Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pēdējā pile

 
Reitings 722
Reģ: 28.01.2023
Sveikas:)
Kas ir bijusi pēdējā pile attiecībās(situācija), ka sapratāt, ka laiks ir izbeigt attiecības un tās nekur tālāk nevedīs? Es šeit nerunāju par tām attiecībām, kur šķita, ka beidzās jūtas vai mīlestība, bet tieši saprotot, ka jūtas ir, bet kopā turpmāk nav iespējams būt.
07.07.2024 17:02 |
 
Reitings 11403
Reģ: 21.09.2023
Atkārtota krāpšana. Vienreiz var piedot, otrreiz jau skaidrs, ka tā ir neārstējama diagnoze. Tāpat, ja vienreiz iesit, būs vēl. Par laimi vardarbību neesmu piedzīvojusi.
07.07.2024 17:09 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 16.08.2013
Pēdējā pile bija tas, ka apsaukāja, mēdza pat pacelt roku, naktīs spēlēja datorspēles un aizmirsa par realitāti. Ir bijušas tādas divas attiecības, kurās vajadzēja to “pēdējo pili”, bet diemžēl abās vajadzēja sevi kārtīgi izvazāt pa dubļiem un domāt, ka viss mainīsies, līdz vienā brīdī uznāca kaut kāds saprāta klikšķis un sapratu, ka vienkārši gribu prom no šīm attiecībām.
Vienmēr esmu domājusi par to, kāpēc abās attiecībās nevarēju jau uzreiz aiziet, kad sapratu, ka tās nav man pieņemamas. Toreiz likās, ka tās ir jūtas un nu baigā mīlestība. Patiesībā zems pašvērtējums, kaut kāda atkarība no otra cilvēka, bailes palikt vienai, citu nesaprastai un nosodītai.
07.07.2024 17:19 |
 
10 gadi
Reitings 1090
Reģ: 20.05.2013
Toksiskums. Kad otrs ir toksisks , mēdz nerunāt kautkādu savu neapmierinātību pēc, liek justies vainīgai pie daudzkā, pieķerts melos, kaut noliedz. Bye bye, laimīga ka tiku prom no tāda. Un ironiski, ka tagad pavērojot viņa otrās puses sociālos tīklus - redzu ka nekas nemainās. Toksisks cilvēks un otra puse cieš.
07.07.2024 20:15 |
 
Reitings 65831
Reģ: 30.01.2023
Nekad neesmu pieļāvusi un nepieļautu fizisku vai emocionālu vardarbību attiecībās. Bet ir pieredze ar vīrieti,kurš to ir darījis ar citu. Bijām tikai attiecību sākumposmā un kopā pavadītās nedēļas nogales bija ļoti foršas. Vēlāk uzzinaju(viņš pats pastāstīja),ka bija piekāvis savu bijušo sievu,jo pieķēra savās mājas ar mīļāko. Man tas bija reāls šoks un liels sarkans karogs,bet tā kā bija ļoti spēcīgas jūtas pret viņu,tad attiecības turpināju,bet ar skaidru prātu. Pietika ar 2 celojumiem,lai attiecības pārtrauktu. Esot kopā 24h diennaktī īstais raksturs nāk ārā. Es nezinu vai viņš kādreiz varētu man nodarīt pāri fiziski,bet emocionāli tās attiecības bija ļoti smagas. Es vispār neesmu uz stridiem tendēts cilvēks,bet ar viņu strīdi par neko notika pārāk bieži. Pametu neatskatoties,jo nevēlos toksiskas attiecības.
07.07.2024 20:34 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 16.08.2013
Un vēl kā pēdējais piliens bija tas, ka man ļoti sāka nepatikt, kāda esmu palikusi cilvēkam blakus. Jā, viena pagale nedeg, bet jutu, ka man pietrūkt iepriekšējās manis.
07.07.2024 20:54 |
 
Reitings 1372
Reģ: 03.11.2023
Altra @ 07.07.2024 20:34
Nekad neesmu pieļāvusi un nepieļautu fizisku vai emocionālu vardarbību attiecībās. Bet ir pieredze ar vīrieti,kurš to ir darījis ar citu. Bijām tikai attiecību sākumposmā un kopā pavadītās nedēļas nogales bija ļoti foršas. Vēlāk uzzinaju(viņš pats pastāstīja),ka bija piekāvis savu bijušo sievu,jo pieķēra savās mājas ar mīļāko. Man tas bija reāls šoks un liels sarkans karogs,bet tā kā bija ļoti spēcīgas jūtas pret viņu,tad attiecības turpināju,bet ar skaidru prātu. Pietika ar 2 celojumiem,lai attiecības pārtrauktu. Esot kopā 24h diennaktī īstais raksturs nāk ārā. Es nezinu vai viņš kādreiz varētu man nodarīt pāri fiziski,bet emocionāli tās attiecības bija ļoti smagas. Es vispār neesmu uz stridiem tendēts cilvēks,bet ar viņu strīdi par neko notika pārāk bieži. Pametu neatskatoties,jo nevēlos toksiskas attiecības.

Mācība citām meitenēm, ja puisis ir jebkad kādu piekāvis, kaut vai tikai iesitis, mūc prom UZREIZ!
07.07.2024 21:09 |
 
Reitings 65831
Reģ: 30.01.2023
Džinga @ 07.07.2024 21:09

Mācība citām meitenēm, ja puisis ir jebkad kādu piekāvis, kaut vai tikai iesitis, mūc prom UZREIZ!
Tāpēc arī uzrakstīju,ka attiecības turpināju ar skaidru prātu. Pilnībā piekrītu,ka vīrietis,kurš ir sitis,var to atkārtot un visdrīzāk arī atkārtos. Viņam jumtu norāva sieva ar mīļāko guļamistabā,savā guļamistabā! Turpmāk viņš sievietes neklapēja. Zinu,jo bijām pazīstami jau ļoti ilgus gadus pirms kaut kas sākās starp mums. Pazīstu visus viņa draugus un viņš kādu laiku bija attiecības ar man ļoti tuvu paziņu. Viņai tikai vislabākās atmiņas no tām attiecībām. Man nē,jo viņš bija ļoti samīlējies manī un tas viņu padarīja neizturamu. Nekad nevarētu būt kopā ar vīrieti,kurš fiziski vai mentāli mani iespaidotu.
07.07.2024 21:45 |
 
Reitings 987
Reģ: 13.12.2023
Altra @ 07.07.2024 21:45
Tāpēc arī uzrakstīju,ka attiecības turpināju ar skaidru prātu. Pilnībā piekrītu,ka vīrietis,kurš ir sitis,var to atkārtot un visdrīzāk arī atkārtos. Viņam jumtu norāva sieva ar mīļāko guļamistabā,savā guļamistabā! Turpmāk viņš sievietes neklapēja. Zinu,jo bijām pazīstami jau ļoti ilgus gadus pirms kaut kas sākās starp mums. Pazīstu visus viņa draugus un viņš kādu laiku bija attiecības ar man ļoti tuvu paziņu. Viņai tikai vislabākās atmiņas no tām attiecībām. Man nē,jo viņš bija ļoti samīlējies manī un tas viņu padarīja neizturamu. Nekad nevarētu būt kopā ar vīrieti,kurš fiziski vai mentāli mani iespaidotu.

Pizģec.
“Attiecības turpināju ar skaidru prātu” - tas ir kā? Visu laiku turēji roku gatavībā kreisajam džebam? Kabatā gāzes balons? Lol. Kāds skaidrs prāts, ja jau tev bija Lielās Jūtas pret viņu. Skaidrs prāts būtu tanī pat brīdī savākt somu un skriet uz pretējo ielas pusi. Es ceru, ka tu saproti, ka tev vienkārši paveicās. Bet laikam nesaproti, jo vēl mēģini attaisnot, ka tā patiesībā bija sievas vaina.
Tas ir vnk šausmīgi, ar kādiem lowlife kretīniskiem lūzeriem dažas sievietes pinas.
07.07.2024 23:10 |
 
Reitings 1372
Reģ: 03.11.2023
Altra @ 07.07.2024 21:45
Tāpēc arī uzrakstīju,ka attiecības turpināju ar skaidru prātu. Pilnībā piekrītu,ka vīrietis,kurš ir sitis,var to atkārtot un visdrīzāk arī atkārtos. Viņam jumtu norāva sieva ar mīļāko guļamistabā,savā guļamistabā! Turpmāk viņš sievietes neklapēja. Zinu,jo bijām pazīstami jau ļoti ilgus gadus pirms kaut kas sākās starp mums. Pazīstu visus viņa draugus un viņš kādu laiku bija attiecības ar man ļoti tuvu paziņu. Viņai tikai vislabākās atmiņas no tām attiecībām. Man nē,jo viņš bija ļoti samīlējies manī un tas viņu padarīja neizturamu. Nekad nevarētu būt kopā ar vīrieti,kurš fiziski vai mentāli mani iespaidotu.

Bet tu saprot, ka tu mēģini attainsot to, ka vīrietis piekāva savu sievu? Kāds tur vēss prāts. Es pat neiedomātos attaisnot tā otra vīrieša piekaušanu, kur nu vēl paša sievas.
Vienalga ko tā sieva būtu izdarījusi piekaušana ir drausmīga, skaidrs, ka tas cilvēks ir pilnīgi slims un jāmūk prom momentā.
07.07.2024 23:20 |
 
Reitings 1372
Reģ: 03.11.2023
Bāc, meitenes, pirmie draudi, pagrūšana, sitiens uzreiz norāda uz to, ka cilvēks ir nelīdzsvarots, egoistisks, ar trauslu ego un nemāk regulēt emocijas. Nav tam kaut kāda vieglāka / smagāka pakāpe.
Nekad tas nav attaisnojams, un tādas attiecības nevar turpināt.
07.07.2024 23:24 |
 
Reitings 65831
Reģ: 30.01.2023
Visām,kuras atbildēja uz manu komentāru došu vienu atbildi. Pret mani nekad nav bijis vardarbīgs! Jumtu var nonest,ja atbrauc mājās un savā gultā atrodi sievu ar citu vīrieti. Nekurā bridī neattaisnoju viņa rīcību. Tas notika,kad viņš bija ļoti jauns. Ar vēsu prātu nozimē,ka attiecībās skatos/vēroju/vērtēju kā vinš uzvedas pie sīkiem konfliktiem. Man nepatika viņa impulsivitāte,apvainojās par sīkumiem utt… Vēlāk,analizējot tās attiecības,es sapratu,ka tur bija īsts Narciss. Tāpēc attiecības bija īsas un es no tām aizgāju. Tādēļ nevajag …irst,ka es attaisnoju vardarbību vai vēl ko. Katrai var gadīties dzīvē tāds vīrietis.Ne katra pamanīs uzreiz vardarbību un manipulēšanu. Var iestrēgt attiecībās uz ilgu laiku un tur arī palikt. No malas ļoti vienkārši spriest un komentēt. Padalījos ar savu pieredzi un man ir viss ok ar pašvērtējumu utt,lai tādas attiecības izbeigtu,kad tās ir tikai sākušās.
07.07.2024 23:51 |
 
Reitings 1372
Reģ: 03.11.2023
Altra @ 07.07.2024 23:51
Visām,kuras atbildēja uz manu komentāru došu vienu atbildi. Pret mani nekad nav bijis vardarbīgs! Jumtu var nonest,ja atbrauc mājās un savā gultā atrodi sievu ar citu vīrieti. Nekurā bridī neattaisnoju viņa rīcību. Tas notika,kad viņš bija ļoti jauns. Ar vēsu prātu nozimē,ka attiecībās skatos/vēroju/vērtēju kā vinš uzvedas pie sīkiem konfliktiem. Man nepatika viņa impulsivitāte,apvainojās par sīkumiem utt… Vēlāk,analizējot tās attiecības,es sapratu,ka tur bija īsts Narciss. Tāpēc attiecības bija īsas un es no tām aizgāju. Tādēļ nevajag …irst,ka es attaisnoju vardarbību vai vēl ko. Katrai var gadīties dzīvē tāds vīrietis.Ne katra pamanīs uzreiz vardarbību un manipulēšanu. Var iestrēgt attiecībās uz ilgu laiku un tur arī palikt. No malas ļoti vienkārši spriest un komentēt. Padalījos ar savu pieredzi un man ir viss ok ar pašvērtējumu utt,lai tādas attiecības izbeigtu,kad tās ir tikai sākušās.

Labi, ka beigās saprati, ka narciss, viss ko es sākumā teicu, ka tāds pagātnes gājiens automātiski uz to arī norāda. Tu itkā strīdies pretī, ka tikai viens tāds karstasinīgs gājiens, viss ju chill bija, bet pēc tam tāpat uzskaiti citus lielus sarkanos karogus. Tas ir tieši tas ko es teicu, loģiski, ka sievas sišana un kur nu vēl piekaušana norāda uz milzīgām mentālām problēmām. Skaties kā gribi, vienalga kāda dirsa bijusi tā sieva, piekauj tikai dziļi slims cilvēks.
Kāpec forumā pie krāpšanas uzreiz kliedz šķiries, bet pie situācijas, kas cilvēks kādu ir piekāvis!! viss ok, vēsu prātu turpinām attiecības?
08.07.2024 08:14 |
 
10 gadi
Reitings 2817
Reģ: 29.01.2009
Sievai nevajag maukoties vnk. Ja kājstarpe niez, lai šķiras, nevis viņa gultā ņemas ar citu!?!
Protams, sist nav labi. Vislabāk vnk izmest viņu no mājām ar visām panckām un nekomunicēt. ''Piekāvis'' arī tāds nedefinēts jēdziens - kādu var pavilkt aiz rokas stingrāk vai paraut aiz matiem no gultas ārā un šī jau teiks ka piekāvis, un var arī reāli pieklapēt - ir atšķirība. Vnk tik daudzas pataisa sevi par upuriem un pārspīlē.
08.07.2024 09:10 |
 
10 gadi
Reitings 1601
Reģ: 17.01.2013
Man, laikam, pirmais sarkanais karogs bija, kad uzzināju, ka drauga tēvs ir sitis bērnus un savu sievu. Tas bija brīdis, kad paliku aizdomīga, protams, tas nenozīmē, ka dēls būs tāds pats kā tēvs. Nākošais moments bija, kad viņš atzina, ka esot gulējis ar savu, tā brīža meitenes, labāko draudzeni, lai atriebtos, jo viņa viņu pameta. Un tad laivu braucienā viņš dzērumā mani asi pagrūda, tajā brīdī es sapratu, ka viņš pilnīgi noteikti, attiecīgā brīdī varētu arī kļūt vardarbīgs. Kad mēs izšķīrāmies viņš sāka satikties ar manu kolēģi, ironoiskākais bija tas, ka viņa man stāstijusi bija, ka mēdz uzaicināt draudzeņu puišus, sarunāt melus par savām draudzenēm ar mērķi pārgulēt. Principā abi vienādi. 😀 Bet man lieliski parādija, ka es izdarīju pareizu lēmumu šķiroties.
08.07.2024 09:59 |
 
Reitings 1372
Reģ: 03.11.2023
gii_star @ 08.07.2024 09:10
Sievai nevajag maukoties vnk. Ja kājstarpe niez, lai šķiras, nevis viņa gultā ņemas ar citu!?!
Protams, sist nav labi. Vislabāk vnk izmest viņu no mājām ar visām panckām un nekomunicēt. ''Piekāvis'' arī tāds nedefinēts jēdziens - kādu var pavilkt aiz rokas stingrāk vai paraut aiz matiem no gultas ārā un šī jau teiks ka piekāvis, un var arī reāli pieklapēt - ir atšķirība. Vnk tik daudzas pataisa sevi par upuriem un pārspīlē.

Sāku lēnām saprast, kāds mums te tas kontingents, bēdīgi.
Ļoti traki, ka tu tā domā un attaisno tādu rīcību.
Es neattaisnoju krāpšanu, bet piekaut ir piekaut, tas nav mierīgi aiz rokas izvilkt no gultas un izstumt no dzīvokļa.
Nedomāju arī, ka tāds cilvēks stāsta pilnīgu taisnību. Un ja nu izrādās, ka bija jau šķīrušies un šis tāpat iegāzās dzīvoklī izkauties? Tad arī viss ok, turpinām būt mīļi kopā, man jau pāri nedarīs?
08.07.2024 10:04 |
 
Reitings 1372
Reģ: 03.11.2023
Naomi* @ 08.07.2024 09:59
Man, laikam, pirmais sarkanais karogs bija, kad uzzināju, ka drauga tēvs ir sitis bērnus un savu sievu. Tas bija brīdis, kad paliku aizdomīga, protams, tas nenozīmē, ka dēls būs tāds pats kā tēvs. Nākošais moments bija, kad viņš atzina, ka esot gulējis ar savu, tā brīža meitenes, labāko draudzeni, lai atriebtos, jo viņa viņu pameta. Un tad laivu braucienā viņš dzērumā mani asi pagrūda, tajā brīdī es sapratu, ka viņš pilnīgi noteikti, attiecīgā brīdī varētu arī kļūt vardarbīgs. Kad mēs izšķīrāmies viņš sāka satikties ar manu kolēģi, ironoiskākais bija tas, ka viņa man stāstijusi bija, ka mēdz uzaicināt draudzeņu puišus, sarunāt melus par savām draudzenēm ar mērķi pārgulēt. Principā abi vienādi. ? Bet man lieliski parādija, ka es izdarīju pareizu lēmumu šķiroties.

Ārprāts, pēc tam jau prasās mainīt gan draugu kompāniju gan darbu. :D
08.07.2024 10:06 |
 
Reitings 987
Reģ: 13.12.2023
Altra @ 07.07.2024 23:51
Visām,kuras atbildēja uz manu komentāru došu vienu atbildi. Pret mani nekad nav bijis vardarbīgs! Jumtu var nonest,ja atbrauc mājās un savā gultā atrodi sievu ar citu vīrieti. Nekurā bridī neattaisnoju viņa rīcību. Tas notika,kad viņš bija ļoti jauns. Ar vēsu prātu nozimē,ka attiecībās skatos/vēroju/vērtēju kā vinš uzvedas pie sīkiem konfliktiem. Man nepatika viņa impulsivitāte,apvainojās par sīkumiem utt… Vēlāk,analizējot tās attiecības,es sapratu,ka tur bija īsts Narciss. Tāpēc attiecības bija īsas un es no tām aizgāju. Tādēļ nevajag …irst,ka es attaisnoju vardarbību vai vēl ko. Katrai var gadīties dzīvē tāds vīrietis.Ne katra pamanīs uzreiz vardarbību un manipulēšanu. Var iestrēgt attiecībās uz ilgu laiku un tur arī palikt. No malas ļoti vienkārši spriest un komentēt. Padalījos ar savu pieredzi un man ir viss ok ar pašvērtējumu utt,lai tādas attiecības izbeigtu,kad tās ir tikai sākušās.

Tev tak nav pilns kalendārs.
Tomēr prieks, ka lepojies ar savu augsto pašvērtējumu un izcilajām analītikas spējām 👍
08.07.2024 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 3235
Reģ: 29.01.2009
Nu nez, ja es pieķertu savu vīrieti savā gultā ar citu, es jau nu arī rokas klēpī neturētu. Gāztu, kā saka mana ome - galva vai acs.
Bet nu man jau būtu red flag arī tikties ar tādu piekrāpto, jo parasti cilvēki tad paliek mega greizsirdīgi un kontrolējoši, viņiem liekas, ka gadījums atkārtosies.
Man pašai personīgi pēdējās attiecības beidzās, jo cilvēks ļoti piekopa blame shifting. Vienmēr viss tika tā pavērsts, pat nevainīgs sīkums, ka patiesībā tā mana vaina. Es pilnīgi redzēju kāds viņam apmierinājums sejā parādījās, ka varēja izgudrot kā tieši tā visa ir mana atbildība, bet viņš balts un pūkains.
Apnika ņemties ar tādu.
08.07.2024 11:55 |
 
Reitings 1372
Reģ: 03.11.2023
IceCream @ 08.07.2024 11:55
Nu nez, ja es pieķertu savu vīrieti savā gultā ar citu, es jau nu arī rokas klēpī neturētu. Gāztu, kā saka mana ome - galva vai acs.
Bet nu man jau būtu red flag arī tikties ar tādu piekrāpto, jo parasti cilvēki tad paliek mega greizsirdīgi un kontrolējoši, viņiem liekas, ka gadījums atkārtosies.
Man pašai personīgi pēdējās attiecības beidzās, jo cilvēks ļoti piekopa blame shifting. Vienmēr viss tika tā pavērsts, pat nevainīgs sīkums, ka patiesībā tā mana vaina. Es pilnīgi redzēju kāds viņam apmierinājums sejā parādījās, ka varēja izgudrot kā tieši tā visa ir mana atbildība, bet viņš balts un pūkains.
Apnika ņemties ar tādu.

Nu, viens ir, ja sieviete iegāž vīrietim pa aci, kas cits, ja vīrietis, kā te teica - piekauj - sievieti. Neviens variants nav attaisnojams gan.
Bet labi, I rest my case, te ir kaut kāds toksisko attiecību klubiņš, cerams jums ar nākamajiem vīriešiem nav sanācis izkauties. :D
Pasarg dies nolaist pa kreisi, bet piesist kādu? why not, labs vīriņš būs :D Ja sanāk nosist un pasēdēt cietumā tas droši vien vēl romantiskāk.
08.07.2024 12:15 |
 
Reitings 223
Reģ: 27.10.2022
a jums nerodās domiņas, ka viena pagale nedeg, tajās jūsu latvju cietēju attiecībiņās
😜
08.07.2024 13:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits