Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sit pa nervu

 
10 gadiPatīk
Reitings 507
Reģ: 01.03.2015
Man nak menesreizes un organisma ir sajutu karuselis viss sit pa nervu virs uzliek blakusistaba gaudojosas dziesmas ka vienkarsi sit pa nervu emocijas sakapinatas jutos loti jutiga un nenormala ipasi menesreizu laika es vinam saku man nepatik sodien tadas dziesmas sit pa nervu un velk gruzona bet vinam nepielec vins turpina spaidit bakstit planseti un dziesmas gaudo 😀 ka ieskaidrot jums ar menesreizes emocionali gruts periods ? Veders nekas nesap bet viss dod pa nervu gan vai jusu viriesi jus saprot?????
25.06.2026 22:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits