Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ieskats zebrā!

 
Reitings 350
Reģ: 29.01.2009

Sveikas!

Jums arī bija tā, ka gada pēdējās nedēļas bija gatavais murgs kas tagad vēl turpinās. :'-(

Gribas izkratīt sirsniņu! Vienmēr ir šķitis, ka ar draugu vnk esam lemti viens otram, bet pēdējā laikā kas notiek! murgs! klapatas ar iepriekšējo firmu, kurā strādāja, klapatas ar dzīvokļa saimnieci, es saku vienu, draugs izdara citu. šorīt nerunājām un nu pasaka, ka iespējams piektdien brauks uz Vāciju strādāt, jo te darbu atrast nevar un krājumi ar drīz izsīks! Ne ilgi bet uz diviem mēnešiem. Pie kā šāds sviests var novest?

labprāt dzirdētu skatu no malas.

Vēl! kur tik nav lasīts, ka meitenēm patīk piecelties blakus gribošam vīrietim. Jums tiešām patīk? Kāda būtu jūsu reakcija ka pieceļoties draugs maigojas ar savu daiktu ap jums? :-D

Otreiz nepārlasīšu, varbūt vajag, bet piedodiet par kļūdām! :-)

03.01.2011 20:42 |
 
Reitings 190
Reģ: 18.04.2010
par to pie kā noved sviests nepateikšu :D, bet...par ,to ka pamostoties blakus vīrietim(šoreiz ne draugam),kurš mīlinās apkārt man ar savu draudziņu un tīliņ beigs uz manis....tas ir briesmīgi, toreiz sajutos izmantota un netīra...Piedevām ar to vīrieti esam jau kādus 4gadus draugi! nu drausmīgi! (e)
03.01.2011 20:57 |
 
Reitings 350
Reģ: 29.01.2009
Jūs ticat tam, ka attiecībām tiek uzlikti pārbaudījumi? jeb vnk kas nav lemts tas nav!
03.01.2011 21:16 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Gadās pārbaudījumi.Taču,ir arī situācijas,kurās vnk var just-nu nav un nebūs lemts.Tad gan vairs nav jēgas tērēt laiku par kko cīnoties.
03.01.2011 21:18 |
 
Reitings 350
Reģ: 29.01.2009
bet kā lai zin, ka tiešām nav jēgas cīnīties, lai tā nebūtu kā padošanās. Jo esmu ar šo cilvēku kopā ilgi, pat ļoti, pa ilgu šķiet lai kaut ko mainītu. Lai gan ir tač laulāti pāri kas izšķiras. un mēs ar esam šķīrušies, bet vienalga kopā! un tad kad ir labi, tad jau ir labi, bet kad neiet, tad neiet nekas + vēl debīli gājieni
03.01.2011 21:20 |
 
Reitings 689
Reģ: 15.09.2010
Jā, patika, kad draugs jau ar stingru locekli bija blakus. Tātad esmu pietiekami uzbudinoša ar uz spilvena notecējušu siekalu un pinkainiem matiem :D

Bet, kad ļoti grib rīta seksu un es vēl guļu saldā, saldā miegā...tad biju gatava kaut vai sist. Tas gan ir nepatīkami, ka izmanto manu nespēcību agrās rīta stundās :D
03.01.2011 21:43 |
 
Reitings 350
Reģ: 29.01.2009
(t)
04.01.2011 02:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits