Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Garderobe

 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010

Sveikas! :-P

Kā jau vairumam no mums jaunajā gadā ir jaunas apņemšanās, viena no manām ir garderobes iekārtošana. Par cik arī ir sācies lielais atlaižu laiks, šis brīdis ir jāizmanto un jāiegādājas jauns apģērbs.

Tādēļ, tīri intereses pēc, gribētos zināt, kā jūs izvēlaties sev apģērbu? Vai garderobe ir saskaņota vienā stilā, apģērbi ir viegli kombinējami ar citim? Vai ir kāda dominējošā pamatkrāsa? Vai apģērbu iegādajaties pārdomāti vai mirkļa iespaidā?

Kāds ir jūsu ģēršanās stils?

:-) :-P

03.01.2011 19:54 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
|-)
03.01.2011 20:02 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Pērku to, kas iepatīkas. Nav man konkrētu parametru, pēc kuriem apģērbu izvēlos. Galvenais, lai piestāvētu manai figūrai un ādai/matiem. Piemēram, nekad nepirkšu neko sarkanu vai oranžu, jo šīs krāsas man nepiestāv un mani padara par bālu un slimīgu.
Ģērbjos ļoti sievišķīgi, manu stilu raksturo ziedi, bantes, volāni.
03.01.2011 20:05 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Izvēlos apģērbu vienkārši: vai man patīk,noslēpj to,ko gribu noslēpt un vai saskaņojas ar to,kas man ir.
Garderobe man ir pārsvarā vienā stilā,jo es nēsāju gandrīz tikai melnas drēbes(izņēmumi mēdz būt vasarā.Man šis tas no vasaras drēbēm nav melns).Līdz ar to,parasti,tas,ko nopērku ir melns,svītrains(melnas un baltas svītas),rūtains(melns ar baltu,protams).Ir šis tas zaļš,pāris drēbes sarkanas...bet tas viss kombinējas ar melno.Bet patiesībā,es cenšos,lai man krāsas vai nu neparādītos,vai parādītos tikai aksesuāros: krellēs,rokassprādzēs,matu lentās,zeķubiksēs utt.
Nesekoju modei.Man pie kājas,kas tagad stilā.kko spontāni pērku tikai,ja ļoti,ļoti,ļoti patīk un labi izskatās.Citādi eju iepirkties tikai tad,kad kko vajag.Bezmērķīga vazāšanās pa veikaliem katru nedēļas nogali man šķiet stulba.
Tāpat nemēdzu pirkt jaunas drēbes tikai tāpēc,ka jauna sezona vai tāpēc,ka ir atlaides.
03.01.2011 20:07 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
:-D man arī nav nekas sarkans, jo pašai šķiet, ka sarkanas krāsas apģērbā vai nu pazūdu, vai izskatos pēc prostitūtas.
03.01.2011 20:07 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
manā garderobē ļoti dominē brūnie toņi, ir daudz oranžā, šis tas sarkans un rozīgs. vispār, ja vajadzētu, varētu atrast kaut ko no katras krāsas.
man nepatīk iepirkties, vismazāk jau nu drēbes, jo visbiežāk nekas neizskatās tā, kā gribētos, jo ir mazliet liekais svars. tāpēc man arī nav diez ko daudz drēbju.
man patīk iepirkties r.d.a. veikalos, jo tur vienuviet var atrast visu, ko vajag!!
03.01.2011 20:26 |
 
Reitings 544
Reģ: 29.01.2009
Neteikšu, ka garderobe ir saskaņota vienā stilā - ziemā vienā krāsa noteikti (melnā) - vasarā ir visādas krāsas izņemot melno.
Ir daudz klasisku apģērbu un ir daudz visādu interesantu, ko katru dienu neuzvilksi.
Pamatkrāsa - jau minēju, ka ziemā melna, vasarā - krāsas, bet nav nekā sarkana (man riebjas sarkana krāsa), oranža, brūna un nav nekā arī blāvos toņos (ja pērku ko krāsainu, tad tādu sulīgu krāsu). + dievinu melnbaltās svītras jebkur :)
Ir gadījies, ka apģērbu iegādājos mirkļa iespaidā, jo, ja es braucu uz veikalu pirkt tādu un tādu kleitu (jau prātā izdomātu kādu vēlos), visticamāk būs fail. Kaut gan vakar devos iepirkties ar mērķi - kleitu (vienalga kādu, ka tik kleita) un nopirku ar :D
03.01.2011 20:28 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
es nesen Dominā biju ieskrējusi, vajadzēja blūzīti J-gada svinībām un kā pa brīnumam iegāju Jennyfer(ļoti nepatīk šis veikals), bet šoreiz tur bija pilns ar smukām kleitiņām, bet bija palikuši vai xs,s vai arī xl izmēri :(
tik seksīga ādas kleitiņa pa piečuku - s bļin. (s)
03.01.2011 20:32 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Apģērbu nekad neiegādājos mirkļa iespaidā. Visi mani pirkumi ir ļoti pārdomāti, jo pērku kvalitatīvu un dārgu apģērbu - līdz ar to reti. Es nevaru atļauties nopirkt rozā bikses mirkļa iegribā, ja zinu, ka man nebūs tās kopā ar ko vilkt un nākamo pirkumu varēšu atļauties varbūt pēc 3 mēnešiem. Tāpēc, pirms kaut ko pērku, ļoti rūpīgi izvērtēju, kur un kādos gadījumos varēšu vilkt, ar ko kopā kombinēšu utt.
Nu tā, lai maksimāli izmantotu šo pirkumu ;-)
Pārsvarā ikdienā ģērbjos klasiski, uz pasākumiem cenšos tā interesantāk ar kādu odziņu ;-)
03.01.2011 20:35 |
 
Reitings 64
Reģ: 15.10.2010
Mūsdienās ar apģērbu var spēlēties.
Jeb dažādus stilus apvienot.Taka nenosliecos uz vienu stilu.Apvelc vasarā jauku rozā kleitu un melnu seksīgu ādas jaku.Re dažādi stili un labi izskatās :)

Ja vajag kādu konkrētu lietu, piemēram,ziemas jaku tad neķeru kurus katrus.Bet ja vajag kādus topus tad nopērku tos,kas iekrīt acīs utt.Ja neder var pāršūt utt. :)
03.01.2011 20:58 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
man ir ļoti nenosakāms stils un to mainīt nemaz nav vēlmes. Vienu dienu varu staigāt kedās un saplēstos džinsos, bet nākamo augstos papēžos un kleitā.

bet mans mīļākais apģērbs ir kleitas, varētu kleitās vien staigāt! Tā arī pēdējā laikā sanāk (nu, izņemot, kad esmu mājās)..tā arī es jūtos vislabāk. :-)

Tā kā man nav tā, ka visu laiku būtu lieka nauda makā, neizvēlos apģērbu mirkļa iespaidā, ja vien nav neeenormāli lēts kaut kas (piem, pēd. reizi nopirku vienu kleitu pa 3Ls un vienu pa 4Ls neplānoti).
Un par krāsām - mans apģērbs ir visās krāsās, izņemot zaļo, jo man tā krāsa kā tāda nepatīk. Laikam dominē melnā krāsa, bet ne tā izteikti. :-)
03.01.2011 21:01 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
aij, Vaavere, nevajadzēja man lasīt. Es Dominā gandrīz mēnesi nodzīvoju, bet tajā Jennyfer tā arī neiegāju (ja neskaita to, ka apskatījos tos Uggveidīgos, ko cosmo meitenes prasīja)..un man tieši ir vismazākais izmērs (e) (e)
03.01.2011 21:05 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
ta nu.. man ādas apģērbi ne īpaši simpatizē, bet tā bija tiešām WOW kleitiņa!!!
ja nu kādai noder, tad ieejot iekšā Jennyfer kreisajā pusē, sākumā tās foršās lietas stāv :)
03.01.2011 21:10 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Apģērbu pērku, kad sagribās un, jā, man ir brīži, kad vnk sēžu mājās un sajūtu vēlmi pēc jauna krekliņa (pašai smieklīgi liekas). Tad pakrāju naudu, aizdodos uz veikaliem un skatos, vai kkas iepatīkas.
Nesekoju kkādam vienam stilam obligāti, man vnk iet pie sirds līdzīga stila drēbes. Dominējošā pamatkrāsa būs visādu toņu brūna, bēša, dzeltena.
un ģērbšanās stils - draugi saka, ka free spirit + roks + kkas no mākslinieciskā. Pašai liekas, ka ģērbjos kā bomzis, bet man tā ir ērti un viss :D
JĀ, pats galvenais, lai es, kā personība, savā apģērbā justos ērti un vsp es savā stilā ļoti izpaužu savu raksturu un domas. Dievinu masīvus apavus, zābakus (bet nepatīk papēži) un maigus, sievišķīgus krekliņus. Pati nesen sapratu to, ka tas ļoti sasaucas ar manu raksturu - ārēji esmu skaļa, nedaudz brutāla un stipra, jo tā jūtos drošāk un stabilāk, bet sirdī esmu daudz maigāka un jūtīgāka.
03.01.2011 21:27 |
 
Reitings 2170
Reģ: 29.01.2009
Vot tagad jūsu dēļ sēžu un gribu jaunu somu :D
03.01.2011 21:32 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
man arī nav stila :D
bet es izdomāju ko man vajag, kā tas izskatīsies ar biksēm un svārkiem (dažāda piegriezuma) un ja manā prātā izskatās okej, tad eju meklēt!
protams, ka ebay es uzduros uz kkā dievīga, tad man to uzreiz vajag.... pēdējais pirkums ir vnk (l) (l) (l) nevaru sagaidīt, kad atnāks, tas nekas, ka mēnesis jāgaida :D
03.01.2011 21:33 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Drēbes pērku tad,kad ir nauda. Ziemā pārsvara valkāju melnas/brūnas klasiska stila drēbes, adījumus, bikses. Vasarā kaut ko gaišāku, bet man nav drēbes visās varavīksnes krāsās, ļoti nepatīk oranžas, zaļas, dzeltenas un citas košas krāsas :-)
03.01.2011 21:33 |
 
Reitings 879
Reģ: 29.01.2009
man nav viens noteikts stils, bet man ir tā, ka lietas parasti mani uzrunā. tā gan negadās bieži, bet tiešām ir reizes, kad es redzu, ka tā ir MANA lieta - tādā veidā pēdējā laikā esmu nopirkusi mēteli un bikses. biksēs es burtiski iemīlējos no pirmā skatiena, jo tās bija (un ir :-D) tik ļoti, ļoti manas. šāda iepirkšanās man patīk visvairāk, jo nav ilgi jāspriedelē, vai vajag, vai nevajag, jo ir pārliecība, ka tā ir īstā lieta un viss. :-)

es izvēlos pārsvarā pēc tā, vai man patīk un piestāv. un visbiežāk jau vairāk vai mazāk pārdomāti, jo man ļoooti reti kad ir lieka nauda makā, lai varētu klīst pa veikaliem, ieraudzīt kaut ko tīkamu un uzreiz arī nopirkt.

dominējošā pamatkrāsa varētu būt melna, man ļoti piestāv tumšas krāsas apģērbs, dažas lietas ir tumši zilas, brūni/pelēkas etc.
03.01.2011 22:13 |
 
Reitings 1245
Reģ: 17.04.2009
Sveika!
Vienota stila man nav.Varu teikt,ka noteikti nav hipijromstiskivintazhreperiskais :D
Paarsvaraa lakoniski griezumi, ne spilgtas kraasas.Lieku akcentu uz aksesuaariem, nagu lakaam utml. apgerbs ir kaa fons aprocem, somaam, auskariem.
Apgerbu perku pec vajadzibas.Ne gluzhi taa,ka nakamnedelj vajag melnas bikses, bet taa bezmerkiigi klainoju ar domu,ka ja gadisies melnas bikses,kuru man nav par labu cenu, es nopirkshu.Ja nenopirkshu, neatradishu,tad ari neraudashu.
ir apgerbi,kas kombinejas tikai ar vienu apgerba gabalu,kas ari pirktas tai otrai lietai.piemeram jau tagad zinu,ka nopirkshu baltas dzinsenes, jo gribu uzvilkt taas vasaraa ar spilgtam kurpeem un melnu,pagarinatu kreklkleitu.ar manu pakalju tikai shada veidaa var uzvilkt baltas bikses,taa kaa dazhreiz esmu gauzhaam nepraktiska.
vispar apgerbs mani neiepriecina.lielaku prieku gustu terejot naudu rimi, drogas vai jyskaa :D
03.01.2011 22:34 |
 
Reitings 81
Reģ: 12.07.2010
nav tādas dominējošas pamatkrāsas, bet jāsaka, ka mana vājība ir mežģīnes un meitenīgs stils. Neesmu īsti bikšu piekritēja, tādēļ manā garderobē dominē svārki, šorti un legingi! Pērko to, kas acīs iekrīt, bet par kombinēšanu domāju pēc tam! :)
04.01.2011 02:21 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es loti piedomaju ,ko velku mugura!!!Manas ejosas krasas ir balta, melna ,kafija ar pienu,kremkrasa,gaisi peleka.Loti milu staigat kokvilnas,lina,zids +lins!Galvenais tikai labas kvalitates materialos!Nekad nevelku sintetiku,tas ir pilnigi pret maniem principiem!!Meginu staigat moderni ar savu maksliniecisko akcentu!Darba vairak klasiski-bikses ,bluzite,dzemperitis!Parasti visas drebes ir loti saskanotas krasas,jo nav loti liela kolekcija!!!Parasti perku jaunas lietas tikai tad ,kad tiesam liekas-tas ir kaut kas loti ipass,kaut kas tads kas loti pie sirds!!! (l)
Chantelle-laimigu tev jauno gadu!!! (l)
04.01.2011 02:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits