vienai vai attiecībās?

 
Reitings 393
Reģ: 29.01.2009

te šovakar visvisādas inčīgas tēmiņas,tā kā man nekādas jaunās seriālu sērijas nav iznākušas,izdomāju uzcept arī savējo.zinu,ka te ir gan aizņemtās gan brīvās meitenes.gribēju zināt vai jūs esat apmierinātas ar savu attiecību stāvokli,vai nu tas būtu vienai vai attiecībās!?atceros,kad biju vel nepilngadīga,tad nenormāli gribēju būt uzticīga un kopā ar pilnīgi katru čali,kas parādījās pie apvāršņa. :-D nu jau laiciņš ir pagājis,esmu aplauzusies,dabūjusi arī zināmu pieredzi,secinu,ka baigi pēc nopietnām attiecībām nelaužos,kaut gan būtu pat reāla iespēja,puisis pat ir tāds,kas pacieš manu raksturu,dzēlības un niķus..ideaaali... :-D tomēr laikam tas tāpēc,ka gribas patrakot un es domāju,ko teiks mamma,mani draugi,ta labāk pa slepeno... :-D

ok..mans blā blā pa tēmu! :-D

26.01.2011 01:54 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Mans vīrietis ir spējīgs mani paciest un par to es viņam esmu ļoti pateicīga! :-D Jā, man patīk būt attiecībās. Man patīk, kad ir kas mani balsta, gan arī man ir ko balstīt! (l)
28.01.2011 04:49 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Lauvēn, Tev ir tiešām ļoti labs puisis, kā cilvēks, cik es viņu tā atceros - vienkārši tāds... LABS. :)

Jocīgi uzrakstīju, bet nu tā apmēram... ;)
28.01.2011 04:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Lauven-es ari biezi viram pat saku-paldies ,ka vari mani paciest!!! :-D
Man liekas ,ka sievietes tadas ir,ka visu laiku tiecas pec kaut ka vairak :-) !!!Tas nav mantu kults,ko es domaju,bet tada gariga pilnveidosanas varbut...man visu laiku liekas ,ka es varu vairak,ka patlaban,bet vienmer kas trauce pilnveidoties...gribetu sev lielaku telpu,kur gleznot uttVirs visu uzklausa un tikai smaida!!!Paldies dievam-nenormali mierigi visu uznem!!! :-P
28.01.2011 05:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits