Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprotu šo seksu, sanāca pamest

 
Reitings 8
Reģ: 09.09.2024
Sveikas, ko domājat par šādu seksu? Man ir bijis tā, kā vīrietis seksā praktiski neko nedara. Es mazliet biju izbrīnīta par to, ka tā pat bija vairākas reizes, ka nekas nemainās. Ne pozas, nekā. Seksā vēl vajadzēja viņu regulēt. Itkā bija ok tā, bet ilgi tā nespēju. Arī vēlos kādu dominanci no vīrieša puses. Piedāvāt ko citu ir bezjēdzīgi, jo fiziski kkas nav. Noguļas kā baļķis, knapi stāv loceklis un vispār vienā pozā tikai var beigt vai nevar beigt vispār. Kaut gan vīrietis sportisks. Man sākās aizdomas, ka viņam kkas ar orientāciju nav un tad es sāku jautāt, par viņa pieredzi. Domāju vai viņš vienmēr tāds bijis. Viņam ap 15 partneres bijušas, sieva. Viņš praktiski nekad neuzsāk skūpstīt, glāstīt kkur, teikt komplimentus... Var teikt neko neizrāda un man pašai ar sevi jānodarbojas bez viņa klātbūtnes pēc tam vēl.
09.09.2024 21:41 |
 
Reitings 8
Reģ: 09.09.2024
Vārds26 @ 09.09.2024 21:41
Sveikas, ko domājat par šādu seksu? Man ir bijis tā, kā vīrietis seksā praktiski neko nedara. Es mazliet biju izbrīnīta par to, ka tā pat bija vairākas reizes, ka nekas nemainās. Ne pozas, nekā. Seksā vēl vajadzēja viņu regulēt. Itkā bija ok tā, bet ilgi tā nespēju. Arī vēlos kādu dominanci no vīrieša puses. Piedāvāt ko citu ir bezjēdzīgi, jo fiziski kkas nav. Noguļas kā baļķis, knapi stāv loceklis un vispār vienā pozā tikai var beigt vai nevar beigt vispār. Kaut gan vīrietis sportisks. Man sākās aizdomas, ka viņam kkas ar orientāciju nav un tad es sāku jautāt, par viņa pieredzi. Domāju vai viņš vienmēr tāds bijis. Viņam ap 15 partneres bijušas, sieva. Viņš praktiski nekad neuzsāk skūpstīt, glāstīt kkur, teikt komplimentus... Var teikt neko neizrāda un man pašai ar sevi jānodarbojas bez viņa klātbūtnes pēc tam vēl.
Dēļ viņa pasivitātes seksā un attiecībās vispār. Pametu. Šķiet varēju izrunāt, bet viņš mani atgrūda uz sarunām
.
09.09.2024 21:46 |
 
Reitings 272
Reģ: 09.02.2024
Vārds26 @ 09.09.2024 21:46
Dēļ viņa pasivitātes seksā un attiecībās vispār. Pametu. Šķiet varēju izrunāt, bet viņš mani atgrūda uz sarunām
.

Cik jauki, ka atrisināji savu problēmu tik ātri 😂 vai nenomainījis nikus, ups.
09.09.2024 22:58 |
 
Reitings 8
Reģ: 09.09.2024
Sezam @ 09.09.2024 22:58

Cik jauki, ka atrisināji savu problēmu tik ātri ? vai nenomainījis nikus, ups.
Sezam @ 09.09.2024 22:58

Cik jauki, ka atrisināji savu problēmu tik ātri ? vai nenomainījis nikus, ups.
Ja nomainījis nikus un nevarētu vairs uzrakstīt. Kas par to, ja cilvēks tikai dara, ko citu un nevelta regulāri attiecībām laiku, un viņam ir šādas vēl problēmas.
10.09.2024 23:00 |
 
Reitings 8
Reģ: 09.09.2024
Sezam @ 09.09.2024 22:58

Cik jauki, ka atrisināji savu problēmu tik ātri ? vai nenomainījis nikus, ups.
Tas nenotika pārāk ātri, jo bijām kopā vairākus mēnešus un es vēl paciest tādu uzvedību, problēmas cik ilgi. Man ap 30. Nevaru tā gaidīt kamēr veltīs laiku, pievērsīsies attiecībām.
10.09.2024 23:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits