par balansu, iekšēju harmoniju

 
Reitings 489
Reģ: 07.01.2010

sveikas meitenes! sen neesmu šeit neko rakstījusi, jo esmu nodevusies mācībām, bet tagad sagribējās pastāstīt par savu sāpi. es vēlos uzzināt, kā lai panāk iekšēju harmoniju? mana dzīve ir viens vienīgs stress. mācības, sesija, draugi, puisis, vecāki. tas viss mani iekšēji sagrauj. gribētos kaut kādu mieru. varbūt varētu sākt apmeklēt jogas nodarbības. es gan neko daudz par to nezinu. varbūt ir kāda meitene, kas ir bijusi līdzīgā situācijā un kura varētu padalīties savā stāstā ar mani?

:-)

03.01.2011 21:06 |
 
Reitings 138
Reģ: 29.01.2009
Man labs stresa noņēmējs ir kāda praktiska nodarbe, kas aizņem rokas un prātu. Agrāk atradu vienu spēlīti ar bumbīņām, kuru spēlējot tiešām atslēdzos. Tagad piemēram izšuju, kad vajag nomierināties. Atnāku no darba un mūžīgi esmu kašķīga. divas stundas pašuju un esmu tik mierīga. Katram sava nodarbe. zinu, ka ar kolēģi runājām vienreiz par šo un viņa piemēram ada. Lai atrastu mieru sevī ir jābūt brīvam laikam. Harmoniju atrast nevar kurš katrs. Tur jābūt ļoti līdz svarotam cilvēkam. Harmonija ir līdsvars un līdz svaru var atrast tikai un vienīgi sakartojot problēmas, vai atbrīvojoties no tām.Harmonija ir dzīves uztvere nevis vienas dienas iegriba. Lai atrastu harmoniju ar sevi, manuprāt, ir daudz jāstrādāt ar iekšējo "es". Toties mieru gan var iegūt atrodot kādu nodarbi, kas patīk tev pašai un no kā ieguvums būs tikai tev
04.01.2011 12:05 |
 
Reitings 267
Reģ: 19.12.2010
man tapat kā tev, visu laiku stress. (t)
visu laiku sirds dauzās par visādām problēmām, nevaru normāli apgulties, atpūsties, mierīgi noskatīties filmu, piemēram.
tas ļoti tracina. un traucē. neesmu laimīga. :%27-(
04.01.2011 16:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits