4. diena šajā gadā!

 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009

Labrīt! (l)

Kāds šis rīts? Kādi plāni šodienai? :-)

Esmu jau no 6:20 augšā, pabrokastojusi un pamazām taisos uz lekcijām. Tik cik ļoti man šajā gadā negribas mācīties nav izstāstāms... gribu atpakaļ praksi :-/

Šodien 4 lekcijas jāiztur skolā. Pēc tam braukšanas nodarbība. Kā iet tām meitenēm, kas apņēmušās tiesības līdz februārim iegūt? 8-)

Kas Jums labāk - skola vai darbs? :-)

04.01.2011 10:06 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Es nezinu man pat kauns atzīt, bet vajadzētu lepoties laikam ar savu galvu. (s) Jāatzīst ka visu skolas un a-skolas laiku līdz šim brīdim tā pa īstam nemaz neesmu mācijusies. Mamma brīnās, bet es vienmēr skolā esmu bijusi līmenī, pat ar teicamām atzīmēm. Es vienkārši esmu slinka, bet zinu ja zubrītos tad būtu baigā gudrīte. Bet tākā jūtu ja bez piepūles esmu līmenī, nesaspringstu uz baigo teicamību. :-D Es tikai tad mācos, ja skolā kāds darbs jāraksta, tad saņemos un uzrakstu, bet uz kd rakstiju špikerus tā arī kautko vairāk vēl atcerējos, bet uz eksāmeniem neesmu nekad mācijusies, jo tie parasti sanāk vasarā un tad var kautko labāku darīt par mācīšanos. :-D Un tā tie gadi pagājuši un viss veiksmīgi! (s)
04.01.2011 17:42 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Rausīc, man tas pats! (l)

04.01.2011 17:45 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
RRRR Pat analgīns nelīdz un piecelties nav iespējams. Un gulēt arī nevaru iet, drīz uz kino jātaisās. (e)

Būs pēc tam aptiekā jāieiet, toč jāizmēra.
04.01.2011 17:48 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
RausīC, tas tiešām ir super :-) Man kursā arī ir tādi + viņiem vienmēr veicas!
Es būtu priecīga, ja man tas process nāktu vieglāk, bet izlaidība ir darījusi savu, sevi ir jādisciplinē. Turklāt, lielākā daļa kursā gājuši vidusskolās vai ģimnāzijās, es arodenē. Mācību process ir atšķīries kardināli un arī pati informācija. Man, piemēram, problēmas sagādā referātu rakstīšana, jo nekad tādus neesmu rakstījusi. Kur nu vel atsauces, noformēšana utt. primitīvi, bet realitāte.
04.01.2011 17:48 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Sallija, ak mēs laimīgās! :-P Vismaz kautkas labs mums ticis šajā pasaulē! :-D
04.01.2011 17:49 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Gemini tici vai nē bet es no tehnikuma esmu daaaudz, daudz gudrāka par tiem kas beiguši videni. man tur viss tika smalki paskaidrots par darbu noformēšanu, aizstāvēšanu, sastādīšanu un visādas citādas moderīgas lietas, kamēr vidiniekiem nav ne jausmas par ko iet runa! :-D
04.01.2011 17:51 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Sallija kā domā aiziet uz kincīti? :-O
04.01.2011 17:52 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Man vienmēr likās, ka darbs man nepatīk. Nu, varbuit darbs vēl patiktu, bet ne uzņēmums, kurā strādāju. Savukārt studēt man patīk un ari izvēlētās studijas ir ok. Taču nu, kad izskatās, ka darbu būšu pazaudējusi, tomēr arī žēl, jo kaut aŗi ļoti mazi, tie ienākumi bija manis pašas nopelniti. :-)
Par naudām - es dzīvoju pie mammas, tāpēc par tādām lietām kā komunālie un pārsvarā vakariņām man jāsatraucas nav. Tā tīrā veidā naudu neesmu no mammas ņēmusi, kopš sāku strādāt līdz ar studiju uzsākšanu. Bet nu, protams, bez viņas mitekļa un citas palīdzības es izdzīvot pašlaik nevarētu. Bet ko darīšu turpmāk, nezinu. Visticamāk, atkal būs jādzīvo mammai uz kakla pilnībā, jo saubos, ka izdosies atrast ko citu, ko savienot ar studijām pašlaik. :-/
04.01.2011 17:54 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nezinu, bet sarunāts ir un man ļoti gribās. :-O


Par to mācīšanos - dažreiz liekas, nu ir jāmācās cītīgāk, ir.. Bet nevaru. (t) Tiesību pamatos rīt tikai kāzuss jāpilda eksāmena vietā, teoriju nevajag - jo semestra kontroldarbos bija 8. Ar visu to, ka visa semestra garumā biju tieši uz vienu vai divām lekcijām. Nu kā tur lai sāk mācīties. :-D
04.01.2011 17:56 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
RausīC, Tu Priekuļos mācījies?
Nu mana arodskola nav tas labākais piemērs, diemžēl. Un pati tajā laikā pat nesapņoju,ka studēš un nezuskatīju par lietderīgu painteresēties kas un kā.


Esmu tā sapriecājusies, ka miegs bēg prom :-D
+ tikko atvēru FHM un skatos,ka tur kalendārs! Nu kapē man bija jātērē nauda, kad priku atsevišķu kalendāru Truša/kaķa gadam, ja par velti man tagad kaledārs ar trusenītēm un kaķenītēm plikskatos? :-D
04.01.2011 17:56 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Gemini jā Priekuļos. Es gribētu tur savus bērnus laist, bet draugs jau nepiekritīs, jo tur bija baigā darba katorga, ķipa lētais darba spēks un daudzi jaunieši vienkārši aiziet pa burbuli un nodzeras, nopīpējas. ja nav rakstura tad tajā vietā ir "čau!" un viss tu esi zudis. ;-)
04.01.2011 17:59 |
 
Reitings 101
Reģ: 29.01.2009
Rausīt, man brālis mācījās Priekuļos, viņš gan pabeidza, bet zinu ļoti daudz tādus, kas nepabeidz tieši tā iemesla pēc, ko rakstīji! :-D

Meitenēm vispār tur "smagi," it sevišķi tādām, kas tikko pron no mājām, no mana miestiņa tās, kas iestājās - visas tgd staigā ar bērniem :-D
04.01.2011 18:03 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Sallija*, par tām divām lekcijām, nu ,jā-mums nemaz pie eksāmena nepielaiž, ja apmeklējums nav 75 %.. Vismaz manā programmā lielākajā daļā priekšmetu tā ir. Un es nebastoju, man nepatīk iet prasīt,kad varu novadīt seminārus vai nodot kādu darbu citā laikā. Man visam ir jābūt pēc plāna. Ja ,kas noiet greizi-nejūtos labi un pārdomāju vai tas,ko daru (respektīvi neesmu izdarījusi) pieder tam kādai man kā topošojai profesionālei jābūt, šaustu sevi par fanatstisko iespēju studēt un to kā šo iespēju izniekoju.
Jo slinkot būtībā man ļoti patīk :-D
04.01.2011 18:04 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Mums lekcijām tai priekšmetā bija brīvais apmeklējums, bet obligātie semināri. Tad nu uz semināriem es, protams, gāju - tikai tur kāzusi nevis teorija.

Bet tās lekcijas bija garlaicības kalngals, es nevarēju to izturēt. Un jēgas nekādas - aiziet tetri uzspēlēt un savas domas padomāt? :-D
04.01.2011 18:06 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Rausīt, zini, tas viss no cilvēka paša atkarīgs. Man brālsi mācās priekuļos-ir labākais grupā un es lepojos-tiešām malacis! Un viņam ir tikpat grūta galva kā man-palīdzēju viņam pamatskolā eksāmeniem gatavoties-nu pilnīgi likās, ka raūdāšu par mums abiem, ka mācamies un mācamies, bet neaiziet :-D
Pamatskolā slikti gāja, tehnikumā tagad nav visas izcilas atzīmes, bet tas,ka labākais-ļoti priecājos :-)
04.01.2011 18:06 |
 
Reitings 336
Reģ: 17.03.2010
čau!
Šodien atkal bezjēdzīga diena. Jo uz darbu nav jāiet, nezinu kad man tagad sanāks pastrādāt (strādāju neoficiāli)labi ja vismaz mēnesī 10 dienas pastrādāju. Tagd pēc svētkiem naudas nav.Sāku gandrīz neēst.Nezinu cik tā izturēšu.
No rīta noskatījos šausmīgi bēdīgu filmu "Hatiko" - apraudājos :%27-(
Es esmu apņēmusies nolikt tiesības pa šo gadu, jo ar naudām tagad slikti.
:-/
04.01.2011 18:08 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Sallija*, skaidrs! Mums psiholoģijā arī bija līdzīgi-ka semināriem jābūt apmeklētiem!
Vispār- tas ir forši,ka var to visu gan vieglāk iemācīties, gan izdzīvot! :-)
bet es sevi mierinu ar to,ka smadzenes var uztrennēt un,ka pēc laika kaut kāds ātruma uzlabojums laika termiņā, kurā jāapgūst viela, man būs :-D
04.01.2011 18:11 |
 
Reitings 336
Reģ: 17.03.2010
Volcom - pamēģini tējas koka eļļu, būtu jāpalīdz! Veseļojies! ;-)
04.01.2011 18:11 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Protams viss atkarīgs no paša cilvēka, ir jābūt ļoti stipram raksturam. Jo kā jau te rakstija ir grūti tiem kuri tiko tikuši vaļā no vecākiem un tagad jūtas lieli un vareni, lielākā daļa puišu protams noiet no ceļa, jo brūtāli dzer visu laiku, daudzi sāk pīpēt jo tur daudz ir tādu un tad visiem jāiet kopistiski nevar atpalikt. Meitenēm ir ta s pats, vairākas paliek tādas mauciskas, pirmo kursu beibes vienkārši ģībs no tiem daudzajiem puišiem, jo čaļi ir vairākumā un pašas bez prasīšanas atdodas dzīvojot kopmītnēs! :-D labi ja pabeidz bez bērna, un vispār pabeidz! Kad es mācijos mēs bijām vienīgais kurs kuri tajā gadā beidza 30 no 33. Bet pārējos kursos bija ap padsmit cilvēku no tiem pašiem 33. Tā nu laikam ir visās tāda veida skolās. ;-) Bet man ātri atnāca prāts un es nedzīvoju kopmītnēs un satiku savu mīļoto, tākā man bija vieglāk un mēs abi kopā to izturējām. :-D
04.01.2011 18:14 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
RausīC, bērnu sakarā :-D Brālim to gans aku-lai tik tur nevienu nemīlē, kas atdodas visiem :-D Jo, diemžēl,jā.. Tā statisika ir bēdīga ar bērniņiem, kas ir par iemeslu (ieganstu),lai vairāk nemācītos. Man kursā pašai bija beidzot skolu 7 māmiņas un ne visas beidza, tagad arī nekas cits jau neatliek kā auklēt mazos.
Interesanti, ka mana mamma jau pati 17 gados dzemdēja un, diemžēl, skolu nepabeidza, bet ir spējusi vel mācīties un pat darbiņā konkurējusi ar citiem,kam augtsākā izglītība.


Šajā sakarā atcerējos arī skumjo - draugs atnāca mājās un pateica, ka viņam samazina algu, bet mammu vispār laiž vaļā, jo atkal samazina štatus.. bet mammai plāns ir (kas gan cits atliek), sagaidīs,lai brāļi abi pilngadīgi un brauks uz ārzemēm, ja neko citu atvijā neatradīs. Ar galvu jau saprotu, ka tas pat būtu labāk priekš viņas-tagad tas, ko pelna ir smiekla nauda (jo cik aiziet par transportu, zālēm (iet ar kājām uz vienu pusi) utt), bet iedomājoties, ka mammas nebūtu Latvijā.. Tagad,jā, b=nevaram izbraukāt katru mēnesi uz mājām, bet vismaz ir apziņa, ka ja nu visi striķi trūkst-es līdz viņai tikšu akut ar stopiem, bet tā..
04.01.2011 18:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!