Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Medikamenti HIPOtireozei

 
Reitings 41
Reģ: 10.06.2024
Sveikas!
Mans organisms tomēr netiek galā ar šo un vajadzēs medikamentus. TSH atkal 5,...
Padzēru EUTHYROX divas nedēļas un nonācu slimnīcā ar sirdsdarbības traucējumiem un bija arī visas pārējās blakusparādības, kas rakstītas instrukcijā. Es zinu, ka ir vēl L-Tiroksīns, kuru man noteikti izrakstīs tagad.
Bet, vai eksistē vēl kas cits Latvijā, bez šiem diviem? Es lasu ārzemju forumos, ka citās valstīs ir kaut kādi dzīvnieku izcelsmes medikamenti šai problēmai(NP thyroid) un vēl kaut kādi citi. Vai mums tādi vispār ir pieejami? Līdz ārsta vizītei vēl kāds laiks, bet ļoti interesē.
Ko vispār darīt,ja no tā sintētiskā tiroksīna paliek slikti? Kādas alternatīvas? Ļoti ceru, ka kāds te būs saskāries ar šo tēmu.
26.08.2024 09:24 |
 
10 gadi
Reitings 2824
Reģ: 29.01.2009
Ļoti interesanti, ka Tev tāda reakcija. Es jau 5 nedēļas dzeru Euthyrox 25mg. Pāra dienās pat 2tabl. un esmu arī pāris x šampanieti dzērusi, pat tad nekas nebija. Diez kāds iemesls tādai organisma reakcijai... Man TSH ir 3.1.
26.08.2024 09:45 |
 
Reitings 41
Reģ: 10.06.2024
Man daketere arī brīnās. Bet tik slikti dzīvē nebija bijis, kā no Euthyrox. Dzēru pusi no 25mg. Šitās zāles dod pa sirdi. Man sirds vispār strādā par ātru, kam iemesls pagaidām nav saprotams. Un kombinācijā ar vdz zālēm rezultāts bija šausmas. Instrukcijā tieši rakstīts, ka nedrīkst lietot, ja ir problēmas ar sirdi. Es iepriekš nezināju, ka man tādas ir.
26.08.2024 10:48 |
 
Reitings 703
Reģ: 28.01.2023
Ļoti bieži cilvēkiem ir slikti sākuma periodā. Var koriģēt tieoksīna devas. Jāļauj arī organismam mazliet pierast pie situācijas.
Ir tādi kam nav nekas slikti, ir tādi, kas mokās, tad var nomazināt to devu uz minimumu un vēlàk pasugstināt
26.08.2024 12:08 |
 
Reitings 182
Reģ: 08.03.2024
Ir tāds Indole 3 Carbinol, kas ir brokoļu un puķkāpostu ekstrakts. Visai labs priekš vairogdziedzera un sieviešu hormonu regulācijas.
Bet pieņemu, ka problēma nav tikai tur, bet arī mikroflorā, tādēļ Tev ir sava veida aitoimūna reakcija. Lacto seven probiotiķi arī vajadzētu padzert.
Atsacīties no glutēna(graudaugiem) un lektīniem(pākšaugiem).
Vaitogdziedzeris ir visai smalks orgāns, kas var ietekmēt jebkuru citu orgānu, bet zāles pašas par sevi nav diezko efektīvas...
Vairāk jāskatās uz dabīgām metodēm. Fastings un veselīgs uzturs.
Izvairīties no krāna ūdens un fluoru saturošām zobu pastām. Zobus var tīrīt ar dzeramo sodu vai kādu citu bio zobupastu.
Juras zāļu jods var būt arī labs uztura bagātinātājs. Tik jāzina vai netrūkst Joda...var gadīties, ka Tavā gadījumā tas kaitē.
27.08.2024 12:10 |
 
Reitings 41
Reģ: 10.06.2024
Jā, man ir arī autoimūnā problēma(Hašimoto). Šeit tiešām strādā bezglutēna diēta. Nu reāli strādā. Varbūt arī cukura neietošana palīdz. Man padsmit gadus antivielas bija pāri 1000 un pēc pus gada bezglutēna/bez cukura diētas ir 183. Kas man liekas wow. Protams, līdz ideālam tur vēl tālu, bet tas ir daudz labāk nekā 1000.
Dzeru Latvijā ražoto Clariwell Thyrokler, kur tieši ir jūras zāļu jods, selēns un L- tirozīns un, diemžēl, mans TSH atkal ir virs 5 😭 Tas man liek domāt, ka bez hormona lietošanas tomēr neiztikšu.
Fluoru gan vēl lietoju, paldies par atgādinājumu, ka jāpērk pastas bez tā.
27.08.2024 14:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!