Aizliegtais paņēmiens

 
Patīk
Reitings 536
Reģ: 02.05.2020
Dāmas, redzējāt par anonīmajiem komentāriem? Vai piedomāsiet turpmāk, ko rakstāt forumā?
21.05.2024 22:49 |
 
Reitings 391
Reģ: 14.05.2024
Elīzīte12345 @ 22.05.2024 12:07

Fakta konstatēšana nav apsaukāšana. Tie visi vārdi ir apzināti iekļauti latviešu vārdnīcā, lai raksturotu seksuāli izklaidīgu sievieti. Ja netici - vari pārbaudīt.
Sievietes ir bioloģiski ieprogrammētas, lai veidotu attiecības ar savu pirmo partneri. Nevis ar otro vai desmito. Tas uzskatāmi arī parādās statistikā, kur ir redzams, kā laulības, kur sievietei vīrietis ir bijis pirmais, ir daudz noturīgākas. Tas ir fakts!
Vienīgais, Tu vēl varētu mēģināt strīdēties, ka vīrietis bija šķiršanās iniciators, bet, atkal jau, tā sieviete jau tādu pati sev izvēlējās. Neviens viņu nespieda veidot attiecības ar Čedu un ignorēt "labos" puišus.

Es gribētu redzēt šo statistiku, man interesētu redzēt.
Ko darīt sievietēm, kam ar pirmo vīrieti nesanāk? Ir situācijas arī tādas, kur satikās 10. klasē un 22 gados saprot, ka nav pa ceļam? Kā tieši arī iedomājies atrast sev otru pusīti, kurš Tev tiešām ir TAVS cilvēks? Tad sanāk, ka mums visām jāpaliek ar pirmo draugu, ar kuru zaudējām nevainību, bet katru dienu ir strīdi, nesaskaņas. Šādās attiecībās tad tik un tā jāpaliek, jo tad, ja aiziešu prom un iepazīšos ar tiešām savu cilvēku, mani uzskatīs par vieglas uzvedības sievieti? Tādēļ rakstīt zaimojošus komentārus sievietei ir sekli, kaut vai arī Lienei, kaut vai viņa Tev nepatīk.
22.05.2024 12:14 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Džinga @ 22.05.2024 11:34

Nevaru iedomāties nevienu situāciju, kurā būtu ok tā lamāties. ?‍♀️

Par mauku - nemācēšu atbildēt, jo svešas gultas lietās nejaucos. Bet kādu tas acīmredzot trigerē. Mani trigerē dzīvnieki un karš. Ja kāds izrīkojas tā kā Agrita, gan internetā, gan dzīvajā sejā un Aizliegtajā paņēmienā atkārtotu, ka ir (jebkurš lamuvārds - Ietekmeļu diskusijā izmantoju vienu, bet varētu jebko citu tur likt iekšā). Ja kāds attaisnotu karu, tāpat.
Mans secinājums - nedomāju, ka aizvainot kādu ir ok, bet reizēm to daru un man nebūtu starpības anonīmi vai publiski. Un otrs secinājums, ka tiem, kuri sūdzas par aizvainojumiem, būtu labāk jāsāk ar savu uzvedību, jo bieži sūdzētāji paši citos gadījumos ir mobingotāji. Ā, un Gobzemu, jo pašlaik vnk vieglāk celt haipu uz kaut kādu Sarmīti no Dobeles.
22.05.2024 12:24 |
 
Reitings 1469
Reģ: 03.11.2023
LivaLauva1 @ 22.05.2024 12:14

Es gribētu redzēt šo statistiku, man interesētu redzēt.
Ko darīt sievietēm, kam ar pirmo vīrieti nesanāk? Ir situācijas arī tādas, kur satikās 10. klasē un 22 gados saprot, ka nav pa ceļam? Kā tieši arī iedomājies atrast sev otru pusīti, kurš Tev tiešām ir TAVS cilvēks? Tad sanāk, ka mums visām jāpaliek ar pirmo draugu, ar kuru zaudējām nevainību, bet katru dienu ir strīdi, nesaskaņas. Šādās attiecībās tad tik un tā jāpaliek, jo tad, ja aiziešu prom un iepazīšos ar tiešām savu cilvēku, mani uzskatīs par vieglas uzvedības sievieti? Tādēļ rakstīt zaimojošus komentārus sievietei ir sekli, kaut vai arī Lienei, kaut vai viņa Tev nepatīk.

Es tev ļoti, ļoti ieteiktu neņemt šo personu vērā. Ilgi viņam neviens nepievērsa uzmanību, bet šī viņam ir mīļākā tēma un nelieksies mierā nekad, tikai piesauks visādu incel diskusiju datus.
22.05.2024 12:44 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
mokabezpiena @ 22.05.2024 12:13

Šī ir diskusija par zaimojošiem komentāriem internetā (jā, arī kādu saukt par vieglas uzvedības sievieti ir zaimojošs komentārs). Domāju, ka šeit nevienu neinteresē tavi uzskati par to, ka pirmais partneris ir īstais un vienīgais. Vienīgais fakts ir tāds, ka likuma priekšā ar šādiem argumentiem neviens nevarētu aizstāvēties, lol. Arī vārdam “pidars”, “idiots”, “kroplis” ir definīcijas un skaidrojumi, bet tas nenozīmē, ka tu vari tā dēvēt citus cilvēkus. ?

Nu pieņemsim, ka Tev ir taisnība. Kā tad Tu ieteiktu saukt tādu sievieti, ņemot vērā viņas seksuālo izklaidību?
22.05.2024 12:47 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
LivaLauva1 @ 22.05.2024 12:14

Es gribētu redzēt šo statistiku, man interesētu redzēt.
Ko darīt sievietēm, kam ar pirmo vīrieti nesanāk? Ir situācijas arī tādas, kur satikās 10. klasē un 22 gados saprot, ka nav pa ceļam? Kā tieši arī iedomājies atrast sev otru pusīti, kurš Tev tiešām ir TAVS cilvēks? Tad sanāk, ka mums visām jāpaliek ar pirmo draugu, ar kuru zaudējām nevainību, bet katru dienu ir strīdi, nesaskaņas. Šādās attiecībās tad tik un tā jāpaliek, jo tad, ja aiziešu prom un iepazīšos ar tiešām savu cilvēku, mani uzskatīs par vieglas uzvedības sievieti? Tādēļ rakstīt zaimojošus komentārus sievietei ir sekli, kaut vai arī Lienei, kaut vai viņa Tev nepatīk.

Vienkārši atbildot - jā.
Es Lieni nepazīstu, tāpēc nevaru komentēt.
22.05.2024 12:48 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
LivaLauva1 @ 22.05.2024 12:05

Es piekrītu daudzām, ko šeit raksta, it īpaši par to, ja raksta rupjības.
Kā, piemēram., es nesekoju Kiviču ģimenei, bet cik palasīju šeit, nopratu, ka viņu sauc par vieglas uzvedības sievieti, kas, manuprāt, ir stulbi, it īpaši tas, ja viņa ir precējusies un dzīvo ar vienu vīrieti.
Īsumā, ļoti daudz esmu redzējusi komentārus, kur nepamatoti skarbi noliek cilvēku, saucot viņu par vieglu sievieti, par apaļīgu un nez ko vēl. Var būt kritika, var izteikt savu viedokli un pamatot to, bet lai ir viedoklis, nevis vienkārša nolikšana ar lamu vārdiem. Vispār nav pieņemami nevienu tā saukt un lamāties!

Ui.. Liene un Andris Kiviči ir narcisi, pretekļi un daudz citu apzīmējumu. Man vienalga, ar ko Liene ir gulējusi, bet kā viņi abi izturas pret saviem bērniem, pret Madaru, pret saviem dzīvniekiem.
Jā, var ienākt diskusijā un nošausmināties, ka Andrim ir iesauka tusnis, valis utt. Bet tad, kad zini kontekstu, ka viņš, būdams tievāks, sauca Lienes ex apvainojošiem vārdiem par resnumu; ka Andris un Liene sauca Madaras drīz pusaugu meitu publiski par resnu ieliekot fotogrāfiju utt.. nu tad vienkārši cilvēki iesmej par to, kā dzīve ir iegriezusies, ka pats tagad resns.
Vai tas ir bērnudārza līmenis "viņš pirmais sāka" un kritizēt Lieni par apģērbu utt utt - jā, bet tā diskusija ir tāds trash, kur cilvēki ienāk un ierēc. Vai labi - nē, bet daudzi tādu saturu patērē un tādēļ pastāv arī visādi šovi (starp citu šis pārītis arī piedalījies divos šovos) utt.
22.05.2024 12:52 |
 
Reitings 1469
Reģ: 03.11.2023
chihiro @ 22.05.2024 12:52

Ui.. Liene un Andris Kiviči ir narcisi, pretekļi un daudz citu apzīmējumu. Man vienalga, ar ko Liene ir gulējusi, bet kā viņi abi izturas pret saviem bērniem, pret Madaru, pret saviem dzīvniekiem.
Jā, var ienākt diskusijā un nošausmināties, ka Andrim ir iesauka tusnis, valis utt. Bet tad, kad zini kontekstu, ka viņš, būdams tievāks, sauca Lienes ex apvainojošiem vārdiem par resnumu; ka Andris un Liene sauca Madaras drīz pusaugu meitu publiski par resnu ieliekot fotogrāfiju utt.. nu tad vienkārši cilvēki iesmej par to, kā dzīve ir iegriezusies, ka pats tagad resns.
Vai tas ir bērnudārza līmenis "viņš pirmais sāka" un kritizēt Lieni par apģērbu utt utt - jā, bet tā diskusija ir tāds trash, kur cilvēki ienāk un ierēc. Vai labi - nē, bet daudzi tādu saturu patērē un tādēļ pastāv arī visādi šovi (starp citu šis pārītis arī piedalījies divos šovos) utt.

Nu ir tas bērnu dārza līmenis un tā diskusija ir miskaste. Vienalga, kā citi uzvedās un ko saka, no tā, ka mēs sāksim lietot tos pašus lamu vārdus labāk jau nevienam nepaliks.
Ok, var jau diskutēt, aprunāt tas vienkārši notiks un no tā neizvairīties, bet paši savu valodu kontrolēt jau nu varētu.
22.05.2024 13:00 |
 
Reitings 391
Reģ: 14.05.2024
Elīzīte12345 @ 22.05.2024 12:48

Vienkārši atbildot - jā.
Es Lieni nepazīstu, tāpēc nevaru komentēt.

Ir, protams, procentuāli, kur tiešām ir pirmā mīlestība un viss skaisti. Diemžēl, tādu pāru ir ļoti maz! Skaidrs, kur problēma, kādēļ dažas sievietes ir nelaimīgas dzīvē, jo paliek pie pirmā vīrieša, kaut viss ir slikti :D
Atsūti man linku uz to statistiku, paldies!
22.05.2024 13:01 |
 
Reitings 1041
Reģ: 09.01.2024
Elīzīte12345 @ 22.05.2024 12:47

Nu pieņemsim, ka Tev ir taisnība. Kā tad Tu ieteiktu saukt tādu sievieti, ņemot vērā viņas seksuālo izklaidību?

Nekā! Kāpēc jāpiedēvē speciāls apzīmējums atkarībā no tā, ar cik cilvēkiem gulēts? Manuprāt, nevajadzīgi. Sauc vārdā un uzvārdā. Gultas prieki jau nav tas pats, kas zinātnes sasniegumi, kad priekšā vārdam un uzvārdam jāpiekabina Ph.D 😂 Ja sieviete nav gulējusi ne ar vienu, tad obligāti par jaunavu jāsauc? Sievietes identitāte nav vērtējama atkarībā no partneru skaita.
22.05.2024 13:03 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Par Lienes maucīgumu kājas aug no tā, kad viņa rādīja Andra Buļa apakšbikses žurnālā un centās izdarīt nepatīkamu viņa sievai - grūtniecei. Pēc tam droši vien tas apzīmējums kļuva biežāk dzirdams, kad visādi izpildījās pret Madaru, piem, sauca viņu par mauku, jo atļāvās pēc šķiršanās no Andra sākt ar kādu satikties. Vēl tā pašu nopludinātā Kiviču suņu seksa pozas bilde utt.
Es domāju, ka šai gadījumā "mauka" nav domāts tik atrauti no visiem citiem notikumiem un skatoties tikai uz partneru skaitu.
22.05.2024 13:05 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Džinga @ 22.05.2024 13:00

Nu ir tas bērnu dārza līmenis un tā diskusija ir miskaste. Vienalga, kā citi uzvedās un ko saka, no tā, ka mēs sāksim lietot tos pašus lamu vārdus labāk jau nevienam nepaliks.
Ok, var jau diskutēt, aprunāt tas vienkārši notiks un no tā neizvairīties, bet paši savu valodu kontrolēt jau nu varētu.

Tā jau ir katra paša izvēle, kam sekot, ko lasīt un kā runāt. Es palieku pie uzskata, ka ir jānošķir, kad apvaino nepamatoti un kad - pamatoti. Protams, šis nošķīrums var būt subjektīvs un tev acīmredzot nekas nebūs par pamatu kādu nosaukt sliktā vārdā. Un tas ir forši! Bet pasaulē ir daudz dažādu cilvēku. Ja tiešām kāds saskata pret sevi nepamatotus aizvainojumus, apmelojumus, draudus, viņš var iet aizstāvēt savas tiesības un vainīgais, iespējams, nesīs atbildību par to, kā jūs pašas to šeit norādījāt.
Plus, lai samazinātu iespēju, ka par tevi runās sliktu, neiet uz skandaloziem šoviem. Nu neej uz SBF, bet ej uz VIP. Ja esi influenceris, neraksti pats kaut kādus aizvainojumus citiem, raksti foršu, noderīgu info savos soc tīklos. Nejau visi influenceri tiek aizvainoti.
22.05.2024 13:09 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
Džinga @ 22.05.2024 12:44

Es tev ļoti, ļoti ieteiktu neņemt šo personu vērā. Ilgi viņam neviens nepievērsa uzmanību, bet šī viņam ir mīļākā tēma un nelieksies mierā nekad, tikai piesauks visādu incel diskusiju datus.

Pie mums, protams, tādi eksperimenti nav veikti, bet rietumos tādu ir pārpārēm. Jūs, droši vien, iebildīsiet, ka rietumos sievietes ir citādākas un nedaudz tam var piekrist, jo mēs esam rezervētākas un nedaudz izvēlīgākas seksuālo partneru ziņā, bet statistikā uzskatāmi atspoguļojas tas, ka mums tāpat pa dzīvi ir vairāki partneri, ka mēs iniciējam šķiršanos 70% gadījumu un ka precamies arvien lielākā vecumā. Tātad ļoti atšķirīgas neesam.
22.05.2024 13:17 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
mokabezpiena @ 22.05.2024 13:03

Nekā! Kāpēc jāpiedēvē speciāls apzīmējums atkarībā no tā, ar cik cilvēkiem gulēts? Manuprāt, nevajadzīgi. Sauc vārdā un uzvārdā. Gultas prieki jau nav tas pats, kas zinātnes sasniegumi, kad priekšā vārdam un uzvārdam jāpiekabina Ph.D ? Ja sieviete nav gulējusi ne ar vienu, tad obligāti par jaunavu jāsauc? Sievietes identitāte nav vērtējama atkarībā no partneru skaita.

Ja tas cilvēks ir influenceris, tad gultas prieki pēc noklusējuma ir kā angļi teiktu "a must". Tieši tāpēc viņus arī sauc par influenceriem. Jo viņi ar savu uzvedību rāda piemēru. No vārda "influence". Plus, tas cilvēks pelna ar to naudu. Tatad, savā ziņā, tas ir kā PhD.
22.05.2024 13:23 |
 
Reitings 391
Reģ: 14.05.2024
Džinga @ 22.05.2024 12:44

Es tev ļoti, ļoti ieteiktu neņemt šo personu vērā. Ilgi viņam neviens nepievērsa uzmanību, bet šī viņam ir mīļākā tēma un nelieksies mierā nekad, tikai piesauks visādu incel diskusiju datus.

Paldies, ņemšu vērā! Tā arī izskatās!
22.05.2024 13:23 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
Reizēm chihiro spēj uzrakstīt arī kaut ko adekvātu. Pat neticās.
22.05.2024 13:26 |
 
Reitings 1469
Reģ: 03.11.2023
Elīzīte12345 @ 22.05.2024 13:17

Pie mums, protams, tādi eksperimenti nav veikti, bet rietumos tādu ir pārpārēm. Jūs, droši vien, iebildīsiet, ka rietumos sievietes ir citādākas un nedaudz tam var piekrist, jo mēs esam rezervētākas un nedaudz izvēlīgākas seksuālo partneru ziņā, bet statistikā uzskatāmi atspoguļojas tas, ka mums tāpat pa dzīvi ir vairāki partneri, ka mēs iniciējam šķiršanos 70% gadījumu un ka precamies arvien lielākā vecumā. Tātad ļoti atšķirīgas neesam.

Tak beidz muldēt
22.05.2024 13:32 |
 
Reitings 1469
Reģ: 03.11.2023
chihiro @ 22.05.2024 13:09

Tā jau ir katra paša izvēle, kam sekot, ko lasīt un kā runāt. Es palieku pie uzskata, ka ir jānošķir, kad apvaino nepamatoti un kad - pamatoti. Protams, šis nošķīrums var būt subjektīvs un tev acīmredzot nekas nebūs par pamatu kādu nosaukt sliktā vārdā. Un tas ir forši! Bet pasaulē ir daudz dažādu cilvēku. Ja tiešām kāds saskata pret sevi nepamatotus aizvainojumus, apmelojumus, draudus, viņš var iet aizstāvēt savas tiesības un vainīgais, iespējams, nesīs atbildību par to, kā jūs pašas to šeit norādījāt.
Plus, lai samazinātu iespēju, ka par tevi runās sliktu, neiet uz skandaloziem šoviem. Nu neej uz SBF, bet ej uz VIP. Ja esi influenceris, neraksti pats kaut kādus aizvainojumus citiem, raksti foršu, noderīgu info savos soc tīklos. Nejau visi influenceri tiek aizvainoti.

Nu lietot lamuvārdus nekad nebūs pamatoti.
Izklausīšos kā veca plate, bet nu bāc, pašiem šitādi uzskati un tad brīnamies, kāpēc bērnudārznieki lamājas un kaujas?
22.05.2024 13:34 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
Džinga @ 22.05.2024 13:32

Tak beidz muldēt

Kiš, prom no diskusijas! Mazām un vēl garīgi nenobriedušām meitenītēm te nav īstā vieta.
22.05.2024 13:35 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
Džinga @ 22.05.2024 13:34

Nu lietot lamuvārdus nekad nebūs pamatoti.
Izklausīšos kā veca plate, bet nu bāc, pašiem šitādi uzskati un tad brīnamies, kāpēc bērnudārznieki lamājas un kaujas?

Tu tiešām tā izklausies, bet mēs visas jau esam pieradušas.
Nu tad turpināsim teikt "vieglas uzvedības sieviete", lai vismaz bērni mācētu izteikties bez vulgārismiem.
22.05.2024 13:41 |
 
Reitings 1469
Reģ: 03.11.2023
Elīzīte12345 @ 22.05.2024 13:41

Tu tiešām tā izklausies, bet mēs visas jau esam pieradušas.
Nu tad turpināsim teikt "vieglas uzvedības sieviete", lai vismaz bērni mācētu izteikties bez vulgārismiem.

“mēs visas”. Tu tiec vienreiz ar to savu dzimumu skaidrībā 😀
22.05.2024 13:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits