sex skaits

 
Reitings 293
Reģ: 06.10.2010

Nesen ar draugu runājām par mūsu abu bijušajām attiecībām un nonācu pie secinājuma ka tiešām ir lietas par ko labāk neizprašņāt vienam otru :-D Esmu tāds cilvēks ka maza dzirkstelīte - un mani neliek mierā tāda nejauka sajūta, greizsirdība, bailes pazaudēt utt Saruna nonāca arī līdz sexam, saprotu ka katram ir pagātne un tas ir tikai normāli, bet jūtu ka nepatīkami kņudina tāda kā greizsirdība :-D Apzinos ka tas ir muļķīgi, bet tāpat.. Draugam 26 gados ieskaitot mani bijušas 9 partneres. Ņemot vērā ka tagad klubņiku čaļi ir pa pilnam, uz kopējā fona šis skaitlis varbūt nemaz nav tik liels. Bet mani tāpat vajā tāda riebīga sajūta ka esmu nr kaut kura, vajā domas par to ka bijušas citas. Tas ir tik stulbi un bezjēdzīgi un bojā nervus, aozinos, bet tā riebīgā sajūta tik un tā grauž. Kā jūs cīnāties ar šīm sajūtām? Vai esat jautājušas savam vīrietim viņa patneru skaitu? Cik daudzas viņam ir bijušas? :-D Vienkārši interesanti, ir bijušas diskusijas par meiteņu partneriem, bet interesē cik apmēram ir šis skaitlis jūsu draugam vai jums zināmajiem vīriešiem? :-D

02.01.2011 01:23 |
 
Reitings 1058
Reģ: 24.08.2010
Vienreiz, kad viņš bija sadzēries teica, ka kādas 5-6 bijušas, bet tagad kkad vienreiz kad jautāju teica, ko es tur izdomājot! Būtībā es nezinu un īsti tur degunu nebāžu, sākumā man likās, ka viņš varētu būt jāklis, bet ievācot nelielu info no draugiem, pieļauju, ka tiešām arī vairāk par kādām 5 varētu nebūt bijis! Bet būtībā mani tas neuztrauc, mēs esam kopā un tas ir galvenais! :-)
04.01.2011 18:46 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Sleiter, nav , nav visām :-)
04.01.2011 18:48 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Mani tas negrauž, jo vienkārši neatļaujos par to tā aizdomāties. Turpretī viņam viss jāzina un jāgruzās par to un mani jāprašņā un tas mani besī (jūtos vainīga par to, kas bijis pagātnē bez viņa, bet ietekmēt taču to nevaru).
04.01.2011 20:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits