Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vieno tikai sekss.

 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2009

Čau meitenes!

Gribu, lai padalaties ar pieredzi. Situācija tāda. Gadu biju kopā ar kādu puisi. Jutu, ka viņš nav mans īstais, bet vienalga satikāmies. Skaitījāmies nopietnās attiecībās. Es centos gan tā, gan šitā, lai tur sanāktu viss forši, bet sliktās lietas tik krājās un es vienkārši sapratu, ka nav jēgas tā ņemties un šķīros no viņa. Protams, pieradums neliels un viss jau ar nebija tik melnās krāsās vien.. Viņam es ļoti patiku un patīku vēl joprojām.

Šovakar panesās doma, ka varētu tikties vienkārši seksa dēļ. Neteiktu, ka man ar viņu bija ļoooti labi, bet nu savi plusi jau bija. Nekad neesmu bijusi PAR šādām attiecībām, bet šodien sāku domāt-kāpēc ne? Ja viņš tā ir ar mieru un bezjebkādiem pienākumiem vienam pret otru un līdz ar to nebūtu kādu laiku ar es pilnīgi viena. Nu tā teikt-līdz brīdim, kad kāds no mums atradīs kādu citu.

Kā ir bijis jums- vai jūs pēc tam to nožēlojat? Kā ir ar to morālo pusi- vai jūs to vispār spējat? Jo es esmu pret kam tādam, bet jūtu man pret viņu arī nav.

Vai jums ie bijis kaut kas līdzīgs. Varbūt varat padalīties savā pieredzē. Paldies!

09.01.2011 03:44 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nu ja jūtu Tev nav- tad Tu tā varēsi. Ja viņam jūtas ir - tad iespējams salauzīsi viņam sirdi.
Šajā gadījumā neieteiktu.
09.01.2011 03:47 |
 
Reitings 82
Reģ: 09.08.2009
man jau liekas, ka tā ir spēlēšanās :-(
ja tu un viņš ir ar mieru, tad jau nav problēmu :-)
09.01.2011 04:36 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ko tur var čakarēties ap aukstiem kartupeļiem.
09.01.2011 04:46 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
Bet ja abiem no jums negribas attiecibas,vienkarshi izbaudit brivibu,kopa bushanu,tad kapec ne? Es par ! ;-)
09.01.2011 04:52 |
 
Reitings 883
Reģ: 01.09.2010
ja abi briivi, negribat attieciibas, bet sex vieno-kaapeec ne? :-) es noteikti izmantotu :) ko tur ciesties, pamiileeties tak gribas :-P un ja briivi, ta ideaali :) pashai gluzhi taa nav bijis, vairaak tadas nenopietnas attieciibas.. satiekos ar vienu, tad ar citu, tad veel kaadu citu :) bet ja kkas taads buutu, ta tik uz priekshu (l)
09.01.2011 05:27 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Neteiktu, ka ar viņu bija ļoooti labi un gribi vēl tikties???? Atrodi kādu, ar kuru ir ļoooti labi.
Šādas attiecības atbalstu tikai tad, ja ir ideāls sex.
09.01.2011 05:34 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Nu es domāju, ka viņš to piedāvā tikai tāpēc, ka negrib tevi pavisam pazaudēt, un tad šādā gadījumā cer, ka tu ar laiku viņam ar vien vairāk pieķersies un jūs atjaunosiet savas attiecības. Ja jūti, ka tā nenotiks, un ka viņš pavisam noteikti nav tavs īstais, tad labāk būtu nemocīt viņu un pateikt, ka tiešām nekas nopietns jūsu starpā nevar būt. Jo Tu varbūt tiekoties ar viņu vēl arī skatīsies uz citiem un meklēsi kādu citu, bet viņš visu to laiku veltīs tev, tādā veidā ar vien vairāk iemīloties tevī. Un diezvai tas ir tas, ko gribi.
09.01.2011 06:41 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2009
Patiesībā, taisnība ir jums visām! Iznākums var būt jebkāds! Gan tā ņemšanās ap ''aukstiem kartupeļiem'' gan vnk labi kopā pavadīts laiks..tur var sanākt visādi! Bet nu es pamēģināšu! tad redzēs kā tas būs morāli-ja jutīšos labi-turpināšu, ja ne, pārtraukšu visu! Paldies jums!
09.01.2011 13:37 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
nav gluši šāda pieredze, bet reiz tikko ar vīrieti tikai seksam, tāda bija mūsu vienošanās, seks un labi pavadīts laiaks, bez jebkādiem attiecību solījumiem.

rezultātā, seks no viņa nebija tāds līdz galam atvērts, viņš ieturēja emocionālo distanci, ko seksā baigi varēja just.
un pēc laika sākās viņa paranoja un panika, ka es iemīlos vai vēlos ko vairāk. nebija vair labi pavadīts laiks, jo jebkura mazākā izpasume bija jautājums, bet vai tik es nēiemīlos un negaidu ko vairāk.
beigās man apnika un es teicu, ka seks nav tik labas, lai šitā čakarētos un varam palikt draugi, bet kā laiks rāda nevienam no mums tas īsti nebija vajadzīgs.

ar to gribēju teikt, esi uzmanīga, jo visu laiaku var nepamest vienu no pusēm sajūta, ja otram tas ir kas vairāk, vai arī pat cerēt, lai tas ir kas vairāk.

iesaku ''nečakarēties ap aukstiem kartupeļiem''

09.01.2011 13:52 |
 
Reitings 267
Reģ: 19.12.2010
viņs varētu būt ar mieru tikai lai tiktos ar tevi, lai tu būtu kādu laiciņu blakus, neieteiktu, tā ir spēlēšanās ar cita cilvēka jūtām.
09.01.2011 15:57 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
nu man pašlaik ir tādas attiecības... mēs neesam pāris, neesam viens otram neko solījuši, un domāju, ka tas viss turpināsies līdz brīdim, kad atradīšu cilvēku ar ko vēlēšos attiecības... tiesa mūs vieno ne tikai sekss, bet arī labi pavadīts laiks, interesantas sarunas....
09.01.2011 16:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits