Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Māka skaisti apģērbties

 
Reitings 591
Reģ: 05.08.2024
Kā izkopt savu stilu? Neesmu apmierināta ar to, kā ģērbjos. Cenšos iedvesmoties no internetā redzētā, meklēju līdzīgus apģērbus, iedomājos kā izskatīsies, bet realitātē neizskatās labi. Vai pērku ierastās lietas, kurās ģērbjos ik dienas.
Nauda it kā būtu, bet kaut kā neprotu atrast skaistu apģērbu. Ja nopērku, tad nepieiet nevieni no esošajiem apaviem, piemēram.
Piemēram, to pašu somu - Gribu atrast labu, skaistu, ērtu somu ikdienai, bet veikalos nekas nepatīk. Vajadzīga ietilpīga, bet ne sportiska...
Vienmēr attopos, ka esmu saģērbusies par sportisku.
Man ir 30+ gadi un negribu izskatīties kā 20 gadīga meitene kedās, džinsās un t-kreklā. Protams, ir kleitas, svārki, papēžu apavi, nav tā, ka nekā nav un nekad neizskatos skaisti, bet ikdienā tomēr nejūtos tā, kā gribētos izskatīties. Žaketē un buktētajās biksēs es arī neplānoju būt, bet ir taču pa vidu kaut kas.
Virsjakas arī - kāda ir normāla rudens, ziemas virsdrēbe, kas pieiet gan papēžiem, gan, teiksim, bezpapēžu apaviem un NAV mētelis klasiskais?
Tie paši džinsi, piemēram. Man ir vairāki džinsi, bet nevieni nav tādi, kas liktu labi izskatīties un būtu pievelkami pie papēžiem, piemēram. Vai arī nopērkot atgādina džegingus un izskatās, kā "retrūzēs" ieģērbusies. Tagadējā mode par platajām kļošenēm man nepatīk. Kāds ir viduceļš?
Parunājam par šo? Kā jūs iepērkaties un uz ko parasti skatāties veikalos? Vai pērkat komplektus? Cik bieži nopērkat sev jaunu apģērbu?
05.08.2024 14:30 |
 
Reitings 1262
Reģ: 03.11.2023
Ļoti ieteiktu nobookot skapja revīziju vai kopīgu shoppingu ar stilistu, ja naudas pietiek. Vidēji bija laikam ap 200+ eur. Sekoju dažām stilistēm, kas to piedāvā un liekas ļoti interesanti, pēc tam atsūta dokumentu ar sabildētām apģērbu kombinācijām.
05.08.2024 14:34 |
 
Reitings 1262
Reģ: 03.11.2023
PS. iesaku arī citādāk paskatīties uz tām platajām bilksēm un citām lietām, kas vienkārši nepatīk. Platās bikses daudzām izskatās superīgi un tieši tie šaurie skinny džinsi visu pārējo tēlu padara riktīgi vecmodīgu.
05.08.2024 14:35 |
 
Reitings 591
Reģ: 05.08.2024
kopīgu shoppingu ar stilistu,

Kuru konkrēti?
Platās bikses esmu mērījusi un par cik esmu ļoti īsa auguma, izskatās briesmīgi. Izskatos tieši tāpat kā tad, kad tās bija modē pirmo reizi.
1,70 garai sievietei varbūt arī izskatīsies skaisti augstos papēžu, bērna auguma sievietei platas jaunās modes bikses tomēr neizskatīsies kā no žurnāla sievietēm. Esmu mērījusi un nu nepatīk kā izskatās. Ja man jāpērk kaut kas kas nepatīk kā izskatās izlaikojot, tad maz ticams, ka es to nēsāšu ikdienā. Nav runa par skinny biksēm uzreiz vai legingtipa, bet kaut kā pa vidu.
Mērķis jau arī nav izskatīties modernākajai kā no mēles nokāpušai, bet vienkārši sievišķīgāk.
Darbs neprasa nekādu īpaši lietišķu ģērbšanos, tas ir par pašsajūtu..
Nu nepatīk tas, kas ir un jaunu nopirkt neprotu, jo tad atkal ir ierastais un zināmais sapirkts.
05.08.2024 14:54 |
 
Reitings 804
Reģ: 29.05.2023
Neķer kreņķi par platajām biksēm, skinny jeans drīz jau būs atpakaļ, Miu Miu laiž jau modeles savās modes skatēs ar skinny jeans un zemo jostasvietu 🙈
05.08.2024 14:55 |
 
Reitings 1262
Reģ: 03.11.2023
Buža @ 05.08.2024 14:54

Kuru konkrēti?
Platās bikses esmu mērījusi un par cik esmu ļoti īsa auguma, izskatās briesmīgi. Izskatos tieši tāpat kā tad, kad tās bija modē pirmo reizi.
1,70 garai sievietei varbūt arī izskatīsies skaisti augstos papēžu, bērna auguma sievietei platas jaunās modes bikses tomēr neizskatīsies kā no žurnāla sievietēm. Esmu mērījusi un nu nepatīk kā izskatās. Ja man jāpērk kaut kas kas nepatīk kā izskatās izlaikojot, tad maz ticams, ka es to nēsāšu ikdienā. Nav runa par skinny biksēm uzreiz vai legingtipa, bet kaut kā pa vidu.
Mērķis jau arī nav izskatīties modernākajai kā no mēles nokāpušai, bet vienkārši sievišķīgāk.
Darbs neprasa nekādu īpaši lietišķu ģērbšanos, tas ir par pašsajūtu..
Nu nepatīk tas, kas ir un jaunu nopirkt neprotu, jo tad atkal ir ierastais un zināmais sapirkts.

Nu man tiešām izklausās, ka stilists varētu tev parādīt kombinācijas, kur minētās lietas tomēr izskatās ļoti labi, vienkārši jāmāk savilkt.
Es sekoju Laurai Punculei un Katrīnai Tonnei, notieikti ir vēl daudzas. Viņas itkā saka, ka piemeklējot apģērbu cilvēka personībai un dzīvesstilam, neģērbj tā kā pašas ģērbjas.
05.08.2024 14:57 |
 
Reitings 951
Reģ: 13.12.2023
Džinga @ 05.08.2024 14:34
Ļoti ieteiktu nobookot skapja revīziju vai kopīgu shoppingu ar stilistu, ja naudas pietiek. Vidēji bija laikam ap 200+ eur. Sekoju dažām stilistēm, kas to piedāvā un liekas ļoti interesanti, pēc tam atsūta dokumentu ar sabildētām apģērbu kombinācijām.

Piekrītu. Sameklē stilisti, kuras darbi patīk. Lai sataisa kapsulas garderobi no lietām, kas jau ir, un piepērkat klāt trūkstošo.
Atbildot uz jautājumu, es zinu, kādi silueti man piestāv, un uz to arī koncentrējos. Man personīgi vislabāk patīk klasiski komplekti, kurus var jaukt ar citiem komplektiem 😂 tad toč vienmēr ir ko vilkt. Jaunas drēbes pērku reti, biežāk izmetu/pārdodu to, kas ir. Fiziskajos veikalos faktiski nekad neiepērkos, jo tur neko sev neatrodu. Pērkos Etsy vai citos amatnieku e-veikalos.
05.08.2024 14:57 |
 
Reitings 1262
Reģ: 03.11.2023
Merilda @ 05.08.2024 14:55
Neķer kreņķi par platajām biksēm, skinny jeans drīz jau būs atpakaļ, Miu Miu laiž jau modeles savās modes skatēs ar skinny jeans un zemo jostasvietu ?

Drausmīgi, burkānkājiņas būs atpakaļ :D
05.08.2024 14:57 |
 
Reitings 951
Reģ: 13.12.2023
Džinga @ 05.08.2024 14:57

Drausmīgi, burkānkājiņas būs atpakaļ :D

Kurai vēl tumšākajos atmiņas kaktos iededzināts šis stils?😂
05.08.2024 15:01 |
 
Reitings 591
Reģ: 05.08.2024
Tā zemā jostas vieta galīgi nevilina, bet skinny ir bijušas.
Nopērku mom jeans vai taisnas uz leju, arī, protams, neizskatās, kā modelei internetveikalu modelēm un pat ne kā citām sievietēm.
Paldies, paskatīšos šeit pieminētās stilistes.
Ļoti patīk kā izskatās rudens džemperi, kad ielocīta priekšmala biksēs, svārkos. Liekas labs haks, bet realitātē - izskatās draņķīgi uz mani. Es neprotu pat pareizi ielocīt džemperi biksēs. Vienreiz biju ielocījusi un likās smuki, kolēģe pusdienās aizrādīja, ka man džemperis esot iesprūdis. 😁
05.08.2024 15:02 |
 
Reitings 591
Reģ: 05.08.2024
Diabolus @ 05.08.2024 15:01

Kurai vēl tumšākajos atmiņas kaktos iededzināts šis stils??

Tagad jau tādu tievo tīņu vairs nav. Tagad visi sakačājušies muskuļaini jau kurā klasē...stilīgās frizūras utml. Tāpat kā jaunietes vairs nekad neizskatīsies pēc Avrilām, pat, ja tas stils ar 5 krekliņiem reizē mugurā būs atkal modē...
05.08.2024 15:18 |
 
Reitings 1516
Reģ: 19.05.2016
Tu nekad neesi pamanījusi, ka daži cilvēki var vilkt kas ienāk prātā un modei nevis seko bet to rada? Īsta pašapziņa ģērbties tā, kā Tev šķiet ērti, nāk no sirds. Personiski es domāju, ka - pirmkārt ģērbties "stilīgi" ir viena no nesvarīgākajām lietām dzīvē, otrkārt, neviena mode Tev nepalīdzēs, ja Tev nebūs pašapziņas to modi nest un padarīt "savu" un treškārt, sekot modei, kas ir dotajā brīdi, nozīmē jau iekavēt - tā mode būs nenēsājama pirms paspēsi drēbes nonēsāt un tās varēs mest ārā.
05.08.2024 15:20 |
 
Reitings 11671
Reģ: 06.07.2022
Autorīt, es tikai ienācu pateikt, ka ļoti labi Tevi saprotu, līdz kaulam. Same here, bet esmu samierinājusies. Man palīdz tas, ka skapis dalāms divās daļās - ir dāmīgās lietas, un ir casual- sportiskās. Tad nu variēju pa dienām un pēc noskaņojuma. Un vēl - labāk viena dārga lieta, nekā piecas lētas. Nesperu kāju ne zarās, ne reservedos, ne h&m. Kvalitatīvas laiviņas, piem., vienlīdz labi iet pie džinsiem un pie kleitām, ar blūzēm un krekliņiem tas pats.
05.08.2024 15:30 |
 
Reitings 1198
Reģ: 13.03.2024
Man šķiet,ka te diskusija nav par sekošanu modei, bet kā autore saka - par sajūtām, ka nepatīk kā izskatās un viss. Ja ģērbies puiciski un gribas ģērbties sievišķīgāk, protams, ka nezini kur ķerties un ar ko sākt.
Es pati esmu botēs biežāk kā gribētos būt, bet šobrīd veikalos nekas neuzrunā. Gaidu rudeni.
Pērkos zalando, about you, lindex, h&m, reserved, zara, bet tur reti kas patīk. Piedāvājumu apskatos ik mēnesi, kad darīt nav ko. Vai ja izlec atlaides. Bet nopērku reti ko. Labprāt piesekošu diskusijai.
05.08.2024 15:33 |
 
Reitings 1262
Reģ: 03.11.2023
Man liekas kaut vai sekojot Instagramā kaut kādām stilīgajām meičām, kuru apģērbs pašai patīk, var uztrennēt aci. Ja sākumā kaut kāds apģērbu komplekts liekas dīvains, tad biežāk pasekojot līdzi, paskatoties citus variantus var iemācīties šo to.
Bet, ja ir tiešām grūti, tad man liekas stilists ir super, cilvēks domāts tieši šādam gadījumam. Senāk likās, ka stilists ir tikai super biezajiem, kas iepērkas dizaineru veikalos, bet galīgi nē, ar stilistu var iet kopā arī uz H&M un noteikti sev ērtu budžetu. Es pati arī gribētu pamēģināt intereses pēc, bet pagaidām liekas, ka tieku galā pati.
05.08.2024 15:38 |
 
Reitings 591
Reģ: 05.08.2024
EmilijaArm @ 05.08.2024 15:30
Autorīt, es tikai ienācu pateikt, ka ļoti labi Tevi saprotu, līdz kaulam. Same here, bet esmu samierinājusies. Man palīdz tas, ka skapis dalāms divās daļās - ir dāmīgās lietas, un ir casual- sportiskās. Tad nu variēju pa dienām un pēc noskaņojuma. Un vēl - labāk viena dārga lieta, nekā piecas lētas. Nesperu kāju ne zarās, ne reservedos, ne h&m. Kvalitatīvas laiviņas, piem., vienlīdz labi iet pie džinsiem un pie kleitām, ar blūzēm un krekliņiem tas pats.

Tikai kā atrast tās labās džinsas? Iespējams,ka mana figūra ir jocīga, tāpēc nevaru atrast labas džinsas.
Jupiter @ 05.08.2024 15:20
Tu nekad neesi pamanījusi, ka daži cilvēki var vilkt kas ienāk prātā un modei nevis seko bet to rada? Īsta pašapziņa ģērbties tā, kā Tev šķiet ērti, nāk no sirds. Personiski es domāju, ka - pirmkārt ģērbties "stilīgi" ir viena no nesvarīgākajām lietām dzīvē, otrkārt, neviena mode Tev nepalīdzēs, ja Tev nebūs pašapziņas to modi nest un padarīt "savu" un treškārt, sekot modei, kas ir dotajā brīdi, nozīmē jau iekavēt - tā mode būs nenēsājama pirms paspēsi drēbes nonēsāt un tās varēs mest ārā.

Laikam nesaprati īsti tēmas būtību. Netaisos sekot modei, bet gribu skaisti apģērbties, lai pašai patīk.
Neprotu nopirkt labas, atbilstošas manam augumam džinsas un tu runā par savas modes radīšanu 😀Man ērti ir pidžammā, bet tas nenozīmē,ka uz ielas tajā jutīšos skaista.
Runa ir par ikdienišķa un sievišķīga ģērbšanās stila ieviešanu - kā iesākt, kam pievērst uzmanību, kur skatīties, kur meklēt.
Tēma nav par jaunākās modes tendencēm. Kā tēmas pieteikumā - māka SKAISTI apģērbties. Nevis stilīgi vai moderni.
05.08.2024 15:41 |
 
Reitings 1516
Reģ: 19.05.2016
Buža @ 05.08.2024 15:41

Tikai kā atrast tās labās džinsas? Iespējams,ka mana figūra ir jocīga, tāpēc nevaru atrast labas džinsas.
Laikam nesaprati īsti tēmas būtību. Netaisos sekot modei, bet gribu skaisti apģērbties, lai pašai patīk.
Neprotu nopirkt labas, atbilstošas manam augumam džinsas un tu runā par savas modes radīšanu ?Man ērti ir pidžammā, bet tas nenozīmē,ka uz ielas tajā jutīšos skaista.
Runa ir par ikdienišķa un sievišķīga ģērbšanās stila ieviešanu - kā iesākt, kam pievērst uzmanību, kur skatīties, kur meklēt.
Tēma nav par jaunākās modes tendencēm. Kā tēmas pieteikumā - māka SKAISTI apģērbties. Nevis stilīgi vai moderni.
Acīmredzot tavs "ērti" Tev skaisti justies neliek. Tā ir tāda pati galvas problēma.
05.08.2024 15:55 |
 
Reitings 591
Reģ: 05.08.2024
Jupiter @ 05.08.2024 15:55
Acīmredzot tavs "ērti" Tev skaisti justies neliek. Tā ir tāda pati galvas problēma.

Iespējams, ka es neprotu pareizi noformulēt domu tā, lai tu saprast, bet paldies. Man pietiek, ka pārējās meitenes uztver manu galveno domu.
05.08.2024 15:59 |
 
Reitings 2232
Reģ: 11.10.2022
es ieperkos tikai humpalas.Es aju redzot apgerbu domas redzu kur un ka savilksu.Un humpalas var viskautko interesantu atrast.Grutak ir ar lieliem izmeriem,kads ir man,jo uz tiem ir kautkadi maisi.Kilomaxa vel vismaz trapas kautkas smukaks lielakiem izmeriem.
Es daru ta,ka man ir telefona saskrinotas bildes,kad ieraugu kautko kas man patik,noskrinoju un tad censos atrast ko lidzigu
05.08.2024 16:00 |
 
Reitings 1262
Reģ: 03.11.2023
Jupiter @ 05.08.2024 15:55
Acīmredzot tavs "ērti" Tev skaisti justies neliek. Tā ir tāda pati galvas problēma.

Cilvēks nevar vienkārši gribēt smuki saģērbties? 😅
05.08.2024 16:04 |
 
Reitings 1516
Reģ: 19.05.2016
Džinga @ 05.08.2024 16:04

Cilvēks nevar vienkārši gribēt smuki saģērbties? ?
Definē "smuki", jo man šķiet mēs to dažādi saprotam.
05.08.2024 16:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits