Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nepieciešams viedoklis

 
Reitings 1
Reģ: 24.04.2024
Vēlos noskaidrot jūsu domas par AI (mākslīgā intelekta) ietekmi uz darba tirgu tuvākā un tālākā nākotnē. Vai tas ietekmēs darba vietu skaitu, kuras jomas varētu būt riska zonā (kur darba vietu skaits samazināsies, kur pieaugs)? Vai radīsies sociālā nevienlīdzība? Vai AI varētu sniegt jaunas iespējas cilvēkiem ar invaliditāti? Vai patreizējā izglītības sistēma sagatavo jauniešus AI ienākšanai darba tirgū, vai tomēr nepieciešama reforma. Kā nojaušat - viedokļi nepieciešami pētījuma, tāpēc būšu pateicīga par jūsu viedokļiem, uztraukumiem un diskusiju par AI utt.
24.04.2024 15:46 |
 
Reitings 96
Reģ: 11.02.2024
Par darbu konkrēti nezinu, bet mācībās ir noderējis
24.04.2024 16:12 |
 
Reitings 693
Reģ: 03.11.2023
Var ietekmēt kaut kādas mehāniskākas, konveijera tipa darba vietas, kur nav nepieciešams cilvēcīgs pienesums. Bet vispār tekstos un attēlos var ļoti labi just, ja AI ir zīmējis vai rakstījis, man jau besī skatīties uz tām ilustrācijām.
AI varot labi risināt medicīnas problēmas un uzdevumus. Man šķiet, ka tas būs labs pienesums katrā profesijā, kur cilvēka dalība tomēr ir neatņemama. Tur, kur radošums vai redzējums nav ļoti vajadzīgs, tur var kāds palikt bez darba.
24.04.2024 16:37 |
 
Reitings 168
Reģ: 13.02.2024
Ja man čatā ar banku vai kādu interneta veikalu, atbild robots, man gribas sasist datoru līdz brīdim, kamēr tieku pie reāla klientu konsultanta.
24.04.2024 21:30 |
 
Reitings 4923
Reģ: 11.08.2022
GlorijaGrevcova @ 24.04.2024 21:30
Ja man čatā ar banku vai kādu interneta veikalu, atbild robots, man gribas sasist datoru līdz brīdim, kamēr tieku pie reāla klientu konsultanta.

Kā uz to skatās. Esmu manījusi, ka daudzi darbinieki klientu apkalpošanā ir sākuši atbildēt kā chatboti. Vairs nešķiet, ka runāju ar cilvēku
24.04.2024 23:47 |
 
Reitings 64
Reģ: 18.04.2024
Džinga @ 24.04.2024 16:37
Var ietekmēt kaut kādas mehāniskākas, konveijera tipa darba vietas, kur nav nepieciešams cilvēcīgs pienesums. Bet vispār tekstos un attēlos var ļoti labi just, ja AI ir zīmējis vai rakstījis, man jau besī skatīties uz tām ilustrācijām.
AI varot labi risināt medicīnas problēmas un uzdevumus. Man šķiet, ka tas būs labs pienesums katrā profesijā, kur cilvēka dalība tomēr ir neatņemama. Tur, kur radošums vai redzējums nav ļoti vajadzīgs, tur var kāds palikt bez darba.
ekzaktlī, es pamatā uzticos chat gpt, jo" Tur, kur radošums vai redzējums nav ļoti vajadzīgs, tur var kāds palikt bez darba."
24.04.2024 23:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits