Aizliegtais paņēmiens

 
Patīk
Reitings 536
Reģ: 02.05.2020
Dāmas, redzējāt par anonīmajiem komentāriem? Vai piedomāsiet turpmāk, ko rakstāt forumā?
21.05.2024 22:49 |
 
Reitings 323
Reģ: 21.01.2024
Vienīgais, Tu vēl varētu mēģināt strīdēties, ka vīrietis bija šķiršanās iniciators, bet, atkal jau, tā sieviete jau tādu pati sev izvēlējās. Neviens viņu nespieda veidot attiecības ar Čedu un ignorēt "labos" puišus.

Es ceru, ka tu sevi nepieskaiti pie labajiem puišiem. Ja tomēr pieskaiti, tad tās meitenes, kas izvēlas ''sliktos'' pār tevi būs mazāk traumētas nekā klausoties tavos uzskatos, ka sievietes vieta ir virtuvē, viņas dzīves laikā nedrīkst pārgulēt ar vairāk par vienu vīrieti, bet vīriešiem jo vairāk partneru, jo labāk, un pārējās red pill hu*ņas.
22.05.2024 14:39 |
 
Patīk
Reitings 536
Reģ: 02.05.2020
MTY @ 22.05.2024 11:44
Es neesmu lasījusi par šo iniciatīvu, neesmu iedziļinājusi vai sapratusi domu un mērķi.
BET
Ja Tu esi izvēlējusies būt publiska persona Sociālajā vidē, pelnīt ar to naudu katru dienu rādot sevi un savu apkārtni, tad rēķinies ka šim visam ir sekas... Ka saņemsim komentārus, nosodījumu- mēs neviens neesam ideāli.
Kāpēc mums atņemt vārda brīvību, tikai tāpēc ka kādi influenceri iekrīt depresijās negatīvi komentāru dēļ? Mums katram ieņemot kādu profesiju ir jāpieņem negatīvas lietas ik dienas no apkārtējiem, tāda ir izdzīvošana šajā mūsdienu pasaulē.
Protams, neiet runa par bērniem šeit, kuri interneta saņem negatīvu nosodījumu no saviem vienaudžiem, bet gan par "ietekmeļiem".
raidījumā pati Indra teica, ka runa nav par komentāru aizliegšanu kā tādu vispār un, ka viedokļu dažādībai arī ir jābūt. Runa ir par rupjībām un cieņu aizskarošiem komentāriem, kas ir ar lamuvārdiem un nomelnošanu. Neviens nesaka, ka visiem visi ir jāpatīk, bet arī nepatiku pret kādu var izpaust cieņpilni.
22.05.2024 15:00 |
 
Reitings 1361
Reģ: 19.07.2019
Kāpēc jūs vispār iesaistāties diskusijā ar Elīzīti? Viņš tikai maļ vienu un to pašu garlaicīgo plati uz riņķi, tāpēc sanāk tikai tēmas piesārņošana.
22.05.2024 15:25 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
VivaD @ 22.05.2024 14:39

Es ceru, ka tu sevi nepieskaiti pie labajiem puišiem. Ja tomēr pieskaiti, tad tās meitenes, kas izvēlas ''sliktos'' pār tevi būs mazāk traumētas nekā klausoties tavos uzskatos, ka sievietes vieta ir virtuvē, viņas dzīves laikā nedrīkst pārgulēt ar vairāk par vienu vīrieti, bet vīriešiem jo vairāk partneru, jo labāk, un pārējās red pill hu*ņas.

Par to, kāpēc vēlams veidot attiecības ar pirmo partneri, jau paskaidroju. Neredzu jēgu turpināt iztirzāt šo jautājumu.
Par virtuvi vispār neesmu minējusi nevienu vārdu, bet, ja gribi, varam padiskutēt.
22.05.2024 15:36 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
Neklausieties TimeToDream un Džingā! Viņas piesārņo visas diskusijas ar manu līdzdalību un es joprojām neesmu redzējusi nevienu adekvātu komentāru no viņu puses par jebkādu tēmu.
22.05.2024 15:37 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Mangosaldejums @ 22.05.2024 15:00
raidījumā pati Indra teica, ka runa nav par komentāru aizliegšanu kā tādu vispār un, ka viedokļu dažādībai arī ir jābūt. Runa ir par rupjībām un cieņu aizskarošiem komentāriem, kas ir ar lamuvārdiem un nomelnošanu. Neviens nesaka, ka visiem visi ir jāpatīk, bet arī nepatiku pret kādu var izpaust cieņpilni.

Šie ir (Indras) meli. Nu varbūt neapzināti, varbūt viņa vēlas domāt, ka ieklausās kritikā un cepas tikai par aizskarošiem komentāriem. Man izvērtās diskusija pie citas influenceres ieraksta ar Indru, kur abas ar citu influenceri par maniem komentāriem bez jebkādiem aizskārumiem pateica, lai eju prom no komentāru sadaļas un tad Indra izveidoja 3 storijus no tā (tiesa, neminot manu vārdu). Pati biju pārsteigta par tādu uzmanību, ņemot vērā, ka neko tādu nepateicu. 😀 Es teiktu, ka tās nelielās diskusijas un storiju laikā drīzāk Indra centās mani kaut kā aizskart, bet tā ļoti aizplīvuroti.
22.05.2024 15:59 |
 
Reitings 1010
Reģ: 13.12.2023
Uhhh. Aizliegtajam ir baigie pauti publiski kaunināt komentētājus. Ir jābūt totālam lūzerim, lai uzrakstītu kaut ko no sērijas “stulbā, resnā govs” a-la mūsu Miuce/Glorija.
Un tomēr. Ir naivi cerēt, ka tādi planktoni turēs komentārus pie sevis, viņi vnk atradīs jaunus portālus. Tā jau Delfi nomira un visus atplestām rokām uzņēma la.lv 😎
22.05.2024 15:59 |
 
Moderators
Reitings 4862
Reģ: 13.11.2016
chihiro @ 22.05.2024 10:21

Tas gan, žēl, ka neviens no šīm slavenībām, kas paraksta Indras iniciatīvu, pret viņu nevēršas.

Pietiek.com bija pārpublicējis viena advokāta vēstuli, no kuras izrietēja, ka kāds vēršas pret Gobzema garadarbu pārpublicēšanu pietiek.com. Taču pagaidām nav nekādu ziņu, ka tur jebkas būtu izdevies. Ņemot vērā pietiek.com juridisko statusu, šaubos vai izdosies.
22.05.2024 16:26 |
 
Moderators
Reitings 4862
Reģ: 13.11.2016
Vēršanās pret Gobzemu arī būtu bezjēdzīga- ko gan var izdarīt kādam, kurš dzīvo Spānijā un kuram iespējams nekā daudz nav pie dvēseles.
22.05.2024 16:28 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
Tātad rezumēsim diskusiju! Vairums šeit iestājas par to, ka labāk teikt ausij tīkamus melus nevis nepatīkamu un uz faktiem balstītu patiesību. Tāpēc turpmāk vieglas uzvedības sieviešu, influenceru, seksuālo dzīvi neapspriedīsim vispār vai sauksim viņas par jaunavām, lai viņām izpatiktu un neaizskartu viņu jūtas.❄
22.05.2024 16:41 |
 
Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
Diabolus @ 22.05.2024 15:59
Uhhh. Aizliegtajam ir baigie pauti publiski kaunināt komentētājus. Ir jābūt totālam lūzerim, lai uzrakstītu kaut ko no sērijas “stulbā, resnā govs” a-la mūsu Miuce/Glorija.
Un tomēr. Ir naivi cerēt, ka tādi planktoni turēs komentārus pie sevis, viņi vnk atradīs jaunus portālus. Tā jau Delfi nomira un visus atplestām rokām uzņēma la.lv ?
Mulkibas , lets pr !
ANONĪMOS komentus rupjos loti daudzus piem te neaiztika ! jo pa īsu rociņas lai atrastu !
Tā vietā lēti atrod random 3 komentārus fb ar atvērtiem profiliem! Smieklīgi
Un aiztiek parastus a
cilvēkus ,kam nav nauda vai sakari ka Gobzemam!
22.05.2024 16:46 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4912
Reģ: 03.11.2012
Elīzīte12345 @ 22.05.2024 16:41
Tātad rezumēsim diskusiju! Vairums šeit iestājas par to, ka labāk teikt ausij tīkamus melus nevis nepatīkamu un uz faktiem balstītu patiesību. Tāpēc turpmāk vieglas uzvedības sieviešu, influenceru, seksuālo dzīvi neapspriedīsim vispār vai sauksim viņas par jaunavām, lai viņām izpatiktu un neaizskartu viņu jūtas.❄

Nē, vienkārši dažiem ir jāiemācās filtrēt to, ko runā un raksta. Kāpēc citi var mierīgi iztikt bez lamu vārdiem un pat ļoti kodolīgi par kādu izteikt savas domas, pat ja tas nav nekas labs, bet cita daļa vienkārši neprot izteikties bez apsaukāšanās.
Par to loģiku par sniegpārsliņām, man vispār nāk smiekli.
22.05.2024 16:52 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
vivii @ 22.05.2024 16:52

Nē, vienkārši dažiem ir jāiemācās filtrēt to, ko runā un raksta. Kāpēc citi var mierīgi iztikt bez lamu vārdiem un pat ļoti kodolīgi par kādu izteikt savas domas, pat ja tas nav nekas labs, bet cita daļa vienkārši neprot izteikties bez apsaukāšanās.
Par to loģiku par sniegpārsliņām, man vispār nāk smiekli.

Tad varbūt vispār izņemam vulgārismus no datubāzēm un vārdnīcām? Varbūt vēl arī saikļus izņemam? Tie tak arī var aizskart kādu sniegpārsliņu jūtas! Tagad tak visi ir stipri un neatkarīgi! Kāpēc mums kaut kas ar kaut ko jāsaista.
Citi var mierīgi iztikt tāpēc, ka viņi vai nu 1) nezina to vārdu nozīmi, 2) zina to nozīmi, bet baidās teikt patiesību/ir iebiedēti, 3) zina to nozīmi, bet izvēlas melot, lai izpatiktu un liktos labāki nekā ir patiesībā, 4) ir tā audzināti, ka vulgārismu izmantošana ikdienā nav pieņemama (arī internetā).
Interesanti! Nu un kā Tu ieteiktu paskaidrot sievietei, kura guļ ar visiem pēc kārtas, ka viņa guļ ar visiem pēc kārtas?
22.05.2024 17:08 |
 
Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
Tv sižets un Indra ko lika insta labi parādīja -komentē anonīmi ,un tevi neaiztiks! Ja fb ar atklātu profilu un datiem ,tevi aiztiks pat ja rupji neko nesaki!
Faktiski par anonīmo rupjību šis iznāk ! Tāpēc jau neviens neparaksta to īpaši .
22.05.2024 17:14 |
 
Reitings 1235
Reģ: 15.09.2023
Salceviča īsti neprot atšķirt naida runu no viedokļa izteikšanas. Tie viņas storiji ar cilvēkiem un viņu viedokļiem, nebija nekā rupja, cilvēki izteica tikai savus viedokļus bez rupjiem, personīgiem apvainojumiem. Tad lūgums arī Salcevičai turpmāk nekomentēt ne vietas, ne ēdienus, ne veikalus un neizteikt savus personīgos viedokļus. Dīvaina tante vienmēr bijusi.
22.05.2024 18:23 |
 
Reitings 1235
Reģ: 15.09.2023
Runājot par pašu raidījumu un tā saturu. Es neatbalstu rupjus un aizskarošus komentārus, lai arī kāds būtu cilvēks, cik pretīgs un liekulīgs. Bet nevar cilvēkiem aizliegt izteikt savus personīgos viedokļus. Visi visiem nevar patikt. Arī šeit forumā izsaka personīgos viedokļus un apspriež ietekmeļus un viņu darbības, ar to publiskām personām jārēķinās. Protams, ka gadās ļoti rupji komentētāji, bet tāpēc jau ir iespējas nosūdzēt tos komentārus visās sociālajās platformās un liegt iespēju tādiem cilvēkiem rakstīt rupjības. Ja ietekmeļi var izteikt viedokļus par vietām, lietām un pakalpojumiem, labus un sliktus, kāpēc gan cilvēki, kuri viņiem seko, nevarētu izteikt viedokļus par pašiem ietekmeļiem? Te jau atkal sākas otra galējība no ietekmeļu puses, ja man neglauda pa spalvai un nepatīk mans saturs un mana personība, tad tev nav tiesību par mani neko teikt? Tā sanāk. Ietekmeļi tak paši publiski izsaka viedokļus arī par citiem cilvēkiem, tas ir tas pats kā komentāri par viņiem.
22.05.2024 18:29 |
 
Reitings 1010
Reģ: 13.12.2023
Likums1 @ 22.05.2024 16:46
Mulkibas , lets pr !
ANONĪMOS komentus rupjos loti daudzus piem te neaiztika ! jo pa īsu rociņas lai atrastu !
Tā vietā lēti atrod random 3 komentārus fb ar atvērtiem profiliem! Smieklīgi
Un aiztiek parastus a
cilvēkus ,kam nav nauda vai sakari ka Gobzemam!

Faak, Kalnos, tu esi atpakaļ 🙄
22.05.2024 19:38 |
 
Reitings 1010
Reģ: 13.12.2023
vivii @ 22.05.2024 16:52

Nē, vienkārši dažiem ir jāiemācās filtrēt to, ko runā un raksta. Kāpēc citi var mierīgi iztikt bez lamu vārdiem un pat ļoti kodolīgi par kādu izteikt savas domas, pat ja tas nav nekas labs, bet cita daļa vienkārši neprot izteikties bez apsaukāšanās.
Par to loģiku par sniegpārsliņām, man vispār nāk smiekli.

Kāpēc nevar iztikt bez rupjībām, kāpēc jāsit sievas, kāpēc jābrauc dzērumā, kāpēc jāmīž uz ielas, blablabla… ir debili cilvēki, tā tas ir bijis un būs, šī ir bezjēdzīga cīņa. Šajā gadījumā daudzi ir tieši tik debili, ka raksta pilnīgi pretīgas lietas ar savu īsto vārdu un uzvārdu. Viņus visus nevar dabūt tiesā, vnk samierinies ar to. Un, ja esi publiska persona, tad uztver to kā sava darba ēnas pusi. Nelasi komentārus. Vai arī neesi publiska persona, nesniedz intervijas un dzīvo savu dzīvi svētā mierā.
22.05.2024 19:51 |
 
Reitings 2931
Reģ: 05.09.2023
Diabolus @ 22.05.2024 19:38

Faak, Kalnos, tu esi atpakaļ ?

Here we go again! 🫣
22.05.2024 20:50 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Es tā arī nesaprotu par ko tur tAĀ Salceviča perās tak normāli komentāri es tur neko briesmīgu vispār neredzēju. Ne tā paņēmiena fragmentā, ne tajos ku viņa tur sastutējusi IG. Par ko vēl tas cepiens ja uzraksta, ka resna, bet viņa arī ir resna😳 tak nevar par viņu uzrakstīt ne slaida, ne tieva.
22.05.2024 23:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits