Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzene nokaitināja

 
Reitings 33
Reģ: 04.01.2011

Šonedēļ viņa svin savu dzimšanas dienu, ielūgumu saņemu caur sms

Vakar rakstīja un jautāja vai mēs ar vīru būsim, atbildēju, ka vēl nevaru pateikt, jo vīrs nezin vai varēs nomest maiņu..

Šodien no rīta atnāca nu ļoti "smuka" sms no viņas - tas būs apvainojums, ja tu neieradīsies..kādreiz jau bez vīra jakas arī var ierasties..

(ja nu kāds nesaprata, jakas, nozīmē ja kas, viņa vienmēr tā raksta)

Nu jauki.. Aiziešu viena uz to dzimeni un 100% zinu, ka tur garlaikošos, jo man diemžēl nav nekā kopēja ar pārējiem ielūgtajiem viesiem un viņa to labi zina..

Arvien biežāk sāku domāt, vai maz vēlos ar viņu uzturēt kontaktu..

Kad viņa pārdzīvoja šķiršanos no vīra, es viņu atbalstīju, neļāvu sēdēt mājās un nīkt, biju laba draudzene..

Bet viņa tagad izvēlas vairāk čupoties ar "draudzeni", kas ar centās viņu pārliecināt atgriezties pie vīra un iespējams pat ir pārgulējusi ar to vīru..

Nav patīkami tad, kad man gadās strīdiņš ar mīļumu, un gribas ar kādu izrunāties, viņa nevis uzklausa, bet paziņo - jums jau sen tās attiecības ir galīgi garām piedevām man pret viņas "draudzeni" ir izteiktas antipātijas, un ja kādreiz atļaujos tās izteikt, tad man iemet acīs - ko tu viņai esi uzēdusies..

psc..

vnk gribējās izgāzt besi

04.01.2011 21:01 |
 
Reitings 296
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, tev nevajadzētu draudzēties ar tādu, kura ja kas raksta kopā (t)
:-D :-D
nu tak aizej, apsveic (bez vīra jakas), nepatiks- ej prom!
04.01.2011 21:08 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Man arī ir šāda draudzene! Ar kuru ikdienā visu laiku sanāk strīdi, aizvainojumi, k-kāds lepnums, lielība (nesaku, ka no viņas puses tikai, no mūsu abu, bet jocīgi - viņa ir vienīgā mana draudzene, pret kuru man reizēm gribas slikti izturēties).

Bet tā kā mums ir kopīga draugu kompānija, tad nākas sadzīvot, ik pa laikam cenšamies kaut ko darīt lietas labā, bet tagad mūsu attiecības tādas diez gan vēsas.
04.01.2011 21:15 |
 
Reitings 494
Reģ: 29.01.2009
Nu ej ar savu jaku, nevis ar vīra jaku. :-D :-D :-D
Bet, ja nopietni, man šķiet, ka no tavas puses būtu jauki, ja aizietu- ar vīru, vai arī bez vīra. Varbūt pienācis laiks iepazīt savas draudzenes draugus, un viss būtu fabulous. ;-)
04.01.2011 21:16 |
 
Reitings 1479
Reģ: 07.08.2010
Nu tak ej bez vīra.
Man arī besī tādas sievietes,kas bez sava puiša nekur. Ja draugs strādā, tad arī sēdēs mājās. Tas ir kāds likums?
04.01.2011 21:19 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Es netaisos spriest par jūsu pārējām attiecībām, bet nu šī sms man liekas normāla :D :D
un es arī tā darītu, ka ietu viena pati, tad nu problēma :D
04.01.2011 21:20 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.02.2009
Ir gadījies pāris reizes, kad vienai meitenei izstāstu kaut ko jauku, ko esmu paveikusi vai arī kas ar mani noticis, bet pretī saņemu it kā prieku, bet klāt uzreiz ir arī nomācoši komentāri, kuros tiek mēģināts atrast jebko negatīvu saistībā ar mani, vai kaut ko ar mani saistītu. Nekad neesmu par to neko teikusi, kā arī neesmu dusmojusies, pie sevis pasmejos un domāju, kaut arī viņai viss izdotos, jo acīmredzot cilvēks apzināti vai neapzināti tā cenšas sevi pacelt augstāk :-D
04.01.2011 21:23 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Vispār no puses draudzenei taisnība, kādreiz vajag bez vīra atpūsties arī, ja viņš netiek, tam nebūtu jābūt par iemeslu arī tev neiet.
Bet, ja draudzene savā ziņā ir kuce un pārējā kompānija tev riebjas, tad neej. 8-)
Ieteiktu padomāt vai vispār tāda draudzene tev ir nepieciešama |-)
04.01.2011 21:23 |
 
Reitings 360
Reģ: 19.09.2010
Es bez drauga neeju uz garlaicīgiem tusiņiem :-)
Izskatās, ka viņai ir iebildumi pret tavu vīru.. jakas :-)
04.01.2011 21:24 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.02.2009
tas tā, par meiteņu izdarībām kopumā :D
04.01.2011 21:25 |
 
10 gadi
Reitings 934
Reģ: 21.10.2009
late_elīna, gribēju teikt tieši to pašu. vīrs tiešām ir vienīgais cilvēks tavā dzīvē? nedomāju, ka tev viņu vajadzētu saukt par draudzenei, ja reiz nevari iedomāties interesantu vakaru kopā ar viņu bez sava vīra klātbūtnes!!
04.01.2011 21:26 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
godīgi sakot, man vairāk kaitina tās, kuras bez saviem vīriem/draugiem uz poda nevar aiziet!Nu sviests kaut kāds ;-) Tak ej viena, džīzaz!
04.01.2011 21:32 |
 
Reitings 1010
Reģ: 07.02.2010
Man atkal ir tāda draudzene, kas ir tāda pati kā tu. Visur tikai ar savu draugu. Bet kur tie laiki kad mēs kopā tusējāmies, tagad viņa bez drauga nekur, un tas pat mazliet kaitina.

Runājot par tiem strīdiem, tad jau sanāk ka tev viņu vajag tikai tad kad tev ir grūti un esi sastrīdējusies ar savu vīru? Bet redz kad viņa tevi uzaicina atpūsties, tu atsaki, jo bez vīra nevari. Draugi jau priekš tam ir, nepazaudē tos ;-)
04.01.2011 21:39 |
 
Reitings 704
Reģ: 29.01.2009
Nav par tavu situāciju, bet zinu vienu pāri, kurš ir nešķirams. Džeks vienmēr ir blakus/ līdzi, vienmēr uzmet lūpu, ja tiek runāts par kaut ko, ko viņš nezina.. vai vēl citiem džekiem :D tad vispār ir trakumi un meitenei jānomierina viņš :D
Nav jau spiesta lieta ierasties, ja es būtu draudzenes vietā (ja mēs tiešām būtu kaut labas paziņas), es nebūtu iepriecināta saņemt tādu atbildi.
04.01.2011 21:40 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Manami, man arī tā ir gadījies- padalos ar it kā daudzeni priecīgā jaunumā un viņa pat necenšas izrādīt prieku! Sejā ne nu gluži sašutums, bet neapmierinātība gan. Tāpēc rūpīgi skatos, kam ko teikt :-)
04.01.2011 21:42 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Jūs ar vīru kādi siāmas dvīņi? Saauguši esat?!
04.01.2011 21:45 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Manās iepriekšējās attiecībās ex nereti bija greizsirdīgs uz manām draudzenēm un viņam tiešām nepatika, ka eju kaut kur izklaidēties bez viņa. Kad teicu, lai viņš iet taču beidzot ar draugiem kaut kur, tad sekoja atbilde- negribu, gribu tikai ar Tevi.

Pasarg Dievs, vēlreiz uzskriet tādam virsū. Es vēlos normālas, veseīgas attiecības, kurās abas puses ir pašpietiekamas, ar saviem hobijiem, draugiem un izklaidēm- vismaz pa retam :-)

Cilvēki ir dažādi, attiecību modelis katram savs ;-)
04.01.2011 21:48 |
 
Reitings 360
Reģ: 19.09.2010
Mana mamma nekur negrib doties bez tēta.. tētis negrib bez mammas..
Man tas šķiet dikti mīlīgi, turklāt neviens viņiem neraksta pārmetumiem pilnas īsziņas :)
04.01.2011 21:51 |
 
Reitings 879
Reģ: 29.01.2009
es jau esmu pieradusi, ka viena mana draudzene parasti nekur negrib īsti doties, tikai vai nu ar draugu, vai būt mājās, vai arī būt mājās ar draugu. es jau esmu pieradusi un īpaši bieži ar viņas sabiedrību nerēķinos (lai neteiktu, ka vispār nerēķinos).
žēl tikai, ka vienmēr ir laiks atcerēties par manas sabiedrības esamību tad, kad ar draugu ir problēmas.
bet šī arī laikam ir atkāpe no tēmas mazliet.
04.01.2011 21:59 |
 
Reitings 33
Reģ: 04.01.2011
Šķiet, ka vajadzētu pieminēt, ka es bez vīra varu iet uz tusiņiem un eju :D neesmu padkablučņica..
Lieta ir tajā, ka es bez vīra nevēlos iet uz to tusu..
Gandrīz visi tur būs pa pāriem, tuss būs pirtī un es ļoti labi pazīstu visus ielūgtos.
Nevēlos viena iet uz to tusu un mirt no garlaicības.
Lai būtu saprotamāk, aprakstīšu viņas kompāniju - intelekta līmenis ne visai augsts, vēlamās sarunu tēmas ar šiem cilvēkiem - tenkas, sekss, kārtējais baļļuks ar kriminālkodienu..
Piedevām pēc aptuveni puslitra izrīta šņabja, visiem sagribēsies kniebties un tie līdīs pa stūriem, ieskaitot manu tā saucamo draudzeni..
Vispār neuzskatu, ka viņai ir tiesības man bāzt šadu lietu acīs, jo tieši viņa, laikā kad bija precējusies bez vīra nekur negāja un teica, ka tas nav normāli, piedevām apgalvoja, ka draudzenes nav vajadzīgas, jo viņai taču ir vīrs, ar kuru visu var izrunāt..

04.01.2011 22:00 |
 
Reitings 33
Reģ: 04.01.2011
MĪĻĀS MEITENES!!!!
Tizli, ka jūs izdarāt secinājumus par mani un manām attiecībām no šī viena gadījuma, kad nevēlos doties uz vienu tusu bez viņa..
Ja jums paziņas ir tādas, kas turas pie vīra biksēm, tas nenozīmē, ka es tāda esmu..
Mēs mēdzam tusēties atsevišķi, nav tā, ka viņš mani nekur nelaiž, vai es viņu..
04.01.2011 22:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits