SIEVIESU SKAUDIBA

 
Reitings 142
Reģ: 29.01.2009

Nu ko meitenes, kaa tad ar jums ir - esat vai neesat skaudiigas uz citaam meiteneem?Vai nav kaadreiz taa, ka kaadai veicas labaak un Juus labaa noziime otru apskauzat?Un par, ko apskauzat savas draudzenes, pazinjas, radinieces?

Man ir skaudiba uz manu sefeni, vinja brauka ar smuku audi a8 uz darbu, valka kazoku un ir smuka savos 40 gados, pat sekksigaka ka es (e)Apskauzu ari tas meitenes, kas celo un valka sikas drebes, rotas.

07.01.2011 18:23 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Es vairs nedomāju " kā to sasniegt?", tapēc ka vienmēr bijusi vilšanās...Mašīna uzdāvināta (tātad nenopelnīts), dzīvoklis (ak, vecmamma atstāja), dzīvokļa kredīts (vecāki sameta pirmajai iemaksai), ceļojumi (mamma visu laiku izmaksā) :D un tā katru reizi :D izdomāju,ka te nav ko skaust.Tāpat nav paša rokām pelnīts.
Vot nesaprotu,kur var redzēt tās "sausās" sievietes :D Manā klubā ir sievietes ap 40 un vairāk, lai arī slaidas, vienalga miesa un āda nav vairsz kā 25gadīgajām. Tajā brīdī saprotu, ka nekādi dārgie kremi un sports neapstādina laiku.Jāmāk vnk skaisti novecot, mācēt ģērbties atbilstoši, slēpt slēpjamo utml. Nu varbūt to mākslu nedaudz..
07.01.2011 23:45 |
 
Reitings 1020
Reģ: 29.01.2009
es neesmu nevienu skaudusi vai kkā tā. man vairāk nostrādā tāds - bāc, viņiem ir un man nav - tātad, kā viņi pie tā nonāca?! ja gribi kaut ko sasniegt, tad kaut kas arī jādara.
tā pati tava priekšniece - viņa ir tavs boss, ko ir mērķtiecīgi panākusi un tagad var baudīt sava darba augļus.

ja kaut ko ļoti gribi, tad padomā, kādēļ tev tā vēl nav.
07.01.2011 23:39 |
 
Reitings 1466
Reģ: 26.09.2010
Vieniga lieta par, kuru varu apskaust citas sievietes (laba nozime protams)ir sporta kluba par vinju labi trenneto augumu. Viena siev.apm.40g.v. regulari ari ar trenneri trenejas un vinjai ir tik ideals, muskuljots un "sauss" augums bez taukiem par kadu es varu tikai sapnjot un man vel 5 gadi jatrennejas, lai butu tada limeni ka vinja:)
07.01.2011 23:33 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Ar ļaunu nekad neskaužu, drīzāk nopūšos " ak, kaut man arī būtu", bet tas ātri pāriet,jo kādas smukie mati man nemaz nav vajadzīgi, jo savējos nogriezu.Kādai ir tieva,bet tad atceros,ka man pašai ir uztrenēts dibens :D utml. Uz pirmo brīdi- man vajag, uz otro- man nemaz to nevajag.
Reāli skauž citu vieglās galvas! Tiešām skauž, ka citiem viegli nāk zināšanas, visu saprot no pirmās reizes.Jā..Tā nav mana labākā puse..
Piekrītu tām, kas saka,ka tas ir jāpāraug.Vispār nav labi skaust, jo nekad nevar zināt,kādas problēmas ir citiem.
07.01.2011 23:28 |
 
Reitings 392
Reģ: 29.01.2009
Nekāda Diegosniņa neesmu.. :-D Bet man neskauž,ka cita par mani skaitāka,es priecājos,ka viņa glīta un mēģinu kādu lietu pārņemt no viņas... :-D
Bet man skolā noskauž,ka kādai ir augstāka atzīme,bet tikpat labi arī ja tā būtu džekam man noskaustu... :-D
BEt citādi cīnos ar šo slikto īpašību,lai neskaustu,bet ne vienmēr izdodas... :-D
07.01.2011 20:35 |
 
Reitings 497
Reģ: 31.01.2009
Man tāda aizdoma, ka kāda kurai nepatīk meitene bildē ir paņēmusi viņas bildi ielikusi sev cosmo profilā grib viņu nomelnot. Kaut kā neliekās, ka šitā riekstkode ir tā pati, kas bildēs.
07.01.2011 19:59 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
nu ko jūs tai Riekstkodei virsū klūpat :D Priecājaties, ka normāla tēma, nevis par klizmām :D
es arī ar skaudīgu aci palūru uz tievākām, skaistākām, uzņēmīgākām...
bet tā, lai man skaustu mašīna vai kažoks - tā nu gan ne. drīzāk par tiem autovadītājiem varu paķiķināt kā šie ceļas tagad pusstundu ātrāk, lai var mašīnu izrakt :D es drīzāk varētu apskaust tās īpašības, kas cilvēkam piemīt, lai spētu iegūt tās materiālās lietas. bet par izskatu - nu piedzimu ar tādiem matiem un tādu degunu. nu un? resnumu jau gan var mainīt :D
07.01.2011 19:43 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Man ir skaudis. Manā acu priekšā 3 mēnešu laikā meitene nometa 11kg un tas tiešām bija acīmredzami. Man skauda, un kā vēl, ka viņai tik liels gribasspēks, lai ēstu pareizi un veselīgi. Bet tad arī pati saņēmos un nometu savus liekos 4kg. Ta ka uzskatu, ka skaudība mēdz palīdzēt. Tiesa gan nekad neskaužu ar domu - kaut viņa atkal pieņemtos svarā, sasistu to kruto mašīnu vai pazaudētu to labo darbu.
07.01.2011 19:14 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Esmu augsprātīga, tāpēc reti kuru apskaužu :DDDD (kaut kāds labums tādam netikumam arī ir, redz :))
07.01.2011 19:13 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Reti, ļoti reti :)
07.01.2011 19:12 |
 
Reitings 1774
Reģ: 30.01.2009
Piekrītu Ķirsiitim! Ja es sajūtu kādu velniņu sevī, pat ne īsti skaudību, tad zinu, ka man ir jācenšās!

Man gan tas ir vairāk par tādām lietām, kur naudai mazāka nozīme. Vasarā pilna pludmale meitenēm, kam skaista forma, ko es, gribu arī tik labu, tātad, eju vingrot, skriet, darīt ko lietas labā!

Par materiālām vērtībām, tur skaudība neveidojas, jo - automašīnu izvēlējos, kura man patika pašai, drēbes valkāju tās, kuras man piestāv un patīk pašai, nevis tagad kaimiņu Ansim ir Ferrari sētā skriešu un skaudīšu, nē, man mīļš ir mans nesportiskais un vienkāršais golfiņš! :D

Bērnībā ļoti skauda, ka man nebija pilns skapis drēbēm, bet, klasesbiedrenēm vecāki katru nedēļu pirka, bet tos netikumus izprast un saprast, kas un kāpēc tā, iemācīja mani vecāki, lika sajusties vienalga īpašai un parādīja, ka laime nav drēbēs (bet tās liek justies labi vienalga :D)!
07.01.2011 19:11 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Nekad nevienu neesmu apskaudusi un bijusi nenovīdīga.
Iedomāties, ka man ar tā gribētos vai priecāties par kāda panākumiem un gribēt to pašu neuzskatu par skaudību, jo nekad par nevienu neesmu domājusi: lūk, šitai maitai ir tas un tas, bet man nav!
Jācenšas pašām dzīvē kaut kur tikt un kaut ko sasniegt, tad ari skaudība negrauzīs.
07.01.2011 19:09 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.01.2009
man reizem skauz tas, ka citi sanjem lielaku algu par lidziga limenja darbu.
Tas laikam vienigais, smukas drebes utml neskauz.
Izskats ari ne, vienigi, kad redzu kadu meiteni ar smukiem, gariem un veseligiem matiem, nodomaju, ka ri tadus veeletos, tacu taa nav skaudiba
07.01.2011 19:04 |
 
10 gadi
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Džīzas! Skaudība ir tikai kartejais netikums, kuru nu jau esmu atmetusi! Man nav svarigi, kas otram muguraa, kas nee!Nekad neesmu lielijusies, ja man kaut kas labaks, jauns utt. Nav tas lietas un drebes izskirosais musu dzive! ja maki par svei pastavet un pasniegt ka ieveribas cienigu personu, tad parejais ir lieks!
Tas ta mans viedoklis!
Pati vairak censos prieks sevis, nevis tapec lai parspetu kadu!
07.01.2011 18:59 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Ja nāk virsū skaudība, tad vajag arcerēties lietas, kurās tu esi veiksmīgāka un sirdij būs miers. :-)
07.01.2011 18:38 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Skaudība, ka drīzāk nožēla, ka varētu man arī, kura palīdz kaut ko sasniegt ir laba lieta, kā dzinulis :0

Bet man patīk tas apzīmējums ir ka skaudība var būt melnā un baltā, balta palīdz iet uz priekšu, tad tas cilvēks ir kā pozitīvais piemērs, kur tiekties, bet ja tikai sēdēt un kādu apskaust, nju ziniet...

Varbūt tai modelei ir kaut kādas veselības problēmas vai traģēdija, ka Tu zini??? Varbūt viņa - modele apskauž kādu parastu meiteni, kuru redz, piemērām, ar mīlošu ģimeni utt. :D
07.01.2011 18:37 |
 
Reitings 853
Reģ: 29.01.2009
es skaudību uztveru diezgan pozītīvi. ja man kas sāk skaust, tad es saprotu, ko es gribu :) tas ir kā stimuls iet un darīt, lai sasniegtu kaut ko dzīvē :)
07.01.2011 18:37 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
pa tiem matiem...padomā cik maz cilvēkam vajag, lai skaustu.
man ir ataudzēti smuki, gari, biezi mati. kad satieku vienu draudzeni, tad viņa tā uz tiem matiem skatās un siealojās, ar rokām pat sajūsmā ir glaudījusi(nopietni),ka labāk matus sasiet copē, lai neskauž.
un jā, es arī skolā cenšos neatklāt par sevi pārāk daudz informācijas, lai cilv neskaustu.
07.01.2011 18:37 |
 
Reitings 2087
Reģ: 29.01.2009
Es neapskaužu sievietes, neesmu satikusi kādu, kurā manītu ko skaudības vērtu. Vīrieši gan reizēm skaudību izraisījuši.
Tu mini, ka viņa 40 gados seksīgāka par Tevi, taču pat nenojaut, ka tam ar vecumu nav nekāda sakara. Seksīga sieviete ir sevi mīloša, cienoša un gudra! Rotas LV lielākā daļa nēsā un izvēlas nepareizi, par to nebēdā:)
07.01.2011 18:35 |
 
Reitings 11
Reģ: 25.12.2010
Šad tad man ar uzmācas skudība, bet tad parasti uzēdu šokalādi un priecājos, par to, kas ir man :)
Jo kāda jēga skaust, tā pat tas neko nemainīs,respektīvio neko nedos man, vienīgi kādu sirmu matu :D
07.01.2011 18:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)