Kādēļ sievietes nevēlās draudzību ar vīrieti?

 
Reitings 73
Reģ: 22.05.2024
Esmu pamanījis iepazīšanās saitos tekstus no sievietēm "staigā tālāk ja vēlies tikai čatot" "draudzība neinteresē" utml. Man pašam arī, kopš profilā, pie apraksta ierakstīju "draudzībai, čatam" interese no sievietēm ir vispār nulle. Kāpēc tā, kur jūs steidzaties ar tām attiecībām? Ja sieviete ir 30+ tad vispār viņai pirmo randiņu vajag jau dzimtsarakstu nodaļā 😁
22.05.2024 10:21 |
 
10 gadi
Reitings 3134
Reģ: 29.01.2009
Min91 @ 22.05.2024 15:05
Neņemu pie sirds. vienkārši šitas ir no tēmas "kādreiz bija savādāk"
Atceros kādreiz bija čata saits onlychat.lv, tur varēja vienkārši pačatoties, ar vienu meiču no mēs pat 2 gadu garumā tā reizi mēnesī pa 4h skypē pēc tam čatojāmies. vēl pietam kad mani ar viņu tajā onlychat savienoja es vēl tā agresīvi uzrakstīju "Ja esi šeit lai iepazītos spied next!"?
Tad vēl bija omegle, tur uzliekot savu valsti "latvija" varēja pačatot, bet omegli arī likvidēja dēļ izvirtuļiem.
Domāju ja reiz tajos iepazīšanās saitos ir arī tādas opcijas kā čats un draudzība, tad tur varēs, bet nekā, vainu daļa sievietes tur ir lai sevi pārdotu vai izirētu, vai tadas kas meklē princi kas viņas apprecēs. Nu neko. ?

Visa dzīve vienos čatos, nu un kur esi ticis?
Man arī neinteresē ne ratiņi, ne plīvurs galvā, bet kaut kādas bezjēdzīgas klačas vēl mazāk.
22.05.2024 23:54 |
 
Reitings 1347
Reģ: 19.07.2019
Nesaskatu neko sliktu draudzībā starp vīrieti un sievieti, bet iepazīšanās portāli jau pēc noklusējuma vairāk tiek uztverti kā vieta, kur cilvēki iepazīstas, lai uzsāktu attiecības. Ne reizi neesmu dzirdējusi, ka tur kāds uzturētos tikai tāpēc, lai atrastu kādu vēstuļdraugu. Parasti tādus cilvēkus, ar kuriem sarakstīties, sanāk atrast visai dabiski - forumos, saprotot, ka tajā pašā iepazīšanās portālā satiktais cilvēks ir ok draudzībai, bet attiecībām tomēr nē utt.
22.05.2024 23:57 |
 
Reitings 73
Reģ: 22.05.2024
Džinga @ 22.05.2024 22:59

Ja tu būtu attiecībās, tad neliktos dīvaini, ja tava sieviete iepazīšanās portālos meklē vīriešus, sarunu biedrus?
vaitad obligāti jābut attiecībās vai precētiem lai meklētu TIKAI sarunu biedrus?
23.05.2024 08:10 |
 
Reitings 73
Reģ: 22.05.2024
IceCream @ 22.05.2024 23:54

Visa dzīve vienos čatos, nu un kur esi ticis?
Man arī neinteresē ne ratiņi, ne plīvurs galvā, bet kaut kādas bezjēdzīgas klačas vēl mazāk.
Ko tu ar to domāji? Kur bija jātiek, pēc tavām domām?
23.05.2024 08:12 |
 
Reitings 2872
Reģ: 05.09.2023
Min91 @ 23.05.2024 08:12
Ko tu ar to domāji? Kur bija jātiek, pēc tavām domām?

Nu tev dzīve tukša, tapēc arī meklē sarunu biedres. Gadiem esi kaut kur virtuāli nosēdējies ar cerībām un tāpat nekas jau nemainās.
23.05.2024 10:26 |
 
Reitings 368
Reģ: 18.08.2022
Es akā sieviete 30+ neredzu jēgu tikai runāt ar vīrieti. Tam man ir draugi, darba kolēģi, paziņas, bet iepazīšanās portālos, es vēlos satikt savu otro pusi, nevis tikai čatoties. Tas ir lieks laika patēriņš, jo ko jaunu es varu uzzināt? Es vēl saprastu, ja būtu starptautiski kontakti- runāt par konkrēto valsti uz kuru gribu aizceļot, vietām, kuras apskatīt, mācību iestādēm utt., bet tāpat ar vietējo tikai čatot... nu par ko? Man, personīgi, pilnīgi pietiek ar apkārt esošajiem vīriešiem, kuri man stāsta par saviem hobijiem, interesēm, pasākumiem utt. Lai speciāli ietu un meklētu kontaktu ar svešu vīrieti- tas būtu ļoti savādi. Savukārt, iet un meklēt kontaktu iepazīšanās portālā ar svešu vīrieti, lai izveidotu romanci / attiecības liekas ļoti loģiski.
23.05.2024 10:54 |
 
Reitings 25
Reģ: 12.06.2017
mrthkjj @ 23.05.2024 10:54
Es akā sieviete 30+ neredzu jēgu tikai runāt ar vīrieti. Tam man ir draugi, darba kolēģi, paziņas, bet iepazīšanās portālos, es vēlos satikt savu otro pusi, nevis tikai čatoties. Tas ir lieks laika patēriņš, jo ko jaunu es varu uzzināt? Es vēl saprastu, ja būtu starptautiski kontakti- runāt par konkrēto valsti uz kuru gribu aizceļot, vietām, kuras apskatīt, mācību iestādēm utt., bet tāpat ar vietējo tikai čatot... nu par ko? Man, personīgi, pilnīgi pietiek ar apkārt esošajiem vīriešiem, kuri man stāsta par saviem hobijiem, interesēm, pasākumiem utt. Lai speciāli ietu un meklētu kontaktu ar svešu vīrieti- tas būtu ļoti savādi. Savukārt, iet un meklēt kontaktu iepazīšanās portālā ar svešu vīrieti, lai izveidotu romanci / attiecības liekas ļoti loģiski.

Piekrītu.
Es vienkārši neredzu jēgu tāpat vien runāt ar vīrieti. Par ko? Kāpēc? Pļāpāšanai ar vīrieti man ir kolēģi, mani vīriešu kārtas radi, draudzeņu vīri/partneri. Pat laikā, kad man bija ap 20, man tā čatošana nešķita loģiska, lai gan tobrīd nebija domu ne par kāzām, ne bērniem.
Turklāt iepazīšanās portālos sieviete var meklēt ne gluži attiecības, bet, piemēram, vīrieti neregulārām tikšanās reizēm, teiksim tā. Taču tas tāpat ir vairāk, nekā vienkārši papļāpāt. Nav jau tā, ka visas, kuras izmanto iepazīšanās protālus, uzreiz grib kāzas un bērnus, bet es pilnībā saprotu, ka auditorija, kura grib "vnk čatot", ir ļoti maza.
23.05.2024 11:41 |
 
Reitings 1253
Reģ: 03.11.2023
Kyles @ 23.05.2024 11:41

Piekrītu.
Es vienkārši neredzu jēgu tāpat vien runāt ar vīrieti. Par ko? Kāpēc? Pļāpāšanai ar vīrieti man ir kolēģi, mani vīriešu kārtas radi, draudzeņu vīri/partneri. Pat laikā, kad man bija ap 20, man tā čatošana nešķita loģiska, lai gan tobrīd nebija domu ne par kāzām, ne bērniem.
Turklāt iepazīšanās portālos sieviete var meklēt ne gluži attiecības, bet, piemēram, vīrieti neregulārām tikšanās reizēm, teiksim tā. Taču tas tāpat ir vairāk, nekā vienkārši papļāpāt. Nav jau tā, ka visas, kuras izmanto iepazīšanās protālus, uzreiz grib kāzas un bērnus, bet es pilnībā saprotu, ka auditorija, kura grib "vnk čatot", ir ļoti maza.

Jupp. Man šķiet, ka sievietes + vīrieša draudzībai tomēr jānotiek organiski, nevis apzināt jāmeklē kaut kur internetā. Tas vienkārši ir dīvaini, īpaši ja kāda no pusēm ir attiecībās. Man liktos reāli jocīgi, ja mans vīrs iepazīšanās portālos sāktu meklēt vēstuļu draudzenes. :D
Un tiešām, par ko tieši čatot ar pilnīgi svešu random cilvēku? Tāpēc ir forumi, kur vismaz par konkrētām tēmām var pļāpāt.
23.05.2024 11:44 |
 
Reitings 73
Reģ: 22.05.2024
SarmaD @ 23.05.2024 10:26

Nu tev dzīve tukša, tapēc arī meklē sarunu biedres. Gadiem esi kaut kur virtuāli nosēdējies ar cerībām un tāpat nekas jau nemainās.
vispār man dzīve nav tukša bet diezgan aizņemta tapec arī virtuālai sarakstei ir savs pluss. Pēc nogurdinošas dienas var ar kadu parunāt virtuāli, nekur neejot nebraucot un netērējot pēdējo enerģiju. Katram savs.
23.05.2024 12:15 |
 
Reitings 73
Reģ: 22.05.2024
Kyles @ 23.05.2024 11:41

Piekrītu.
Es vienkārši neredzu jēgu tāpat vien runāt ar vīrieti. Par ko? Kāpēc? Pļāpāšanai ar vīrieti man ir kolēģi, mani vīriešu kārtas radi, draudzeņu vīri/partneri. Pat laikā, kad man bija ap 20, man tā čatošana nešķita loģiska, lai gan tobrīd nebija domu ne par kāzām, ne bērniem.
Turklāt iepazīšanās portālos sieviete var meklēt ne gluži attiecības, bet, piemēram, vīrieti neregulārām tikšanās reizēm, teiksim tā. Taču tas tāpat ir vairāk, nekā vienkārši papļāpāt. Nav jau tā, ka visas, kuras izmanto iepazīšanās protālus, uzreiz grib kāzas un bērnus, bet es pilnībā saprotu, ka auditorija, kura grib "vnk čatot", ir ļoti maza.
Jā bet man nsv paziņu lokā sievietes un darba kolektīvā arī ir vīrieši, tādēļ, kā jau vakar atbildēju uz jautājumu, kādēļ es vēlos tikai komunicēt ar sievieti? Lai būtu kāda dažādība.
23.05.2024 12:23 |
 
Reitings 2872
Reģ: 05.09.2023
Min91 @ 23.05.2024 12:15
vispār man dzīve nav tukša bet diezgan aizņemta tapec arī virtuālai sarakstei ir savs pluss. Pēc nogurdinošas dienas var ar kadu parunāt virtuāli, nekur neejot nebraucot un netērējot pēdējo enerģiju. Katram savs.

Tukša no cilvēkiem, no tā ka esi kādam vajadzīgs. Var negribēt laulības, privātmāju un bērnus, tomēr vīrietim vajag to sievietes enerģiju un otrādi. Nedomāju ka sievietēm ir pastiprināta interese bez tālākejoša rezultāta komunicēt ar vīrieti. Un kā reiz tev to tālākejošo nevajag, cik esmu sapratusi. Tad nu jādomā vai nu samietināties ar to kā ir vai tomēr sākt veidot attiecības.
23.05.2024 12:43 |
 
Reitings 73
Reģ: 22.05.2024
SarmaD @ 23.05.2024 12:43

Tukša no cilvēkiem, no tā ka esi kādam vajadzīgs. Var negribēt laulības, privātmāju un bērnus, tomēr vīrietim vajag to sievietes enerģiju un otrādi. Nedomāju ka sievietēm ir pastiprināta interese bez tālākejoša rezultāta komunicēt ar vīrieti. Un kā reiz tev to tālākejošo nevajag, cik esmu sapratusi. Tad nu jādomā vai nu samietināties ar to kā ir vai tomēr sākt veidot attiecības.
Es vienkārši jau esmu adaptējies tai dzīvei bez attiecībām. 😀 Un vispār, ja arī es nolemtu meklēt ko nopietnu, man kā parastam strādnieku šķiras pārstāvim šajā materiālisma laikmetā nebūtu ko sievietei piedāvāt.
23.05.2024 22:22 |
 
Reitings 2221
Reģ: 11.10.2022
es kad agrak biju iepazsians saitos pedejos gados es tikai catoju,ar vienu cali pat 1,5 gadu vnk catojam...jo es attiecibas nevelojos,bet vnk tapat vien pacatot par jebko...citreiz vnk kautkadas totalu bezsakaru...pec darba atslegties....
bet nu ja ,tie vireisi,ar ko catoju,parsvara bija preceti...un vini tapat creja,ka es tomer beigas padosos un gribesu sexu
man ir ari kolegis calis,ar kuru pa retam aizejam uz biljardu vai boulingu vai kautkur pavazajamies...vnk bez nekadam citam domam,jo ka virietis un sieviete viens otru nesaistam,plus vins ir 14 gadus jaunaks,vinam javeido sava gimene,bet ta ka pagaidam vinam att nav,tad nu pavazajamies..tapat varu jebkura diennkats laikam uzraksit vinam kaukadas idiotiskas mulkibas vai debilas memmes aizsutitt un parecam
23.05.2024 23:11 |
 
10 gadi
Reitings 3543
Reģ: 13.03.2013
Iepazīšanās portāli default ir rezervēti, tiem, kas grib kkādas attiecības, nu vai arī vienas nakts sakariem. Man vīriešu kārtas draugi un paziņas labi ,pamatā ir iegūti studiju gados vai forumos par kkādu tēmu, ir no BMWpower senākiem laikiem, ir starp citu, arī vēl no Cosmo laikiem daži džeki, kas te bija, kontaktā vēl joprojām. Vnk tu neīstajās vietās meklē paziņas.
24.05.2024 09:43 |
 
Reitings 936
Reģ: 13.12.2023
Min91 @ 23.05.2024 22:22
Es vienkārši jau esmu adaptējies tai dzīvei bez attiecībām. ? Un vispār, ja arī es nolemtu meklēt ko nopietnu, man kā parastam strādnieku šķiras pārstāvim šajā materiālisma laikmetā nebūtu ko sievietei piedāvāt.

Jopcik, Kristap, cilvēks ir aizgājis uz steiku restorānu, bet tu viņam piedāvā sojas kotleti 🤦‍♂️ uz kādu iznākumu tu cerēji 😂😂
24.05.2024 10:09 |
 
Reitings 2460
Reģ: 22.02.2023
pepija @ 23.05.2024 23:11
es kad agrak biju iepazsians saitos pedejos gados es tikai catoju,ar vienu cali pat 1,5 gadu vnk catojam...jo es attiecibas nevelojos,bet vnk tapat vien pacatot par jebko...citreiz vnk kautkadas totalu bezsakaru...pec darba atslegties....
bet nu ja ,tie vireisi,ar ko catoju,parsvara bija preceti...un vini tapat creja,ka es tomer beigas padosos un gribesu sexu
man ir ari kolegis calis,ar kuru pa retam aizejam uz biljardu vai boulingu vai kautkur pavazajamies...vnk bez nekadam citam domam,jo ka virietis un sieviete viens otru nesaistam,plus vins ir 14 gadus jaunaks,vinam javeido sava gimene,bet ta ka pagaidam vinam att nav,tad nu pavazajamies..tapat varu jebkura diennkats laikam uzraksit vinam kaukadas idiotiskas mulkibas vai debilas memmes aizsutitt un parecam
Patīc Tu viņam, tas tak skaidrs. Un Tev arī kaut kāda interese 😁
24.05.2024 12:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (5)