personalizēts treniņu plāns

 
Reitings 98
Reģ: 12.05.2024
sveiki!
Vasarai tuvojoties, gribas nomest pāris liekos kg, tāpēc pieteicos sporta zālei. Esmu iesācēja un no trenažieriem izmantot sanāk tikai skrejceliņu, kāpnes un velosipēdu / airēšanas trenažieri.
Atradu, ka internetā dažādi treneri par maksu piedāvā sastādīt personalizētu gym treniņu plānu, bet piedāvājums ir tik plašs gan treneru, gan cenas ziņā, ka es ļoti apjuku. Mani interesē tieši svara samazināšana, priecātos arī par vispārīgu visa ķermeņa muskuļu trenēšanu.
Līdz ar to vēlos pajautāt - varbūt kāds šeit esošais var ieteikt labu treneri, kas sastāda tiešām kvalitatīvu treniņu plānu, kur neesat nožēlojušas naudu (jo cenas ir plašas - no 50 līdz pat 120 eur) vai pat padalīties ar kādu no treniņu plāniem? Jau iepriekš paldies :)
12.05.2024 19:00 |
 
Reitings 397
Reģ: 12.09.2022
Juta11 @ 21.05.2024 22:36
jā, šobrīd viņš jau prasa 95 eur tīri tikai par treniņu programmas izveidi. Skatos, ka viņš pieņem arī Myfitness, bet tad laikam izdevīgāk sanāk paņemt trīs privātos treniņus pa 105 eur, tur vismaz viņš uz vietas redz, kā es kustos un trenējos. Vienīgi es laikam raustos ņemt vīrieti treneri, laikam tā stereotipa dēļ, ka vīrietis sievieti nesapratīs tik labi kā sievieti.. nevaru izlemt
man ar viņu izveidojas ļoti laba komunikācija. Pie viņa iet daudz sievietes. Viņš komunikācijā ir ļoti saudzīgs , bet tai pašā laikā prfesionāls. Viņš kādreiz rīkoja grupu treniņus ārā, tur biju uz vairākiem, tad arī kādas 2x uz individuāliem. Pluss, tas kā arī grupu treniņos viņš skatās, lai tu izpildi pareizi. Toreiz uz grupu treniņiem nāca dāmas pēc 50+ un pret viņām arī izturējās ar cieņu.
22.05.2024 12:15 |
 
Reitings 98
Reģ: 12.05.2024
Lauva1994 @ 22.05.2024 12:15
man ar viņu izveidojas ļoti laba komunikācija. Pie viņa iet daudz sievietes. Viņš komunikācijā ir ļoti saudzīgs , bet tai pašā laikā prfesionāls. Viņš kādreiz rīkoja grupu treniņus ārā, tur biju uz vairākiem, tad arī kādas 2x uz individuāliem. Pluss, tas kā arī grupu treniņos viņš skatās, lai tu izpildi pareizi. Toreiz uz grupu treniņiem nāca dāmas pēc 50+ un pret viņām arī izturējās ar cieņu.
vai viņš treniņu plānu izveidoja jau pēc pirmās tikšanās reizes? Cik reizes kopā tu paņēmi?
22.05.2024 20:15 |
 
Reitings 397
Reģ: 12.09.2022
Juta11 @ 22.05.2024 20:15
vai viņš treniņu plānu izveidoja jau pēc pirmās tikšanās reizes? Cik reizes kopā tu paņēmi?
man škiet, ka divas tikko. Viņš man pateica, kādi vingrojumi jāpilda, bet tad sākās kovid un zāles aizslēdza, un viss pajuka. Tu jau vari veidot sadarbību tā, ka vienu vai 2x satiecies, tad mēģini pati un, tad pēc mēneša atkal satiecies, lai paskatās kā iet.
23.05.2024 12:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits