ne. Pagriežos un aizeju, un vēl izdzirdu- ''stulbene.'' (e)

Vislaik žēloju vecus cilvēkus, bet nu šitāda veča ir vienkārši paradokss! Šitā pateikt! Protams, man varbūt nevajadzēja maisīties iekšā, bet nu pilnīgi riebās, ka stāv un bļauj viņai virsū. :-|

Un tā saucās- nabaga ubagotāji! Protams, ir tiešām ubagotāji, kuriem vajag to naudu, bet ar šitādu raksturu tik atrast!

un piemetināšu, ka pie origo un tunelī vislaik ceļos sēž viena sieviete ar plakātu, kurā teikts, ka viņu ar bērnu dzen ārā no mājām, un ka naudiņas nav. Pagāju garām tieši viņai, maizes kukulītis uz kājām. Uz plakāta mazā bilde. Noziedoju viņai. Palīdzat arī jūs, lūdzu, meitenes, viņai. tiešām katru dienu redzu viņu centrā un sarošas asaras. :-/ :%27-(

01.02.2011 01:39 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
dodot citam naudu neko nesaņemot pretī tu atdod daļu arī savas enerģijas - līdz ar to pati kļūsti ievainojamāka, tāpēc ir rūpīgi jāizvērtē, kuram dot un kuram ne...
01.02.2011 01:41 |
 
Reitings 2518
Reģ: 25.01.2010
Es arī tajā tirgus tunelī iemetu cik varēju.
Nākamreiz,kad būšu lv pajautāšu, vai viņai ir kur gatavot, un nopirkšu pārtiku :)
01.02.2011 01:42 |
 
Reitings 313
Reģ: 07.10.2010
Tai sievietei ar bērnu es ne tikai enerģiju atdotu! (t)
01.02.2011 01:43 |
 
Reitings 255
Reģ: 29.01.2009
Jā...Man vienkārši vairs nav ticības, ka ir tādi ubagotāji, kas nemelo un netaisa viltus plakātus, ka viņi ir slimi, vajag tam un tam naudu. It kā ir žēl, bet cenšos ignorēt.
Nesen pa tv skatijos tieši raidījumu kā mēģināja atmaskot ubagotājus, un kā par " brīnumu" visi taisa viltus plakātus, ka vajag naudu mazajam brālim, vai ka kāds mirst utt., bet beigu beigās viss ir meli, jo kad piedāvā nosūtīt naudu operācijai uz kontu, tad nu sākas lielā skaidrošanās, ka der tikai skaidra nauda utt... Tapēc ignorēju ubagotājus, nav man ticības viņu godīgumam!
01.02.2011 01:45 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Es vispār nevienam no tiem ubagotājiem neticu! Noteikti ir tādi, kam patiešām tā naudiņa ir vajadzīga, bet man tiešām būtu žēl atdot savu naudu krāpniekiem!
01.02.2011 01:47 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009
Jebkurā situācijā, nevar zināt kur tā nauda nonāks. Vai vispār ir tie bērni, kas plakātā utt.

Ir bijusi situācija,sieviete ubago, ar plakātu uz kura rakstīts, ka viņa ir bez darba un ka bērniem nav ko ēst.
cilvēks, garām ejot, gribot labu, piedāvāja, ieiet kopā veikalā un nopirkt bērniem ēst, visu ko vajag, maizi, desu utt.. sieviete manāmi uztaisījusi skandālu, ka viņa lūdz naudu nevis ēdienu.. Līdz arto ļoti grūti vairs saprast,kas izmanto situāciju un,kas patiešām ir grūtībās..
01.02.2011 01:47 |
 
Reitings 1492
Reģ: 19.08.2010
mani visvairāk besī tie nabaga pensionāri autobusos un tamlīdzīgos transportos, kur viņi, lai tiktu iekšā un paspētu apsēsties ir gatavi tevi no kājām nogāzt, bet, ja tu viņiem nedod vietu, tad ar skatienu apēdīs (e)
01.02.2011 01:48 |
 
Reitings 313
Reģ: 07.10.2010
Jā, es arī pati agrāk neziedoju, laikam tikai vienreiz dzīvē, bērnībā, bet ieraugot šo sievieti, sirds sašņaudzās.
Vismaz nav tā, ka tu redzi, ka sēž vīrietis un ubago un pīpē! Tas ir- tu ziedo, lai viņš nobendētu veselību. :-|
01.02.2011 01:51 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
jā, to meiteni es vienmēr tajos tuneļos redzu :( Žēl jau ir, bet nu...
Vienreiz arī tas bērniņš ar viņu bija + lielā Pamperu paka blakus stāvēja.
eh, pizdjec vispār šitais viss. man besī, ka tā notiek.


Un vēl kas! 5dien gaišā dienas laikā Purčikā netālu no lielā Rimi stāvam ar čomiem, šie mūsu mašīnu taisa. Es blakus stāvu. Pieiet vecis (ap 30), tāds nebomzīgs, es teiktu, tīri zolīds. Skatās man acīs, a šim viena acs sarkana, asiņaina. Sāk drebošā balsī stāstīt savu bēdu stāstu, ka viņš bija iedzēris, viņu piekāva, atņēma ziemas kurtku. (tas nebija tajā dienā). Atvainojās, ka kāš naudu no manis, bet nu teica, ka šim mājās 2 mazi bērni jāpabaro. Bļēeaach, es tik skatos šim acīs un wualā! Pavisam netīšām es izvelku maku no somas un pirksti izvilka paprāvas kapeikas. Iedevu. Šis, paldies, paldies, mīļais cilvēk. Šis skatās savā plaukstā, ka man starp 20 santīmniekiem ir viena 'sabojāta' melna monēta - 5santīmnieks (beidzot bija iespēja no tā atbrīvoties, jo veikalā maitas neņēma no manis :D), šis tāds ar pirkstu pabaksta to melno un jau pavisam savādākā tonī saka: "A kas tas tāds, ko tu man iedevi?! A?" Es jau nelīdzjūtīgā balsī: "NEZINU! man tādu veikalā iedeva". Pašol tālāk, kretīn!
Baigi gari izplūdu. Bet nu ar to gribēju pateikt - kad uz ielas kāds aizdomīgais jums pienāk klāt - NESKATIETIES VIŅAM/-I ACĪS!!! Velns zin, kas tas ir, bet nu laikam noburšana vai kas.
Es tak "skaidrā prātā" nebūtu devusi tādam maitam! Bet redz ar to asiņaino aci šis mani `apvārdoja`. Vot tā. Joprojām nožēloju. Labāk to naudu es būtu kādam tantukam iedevusi! (e)
01.02.2011 01:51 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Chupse
ai, nu tas tak jau noiets etaps :D Apnicis klausīties!
01.02.2011 01:53 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Es iemetu naudiņu tiem, kas cenšas.
Mani favorīti ir divi - Origo tuneļos vecītis, kurš spēlē flautu (sen nav manīts, reiz redzēju tunelī pie akmens tilta), kā arī vecītim kurš spēlē saksofonu uz tiltiņa pie Laima pulksteņa.
Tiem abiem vienmēr iemetu, ja ir sīknaudiņa un nav tā, ka pati steidzos.
Par pārējiem gadījumiem - vai nu neticu vai uzskatu, ka citi pietiekami saziedos.
Esmu pamanījusi puisi pie Origo pārejas, kurš spēlē akordeonu. Viņš tiešām cenšas ar kailajām rociņām jebkuros laika apstākļos, bet ticu, ka citi saziedo pietiekami :)
01.02.2011 01:54 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009

Bet par to sievieti ar fotogrāfiju-aha, uzķēries gan. Viņa jau sen ar šādām bildēm stāv. No bandas, kur ir ir mūžīgā grūtniece.
01.02.2011 01:55 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.07.2010
Luffe - bet kapēc nepamet sajūta, ka tā sieviete kas sēž pie origo tunelī arī var būt viltvārde!! (t) Protams, varbūt arī kļūdos!! Vienmēr esmu gājusi garām un domājusi, iedot kādu naudiņai vai nē, jo ir bail tik kaut kā apmuļķotai!! Cik reizes arī neesmu sastapusies ar tādiem cilvēkiem, vienreiz pat nopirku maizi, lai cilvēks paēd- bet rezultāts bija tāds, ka tā maize tika izmesta miskastē un vēl tiku nolamāta.. :-/
01.02.2011 01:57 |
 
Reitings 313
Reģ: 07.10.2010
cukurvāvere- vismaz tagad es esmu pilnīgi pārliecinājusies, ka tā ir taisnība. :%27-( :-(
01.02.2011 01:57 |
 
Reitings 1492
Reģ: 19.08.2010
nu zinu, zinu, bet besī vienalga :-D viņi maksā uz pusi mazāk nekā es par mikriņu, bet vēl pukst
01.02.2011 01:58 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Vēl ir gadījumi, kad večiņa (kura pati ubago) savu naudiņu aiznes iemest jaunam puisim, kurš pāri ielai vienkārši uz celīšiem tup. Tad domāju - vai nu večiņai sevis mazāk žēl vai arī pirms tam jau piedraudēts.
Un daudziem ir tā, ka viņiem to naudiņu pēc tam vienkārši "jumts" atņem...
01.02.2011 01:58 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Chupse
Es vēl tā īsti līdz šim ar to neesmu saskārusies. Mož, ja tas notiks, tad arī šeit pukstēšu par to, cik riebīgas var būt večas. :D hih
01.02.2011 02:02 |
 
Reitings 255
Reģ: 29.01.2009
Vienīgais, kam varētu iemest kādu naudinju, tie ir cilvēki, kas cenšas un spēlē kaut vai to pašu flautu, ģitāru, tur nebūtu žēl, jo vismaz redzi, ka cilvēks cenšas nevis vienkārši pa fikso uzzīmēts plakāts un lieta darīta!
01.02.2011 02:02 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Es nedodu ubagotājiem tuneļos un arī ne autoostā.Tur vispār šiem bizness.Es gaidīju autobusu uz mājām un masbeidā.8 gabali piesējās,ka pēkšņi uz mājām netiek.Kad nedevu vēl daži sāka braukt augumā.Bet par to jau kādu laiku runā,ka tas ir jaunākais ubagošanas modes kliedziens-aizbildināties,ka vajag biļetei.
Mēs ar mīļo esam iemetuši Vecrīgā vienai tantiņai uz stūra dažas reizes.Tāpēc,ka viņa ir tāda...gaiša un viņa dziedāja latviešu dziesmas katru reizi.Viņai mums nebija žēl.Un vēl man agrāk nebija žēl vienam puisītim,kurš čellu spēlēja.Man čellu mūzika ļoti patīk un viņš tiešām labi spēlēja...
Vienīgais,ko es gribu izdarīt ar bomžiem tuneļos-atņemt viņiem tos dzīvniekus,kurus viņi tur izmanto tautas žēlināšanai.Man ļoti sirds sāp par tiem dzīvniekiem.
Patiesībā,ļoti daudzi diedelētāji nekaunīigi-ja nedod,vēl apsaukā un bez maz nolādē.
01.02.2011 02:20 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
*masveidā
01.02.2011 02:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits