Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mani uzskata par mazgadīgo

 
Reitings 158
Reģ: 12.03.2023
Tā nopietni ir problēma.
Man ir 36 gadi, taču katru reizi pērkot kaut vai enerģijas dzērienu, pajautā dokumentus. Visvairāk tas sakaitina, kad esmu aši izskrējusi no darba pauzītē un maks nav līdzi. It kā vajadzētu priecāties, taču analizējot tālāk, saprotu, ka tas nav tikai par dokumentiem. Tas ir par ļoti daudzām situācijām ikdienā un darbā.
Apkārtējie cilvēki mani neņem nopietni, daudzi kolēģi nemaz nezina cik esmu veca un uzskatīja par tikko vidusskolu pabeigušu jaunieti tieši izskata dēļ un vēlāk atzinās, ka nevarēja saprast kā tik jauna meitene tik daudz ir pieredzējusi.
Ikdienā strādāju ar sportu saistītā jomā, darba dreskods ir sportisks… nezinu kā šo pieņemt, ko daru nepareizi?
14.03.2024 14:01 |
 
Reitings 88
Reģ: 12.10.2022
Un tev interesē ko domā citi? Nesaprotu, kāpēc ir jādzīvo kaut kam tādam - ko domās citi? Darbā Tu esi tikai konkrētu mērķu vadīta, darbs nav ģimene. Pajutā viņiem pretī: "cik gadi atlikuši līdz pensijai?"
Vājš raksturs, ja šādas piezīmes ņem tik ļoti pie sirds, it sevišķi tādā vecumā. Tev jāsaprot, ka kādam vienmēr būs ko teikt, un nu šajā situācijā izvērtē, varbūt ir vērts "dot" pretī, ja tevi tas aizskar. Cilvēkiem vispār vajadzētu būt vienalga. Priecājies, ka prasa dokumentus vai izsaka komplimentus, ka esi jaunāka nekā tavs vecums.
14.03.2024 14:14 |
 
Reitings 322
Reģ: 13.03.2024
Zeynooo @ 14.03.2024 14:01
Tā nopietni ir problēma.
Man ir 36 gadi, taču katru reizi pērkot kaut vai enerģijas dzērienu, pajautā dokumentus. Visvairāk tas sakaitina, kad esmu aši izskrējusi no darba pauzītē un maks nav līdzi. It kā vajadzētu priecāties, taču analizējot tālāk, saprotu, ka tas nav tikai par dokumentiem. Tas ir par ļoti daudzām situācijām ikdienā un darbā.
Apkārtējie cilvēki mani neņem nopietni, daudzi kolēģi nemaz nezina cik esmu veca un uzskatīja par tikko vidusskolu pabeigušu jaunieti tieši izskata dēļ un vēlāk atzinās, ka nevarēja saprast kā tik jauna meitene tik daudz ir pieredzējusi.
Ikdienā strādāju ar sportu saistītā jomā, darba dreskods ir sportisks… nezinu kā šo pieņemt, ko daru nepareizi?

Tici man, šis ir visgrūtāk, kad ir bērni, jo nereti jauneklīgā izskata dēļ skolās mēdz būt citādāka attieksme pret tevi kā pret vecāku, jo izskaties jauna un ko tad tu vari saprast vispār, mazgadīgā dzemdētāja. 😀
14.03.2024 14:32 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
Priecājies, uztver to kā komplimentu. 50 gados izskatīsies uz 30.
14.03.2024 14:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3737
Reģ: 31.10.2010
Pirmo reizi dzirdu, ka jaunību uzskata par problēmu. Nez vai tev labāk patiktu izskatīties daudz vecākai par saviem gadiem un no kolēģiem dzirdēt komentārus, ka drīz pensijā jāiet.
14.03.2024 15:06 |
 
Reitings 322
Reģ: 13.03.2024
Minelūše @ 14.03.2024 15:06
Pirmo reizi dzirdu, ka jaunību uzskata par problēmu. Nez vai tev labāk patiktu izskatīties daudz vecākai par saviem gadiem un no kolēģiem dzirdēt komentārus, ka drīz pensijā jāiet.

Vai atbilstoši vecumam nevarētu gribēt izskatīties? Vai nu jāpriecājas par mazgadīgumu vai jāuztraucas par pensiju?
14.03.2024 15:17 |
 
Reitings 64
Reģ: 20.02.2024
Nezinu gan kurai sievietei tas izklausās pēc komplimenta, ja tevi 36 gados uzskata par nepilngadīgu.
Tas nav gluži tas pats, kas koķeti paplivināt matus, kad 36 gados izskaties uz 25, piemēram.
Vai vienkārši jaunāka.
14.03.2024 15:20 |
 
Reitings 131
Reģ: 18.07.2023
Profesionālajā vidē tas diemžēl var būt pamatīgs mīnuss. Man pašai ir bijušas situācijas, kad sākumā mani neuztver nopietni, jo arī izskatos jaunāka, turklāt piedomāju pie izskata. Tev ir jāpierāda sevi, un tikai tad tā attieksme mainās. Man ir bijuši tiešām daudzi gadījumi, kad cilvēkam pret mani attieksme mainās ļoti jūtami no skeptiskas uz ļoti labu, kad ir pagājis kāds laiks. Tajā pašā laikā uz vecākām kolēģēm un jo īpaši vīriešiem (pat jaunākiem par mani) parasti jau uzreiz skatās tā, kā viņi droši vien ir kompetenti. Attiecīgi ir vairāk jāiespringst.
Nu, tas ir bēdīgi. Jo tas nozīmē, ka noteikti ir arī cilvēki, kuri vienkārši uz tevi paskatās un nemaz nedod iespēju.
14.03.2024 15:39 |
 
Reitings 131
Reģ: 18.07.2023
u.6346bd922cd38 @ 14.03.2024 14:14
Un tev interesē ko domā citi? Nesaprotu, kāpēc ir jādzīvo kaut kam tādam - ko domās citi? Darbā Tu esi tikai konkrētu mērķu vadīta, darbs nav ģimene. Pajutā viņiem pretī: "cik gadi atlikuši līdz pensijai?"
Vājš raksturs, ja šādas piezīmes ņem tik ļoti pie sirds, it sevišķi tādā vecumā. Tev jāsaprot, ka kādam vienmēr būs ko teikt, un nu šajā situācijā izvērtē, varbūt ir vērts "dot" pretī, ja tevi tas aizskar. Cilvēkiem vispār vajadzētu būt vienalga. Priecājies, ka prasa dokumentus vai izsaka komplimentus, ka esi jaunāka nekā tavs vecums.

Tas taču nav tik primitīvi darba vidē. Runa nav tikai par kolēģiem, kaut gan arī ar kolēģiem nav vēlams komunicēt caur uzbraucieniem, jo ar viņiem tomēr var gadīties strādāt komandā un būt kaut kādā mērā atkarīgam, nerunājot jau par to, ka būt dirsīgam ir vienkārši tizli.
Bet runa ir arī par klientiem, sadarbības partneriem. Piemēram, ja darbs ir tāds, kur jāaizstāv savu pitchu un jāpārliecina potenciālais klients, ka jāizvēlas tieši tava aģentūra. Tas būs daudz grūtāk, ja klients jau no pirmā acu skatiena ir izdomājis, ka tu esi jauniņa, nepieredzējusi un tādā vecumā jau diez vai vispār saproti, ko runā.
14.03.2024 15:49 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.02.2024
Liec citiem sevi respektēt un piespied sevi uztvert nopietni. Tev tas nemaz nav jāpieņem, kā arī atceries to, ka tas ir pilnīgi vienalga, ko domā citi, jo tu vari tam neļaut ietekmēt sevi un savu dzīvi.
14.03.2024 15:56 |
 
Reitings 158
Reģ: 12.03.2023
Es strādāju ar klientiem un ir gadījies dzirdēt visādus komentārus aiz muguras. Par vidusskolnieci, ko tad tā meitene zina, vai arī piedzīvot situācijas, kad aptuveni mana vecuma vai pat jaunāki vīrieši uzrunā uz tu, vai arī lūdz pasaukt kādu atbildīgo.
Kolēģi, kas zina manu pieredzi un zināšanas loti atbalsta un uzklausa manu viedokli par darba lietām.
Neņemu pie sirds, ko runā svešie, tikai ir brīži kad aizdomājos, ka tas varbūt ir tas, kas man traucē gūt iespējas vai arī iepazīties ar citiem cilvēkiem, jo pirmais iespaids ir nepareizs.
14.03.2024 18:36 |
 
Reitings 157
Reģ: 13.02.2024
Un tiešām nevienas mīmikas rievas sejā? Seja gluda ka zīdaiņa dibens 36 gados? Neticu, drīzāk tie apkārtējie uzbarojušies un izskatās vecāki. Dažas manas vienaudzes, piemēram, izskatās uz gadiem 10vecākas kā es, bet tas nenozīmē, ka es izskatos kā vidusskolniece. Priekšlaicīgi novecojušām un uzresnējušām personām vienkārši ir grūti saprast, ka arī tuvu 40 var būt ar labu sejas ādu un augumu.
14.03.2024 19:01 |
 
Reitings 668
Reģ: 03.11.2023
GlorijaGrevcova @ 14.03.2024 19:01
Un tiešām nevienas mīmikas rievas sejā? Seja gluda ka zīdaiņa dibens 36 gados? Neticu, drīzāk tie apkārtējie uzbarojušies un izskatās vecāki. Dažas manas vienaudzes, piemēram, izskatās uz gadiem 10vecākas kā es, bet tas nenozīmē, ka es izskatos kā vidusskolniece. Priekšlaicīgi novecojušām un uzresnējušām personām vienkārši ir grūti saprast, ka arī tuvu 40 var būt ar labu sejas ādu un augumu.

Nesaprotu, kā un kāpēc te resnums tika iepīts :D
14.03.2024 20:23 |
 
Reitings 364
Reģ: 12.01.2024
Tas nu noteikti nav kompliments, ja 36 gados jauc ar vidusskolnieci.
14.03.2024 21:15 |
 
Reitings 27
Reģ: 06.01.2024
Par veikalu runājot.. es tavā vietā to noteikti uztvertu kā komplimentu. :) Jā, var gadīties kaitinoši vilkt no somas ārā id vai vispār skriet uz mājām tam pakaļ, bet tomēr man tas būtu pat glaimojoši.
Darba vieta- nu.. kamēr tu neļauj sev kāpt uz galvas, tikmēr tevi respektēs, neskatoties kāds tev vecums.
Piekrītu daudziem komentāriem par to, ka nevajag cepties, ko par tevi domā un darba vieta noteikti nav nekāda vidusskola, kurā var draudzēties un ķēmoties. Aizej, izdari savu darbu un viss. Vēsā mierā.
15.03.2024 01:39 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
Laikam būtu jāsāk ar vecumam atbilstošu frizūru, meikapu un apģērbu.
15.03.2024 08:30 |
 
Reitings 1128
Reģ: 15.07.2023
Zeynooo @ 14.03.2024 14:01
Tā nopietni ir problēma.
Man ir 36 gadi, taču katru reizi pērkot kaut vai enerģijas dzērienu, pajautā dokumentus. Visvairāk tas sakaitina, kad esmu aši izskrējusi no darba pauzītē un maks nav līdzi. It kā vajadzētu priecāties, taču analizējot tālāk, saprotu, ka tas nav tikai par dokumentiem. Tas ir par ļoti daudzām situācijām ikdienā un darbā.
Apkārtējie cilvēki mani neņem nopietni, daudzi kolēģi nemaz nezina cik esmu veca un uzskatīja par tikko vidusskolu pabeigušu jaunieti tieši izskata dēļ un vēlāk atzinās, ka nevarēja saprast kā tik jauna meitene tik daudz ir pieredzējusi.
Ikdienā strādāju ar sportu saistītā jomā, darba dreskods ir sportisks… nezinu kā šo pieņemt, ko daru nepareizi?

Izskatās, ka ar šo komentāru, Tu pat būsi pārspējusi Džingu un tur ir jābūt talantam, lai kaut ko tik stulbu uzrakstītu.
15.03.2024 10:48 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Es tevi saprotu. Ne tik lielā mērā, nav man vēl 36, bet saprotu. Labi, tas pie kases, teorētiski pofig, es arī ejot uz veikalu, ja zinu, ka vajadzēs, iemetu to pasi somā. Stulbi, bet ko padarīsi. Pārdevēju dēļ jau neiesi sev taisīt pārvērtības, lai izskatītos vecāka.
Toties darba vidē gan, tā ir cita lieta. Arī man ir bijušas darba vietas, kur mani uztver kā vidusskolnieci, pat ja sen pāri 25 gadiem. Gan kolēģi, gan priekšnieki, gan klienti. Vienalga cik business casual vai business es ģērbjos, vienalga vai virsū brilles vai nav, vienalga vai uzcirtusies vai kā grāmatu pele. Un arī neatkarīgi no tā, ka runāju profesionāli, nopietni un pa tēmu.
Mums sievietēm vienmēr ir bijusi kaut kāda veida diskriminācija, gribam mēs to vai nē. Darba vietās priekšnieki ir iedomājušies arī to, ka flirtēt ar mani drīkst un rokas likt kur nevajag.
Es esmu tikusi no tā visa vaļā vienkārši ejot prom no darba vietām kur tādas lietas notiek, bet ne visām ir šī iespēja.
15.03.2024 11:25 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
GlorijaGrevcova @ 14.03.2024 19:01
Un tiešām nevienas mīmikas rievas sejā? Seja gluda ka zīdaiņa dibens 36 gados? Neticu, drīzāk tie apkārtējie uzbarojušies un izskatās vecāki. Dažas manas vienaudzes, piemēram, izskatās uz gadiem 10vecākas kā es, bet tas nenozīmē, ka es izskatos kā vidusskolniece. Priekšlaicīgi novecojušām un uzresnējušām personām vienkārši ir grūti saprast, ka arī tuvu 40 var būt ar labu sejas ādu un augumu.
es biežāk esmu sastapusi un redzējusi to, ka sieviete, kura ir tāda apaļīgāka, ne gluži tagad tur resna vai ar lieko svaru, bet tāda mīkstāka, teiksim ja vēl kopj sevi un savu izskatu-mati, nagi,zobi, kosmētika, izskatās daudz labāk nekā daža laba 25 gadîga😂 Kaut vai apģerbta lietišķā stilā un uzposta bet apaļīgāka, izskatās tiešām okei jo tās krunkas nevar tik traki redzet un seja ir gludāka un jaukāka nekā šitajām 30 gadigajam gym kalpotājām un svaigu salātu ēdējām. Tas tā, tīri mans viedoklis un tas ko esmu redzējusu
16.03.2024 11:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!