Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zīlniece/ragana

 
10 gadi
Reitings 52
Reģ: 18.08.2012
Nepieciešama laba un spējīga zīlniece- ragana. Attiecību problēmu jautājumā.
25.04.2024 12:21 |
 
Reitings 188
Reģ: 13.02.2024
Es ieteiktu nekarāties bikšu starā vecim, kurš nav tā vērts, nevis vazāties pie zīlniecēm,raganām.
P.S. Tas būtu tā vērts, ja zelta loceklis ir vismaz miljonārs. Bet pieņemu, ka te runa par letiņu parasto, kurš knapi pusmamutu atnes vai neatnes vispār.
25.04.2024 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 52
Reģ: 18.08.2012
Katram , protams, savs skatījums uz dzīvi. Nekad līdz šim nebija pat prātā nācis iet pie raganām, bet dzīve parāda, ka tāds "nekad" neeksistē. Kamēr nebūšu izmēģinājusi visu , tāpat miera nebūs.
25.04.2024 12:36 |
 
Reitings 439
Reģ: 25.02.2024
Paldies Dieviem, ka mūsu fiziskajā pasaulē maģijas nav. Vispār jau ezotēriķi uzskata, ka vīrietis, kurš ir pakļauts maģiskām iedarbībām, nav ilgdzīvotājs, un nevar būt veselīgu bērnu tēvs. Tur fināls šādām attiecībām būs pagalam slikts. Un Augstākie Spēki, ja nav veikta pārdabiskas iejaukšanās apmaksa, paņem kaut ko pretī. Respektīvi, pakalpojums tiek apmaksāts ar tā cilvēka dzīves resursu, priekš kura pakalpojums tiek veikts. Piemēram, kristietības egregora valūta ir ciešanas. Arī garīgās pilnveidošanās (maģiskās attīstības) stagnācija vai neesamība.
Labāk ir pievērst uzmanību savai sociālajai dzīvei, nevis tērēt naudu bezjēgā.
25.04.2024 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 52
Reģ: 18.08.2012
Varbūt kāda bijusi un zin kā atrast Kauguru Aiju..? Vai arī kaut kādos senos forumos figurē kaut kāda Anna no Jelgavas ...
25.04.2024 14:43 |
 
10 gadi
Reitings 52
Reģ: 18.08.2012
Latvian pagan @ 25.04.2024 14:42
Paldies Dieviem, ka mūsu fiziskajā pasaulē maģijas nav. Vispār jau ezotēriķi uzskata, ka vīrietis, kurš ir pakļauts maģiskām iedarbībām, nav ilgdzīvotājs, un nevar būt veselīgu bērnu tēvs. Tur fināls šādām attiecībām būs pagalam slikts. Un Augstākie Spēki, ja nav veikta pārdabiskas iejaukšanās apmaksa, paņem kaut ko pretī. Respektīvi, pakalpojums tiek apmaksāts ar tā cilvēka dzīves resursu, priekš kura pakalpojums tiek veikts. Piemēram, kristietības egregora valūta ir ciešanas. Arī garīgās pilnveidošanās (maģiskās attīstības) stagnācija vai neesamība.
Labāk ir pievērst uzmanību savai sociālajai dzīvei, nevis tērēt naudu bezjēgā.

Nevienai vīru nocelt netaisos , drīzāk sajūta, ka ietekme bijusi no malas, jo vīrietis ,ar kuru gana ilgi būts kopā un vēl nesen teica, ka ļoti mīl, vienā dienā aizgāja uz darbu un vairs neatgriezās. Pēkšņi aizgāja pie citas
. Tas viss notika nepilna mēneša laikā, lai gan iepriekš nekad neviena cita viņam nav bijusi. Rezultātā kļuvis izteikti ļauns un riebīgs pret mani, kad vnk palūdzu satikties un izrunāt jautājumus, kas kaut vai saistīti ar sadzīvi. Pats dzivo pie citas , bet mūsu dzīvoklim nomainīja atslēgas, lai es palieku uz ielas. Cilvēks mēneša laikā nomainīts kā dienā pret nakti.
25.04.2024 14:47 |
 
Reitings 439
Reģ: 25.02.2024
GlorijaGrevcova @ 25.04.2024 12:28
Es ieteiktu nekarāties bikšu starā vecim, kurš nav tā vērts, nevis vazāties pie zīlniecēm,raganām.
P.S. Tas būtu tā vērts, ja zelta loceklis ir vismaz miljonārs. Bet pieņemu, ka te runa par letiņu parasto, kurš knapi pusmamutu atnes vai neatnes vispār.

Nu, ja uz miljonāru maģiska ietekme kritīs, tas var pārstāt būt miljonārs un kļūt par neveiksminieku. Bet par pakalpojumu būs jāmaksā ar savu laiku (dzīves gadiem) un labsajūtu. Bet paldies Dieviem, ka Augstākie Spēki reti, kad klausās cilvēkus.
25.04.2024 14:48 |
 
Reitings 439
Reģ: 25.02.2024
poisongirl @ 25.04.2024 14:47

Nevienai vīru nocelt netaisos , drīzāk sajūta, ka ietekme bijusi no malas, jo vīrietis ,ar kuru gana ilgi būts kopā un vēl nesen teica, ka ļoti mīl, vienā dienā aizgāja uz darbu un vairs neatgriezās. Pēkšņi aizgāja pie citas
. Tas viss notika nepilna mēneša laikā, lai gan iepriekš nekad neviena cita viņam nav bijusi. Rezultātā kļuvis izteikti ļauns un riebīgs pret mani, kad vnk palūdzu satikties un izrunāt jautājumus, kas kaut vai saistīti ar sadzīvi. Pats dzivo pie citas , bet mūsu dzīvoklim nomainīja atslēgas, lai es palieku uz ielas. Cilvēks mēneša laikā nomainīts kā dienā pret nakti.

Te drīzāk palīdzēs psihologs. Lāsts ir reta parādība. Te der parasta enerģētikas tīrīšana ar rūnām un aizsardzības uzlikšana, piemēram, caur Dievieti Freiju. Jāmeklē attiecīgs speciālists, kurš par simbolisku maksu savā privātīpašumā veiks enerģētikas tīrīšanu skandināvu tradīcijā. Pēcāk uzreiz liek aizsardzību. Par notikušo aizmirst, neieciklējas un dzīvo tālāk. Dievietei Freijai kā ziedojumu var atstāt pašceptus cepumus uz koka dēlīša mežā. Var uz katra cepumiņa uzrakstīt Fehu rūnu ar koka irbuli un vārdiski pateikties Dievietei. Labāk to darīt savā privātmežā. Ja nav, tad kādā no Valsts mežiem un bez lieciniekiem. Mežu piemēslot nedrīkst.
25.04.2024 15:03 |
 
10 gadi
Reitings 52
Reģ: 18.08.2012
Latvian pagan @ 25.04.2024 15:03

Te drīzāk palīdzēs psihologs. Lāsts ir reta parādība. Te der parasta enerģētikas tīrīšana ar rūnām un aizsardzības uzlikšana, piemēram, caur Dievieti Freiju. Jāmeklē attiecīgs speciālists, kurš par simbolisku maksu savā privātīpašumā veiks enerģētikas tīrīšanu skandināvu tradīcijā. Pēcāk uzreiz liek aizsardzību. Par notikušo aizmirst, neieciklējas un dzīvo tālāk. Dievietei Freijai kā ziedojumu var atstāt pašceptus cepumus uz koka dēlīša mežā. Var uz katra cepumiņa uzrakstīt Fehu rūnu ar koka irbuli un vārdiski pateikties Dievietei. Labāk to darīt savā privātmežā. Ja nav, tad kādā no Valsts mežiem un bez lieciniekiem. Mežu piemēslot nedrīkst.

Pie psihologa jau biju , jo ar nervu sabrukumu jau biju slimnīcā pat. Pašnāvības mēģinājums un tā. Tā kā īsti nelīdzēs padomi par koncentrēšanos uz sevi un dzīvošanu tālāk. Pat satikties ar citu vīrieti jau mēģināju, bet tas man šķita tik pretīgi, ka pārtraucu. Ne jau pirmais risinājums šķita vēršanās pie zīlnieces, jo vienmēr esmu ticējusi Dievam , bet nu pat šīs ticības vairs nav. Pati jūtos kā pieburta , jo nebija jau nekādas ideālās attiecības, bet tagad nespēju ne par vienu ne domāt, ne pat piecelties no gultas. Nelidz ne antidepresanti, ne terapija
25.04.2024 15:12 |
 
Reitings 1603
Reģ: 25.01.2023
poisongirl @ 25.04.2024 14:47

Nevienai vīru nocelt netaisos , drīzāk sajūta, ka ietekme bijusi no malas, jo vīrietis ,ar kuru gana ilgi būts kopā un vēl nesen teica, ka ļoti mīl, vienā dienā aizgāja uz darbu un vairs neatgriezās. Pēkšņi aizgāja pie citas
. Tas viss notika nepilna mēneša laikā, lai gan iepriekš nekad neviena cita viņam nav bijusi. Rezultātā kļuvis izteikti ļauns un riebīgs pret mani, kad vnk palūdzu satikties un izrunāt jautājumus, kas kaut vai saistīti ar sadzīvi. Pats dzivo pie citas , bet mūsu dzīvoklim nomainīja atslēgas, lai es palieku uz ielas. Cilvēks mēneša laikā nomainīts kā dienā pret nakti.
pavēro ,kad ar viņu notiek tālāk,varbūt nav bijusi nekāda ietekme,vnk idiots.Ja ir bijusi ietekme(ja pareizi saprotu,varbūt pieburts) tas cilvēks paliek nevesels īsā laika posmā,kur ir pielikta melnā maģija,tur cilvēks izskatās slims un nevesels(atņem enerģiju) pieburējam laimīga dzīve arī nebūs,arī īsā laikā posmā,notiek visādi sū...no tā paša cilvēka.Uzsvars ir uz īsu laikā posmu,ne pēc gadiem.
25.04.2024 15:15 |
 
Reitings 174
Reģ: 24.01.2024
Nosutiju Tev vestuli un aizej uz baznicu.
25.04.2024 16:01 |
 
Reitings 439
Reģ: 25.02.2024
Marimar @ 25.04.2024 16:01
Nosutiju Tev vestuli un aizej uz baznicu.

Baznīca māk naudu plēst. To es zinu.
25.04.2024 17:46 |
 
Reitings 188
Reģ: 13.02.2024
poisongirl @ 25.04.2024 14:47

Nevienai vīru nocelt netaisos , drīzāk sajūta, ka ietekme bijusi no malas, jo vīrietis ,ar kuru gana ilgi būts kopā un vēl nesen teica, ka ļoti mīl, vienā dienā aizgāja uz darbu un vairs neatgriezās. Pēkšņi aizgāja pie citas
. Tas viss notika nepilna mēneša laikā, lai gan iepriekš nekad neviena cita viņam nav bijusi. Rezultātā kļuvis izteikti ļauns un riebīgs pret mani, kad vnk palūdzu satikties un izrunāt jautājumus, kas kaut vai saistīti ar sadzīvi. Pats dzivo pie citas , bet mūsu dzīvoklim nomainīja atslēgas, lai es palieku uz ielas. Cilvēks mēneša laikā nomainīts kā dienā pret nakti.

Un? Tev vajadzīgs tāds, kurš Tevi pamet kā suni? Kāda te maģija? Pati saki, ka attiecības nebija ideālas, vienkārši cietās, cietās, kamēr vadzis lūza un notinās. Tu esi apsēsta ar to defektīvo veci. Un, protams, vieglāk vainot maģiju, nevis pieņemt, ka vecis idiots.
Un, ja tiešām lien maģijā un pesteļos, tad pieburšana iespējama tikai tad, ja ar pieburamo objektu ir bijis sekss. Mīlīt, pat, ja gribas ticēt pesteļiem, Tavs zelta loceklis ir mērcējis locekli citā vagīnā jau pirms pesteļiem.
Bet, jā, skrien pie raganām, Tev pateiks to, ko vēlies dzirdēt, un noslauks piķi. Kārtējo reizi pārliecinos, cik sievietes ir stulbas.
25.04.2024 18:34 |
 
Reitings 1366
Reģ: 03.11.2023
GlorijaGrevcova @ 25.04.2024 18:34

Un? Tev vajadzīgs tāds, kurš Tevi pamet kā suni? Kāda te maģija? Pati saki, ka attiecības nebija ideālas, vienkārši cietās, cietās, kamēr vadzis lūza un notinās. Tu esi apsēsta ar to defektīvo veci. Un, protams, vieglāk vainot maģiju, nevis pieņemt, ka vecis idiots.
Un, ja tiešām lien maģijā un pesteļos, tad pieburšana iespējama tikai tad, ja ar pieburamo objektu ir bijis sekss. Mīlīt, pat, ja gribas ticēt pesteļiem, Tavs zelta loceklis ir mērcējis locekli citā vagīnā jau pirms pesteļiem.
Bet, jā, skrien pie raganām, Tev pateiks to, ko vēlies dzirdēt, un noslauks piķi. Kārtējo reizi pārliecinos, cik sievietes ir stulbas.

zelta loceklis mērcējis savu locekli :D
25.04.2024 19:08 |
 
Reitings 4
Reģ: 22.09.2021
Instagrama- Magdalena_tarot. Uzraksti viņai.
25.04.2024 19:51 |
 
Reitings 439
Reģ: 25.02.2024
Psihologs tāpat iznāks lētāks.
26.04.2024 12:22 |
 
10 gadi
Reitings 52
Reģ: 18.08.2012
Latvian pagan @ 26.04.2024 12:22
Psihologs tāpat iznāks lētāks.

Ja netika izlasīts jau iepriekš, tad varu atkārtoties - es jau eju pie psihologa , kurš pat jau vairs nezin ko man teikt un paceļ balsi .un nauda šeit nav problēma.
26.04.2024 15:36 |
 
Patīk
Reitings 2086
Reģ: 22.05.2019
poisongirl @ 26.04.2024 15:36

Ja netika izlasīts jau iepriekš, tad varu atkārtoties - es jau eju pie psihologa , kurš pat jau vairs nezin ko man teikt un paceļ balsi .un nauda šeit nav problēma.

Pacelt balsi īsti psihologam nevajadzētu, bet acīmredzot Tu nevēlies dzirdēt to, kas un kā ir patiesībā.
Kāpēc ir jāmeklē kaut kādi mistiski iemesli tam, kāpēc vīrietis aizgāja pie citas? Kāpēc ir tāda vēlme rakāties pa pagātni? Viņš ar savu rīcību parādīja, kāds ir patiesībà un kāpēc par tādu kretīnu vēl ir jādomā?
Labāk savu enerģiju velti sev, lai savestu savu dzīvi kārtībā un ietu uz priekšu, nevis zīlētu, kāpēc viņš aizgāja...
Šķiršanās vienmēr ir sāpīgs process, bet ar to tiek galā un dzīve tutpinās.
26.04.2024 16:34 |
 
10 gadi
Reitings 52
Reģ: 18.08.2012
Annija35 @ 26.04.2024 16:34

Pacelt balsi īsti psihologam nevajadzētu, bet acīmredzot Tu nevēlies dzirdēt to, kas un kā ir patiesībā.
Kāpēc ir jāmeklē kaut kādi mistiski iemesli tam, kāpēc vīrietis aizgāja pie citas? Kāpēc ir tāda vēlme rakāties pa pagātni? Viņš ar savu rīcību parādīja, kāds ir patiesībà un kāpēc par tādu kretīnu vēl ir jādomā?
Labāk savu enerģiju velti sev, lai savestu savu dzīvi kārtībā un ietu uz priekšu, nevis zīlētu, kāpēc viņš aizgāja...
Šķiršanās vienmēr ir sāpīgs process, bet ar to tiek galā un dzīve tutpinās.

Nu, acīmredzot, visi netiek. Ģimenē jau ir gadījumi, kur viss beidzās traģiski. Pašlaik izskatās, ka saprotošāk cilvēki uztvertu, ka lieki nedomājot beigtu dzīvi, kas jau arī ir mēģināts. Tas lkm ir sakarīgāk, nekā meklēt zīlnieci . Padomi par dzīves turpināšanu manā situācijā izsauc dysmas ( tāpēc arī nesaskatu labumu iet pie psihologa , ka arī esmu izslēgusi visas attiecibas ar draugiem un ģimeni, vkuri gudri pamācīja). Ne visi ir tādi cilvēki, kuri spēj veidot vairākas attiecības dzīvē. Un žēl, ka liela daļa nesaprot šādas vērtības.
26.04.2024 17:08 |
 
Reitings 1556
Reģ: 19.05.2016
Tu izklausies unhinged. Es arī Tevi pamestu.
26.04.2024 17:13 |
 
Reitings 1603
Reģ: 25.01.2023
poisongirl @ 26.04.2024 17:08

Nu, acīmredzot, visi netiek. Ģimenē jau ir gadījumi, kur viss beidzās traģiski. Pašlaik izskatās, ka saprotošāk cilvēki uztvertu, ka lieki nedomājot beigtu dzīvi, kas jau arī ir mēģināts. Tas lkm ir sakarīgāk, nekā meklēt zīlnieci . Padomi par dzīves turpināšanu manā situācijā izsauc dysmas ( tāpēc arī nesaskatu labumu iet pie psihologa , ka arī esmu izslēgusi visas attiecibas ar draugiem un ģimeni, vkuri gudri pamācīja). Ne visi ir tādi cilvēki, kuri spēj veidot vairākas attiecības dzīvē. Un žēl, ka liela daļa nesaprot šādas vērtības.
tā ir atkarība no viena konkrēta cilvēka.Un zīlniece tev nepalīdzēs atgūt to cilvēku,ar varu nevar noturēt,un to tu gribi izdarīt.Sūdīgi gan Tev,gan tam cilvēkam būs.Tev viņš ir jāpalaiž,tas no tavs īpašums.Ja arī atradīsi istu zīlnieci,99 procenti būs kārdinājums,sev viņu "piešūt" nedari tā.
26.04.2024 17:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)