Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

La Senza!!!!!

 
Reitings 29
Reģ: 29.01.2009

Sveikas,sveikas!!!

gribu padalīties ar jums savās dusmās.

Noteikti lielākā daļa zināt šo veikalu, veļa un naktskrekliņi un viss pārējais jau protams smuks bezgala un labprat šad tad kko nopērku tur.. BET tās uzbāzīgās pārdevējas ir vnk neciešamas, tas ir kkāds vājprāts, mani vnk tā šodien nokaitināja (ne pirmo reizi), ka reāli uzbrēcu viņai un aizgāju.

man piem. pašai patīk izvēlēties modeli, izmēru utt. bet šīs visu laiku burās virsū. un pat tad kad biju uzlaikošanas kabīnē viņa pieklauvēja un pajautāja vai nevajagot kādu citu modeli.sshhh domāju, ka uzsprāgšu no dusmām. labi varbūt citiem tas patīk, bet nu man kaitina tāda uzbāzība.

nu lūūk izsūdzēju savu dusmu jums :D

12.01.2011 02:13 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Haha , bet tā ir ne tikai veikalos, arī 5* viesnīcās, restorānos utt.
Jā, attieksme Rietumeiropā ir daudz patīkamāka un nav ne augstprātības, ne citas negatīvas īpašības, kas piemīt letiņu apkalpojošajam personālam, BET tas, kas tev mugurā, kāda somiņa pie rokas un no kādas mašīnas tu izkāp , IR no svara, ja vēlies , lai tevi bez jautājumiem kaut kur ielaistu un tu ar svarīgu ģīmi varētu šiverēties apkārt. :-D
12.01.2011 19:16 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
par to maciņa biezuma noteikšanu bija kkur dzeltenajā presē, ka vienu slavenu aktieri (neatceros kuru) neielaida iekšā Harrods, jo viņš bija brīvi un ikdienišķi ģērbies, noaudzis un kāds tur vēl :D
12.01.2011 19:10 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Es vispār nesaprotu, kā var pateikt: "Diez vai jūs to varēsiet atļauties!" Šausmas kaut kādas. Pēc kā tad viņas nosaka, cik man naudas makā?
Manai mammai ar kolēģi sen atpakaļ bija tradīcija algas dienā uz kādu kafejnīcu aiziet. Aiziet uz vienu, pasūta kafiju, oficiante saka: "Bet jūs zināt, ka mums kafija maksā 2 latus?" Nu bāc, kafiju prasīja, nevis vai zina, cik maksā:D
12.01.2011 19:07 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Un Lasenzā es nemaz neeju, jo zinu, ka uzbāzīsies, lai gan UK tai pašā Lasenzā pārdevējas vien pieklājīgi pasveicina. klāt skrien tikai tad, ja pati esmu apkrāvusies utt.
12.01.2011 19:00 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
ne pa tēmu, lai gan par uzbāzīgiem pārdevējiem, kuriem priekšnieks to liek darīt vien ir..
Narvesenā šodien piedāvā hotdogus. un tad nu man smieklss uznāca. es no rīta pērku savu e-talonu un skriedama uz darbu vēl hotdogu varu uzkost :D ok, es saprotu košļeni, vai šokolādi.. tāpat arī Drogās - nopērku šampūnu un man piedāvā "vai nevēlaties nopirkt šampūnu?" "paldies, es jau nopirku!" :D
12.01.2011 18:58 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Nesaprotu, kur jūs izraujat tos briesmīgos pārdevējus? :D Mani nekad neviens nekur nav vilcis, parasti pasaku, ka paskatīšos pati un vajadzības gadījumā pārdevēju pasaukšu. Un miers. Noskatu to, kas man patīk un tad pārdevējai prasu sameklēt vajadzīgo izmēru. Biju pat tur iedraudzējusies ar vienu pārdevēju :D Viņa vienmēr tā forši ar mani runāja, nesa visādas foršas lietas rādīt :D
12.01.2011 18:50 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Zzemeniite,tev pateica,ka nevari atļauties.Man vienreiz,kad tur biju tieši visu laiku vilka pie superdārgajām veļām un skaidroja,ka man noteikti vajag to un šito.
Bļin,nu neizdošu es par kkādu uzpolsterētu krūšturi 45Ls.Pie tam man jau tā ir milzīgas krūtis,tāpēc piedāvāt man vēl briesmīgi sapolsterētus krūšturus ir vnk absurdi.
Neeju tur iekšā vairs.Gan briesmīgi uzpūsto cenu dēļ,gan attieksmes.
Drogās gan man nekas netraucē.Nu,pienāk man klāt,paprasa,vai vajag palīdzēt.Pasaku,ka nē...aiziet prom.Pie kases piedāvā kkādu štruntu,pasaku nē un miers.
12.01.2011 18:34 |
 
Reitings 123
Reģ: 02.10.2010
Nē,nu ja man tiešām pajautā vai vajag ko palīdzēt,tad pasaku jā/nē!Tad arī parasti aiziet prom viņa,bet La senza..!!!! Tās tiešām ir šausmas!
Pat negribas tur iet iekšā!
Iegāju skatijos apakšbiksītes,tad nu viņa piegāja klāt sāka skaidrot apmēram šādi "Ja ņemsiet šortiņos šos,tad ļoti skaisti izskatīsies,ja maliņa līdīs ārā no biksēm". Gandrīz smieties sāku! Nu tiešām tik ilgi man skaidroja,tad teicu,ka iešu apskatīties krūšturus.Tur vispār mani nokaunināja... piegāju,paskatijos cenu,maksāja ap 30Ls ja nemaldos.Tā viņa arī man pateica "diezvai šo jūs varēsiet atļauties"! ĀRPRĀTS! Tas,ka esmu jauniete,nedod tiesības viņai noteikt mana maka saturu! Jā,ir veikalos uzbāzīgas pārdevējas,bet nu TIK traki kā La Senzā nav nekur!
12.01.2011 18:29 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Saprotams, ka tā ir priekšniecības pavēle, bet nu ir atkarīgs arī no paša cilvēka-vai viņam tas sanāk dabiski vai uzspēlēti. Un tas uzspīlējums arī tad liek justies klientiem neērti.
Vispār, ineteresanti, ka paši priekšnieki tā pārspīlē. Ja nelados, tad "Drogas" bija laipnākais gada uzņēmums (viņiem pie kases rakstīts), nu zin-vienu brīdi tiešām bija ok, bet nu ar ir galejības (tas gan atkarīgs no veikala, jo ir,kur neatstājas ne soli no picēja un ir, kur paliek vel ieelpot,kad iepērkas).
12.01.2011 16:16 |
 
Reitings 148
Reģ: 10.12.2010
Latvijas drēbju veikalos reti iepērkos, jo parasti nevaru atrast to, kas man patiešām patiktu, pēc veikalu apmeklējuma nereti jūtos nogurusi un dusmīga :-)Taču, jā, es arī esmu pamanījusi atsevišķos veikalos pārprastu laipnību un pieklājību.Taču ir manīta arī otra galējība - dažos veikalos ir nepamatoti augstprātīgas pārdevējas, kas sēž pustukšā veikalā ar akmenscietu ģīmi un izturas tā it kā viņa, nevis klients tur būtu galvenā persona.
Un kas ir Valtere?
12.01.2011 15:50 |
 
Reitings 1774
Reģ: 30.01.2009
Padalīšos ar savu pieredzi!

Pati strādāju citāda veida veikalā, no mums vadība arī prasīja laipnu apkalpošanu, piedāvāt palīdzību utt., mēs kā pārdevējas pasveicinājām, kad ienāca, ļāvām cilvēkam paieties, palūkoties, ja viņš jau kādu laiku pētīja konkrētu lietu, piedavājām palīdzību. Atbrauca lielā priekšniecība, izlamāja mūs, ka neesam laipnas, pēc viņu domām, preci nedrīkst kārtot, kad veikalā cilvēki (veikalā visu laiku ir cilvēki, kur diez lai liek to sakrāmēto preci?), cilvēkam bez maz vai palīdzība jāpiedāvā, kad ienācis pa durvīm (bļin, tas, ka vajadzētu ļaut vispār apzināt veikalā, kur kas atrodas, tas nav jāņem vērā), un šitādā garā terorizēja, labi, ka mūsu tiešā priekšniece bija pietiekami stingra raksturā, lai apstāstītu lielajai priekšniecībai mazliet situāciju! (Žēl, ka nav "stupid" sejiņa). Interesantākais, ka es speciāli pastaigāju pa šī tīkla veikaliem Rīgā, ak vai, nu nemaz nebija tā lielā palīdzības piedāvāšana un nenormālā laipnība! A mums dažu labu līdz asarām noveda!

Tāpēc vairāk vai mazāk saprotu šādas pārdevējas, jo nereti ir kameras, un lielie priekšnieki birojā mēdz skatīties, ko dara darbinieki! :-/
12.01.2011 14:20 |
 
Reitings 433
Reģ: 29.01.2009
Es bieži vien paeju La Senzai garām tikai dēļ pārdevējām... :-D labāk aiziešu citur nopirkt apakšveļu (s),bet no otras puses,jā-izdabās un pienesīs visu ko vajag un ko Nevajag :-P
12.01.2011 13:54 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Jā, Lasenzai tas ir raksturīgi, taču, ja esmu ienākusi ar vēlmi pirkt, tad praktiski vienmēr pārdevēja pienesīs pareizo izmēru, nav pašai jāskraida, bet ja tikai skatos, kas man varētu patikt, tad parasti tā arī pasaku un tad neuzmācas :-)
12.01.2011 12:31 |
 
Reitings 23
Reģ: 17.04.2010
Meitenes, bet reāli, tas ir viņu darbs. Domājat, ka visām tām pārdevējām nenormāli patīk uzbāzties ?!
12.01.2011 11:42 |
 
Reitings 360
Reģ: 19.09.2010
Laikam esmu vienīgā, kam patīk :-)
Man tas liekas ļoti ērti.. stāvēt kabīnē, kamēr kāds pienes dažādus izmērus un modeļus, atvieglo meklēšanas procesu! :-)
Parasti dodos uz La Senza tieši laipnās apkalpošanas dēļ! :-)
12.01.2011 11:18 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Man ir palīdzējušas tad, kad eju ar mērķi kaut ko nopirkt, zinu ko, bet nespēju izvēlēties precīzu modeli. :D Bet toreiz vēl prasīju palīdzību. Pašai nekas praktiski nav jādara, jo visu pienes un aiznes, ko nevajag. :D
Savukārt, ja eju ar mērķi kaut ko nopirkt, bet vēl nezinu ko, vai eju bez mērķa, vienkārši pastaigāt, apskatīt, kas jauns, tad gan nepatīk tā uzbāzīgā palīdzība. :D Vispār nepatīk, ka nāk pakaķ un skatas uz pirkstiem, it kā kāds zaglēns būtu. Ļoti neērti un ātri vien eju prom, jo netīk šī necieņa pret pircēju. :) Tāpēc patīk, ja var pats pircējs pieiet pie darbinieka un paprasīt, kas vajadzīgs. :)
12.01.2011 11:15 |
 
Reitings 115
Reģ: 29.01.2009
Ms.Elissa, pilnīgi Tev piekrītu.
chokoo, kāpēc neērti? :)
12.01.2011 11:01 |
 
Reitings 324
Reģ: 30.08.2010
Tāpēc es parasti veicu ātro skrējienu cauri La Senzai. :D Zinu, ka tā iespējams palaižu garām kaut ko, ko, lēni aplūkojot, es sev gribētu, bet ciest nevaru tās pārdevējas. Viena ir sevišķi neciešama - esmu manījusi gan Plazā, gan GC, no tās visvairāk cenšos izvairīties. Parasti eju tad, kad viņa jau kādam citam klientam uzbāžas.
12.01.2011 09:19 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Tiesa. UK šikajos veikalos (nu,kas pie mums ir šiki-cenu ziņā, viņiem gan jau vidēji), es mierīgi pastaigājos un visu mērīju bez jebkādās uzmācības un sajūtas, ka mani novēro. Pat tad, ja visticamāk, pārdevēji zināja, ka es neko nepirkšu.
12.01.2011 04:01 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Latvijā tas līmenis vispār ir visai zems. Jo neitrāla , bet laba līmeņa apkalpošana pārtop uzbāzībā.
Man patīk kā ārzemēs, kad ieejot veikalā vispirms apsveicinos un man laipni pajautā, vai var kā palīdzēt un ja es atsakos, tad es varu mierīgi klejot pa veikalu un pārdevēji ir pieklājīgā atstatumā, bet tomēr uzreiz sasniedzmi. Arī zīmolu veikalos iet ir daaaudz patīkamāk kā Latvijā, jo mani nenopēta no galvas līdz kājām.
Atceros, ka Bvlgari veikalā apsargs man atvēra durvis un es tur biju vienīgā kliente pat bez mērķa kaut ko pirkt, bet vadītājs bija tik patīkams, ka nemaz nejutos neērti, kad dzēru tēju un šķirstīju katalogu.
Latvijā, ja esi vienīgais cilvēks veikalā, jūties kā ērms, kam elpo pakausī.
12.01.2011 03:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits