Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nelutina vīrietis

 
Reitings 56
Reģ: 16.10.2023
Esmu jaunās attiecībās. Un vīrieti mani vispār nelutina un izskatās ka nemaz netaisās to darīt. Viss ir kārtībā, nav strīdu nekādu, bet viņš atsakās man kaut ko nopirkt, uzdāvināt. Iepriekšējais puisis man pirka ziedus, nesa dāvanas svētkos un ikdienā. Man tas bija ļoti svarīgi. Bet tagad man jasamierinās ar tukšumu. Es teicu, ka vēlos to un to(neko dārgu es neprasīju, kā piemēram, rotaslietas vai dārgus zābakus) prasiju niekus. Uz ko saņēmu atbildi, ka viņs man nepirks, ka lai es eju pati sev pirkt par savu naudu. No viņa varot negaidīt. Dēļ viņa es esmu daudz ko darījusi. Piekāpusies, tam kā viņš grib. Ar naudu viņam problēmas tiešām nav. Nav parādnieks un alimentu nemaksātājs. Kapēc man tāda attieksme pretī? Es viņam nepatiku vairs? Neesmu tā vērta lai saņemtu kaut ko? Nekādus darbus manā labā nedara. Vai viņš ir tikai skopulis vai arī es neesmu viņa acīs tā vērta lai man kautko dotu? Kur ir problēma. Vai šādi vīrieši nevienai sievietei nav gatavi neko pirkt un dot. Vai arī... Man tikai jo es neprasu neko ???! Es nevēlos samieirnaties ar šādu attieksmi. Paldies uzklausīsu ieteikumus un padomus. Kā jūs meitenes rīkotos manā vietā ja jūsu vīrieši jums neko nepirktu un ne dāvinātu???
08.09.2024 18:17 |
 
Moderators
Reitings 4702
Reģ: 13.11.2016
Kā viņš tevi apsveic dzimšanas dienā un vārda dienā?
Ja runājam par ikdienu, tad liela daļa cilvēku ikdienā neapdāvina savu otru pusi. Neredzu tur nekā traģiska.
08.09.2024 18:31 |
 
Reitings 1773
Reģ: 01.07.2024
Kas notika ar iepriekšējo puisi, kurš visu pirka?
08.09.2024 18:43 |
 
Reitings 2539
Reģ: 10.04.2022
law7 @ 08.09.2024 18:31
Kā viņš tevi apsveic dzimšanas dienā un vārda dienā?
Ja runājam par ikdienu, tad liela daļa cilvēku ikdienā neapdāvina savu otru pusi. Neredzu tur nekā traģiska.

Piekrītu. Arī mans vīrs ikdienā nedāvina dāvanas, tikai svētkos un es to uztveru, kā normu. Manuprāt mīlestību vīrietis izrāda lieliski ar to, ka palīdz vai pagatavo ēst, pamasē sāpošās pēdas pēc garās darbadienas, izmazgā veļu, kad enerģija ir 0.
Katru dienu dāvināt ziedus, dāvanas utt man liekas muļķīga un izlutinoša. Tādus večus es uzskatu par kablučņikiem, lēkā tik pēc sievietes stabules. Un sievietei prasīt no veča arī liekas stulbi, ja tev tik ļoti vajag, pati paņem un nopērc, zināsiet kā nauda nelietderīgi iztērējās.
08.09.2024 18:43 |
 
Reitings 71
Reģ: 30.08.2024
Gan jau joprojām viņam patīc.
Bet tu esi vērta lai pati kaut ko sev pirktu.
Neviena sieviete nav vērta lai viņai kaut ko pirktu.
Iespējams ka tu gribi kaut kādus sūdus no kuriem nekādas jēgas.
08.09.2024 19:05 |
 
Reitings 440
Reģ: 03.08.2022
sauliiite.paula @ 08.09.2024 18:43

Piekrītu. Arī mans vīrs ikdienā nedāvina dāvanas, tikai svētkos un es to uztveru, kā normu. Manuprāt mīlestību vīrietis izrāda lieliski ar to, ka palīdz vai pagatavo ēst, pamasē sāpošās pēdas pēc garās darbadienas, izmazgā veļu, kad enerģija ir 0.
Katru dienu dāvināt ziedus, dāvanas utt man liekas muļķīga un izlutinoša. Tādus večus es uzskatu par kablučņikiem, lēkā tik pēc sievietes stabules. Un sievietei prasīt no veča arī liekas stulbi, ja tev tik ļoti vajag, pati paņem un nopērc, zināsiet kā nauda nelietderīgi iztērējās.

Tava mīlestības valoda ir darbi, viņai dāvanas. Tur nav nekā nepareiza. Vnk nesaderīgi cilvēki kopā.
08.09.2024 19:05 |
 
Reitings 71
Reģ: 30.08.2024
ja dāvanas būtu viņas mīlestības valoda, tad pati būtu visu ko visiem dāvinājusi.
Dāvanas ir padevības valoda nevis mīlestības.
08.09.2024 19:07 |
 
Reitings 703
Reģ: 28.01.2023
sauliiite.paula @ 08.09.2024 18:43

Piekrītu. Arī mans vīrs ikdienā nedāvina dāvanas, tikai svētkos un es to uztveru, kā normu. Manuprāt mīlestību vīrietis izrāda lieliski ar to, ka palīdz vai pagatavo ēst, pamasē sāpošās pēdas pēc garās darbadienas, izmazgā veļu, kad enerģija ir 0.
Katru dienu dāvināt ziedus, dāvanas utt man liekas muļķīga un izlutinoša. Tādus večus es uzskatu par kablučņikiem, lēkā tik pēc sievietes stabules. Un sievietei prasīt no veča arī liekas stulbi, ja tev tik ļoti vajag, pati paņem un nopērc, zināsiet kā nauda nelietderīgi iztērējās.
nu tā ir tāda samierināšanās ar neko. Autore nevienā vietā neminēja, ka katru dienu viņai vajag ziedus un dāvanas, bet tomēr dažkārt būtu patīkami, ja bez iemesla, mīļotais vīrietis atnāktu mājās ar kādiem ziediem un šeit nav tāpēc jāpērk pušķis pa 50 eiro , bet viena skaista lilija un kāds nieks nenāktu par ļaunu.
Vīrieša pieaugšana sākas tajā brīdī, kad viņš saprot un zina, ka tas iepriecina viņa sievieti un viņš to vienkārši izdara bez bla bla bla 100 atrunām kāpēc nedarīt.
Nopērkot to vienu liliju par cik tur eiro un kādu nieciņu gabals nenokritīs. Pilnībā saprotu autori.
08.09.2024 19:10 |
 
Reitings 703
Reģ: 28.01.2023
Un pateikt, tu to vari sev pati nopirkt- atvaino bet tad es pati varu arī dzīvot bez tevis😂😂😂 tādu veci var aizvietot ar vibratoru un wolt piegādi ar vakariņām un ziediem 😂
Nav jau runa par to varēšanu, bet sievietei jebkurā vecumā gribas kādu apliecinājumu, ka vot vecis iegāja pēc veļas pulvera veikalā un iedomājās, ka varētu izdarīt ko patikamu- nopirkšu vienu liliju un ieskriešu drogās paņemšu viņas mīļako aromātisko sveci
08.09.2024 19:13 |
 
Reitings 71
Reģ: 30.08.2024
debestinaa @ 08.09.2024 19:13
Un pateikt, tu to vari sev pati nopirkt- atvaino bet tad es pati varu arī dzīvot bez tevis??? tādu veci var aizvietot ar vibratoru un wolt piegādi ar vakariņām un ziediem ?
Nav jau runa par to varēšanu, bet sievietei jebkurā vecumā gribas kādu apliecinājumu, ka vot vecis iegāja pēc veļas pulvera veikalā un iedomājās, ka varētu izdarīt ko patikamu- nopirkšu vienu liliju un ieskriešu drogās paņemšu viņas mīļako aromātisko sveci

nu gan jau ka nevar dzīvot bez viņa. Būtu varējusi - dzīvotu bez.
08.09.2024 19:17 |
 
Reitings 56
Reģ: 16.10.2023
Katru dienu dāvināt ziedus, dāvanas utt man liekas muļķīga un izlutinoša. Tādus večus es uzskatu par kablučņikiem, lēkā tik pēc sievietes stabules. Un sievietei prasīt no veča arī liekas stulbi, ja tev tik ļoti vajag, pati paņem un nopērc, zināsiet kā nauda nelietderīgi iztērējās

Katru dienu man nevajag un katru nedēļu arī nē. Piemēram reizi mēnesī aizejot uz veikalu puisis var nopirkt savai sievietei kādu nedārgu nieciņu. Kautko lētu kaut vai. Nu kautko nevis neko.. Un sievietēm būtu jalekā pēc vīriešu stabulēm tikai.
08.09.2024 19:17 |
 
Reitings 56
Reģ: 16.10.2023
Inna86 @ 08.09.2024 19:05

Tava mīlestības valoda ir darbi, viņai dāvanas. Tur nav nekā nepareiza. Vnk nesaderīgi cilvēki kopā.

Man patīk apziņa ka virietis ir gatavs atvērt savu maku priekš mīļotās sievietes. Un kas tur slikts? 😅
08.09.2024 19:19 |
 
Reitings 703
Reģ: 28.01.2023
Raudene @ 08.09.2024 19:19

Man patīk apziņa ka virietis ir gatavs atvērt savu maku priekš mīļotās sievietes. Un kas tur slikts? ?
nu atkarīgs kā tu gribi lai tev to maku atver? Pušķim pa 50 eiro+ vakariņām pa 50 un vēl kādai dāvaniņai pa 100?
Vai arī trīs rozēm un aromātiskai svecei?
08.09.2024 19:21 |
 
Reitings 31
Reģ: 30.08.2024
Nu vispār tas ir dīvaini! Autore jau sākumā minēja, ka tās ir jaunas attiecības. Parasti vīriešiem attiecību sākumā patīk aplidot savu sievieti ar ziediem, konfektēm utt.
08.09.2024 19:25 |
 
Reitings 56
Reģ: 16.10.2023
debestinaa @ 08.09.2024 19:21
nu atkarīgs kā tu gribi lai tev to maku atver? Pušķim pa 50 eiro+ vakariņām pa 50 un vēl kādai dāvaniņai pa 100?
Vai arī trīs rozēm un aromātiskai svecei?

Vai arī trīs rozēm un aromātiskai svecei

Šis der iesākumam,bet kad jau ir nopietnas attiecības un dzīvojam kopā ilgāk nekā gadu piemēram tad var arī plašāk atvērt savu maciņu vaļā un pasniegt dārgākas dāvanas. Es no dabas esmu ļoti pieticīga, es varu iztikt ar minimumu gandrīz, bet tas nenozīmē ka es negribētu vairāk. Dāvana par 100 eur nekas traks nav tas ir standarts ilgu gadu attiecībās. Bet pušķi par 50 eur gan es nekāroju, es neuzkatu to par vērtību. 👍 Ja man nav pasniegtas tas 3 rozes, pat tad par ko var runāt tālāk? Tas ir pats vienkāršākais savai sievietei pasniegt ziedus.
08.09.2024 19:26 |
 
Reitings 703
Reģ: 28.01.2023
Raudene @ 08.09.2024 19:26

Šis der iesākumam,bet kad jau ir nopietnas attiecības un dzīvojam kopā ilgāk nekā gadu piemēram tad var arī plašāk atvērt savu maciņu vaļā un pasniegt dārgākas dāvanas. Es no dabas esmu ļoti pieticīga, es varu iztikt ar minimumu gandrīz, bet tas nenozīmē ka es negribētu vairāk. Dāvana par 100 eur nekas traks nav tas ir standarts ilgu gadu attiecībās. Bet pušķi par 50 eur gan es nekāroju, es neuzkatu to par vērtību. ? Ja man nav pasniegtas tas 3 rozes, pat tad par ko var runāt tālāk? Tas ir pats vienkāršākais savai sievietei pasniegt ziedus.
sapņo tālāk😂 standarta latviešu dzīves kvalitāte, kur alga pieņemsim vīrietim 1,5 k kā vidējam latvietim, jāmaksā rēķini, jāpērk pārtika, jānodrošina vēl visas dzīvošanas izmaksas sev un sievietei un vēl dāvanas par 100 eur kā mininums nu vispār neiekļaujas finanšu plānojumā un budžetā 😂 bik sasapņojusies ja ir runa par vidējo latvieti
08.09.2024 19:57 |
 
Reitings 11813
Reģ: 06.07.2022
Tev obligāti jāizlasa grāmata "5 mīlestības valodas". Iepriekšējam puisim acīmredzot tā sakrita ar Tavējo, bet šim visticamāk ir cita mīlestības valoda. Ja nu kopīgs laiks? (Vai darbi Ok, Tu saki, ka neko tavā labā nedara) ?
Tas ir tik tipiski, ka sieviete gaida ziedus un dāvanas, jo viņas mīlestības valoda ir ziedi un dāvanas, bet vecis ziemas spelgonī katru rītu nepaguris iet iesildīt mīļotās auto, bet viņa nepamana to, taču pamana, ka nedāvina ziedus. Ir labi zināt, kādā valodā tavs puisis pauž jūtas. Visticamāk, arī Tu pati esi cilvēks, kam ļoti patīk dāvināt dāvanas citiem - tā ir Tava mīlestības valoda ;)
08.09.2024 20:02 |
 
Reitings 56
Reģ: 16.10.2023
debestinaa @ 08.09.2024 19:57
sapņo tālāk? standarta latviešu dzīves kvalitāte, kur alga pieņemsim vīrietim 1,5 k kā vidējam latvietim, jāmaksā rēķini, jāpērk pārtika, jānodrošina vēl visas dzīvošanas izmaksas sev un sievietei un vēl dāvanas par 100 eur kā mininums nu vispār neiekļaujas finanšu plānojumā un budžetā ? bik sasapņojusies ja ir runa par vidējo latvieti

Nav taisnība. Es zinu ko šis vīrietis pērk pats sev dārgas lietas..
08.09.2024 20:13 |
 
Reitings 809
Reģ: 29.05.2023
Cik ilgi jau tiekaties?
08.09.2024 20:18 |
 
Reitings 27
Reģ: 25.06.2024
aizejot uz veikalu puisis var nopirkt savai sievietei kādu nedārgu nieciņu. Kautko lētu kaut vai.
Kāda jēga ir pirkt nevajadzīgu nieku tikai pirkšanas pēc? Man liekas, tie kaut kādi mazvērtības kompleksi, ja pieprasa tāda veida mīlestības apliecinājumus.
08.09.2024 20:20 |
 
Moderators
Reitings 4702
Reģ: 13.11.2016
Meredita @ 08.09.2024 20:20
Kāda jēga ir pirkt nevajadzīgu nieku tikai pirkšanas pēc? Man liekas, tie kaut kādi mazvērtības kompleksi, ja pieprasa tāda veida mīlestības apliecinājumus.

Jā, tas turklāt nav zaļi un ilgtspējīgi.😁
08.09.2024 20:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)