Šampūns

 
Reitings 13
Reģ: 28.02.2024
Kurš jūsuprāt ir labākais Latvijā samērīgā cenā nopērkamais šampūns, ja mati taisni un normāli (ti. ne sausi, ne taukaini)? Kādu laiku esmu iestrēgusi uz Aussie (dažādiem), sāku domāt, ka gribētu pamēģināt ko citu, bet nezinu ko.
11.05.2024 20:37 |
 
10 gadi
Reitings 2821
Reģ: 29.01.2009
Lai kāds būtu šampūns - lēts(ir iemesls kāpēc tas ir lēts(lētākas sastāvdaļas)), vai dārgs(arī dārgs ne vienmēr ir labākais, daudz ko nosaka mārketings un zīmols), vienmēr skatos inci decoderī sastāvu. No puslētā gala CHI ir ok, daudziem labs sastāvs un ikdienai der.
15.05.2024 13:31 |
 
Reitings 1010
Reģ: 13.12.2023
Reiboņa @ 15.05.2024 12:19

Šampūns var dot tādu effektu, ja tā sastāvā ir barojošas vielas(varbūt kas taukaināks), kas tos padara nevis pūkainus, bet smagnējus. Nevajag tak lielas smadzenes, lai to izdomātu?!
Brūnās dabīgās veļas ziepes senos laikos izmantoja daudz un dažādos veidos. Pārsvarā gan vīrieši.
Sievietes gan ir tādas, kurām visu var ieborēt, ka vajag arsevišķu krēmu nagiem, elkoņiem, plakstiņiem utt.
Šampūnu tādu, kondicionieri un vēl masku un vēl fēnot, bužināt matus, kur pēc tam uzlikt putas. Manuprāt, komiski.

Taukvielas palīdz ieveidot matus? Un smagnējus matus ir vieglāk ieveidot? Skaidrs, es tavām big brain netieku līdzi 😂
15.05.2024 18:51 |
 
Reitings 1010
Reģ: 13.12.2023
domāt, ka viņas nāk no citas planētas, tādēļ vajag ko sintētisku.

Mani vispār fascinē šī attieksme. Sintētiskām izejvielām ir TIK DAUDZ priekšrocību, un tā ir nedaudz atpalicība domāt, ka viss, kas radīts laboratorijā, automātiski ir slikts/nekvalitatīvs. Bet, labi, turpini vien zieķēt matos miltus un eļļu, pēc tam skalot matus desmit reizes tā vietā, lai vienkārši nopirktu parastu šampūnu 😂
15.05.2024 19:05 |
 
Reitings 7
Reģ: 07.05.2024
Pildspalva123 @ 11.05.2024 20:37
Kurš jūsuprāt ir labākais Latvijā samērīgā cenā nopērkamais šampūns, ja mati taisni un normāli (ti. ne sausi, ne taukaini)? Kādu laiku esmu iestrēgusi uz Aussie (dažādiem), sāku domāt, ka gribētu pamēģināt ko citu, bet nezinu ko.

Ieteiktu izmēģināt Dove Nutritive Solutions Daily Moisture šampūnu - labs balanss starp kvalitāti un cenu, piemērots taisniem, normāliem matiem. Pay by plate ma
16.05.2024 09:28 |
 
Reitings 932
Reģ: 25.09.2017
Lai cik ironiski tas nebūtu, bet man vislabāk strādā Garnier Botanic Therapy Castor oil. Ņēmos ar visiem Biosilk, Redken, Chi utt. un tikai lieki izmetu naudu. Iegāju Drogās, pasmaržoju, patika, nopirku un sapratu, ka šis paliks manā plauktiņā, jo neredzu nevienu mīnusu😁 Lēts, nesausina un lieki netauko, galva neniez, blaugznu nav, smaržo kaifīgi, pieejams jebkurā veikalā + mati sāka mazāk krist😁
29.07.2024 10:47 |
 
Reitings 696
Reģ: 31.12.2013
Te jau laikam darbojas princips - cik cilvēku, tik viedokļu. Man pašai ir taisni un normāli mati, katru reizi pērku citu šampūnu + kondicionieri, atkarīgs no tā brīža finansēm. Tieši nesen sapratu, ka lai gan man patīk biosilk parastā līnija, tomēr vislabāk jūtos lietojot CHI Black Seed Oil šampūnu un kondicionieri. :) Mati forši, nav pieplakuši, ir mīksti, spīdīgi. Biosilk dažreiz liekas too much, savukārt ar citiem šķiet, ka ātri pieplok mati pie galvas un paliek sausāki :(
29.07.2024 20:55 |
 
Reitings 696
Reģ: 31.12.2013
Mortīcija @ 12.05.2024 14:21
Šampūna funkcija ir padarīt matus tīrus - es neieguldītos dārgā šampūnā, bet matu maskā gan. Matu maska ir tā, kas pabaros un parūpēsies par Taviem matiem.
kādu matu masku Tu izmanto? :) Esmu labas matu maskas meklējumos!
29.07.2024 21:34 |
 
Reitings 737
Reģ: 28.01.2023
Kādai tas liksies briesmīgi, bet izmantoju elvital plumping šampūnu+kondicionieri+ masku. Neko labāku lietojusi neesmu😅 visi tie aptieku un matu specializētie veikali nestāv līdzi tam, vismaz pēc manām izjūtām.
Baigi sastāvā neiedziļinos, galvenais ka labi pilda savu funkciju. Mīksti, maigi, smaržīgi, vijīgi bez smaguma sajūtas.
Dažreiz tie prastākie varianti ir tie labākie
29.07.2024 21:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits