Pa lēto

 
Reitings 227
Reģ: 29.01.2009

Ko gatavot, kad makā sāk svilpot vējš? :D

03.01.2011 02:35 |
 
Reitings 311
Reģ: 01.04.2009
Nu nav gan, tur kā noliktavā izskatās.
05.01.2011 18:49 |
 
Reitings 311
Reģ: 01.04.2009
E.Smooth - man tas pats, es brīnos, ja vecis var no zupas 2 dienas iztikt un dusmojos reizē, ka mans nevar :D (t) Nu ne pasūtītu gluži, lai pati ēdu savus kartupeļus ar mērci, bet viņam patīk labi paēst un daudz, manliekas viņš var spaini izēst. :-O Nejau nu es stāvu visu dienu pie plīts, bet, kad gatavoju, tad parasti kkādu gaļu ar salātiem + vēl zupu + vēl kādu saldo kokteili vai desertu taisu. (s) Protams, man pašai arī garšo ēst, bet es šovakar vot ņemšu un uzcepšu viņam pliku kartupeļu pankūkau spaini, paldies par ideju, lai ēd. :D
05.01.2011 18:59 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
tas, cik cilvēks nav atkarīgs no dzimuma ;-)
Skatoties uz saviem brāļiem-katls zupas un vel saldais :-D
Bet,ja cilvēkam ir daudz stresa, ēst vispār negribas. Agrāk brīnījos kā tas var būt-pati, kad attapos,ka 2 nedēļas neesmu ēdusi neko citu kā pāris bulciņas, sapratu kādēļ draugs reizēm neko neēd. Viņš var paēst gan no cepriem kartupeļiem, gan tad, ja ir pirmais un otrais ēdiens ar gaļu utt. Stresā-neko neēd.
05.01.2011 19:02 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Pasaki, lai vīrietis to naudu nopelna, tad arī būs ar ko barot :-D
05.01.2011 19:04 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
baigs izaicinājums, sāku aizdomāties. Man laikam vispār patīk vienkārši ēdieni, taču es nevaru bez garšvielām. Kas būtībā ir lētas, taču ja nu pēkšņi gribas ko spešal un lētu vai dārgu neatkarīgi sakrājas.. garšvielām tām tomēr ir liela nozīme. Bet domāju, kas man ir vienmēr mājās..tas ir Barilla firmas pastas produkti, tas ir mozarellas siers un tie ir dārzeņi.. arī tad ja būs slinkums iet uz veikalu, reizēm gadās, tad šīs sastāvdaļās būs vienmēr un ar tām variējot viss notiksies...
piemēram, liekam vārīties bucatini (spageti paveids biezs ar cauru vidu), tikmēr pa to laiku karsējam pannā olīveļļu, iemetam dažas ķiploka daivas cepties, noblanšējam tomātus, liekam tomātus, pievienojam nedaudz ūdens lai veidojas mērcīte, liekam garšvielas, es parasti izvēlos kaltēto baziliku, svaigus piparus, sāli, mazu picīti cukura, sasmalcinu daudz svaigu zaļumu, viss kas pa rokai, dilles, koriandrs. Kad bucatini gatavs, nokāšam un metam iekšā mērcē, karsējam kopā un maisam, maisam, lai mērce iesūcas iekš bucatini. Plānās šķēlēs sagriežam mozarellu un kārtojam šķīvja apakšā, pa virsu liekam izmērcētos bucatini.. pārkaisam ar svaigu baziliku... lēti un nekādu sarežģījumu.
28.05.2012 21:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits