Jo to mobilizāciju, kas organismam bija pie lielākas slodzes, tagad var atlaist un rezultātā jūties vēl sliktāk. Bet šī ir indikācija par patieso situāciju. No šīs vietas jāsāk - ar analīzēm, un tad jau jāskatās, ko tālāk.didii5 @ 30.04.2026 18:00Sveikas meitenes mazak tagad stradaju vairak atputas skiet vajadzetu organismam justies labi bet ir otradies sausmigs neciesams nogurums un visu laiku nak miegs neko nesaprotu visu laiku gribas gulet pagulu puecelos un galva griezas kadi ieteikumi
qex @ 16.06.2026 18:31Nodod analīzes, pēc šīs garās ziemas visdrīzākais trūkst kādi vitamīni. Nogurums ir galvenā D vitamīna un dzelzs trūkuma pazīme. Man pašai ļoti patīk Nateo D vitamīns,kas ar magniju kopā, riktīgi enerģijas boostu iedod un arī D vitamīns labāk kopā ar magniju uzņemas. Dzelzs vietā lietoju Ho fi dzērienu, dabīgs un paceļ dzelzs līmeni.