Ignorēšana

 
Reitings 787
Reģ: 14.05.2019
Neizklausās labi. Vai jūs sastrīdējāties vai jums bija slikts periods? Varbūt no viņa puses kāda ne īpaši laba attieksme iepriekš?
24.02.2024 23:38 |
 
10 gadi
Reitings 1073
Reģ: 20.05.2013
Ir pieredze ar šādu attieksmi. Tagad atskatoties varu tikai pateikties, ka šīs attiecibas ir izbeigušās, ilgi nevelkoties. Katru mēnesi bija šādi ignorēšanas periodi. Negribas atcerēties cik negulētas naktis, trauksmes, sliktā pašsajūta ietekmēja ikdienu. Turklāt mēdza pēc tam iztēloties, ka nekas jau nav noticis. Un pārmetumu gūzma tāpat bija uz mani par to ka tāda situācija izveidojas. Tie cilvēki ir morāli vampīri. Pie katras reizes aicinàju runāt , ja kkas nepatīk un atrisināt visu uzreiz bet nekas nemainījās. Sapratu, ka tas ir tāds cilvēku tips, tur nekas nemainīs tādus izgājienus!!
25.02.2024 13:36 |
 
Reitings 1484
Reģ: 19.05.2016
Mairita24 @ 25.02.2024 15:55

Kas tas ir? Ka man ir atkarība no viņa vai kā tas izpaužas?
Sarma mētājas ar jēdzieniem nevietā. Līdzatkarība ir kaut kas pilnīgi cits.
25.02.2024 16:16 |
 
Reitings 1486
Reģ: 25.01.2023
Lasīju visus komentārus,rakstīšu atsevišķi.
1.Kāpecneprasi aci pret aci,interesējošo jautājumu,bet sarakstēs?
2 Kur tas 48 h bija,ja jūs dzīvojat kopā?
25.02.2024 17:04 |
 
Reitings 1484
Reģ: 19.05.2016
Kenty @ 25.02.2024 17:04
Lasīju visus komentārus,rakstīšu atsevišķi.
1.Kāpecneprasi aci pret aci,interesējošo jautājumu,bet sarakstēs?
2 Kur tas 48 h bija,ja jūs dzīvojat kopā?
Kur bija minēts, ka dzīvo kopā?
25.02.2024 17:05 |
 
Reitings 1486
Reģ: 25.01.2023
Jupiter @ 25.02.2024 17:05
Kur bija minēts, ka dzīvo kopā?
"3 gadus kopā."Manuprāt kopdzīve kautkāda ir tad.Ja es kļūdos, tad atvainojos.
25.02.2024 17:18 |
 
Reitings 2841
Reģ: 05.09.2023
Mairita24 @ 25.02.2024 15:55

Kas tas ir? Ka man ir atkarība no viņa vai kā tas izpaužas?

Līdzatkarība ir hroniska emocionāla atkarība no otra cilvēka, viņa uzvedības. Respektīvi ja tev ir minētie simptomi par sliktu pašsajūtu gan emocionāli gan fiziski, tā IR līdzatkarība pretēji tam ko apgalvo Jupiter, kura ir minējusi ka mani ir bloķējusi, bet acīmredzami tomēr ir interese ielūkoties manos komentāros. Bet ne par to stāsts. Stāsts par to, ka tev no šādas manipulācijas ir jābēg, nevis jādomā kas un kapēc. Es pieļauju tu vel esi jauna un nezini kā būtu jāstrādā veselīgām attiecībām. Var būt periodi kur pēc strīda viens ar otru nerunā kādu brīdi, līdz sakopo domas, taču šāda ilgstoša ignorēšana ir ar mērķi tevi padarīt par savu paklājiņu un vadīt. 3 gadi nav maz, bet pēc vel 3 tu būsi turpat kur tagad, un tas labākajā gadijumā.
25.02.2024 18:52 |
 
Reitings 167
Reģ: 11.02.2024
SarmaD @ 25.02.2024 10:01

Sāksim ar to ka tam viņas draugam autore nemaz nav svarīga.
Es tā vispārīgi izteicos. Vienkārši zinu, ka ignorēšana nekad nav risinājums, jo kaut ko atrisināt var tikai izrunājoties.
25.02.2024 19:22 |
 
Patīk
Reitings 2080
Reģ: 22.05.2019
Tāda ignorēšana ir bērnišķīga, pieaugušie risina visu izrunājoties. Šāda vīrieša rīcība neparko labu neliecina, diemžēl Tu neesi viņam svarīga, ja 48h laikā nevarēja Tev neko ne uzrakstīt, ne uzzvanīt.
Šāda vīrieša rīcība man būtu iemesls pārtraukt attiecības, jo tādi gājieni noteikti būtu vēl un vēl nākotnē.
25.02.2024 19:42 |
 
Reitings 595
Reģ: 28.01.2023
Vai dzīvojat kopā vai nē? Ja nē, tad tas vien daudz pasaka, ka tas viss ir nenopietni,jo trīs gadus satikties un nedzīvot kopā ir dīvaini
25.02.2024 20:28 |
 
Reitings 834
Reģ: 13.12.2023
Tev nav visi mājās. Kāda vēl izvarošana. Pēc šiem taviem tekstiem var noprast, ka esi neadekvāta. Liec mieru cilvēkam, viņš acīmredzot šobrīd negrib ar tevi runāt.
26.02.2024 07:19 |
 
10 gadi
Reitings 3543
Reģ: 13.03.2013
Iespējams, ka tu otru esi izbesījis/usi tā, ka vnk ir jāatdizest, pirms atsāk komunicēt vai arī vnk ghosted tevi.
26.02.2024 09:11 |
 
Reitings 779
Reģ: 29.05.2023
Mairita24 @ 26.02.2024 10:28
Man nāk smiekls par te dažām pārgudrajām. ? Es ar cilvēku esmu attiecībās 3 gadus. 3 gadus mēs katru dienu sazvanamies, sarakstamies, tiekamies vienmēr 4x nedēļā (darba, studiju, dzīvesvietas dēļ), bet pēkšņi viņš pazūd uz 48h, sāk ignorēt, nedot nekādu ziņu. Nopietni domājat, ka es nesākšu uztraukties? Man nesāksies stress? Kas tas par uzskatu, ka ja jūs esat tikai 3 gadus kopā un jums nav bērnu un īpašumu, tad tās nav attiecības, attiecības ir tikai 10+ gadi un blablabla. Ziniet, citiem tie 10+ gadi nav nekādas attiecības, bet dzīvo kopā kā kaimiņi, tāpēc nevajag tā vērtēt, ka 3 gadi nav attiecības. Un pirms ignorēšanas mums nebija nekāda strīda un vispār pa 3 gadiem nav bijis neviens liels strīds, lai es būtu viņam izbesījusi pēkšņi, tāpēc sāka ignorēt, kā te dažas saka. Un par tām meitenēm. Viņam instagramā regulāri parādās jaunas, bet es pirmo reizi pajautāju un jautāju mierīgi bez uzbraucieniem. Un "emocionāla izvarošana" es rakstīju, nevis fiziska. Ka tu sāc cilvēku pēkšņi ignorēt, lai gan tikko viss bija labi. Cilvēks ir panikā, uztraucas par tevi, vai tev viss labi, uztraucas, kas ne tā, neko nesaprot. Tie ir drausmīgi pārdzīvojumi.

Kāpēc viņam IG regulāri paradās jaunas meitenes? Kāda Tev pret to ir attieksme?
26.02.2024 10:40 |
 
Reitings 1486
Reģ: 25.01.2023
Mairita24 @ 26.02.2024 10:28
Man nāk smiekls par te dažām pārgudrajām. ? Es ar cilvēku esmu attiecībās 3 gadus. 3 gadus mēs katru dienu sazvanamies, sarakstamies, tiekamies vienmēr 4x nedēļā (darba, studiju, dzīvesvietas dēļ), bet pēkšņi viņš pazūd uz 48h, sāk ignorēt, nedot nekādu ziņu. Nopietni domājat, ka es nesākšu uztraukties? Man nesāksies stress? Kas tas par uzskatu, ka ja jūs esat tikai 3 gadus kopā un jums nav bērnu un īpašumu, tad tās nav attiecības, attiecības ir tikai 10+ gadi un blablabla. Ziniet, citiem tie 10+ gadi nav nekādas attiecības, bet dzīvo kopā kā kaimiņi, tāpēc nevajag tā vērtēt, ka 3 gadi nav attiecības. Un pirms ignorēšanas mums nebija nekāda strīda un vispār pa 3 gadiem nav bijis neviens liels strīds, lai es būtu viņam izbesījusi pēkšņi, tāpēc sāka ignorēt, kā te dažas saka. Un par tām meitenēm. Viņam instagramā regulāri parādās jaunas, bet es pirmo reizi pajautāju un jautāju mierīgi bez uzbraucieniem. Un "emocionāla izvarošana" es rakstīju, nevis fiziska. Ka tu sāc cilvēku pēkšņi ignorēt, lai gan tikko viss bija labi. Cilvēks ir panikā, uztraucas par tevi, vai tev viss labi, uztraucas, kas ne tā, neko nesaprot. Tie ir drausmīgi pārdzīvojumi.
ja jau tiekaties,kāpēc nevar aci pret aci paprasīt,par tām meičām?Caur sarakstēm un zvaniem,tas var izklausīties,kā uzbrukums.Katram tā domāšana savādāka.Kāds izvēlas pārtraukt,uz laiku izskaidrošanos,lai nesarunātu liekas muļķības.Tajā pašā laikā, tu zvani raksti bez apstājas gandrīz,un paildzini to brīdi.Jo uzskata,ka neesi pietiekami nomierinājusies,lai vestu sarunas,Tā ka ķēdes reakcija..Viens doma vienu ,otrs otru.Un beigās sanāk ,kas sanāk.Pie tam tavas trauksmes,jāmeklē cēlonis ātrāk,sistēma ir pietiekami noslogota bijusi,lai reaģētu uz vienu strīdu tāda veidā
26.02.2024 10:57 |
 
10 gadi
Reitings 2515
Reģ: 29.01.2009
Ak, Dievs cik jūs vecenes esat stulbas brīžiem. Satikt un pajautāt nevar? Ja viņš izvairās, nu tad lai iet bezdēt, ko var ņemties?!
26.02.2024 10:58 |
 
Reitings 187
Reģ: 13.02.2024
Mairita24 @ 26.02.2024 10:28
Man nāk smiekls par te dažām pārgudrajām. ? Es ar cilvēku esmu attiecībās 3 gadus. 3 gadus mēs katru dienu sazvanamies, sarakstamies, tiekamies vienmēr 4x nedēļā (darba, studiju, dzīvesvietas dēļ), bet pēkšņi viņš pazūd uz 48h, sāk ignorēt, nedot nekādu ziņu. Nopietni domājat, ka es nesākšu uztraukties? Man nesāksies stress? Kas tas par uzskatu, ka ja jūs esat tikai 3 gadus kopā un jums nav bērnu un īpašumu, tad tās nav attiecības, attiecības ir tikai 10+ gadi un blablabla. Ziniet, citiem tie 10+ gadi nav nekādas attiecības, bet dzīvo kopā kā kaimiņi, tāpēc nevajag tā vērtēt, ka 3 gadi nav attiecības. Un pirms ignorēšanas mums nebija nekāda strīda un vispār pa 3 gadiem nav bijis neviens liels strīds, lai es būtu viņam izbesījusi pēkšņi, tāpēc sāka ignorēt, kā te dažas saka. Un par tām meitenēm. Viņam instagramā regulāri parādās jaunas, bet es pirmo reizi pajautāju un jautāju mierīgi bez uzbraucieniem. Un "emocionāla izvarošana" es rakstīju, nevis fiziska. Ka tu sāc cilvēku pēkšņi ignorēt, lai gan tikko viss bija labi. Cilvēks ir panikā, uztraucas par tevi, vai tev viss labi, uztraucas, kas ne tā, neko nesaprot. Tie ir drausmīgi pārdzīvojumi.

Kā Tev pieklājīgāk pateikt, lai Tu saprastu? Ja cilvēks grib/uzskata par vajadzīgu atbildēt, tad jau pēc pirmā zvana/ziņas da kaut vai sapulcē/uz poda/pie stūres atbildēs. Kāpēc ir jāraksta un jāzvana n-tās reizes un sevi jāpazemo, ja redzi, ka izlasa un neatbild? Ko dod tas, ja to pašu jautājumu uzdod 20 nevis vienu reizi? Viņš NEGRIB at Tevi diskutēt, neuzskata par vajadzīgu un viņam nospļauties. Viņš nav nedz reanimācijā, nedz citplanētiešu nolaupīts, bet NEGRIB atbildēt. Ja man kāds sāktu nest smadzenes par to, ka es momentā neatbildu uz ziņu, atsūtot 20 ziņas, es to cilvēku aizsūtītu pie galvas daktera. Un ja drāma ir par kaut kādiem sekotājiem IG, tad pieaudziet abi divi. Ja kāds sāktu analizēt manu IG profilu un to, kam es sekoju, es arī aizsūtītu pie galvas daktera. Gribu skatīties uz Moschino modeli, kurš reklamē vīriešu stringus, vai uz arābu šeihu, kurš staidzina tīģeri, skatos.
26.02.2024 11:50 |
 
Reitings 834
Reģ: 13.12.2023
Mairita24 @ 26.02.2024 10:28
Man nāk smiekls par te dažām pārgudrajām. ? Es ar cilvēku esmu attiecībās 3 gadus. 3 gadus mēs katru dienu sazvanamies, sarakstamies, tiekamies vienmēr 4x nedēļā (darba, studiju, dzīvesvietas dēļ), bet pēkšņi viņš pazūd uz 48h, sāk ignorēt, nedot nekādu ziņu. Nopietni domājat, ka es nesākšu uztraukties? Man nesāksies stress? Kas tas par uzskatu, ka ja jūs esat tikai 3 gadus kopā un jums nav bērnu un īpašumu, tad tās nav attiecības, attiecības ir tikai 10+ gadi un blablabla. Ziniet, citiem tie 10+ gadi nav nekādas attiecības, bet dzīvo kopā kā kaimiņi, tāpēc nevajag tā vērtēt, ka 3 gadi nav attiecības. Un pirms ignorēšanas mums nebija nekāda strīda un vispār pa 3 gadiem nav bijis neviens liels strīds, lai es būtu viņam izbesījusi pēkšņi, tāpēc sāka ignorēt, kā te dažas saka. Un par tām meitenēm. Viņam instagramā regulāri parādās jaunas, bet es pirmo reizi pajautāju un jautāju mierīgi bez uzbraucieniem. Un "emocionāla izvarošana" es rakstīju, nevis fiziska. Ka tu sāc cilvēku pēkšņi ignorēt, lai gan tikko viss bija labi. Cilvēks ir panikā, uztraucas par tevi, vai tev viss labi, uztraucas, kas ne tā, neko nesaprot. Tie ir drausmīgi pārdzīvojumi.

“Tikko viss bija labi” var būt arī tavas iedomas. Un ko tieši tu gribi panākt, nemitīgi zvanoties kā kkāda trakā? Domā piespiest satikties? Es uzskatu, ka šis terors arī ir emocionāla izvarošana
26.02.2024 12:06 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
JekaterinaKaterina @ 26.02.2024 11:50

Kā Tev pieklājīgāk pateikt, lai Tu saprastu? Ja cilvēks grib/uzskata par vajadzīgu atbildēt, tad jau pēc pirmā zvana/ziņas da kaut vai sapulcē/uz poda/pie stūres atbildēs. Kāpēc ir jāraksta un jāzvana n-tās reizes un sevi jāpazemo, ja redzi, ka izlasa un neatbild? Ko dod tas, ja to pašu jautājumu uzdod 20 nevis vienu reizi? Viņš NEGRIB at Tevi diskutēt, neuzskata par vajadzīgu un viņam nospļauties. Viņš nav nedz reanimācijā, nedz citplanētiešu nolaupīts, bet NEGRIB atbildēt. Ja man kāds sāktu nest smadzenes par to, ka es momentā neatbildu uz ziņu, atsūtot 20 ziņas, es to cilvēku aizsūtītu pie galvas daktera. Un ja drāma ir par kaut kādiem sekotājiem IG, tad pieaudziet abi divi. Ja kāds sāktu analizēt manu IG profilu un to, kam es sekoju, es arī aizsūtītu pie galvas daktera. Gribu skatīties uz Moschino modeli, kurš reklamē vīriešu stringus, vai uz arābu šeihu, kurš staidzina tīģeri, skatos.

Tava nostāja līdzīga to vīriešu nostājai, kuri attiecībās esot sarakstās ar citu sievieti un flirtē, tad sieviete paskatās vīrieša telefonā un vīrietis sāk teikt, ka "kā tu atļaujies skatīties manā telefonā", novēršot uzmanību no tā, ko ir pats izdarījis (flirtējis) uz it kā sievietes pāridarījumu (telefona skatīšanos).
26.02.2024 12:08 |
 
Reitings 1381
Reģ: 13.11.2023
Autorei - ignorēšana ir sāpīga un ir emocionālā vardarbība (protams, salīdzinājums ar izvarošanu par traku, bet nesaprotu, ko te tam pieķērās citi). Pie pirmās reizes to var izrunāt, pasakot, ka tev ignorēšana nav pieņemama, bet atkārtojoties tam gan vajag mest mieru šīm attiecībām.
20x rakstīt gan nav vērts, jo pareizi jau te saka, ka viņš negrib komunicēt un tu sevi tā pazemo.
26.02.2024 12:10 |
 
Reitings 2841
Reģ: 05.09.2023
JekaterinaKaterina @ 26.02.2024 11:50

Kā Tev pieklājīgāk pateikt, lai Tu saprastu? Ja cilvēks grib/uzskata par vajadzīgu atbildēt, tad jau pēc pirmā zvana/ziņas da kaut vai sapulcē/uz poda/pie stūres atbildēs. Kāpēc ir jāraksta un jāzvana n-tās reizes un sevi jāpazemo, ja redzi, ka izlasa un neatbild? Ko dod tas, ja to pašu jautājumu uzdod 20 nevis vienu reizi? Viņš NEGRIB at Tevi diskutēt, neuzskata par vajadzīgu un viņam nospļauties. Viņš nav nedz reanimācijā, nedz citplanētiešu nolaupīts, bet NEGRIB atbildēt. Ja man kāds sāktu nest smadzenes par to, ka es momentā neatbildu uz ziņu, atsūtot 20 ziņas, es to cilvēku aizsūtītu pie galvas daktera. Un ja drāma ir par kaut kādiem sekotājiem IG, tad pieaudziet abi divi. Ja kāds sāktu analizēt manu IG profilu un to, kam es sekoju, es arī aizsūtītu pie galvas daktera. Gribu skatīties uz Moschino modeli, kurš reklamē vīriešu stringus, vai uz arābu šeihu, kurš staidzina tīģeri, skatos.

Pasaki ka esi jocīga nepasakot, ka esi jocīga. Tipa autore tagad vainīga ka viņas vecis dalbajobs kurš nejēdz elementāru cieņu un pieklājību? Manipulatīvas duras jūs esat, kuras uzskata ka autores kļūda ir uztraukties.
26.02.2024 12:55 |
 
Patīk
Reitings 530
Reģ: 02.05.2020
Ignorēšana ir manipulācijas taktika - tam par situāciju būtu jāpasaka viss. Visu diskusiju vēl neizlasìju, bet ja pati neesi kontrolējoša, tad ignorēšana ir emocionālā vardarbība.
26.02.2024 13:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)