Pasaules gals

 
Reitings 201
Reģ: 29.01.2009

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/36969/kristiesu-organizacija-pasaules-gals-pienaks-jau-sogad

Kurs jau pec kartas tas ir,smiekligi... :-)

05.01.2011 02:19 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Tādi "pasaules gali" ir bijuši vairākkārt.

ja mēs ieskatīsimies vēsturē

Tikai daži piemēri:
ledus laikmets (lielas klimatiskās izmaiņas, bet cilvēki pratuši pielāgoties :))
Lielu impēriju sabrukumi (vesturiskie faktori :))
Ja kas, bija arī vulkānu izvirdumi un kā rezultāts pelni gasā, neražas un bada laiki, tas bija gan Romas impērijas laikā, gan viduslaiku sākumā (ir teorijas, ka Lielā tautu staigāšana sākusies no tā..)
Mēra epidēmijas viduslaikos, kad lielākajās pilsētās palikuši pāris cilvēki vien.
Tie paši pasaules kari...

Secinājumi - zeme, cilvēse, pasaule ļoti mainījusies, bet nav beigusi pastāvēt.

Vienīgais, ka viena gadsimata laikā mēs sa... jam dabu kā nekad agrāk (nafta okeānos, ātomsprādzieni, ķīmisko ieroču izmāntošana, un kāda ražošanas rezultātā ir mūsu atmosfēra..)

Man šķiet, ka daba izmānto kaut kādu aizsardzību pret mums (ir pat trakā teorija, ka krīzes ir it kā atelpa dabai, jo tad ražošana samazinās un kaitīgas vielas arī dzen :))

Es, piemērām, pamazām saku ticēt teorijai par Golfstrima novirzīšanu no Eiropas (baigie mīnusi un sniegi tam ir pierādījums), bet no tā cietīs vairāk Rietumeiropa, jo tur Golfstrims nodrošinājis labvelīgāko un maigāko klimatu, mēs pamazām pielāgosimies(LV).

Nezinu, cik tas ir pamatoti, bet dzīvosim - redzēsiem. Vienam sprādzienam - bamsss un viss - es gan neticu.

Un vēl.. man šķiet, ka pasaulē mainīsies valūtas, ekonomiskie un pilitiskie reģioni, varas sadalījums un lielas izmaiņas ekonomikā, politikā, cilvēku resursos utt.
05.01.2011 12:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits