Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pieredze FLR (Female led relationship) attiecībās?

 
Reitings 5
Reģ: 05.04.2024
Iespējams long shot, bet būt interesanti dzirdēt citu pieredzes vai pārdomas par tēmu - FLR (Female led relationship).
Pats esmu bijis 12 gadus monogāmā laulībā un tad aptuveni 3 gadus atvērtās attiecībās, kas kopumā atstāja pozitīvu iespaidu. Nu esmu uzsācis jaunas attiecības ar sievieti, kura vēlās FLR tipa attiecības ilgtermiņā. Personīgi man nav pieredzes šādās attiecībās un nav arī īsti neviens draugu lokā, kam varētu pajautāt par pieredzi. Kopumā ideja man šķiet interesanta, bet būtu interesanti dzirdēt vai kādai/am ir reāla, personīga pieredze ar kuru vēlētos padlīties. Pros vs. cons. :)
21.04.2024 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 1029
Reģ: 29.01.2009
Palasīju google. Mazliet nesapratu - tas nozīmē, ka ģimenē vienam cilvēkam nav viedoklis? Viss jādara, ka nolēma tas pirmais? Algu jāatdod? Sportot nedrīkst? Ar draugiem tikties arī ne? Tā es to saprotu!
Bet tas taču ir matriarhāts, tikai gudri nosaukts citā terminā.
Arābu valstu vēsturi var palasīt.
21.04.2024 13:25 |
 
Reitings 274
Reģ: 17.05.2022
Neticu, ka ilgtermiņā strādā.
21.04.2024 16:16 |
 
Reitings 1616
Reģ: 11.04.2023
Pastāsti sīkāk, kāda veida FLR, sadzīviskā vai seksuālā veidā.
Pirmais nav tik rets, kad sieviete ir galvenā ģimenē, otrais visticamāk tur pat pie atvērtajām attiecībām novedīs, tikai viena virziena, jeb cuckcold.
21.04.2024 17:55 |
 
Reitings 954
Reģ: 03.11.2023
Kāpēc tev vajag citu viedokli? Pats pamēģini vai tas strādā tev vai nē.
Ja neesi trollis, tad vispār šis ir sieviešu forums un vīriešu viedokļi te būs tikai no večiem, kas laiku pavada lasot sieviešu diskusijas. Ņemot to vērā vari padomāt, ko sagaidīsi te. 😅
21.04.2024 18:14 |
 
Reitings 157
Reģ: 11.02.2024
Tā nedrīkst, gribu tomēr palikt daddy
21.04.2024 21:58 |
 
Reitings 9
Reģ: 20.10.2023
Es arī esmu vīrietis, kuru fascinē ideja par attiecībām, kurās pilnīga noteicēja ir sieviete. Bet realitātē, kad iepazīstoties apjautājos sievietes viedokli par FLR tēmu, tad vienmēr sastopos vai nu ar neizpratni, kā normāls vīrietis var negribēt būt noteicošais, vai nosodījumu, kas tad tas vispār par vīrieti un kam tādu vajag. Līdz ar to sliecos piekrist, ka šādas attiecības strādā - un ne jau attiecību trūkumu dēļ, bet tāpēc, ka neeksistē sievietes, kas tiešām novērtētu tādu partneri.
25.04.2024 09:11 |
 
Reitings 954
Reģ: 03.11.2023
plaizis @ 25.04.2024 09:11
Es arī esmu vīrietis, kuru fascinē ideja par attiecībām, kurās pilnīga noteicēja ir sieviete. Bet realitātē, kad iepazīstoties apjautājos sievietes viedokli par FLR tēmu, tad vienmēr sastopos vai nu ar neizpratni, kā normāls vīrietis var negribēt būt noteicošais, vai nosodījumu, kas tad tas vispār par vīrieti un kam tādu vajag. Līdz ar to sliecos piekrist, ka šādas attiecības strādā - un ne jau attiecību trūkumu dēļ, bet tāpēc, ka neeksistē sievietes, kas tiešām novērtētu tādu partneri.

Neticu, ka tev tiešām ir bijušas tādas sarunas. 😂
25.04.2024 09:16 |
 
Reitings 9
Reģ: 20.10.2023
Džinga @ 25.04.2024 09:16

Neticu, ka tev tiešām ir bijušas tādas sarunas. ?
Kādēļ? Jo Tev grūti noticēt, ka nav neviena, kas to gribētu? Nu lūk, diemžēl nav. Un gribētos tomēr arī uzskatīt, ka vaina nav manī, jo pirms FLR pieminēšanas viss izskatās cerīgi.
25.04.2024 09:27 |
 
Reitings 5
Reģ: 05.04.2024
Paldies par komentāriem. Diemžēl ātrāk nesanāca atbildēt. 
Noprecizēšu, ka manā gadījumā runa vairāk ir par sievietes dominanci intīmajās attiecības un ne tik daudz praktiskajā sadzīve kā piemēram finansiāla dominēšana, netikšanās ar draugiem, utml. Runa mazāk ir par dzīvi ierobežojošiem faktoriem. Drīzāk gan par kopumā dzīves kvalitātes uzlabojošiem elementiem. Piemēram - viņa vēlas mani redzēt labā formā un aktīvu, tāpēc pieprasa, lai regulāri trenējos, uzturu sevi labā fiziskā un garīgā formā. Piemēram nelietoju alkoholu. Gadījumā, ja vēlos lietot alkoholu, ir noruna, ka viņa tam var dot vai nedot atļauju pēc saviem ieskatiem. Gala rezultātā, manuprāt tam ir pozitīvs effekts. 
Tagad arī pēc dziļākām sarunām ar viņu, saprotu, ka viņas vēme ir - vienpusēji atvērtas attiecības, kurās viņai būs brīva partneru izvēle. Kopumā es, protams, palieku kā primārais parneris, bet tai pašā laikā nebūšu arī ierobežojošs, lai viņa varētu piepildīt visas savas vajadzības, kuras es viņai nespēju sniegt. 
25.04.2024 16:41 |
 
Reitings 954
Reģ: 03.11.2023
PinnedOne @ 25.04.2024 16:41
Paldies par komentāriem. Diemžēl ātrāk nesanāca atbildēt. 
Noprecizēšu, ka manā gadījumā runa vairāk ir par sievietes dominanci intīmajās attiecības un ne tik daudz praktiskajā sadzīve kā piemēram finansiāla dominēšana, netikšanās ar draugiem, utml. Runa mazāk ir par dzīvi ierobežojošiem faktoriem. Drīzāk gan par kopumā dzīves kvalitātes uzlabojošiem elementiem. Piemēram - viņa vēlas mani redzēt labā formā un aktīvu, tāpēc pieprasa, lai regulāri trenējos, uzturu sevi labā fiziskā un garīgā formā. Piemēram nelietoju alkoholu. Gadījumā, ja vēlos lietot alkoholu, ir noruna, ka viņa tam var dot vai nedot atļauju pēc saviem ieskatiem. Gala rezultātā, manuprāt tam ir pozitīvs effekts. 
Tagad arī pēc dziļākām sarunām ar viņu, saprotu, ka viņas vēme ir - vienpusēji atvērtas attiecības, kurās viņai būs brīva partneru izvēle. Kopumā es, protams, palieku kā primārais parneris, bet tai pašā laikā nebūšu arī ierobežojošs, lai viņa varētu piepildīt visas savas vajadzības, kuras es viņai nespēju sniegt. 

Nu izksatās, ka tev tā nav atteicību modeļa preference, bet gan nespēja sakārtot dzīvi bez kontroles no ārpuses.
Līdzīgi kā cilvēkiem, kas ilgus gadus bijuši cietumā.
Par kontroli un pakļaušanos gultā, nu tā gan ir normāla parādība, ja viens vai otrs uzņemas vadību, nesaprotu, kāpēc nolēmi to saukt kaut kādā nosaukumā
25.04.2024 17:25 |
 
Reitings 128
Reģ: 18.04.2024
Džinga @ 25.04.2024 17:25

Nu izksatās, ka tev tā nav atteicību modeļa preference, bet gan nespēja sakārtot dzīvi bez kontroles no ārpuses.
Līdzīgi kā cilvēkiem, kas ilgus gadus bijuši cietumā.
Par kontroli un pakļaušanos gultā, nu tā gan ir normāla parādība, ja viens vai otrs uzņemas vadību, nesaprotu, kāpēc nolēmi to saukt kaut kādā nosaukumā
ko es tiko izlasīju😜
25.04.2024 20:17 |
 
Reitings 954
Reģ: 03.11.2023
blondi69 @ 25.04.2024 20:17
ko es tiko izlasīju?

nesmīdini
25.04.2024 21:26 |
 
Reitings 25
Reģ: 05.04.2023
PinnedOne @ 25.04.2024 16:41
Paldies par komentāriem. Diemžēl ātrāk nesanāca atbildēt. 
Noprecizēšu, ka manā gadījumā runa vairāk ir par sievietes dominanci intīmajās attiecības un ne tik daudz praktiskajā sadzīve kā piemēram finansiāla dominēšana, netikšanās ar draugiem, utml. Runa mazāk ir par dzīvi ierobežojošiem faktoriem. Drīzāk gan par kopumā dzīves kvalitātes uzlabojošiem elementiem. Piemēram - viņa vēlas mani redzēt labā formā un aktīvu, tāpēc pieprasa, lai regulāri trenējos, uzturu sevi labā fiziskā un garīgā formā. Piemēram nelietoju alkoholu. Gadījumā, ja vēlos lietot alkoholu, ir noruna, ka viņa tam var dot vai nedot atļauju pēc saviem ieskatiem. Gala rezultātā, manuprāt tam ir pozitīvs effekts. 
Tagad arī pēc dziļākām sarunām ar viņu, saprotu, ka viņas vēme ir - vienpusēji atvērtas attiecības, kurās viņai būs brīva partneru izvēle. Kopumā es, protams, palieku kā primārais parneris, bet tai pašā laikā nebūšu arī ierobežojošs, lai viņa varētu piepildīt visas savas vajadzības, kuras es viņai nespēju sniegt. 
Aizdomīgi izklausās pēc cuckold. Bet arī tas nav slikti, ja tiešām esi tam gatavs!
06.06.2024 08:29 |
 
Reitings 5
Reģ: 05.04.2024
blackbred @ 06.06.2024 08:29
Aizdomīgi izklausās pēc cuckold. Bet arī tas nav slikti, ja tiešām esi tam gatavs!

Principā, jā - to var arī tā definēt. Doršivien daudz dažādu nosaukumu un apzīmējumu šāda veida attiecībām. Uz doto brīdi šķiet, ka ir interesanti abām pusēm :)
06.06.2024 12:35 |
 
Reitings 5
Reģ: 05.04.2024
Džinga @ 25.04.2024 17:25

Nu izksatās, ka tev tā nav atteicību modeļa preference, bet gan nespēja sakārtot dzīvi bez kontroles no ārpuses.
Līdzīgi kā cilvēkiem, kas ilgus gadus bijuši cietumā.
Par kontroli un pakļaušanos gultā, nu tā gan ir normāla parādība, ja viens vai otrs uzņemas vadību, nesaprotu, kāpēc nolēmi to saukt kaut kādā nosaukumā

Nedomāju, ka tā būtu "nespēja pašam sakārtot savu dzīvi", jo dzīve ir sakārtota, vismaz ir tāds iespaids salīdzinoties ar citiem. Šeit runa vairāk ir par power exchange un netikai gultā.
06.06.2024 12:39 |
 
Reitings 127
Reģ: 09.02.2024
Pamēģini! Tāpat jau ilgtermiņā nekas nopietns tur nesanāks. Jo Tu nemīli to sievieti. Ja mīlētu nebūtu ar mieru, ka kāds cits paralēli tev viņu drāž.
Tā kā tas ir tikai par pliku seksu lielos vilcienos.
07.06.2024 08:23 |
 
Reitings 5
Reģ: 05.04.2024
Sezam @ 07.06.2024 08:23
Pamēģini! Tāpat jau ilgtermiņā nekas nopietns tur nesanāks. Jo Tu nemīli to sievieti. Ja mīlētu nebūtu ar mieru, ka kāds cits paralēli tev viņu drāž.
Tā kā tas ir tikai par pliku seksu lielos vilcienos.

Vai mīlēt nozīmētu - "..ieslēgt krātīņā otru personu tikai sev kā privātīpašumu?"
07.06.2024 15:10 |
 
Reitings 2202
Reģ: 22.02.2023
Sezam @ 07.06.2024 08:23
Pamēģini! Tāpat jau ilgtermiņā nekas nopietns tur nesanāks. Jo Tu nemīli to sievieti. Ja mīlētu nebūtu ar mieru, ka kāds cits paralēli tev viņu drāž.
Tā kā tas ir tikai par pliku seksu lielos vilcienos.
Izskatās, ka pēc laulības izjukšanas čalis ripo arvien lielākā grāvī.
07.06.2024 17:16 |
 
Reitings 760
Reģ: 13.12.2023
PinnedOne @ 07.06.2024 15:10

Vai mīlēt nozīmētu - "..ieslēgt krātīņā otru personu tikai sev kā privātīpašumu?"

Bet viņa taču tā dara 😂 tu bez viņas atļaujas pat nedrīksti alus glāzi iedzert! Un viņa drīkstēs drāzties ar jebkuru čali…Nu vecīt…bez apvainojumiem, bet tev ar psihi nav viss labi, esi kādreiz parunājies ar terapeitu? Un kādas tieši ir tās vajadzības, kuras tu nevari apmierināt, un, ja tādas ir, kāpēc jums vispār jābūt kopā???
07.06.2024 17:38 |
 
Reitings 1616
Reģ: 11.04.2023
Un viņa drīkstēs drāzties ar jebkuru čali…

Gan jau sieviete drāztu kādu no saviem exšiem, nevaru iedomāties, kā mazajā Latvijā saorganizēt patstāvīgu vīriešu rotāciju. 😁
07.06.2024 18:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits