Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Diskusija — Sliktie puiši.

 
Reitings 8
Reģ: 22.02.2024
Labvakar, labrīt, labdien un neatkarīgi no tā, kad un kurā laikā Jūs šo lasīsiet, tad man ir prieks piereģistrēties te (pēc labas paziņas ieteikuma) un šī, iespējams, ka ir labākā vieta, kur mazliet, bet anonīmi varētu izkratīt savu sirdi, ja tā to varētu visu šo padarīšanu nosaukt.
Sāksim jau ar to, ka esmu puisis. Un nav svarīgi cik man gadu, no kurienes nāku.
Mana sasāpējusī lieta, ja tā to var nosaukt, tad tā ir par mūsdienu pasauli. Es negribu teikt, ka esmu visgudrākais, vislabākais, bet ik pa laikam filozofiskas domas man iezogas. Nevēlos izklausīties ar zemu pašvērtējumu, nūģisks vai smieklīgs, bet katrs(-a) lai to visu uztver kā vēlas.
Lieta tāda, ka prātoju, kāpēc mūsdienu meitenēm patīk tie sliktie puiši? Kas viņām pie šiem puišiem vilina? Esmu vienkāršs, sirsnīgs, atvērts un ar labu sirdi puisis, centies būt tiešs, atklāts, domājams, ka arī ar labu humora izjūtu, gudrs, attapīgs, man ir arī savas dzīves vērtības, bet kaut kā tās iepazīšanās līdz galam neveicas. Es negribu arī tā sevi nodi*st un teikt, ka esmu neglīts. Jā, varbūt savā veidā kautrīgs vai noslēgts, bet es paskatos, paklausos apkārt un tā vien dzirdu, ka viena aiziet pie sliktā puiša, otra un tad man ir šī nesaprašana. Vai tā ir filmu ietekme, ka meitenes vilina skarbie, sliktie puiši? Vai meitenēm patīk tie piedzīvojumi ar viņiem, tas asais raksturiņš? Neparedzamība?
23.02.2024 01:21 |
 
Reitings 1141
Reģ: 15.07.2023
simtu23 @ 27.02.2024 20:07
Laikam šī mana diskusija iet uz norietu, bet bija interesanti palasīt, paklausīties viedokļus no malas, bet savas atbildes tā arī nesaņēmu, jo aizgāja tēma uz to ''cik garlaicīgi un slikti ir tie labie puiši'' un es netiku tomēr līdz galam saprasts. Jo mans gadījums ir tāds, ka cenšos ievērot džentelmeņa manieres. Jā, protams aizrauj patiesa romantika, komplimenti, cieņa. Neesmu tas tips, kurš uzreiz pie katra kurvīša sāktu ko di*st otram, jo ja nav, tad nav. Varbūt trūkums ir kautrība, bet tas nenozīmē, ka laika gaitā atveroties pret cilvēku es būtu kautrīgais, noslēdzies vai sabijies, tā nav. Bet paldies par diskusiju tāpat! Sapratu kādi puiši vairākumam latviešu sieviešu interesē, jābūt ir savam asumiņam, kas otru aizrautu.
Bija arī dažas labas atbildes, ņemšu vērā. ?

Ja būtu izskatīgs un gara auguma, tad ātri vien izveidotu attiecības ar kādu meiteni par spītu kautrīgumam vai citiem "trūkumiem" un visi šie "trūkumi" ātri vien pazustu.
Būtībā sliktie puiši vienkārši ir ļoti izskatīgi eksemplāri, kuri, savu neizmērojami daudzo opciju ietekmē, ir sākuši sievietes šķirot, lai pastāvīgais sekss būtu ar uz to brīdi izskatīgāko sievieti. Bieži vien šī veiksmīgā seksuālā pieredze un augstais pieprasījums viņus padara arī par ievērojami efektīvākiem darba/biznesa vidē.
05.04.2024 00:51 |
 
Reitings 8
Reģ: 22.02.2024
Laikam šī mana diskusija iet uz norietu, bet bija interesanti palasīt, paklausīties viedokļus no malas, bet savas atbildes tā arī nesaņēmu, jo aizgāja tēma uz to ''cik garlaicīgi un slikti ir tie labie puiši'' un es netiku tomēr līdz galam saprasts. Jo mans gadījums ir tāds, ka cenšos ievērot džentelmeņa manieres. Jā, protams aizrauj patiesa romantika, komplimenti, cieņa. Neesmu tas tips, kurš uzreiz pie katra kurvīša sāktu ko di*st otram, jo ja nav, tad nav. Varbūt trūkums ir kautrība, bet tas nenozīmē, ka laika gaitā atveroties pret cilvēku es būtu kautrīgais, noslēdzies vai sabijies, tā nav. Bet paldies par diskusiju tāpat! Sapratu kādi puiši vairākumam latviešu sieviešu interesē, jābūt ir savam asumiņam, kas otru aizrautu.
Bija arī dažas labas atbildes, ņemšu vērā. 👍
27.02.2024 20:07 |
 
Reitings 54
Reģ: 12.10.2023
Euphrasia @ 24.02.2024 15:48
Atminos, ka tas puisis man vēl rakstīja un teica, lai vizualizēju situāciju: piektdienas vakars bārā. Visi atpūšas. Pie galdiņa vientuļi sēž labais puisis, kurš pamana skaistu sievieti un sapņo par to, kā pieiet viņai klāt, jo vēlas pieklājīgi iepazīties, aicināt pie galdiņa un izmaksāt dzērienu, lai pēc tam varētu šo sievieti pavadīt līdz mājām, pārliecinoties, ka viņa ir drošībā. Bet tad pie bāra ar moci piebrauc kaut kāds sliktais čalis, kurš ienāk bārā, acumirklī iepazīstas ar šo sievieti, izmaksā viņai dzērienu un vakara beigās viņi kopā uz moča aizbrauc tālēs zilajās. Viņš man pavaicāja, ko izvēlētos es. Uz ko atbildēju, ka loģiski, ka "slikto puisi", jo, kamēr "labais puisis" kautrīgi sēž pie galdiņa un tikai sapņo par to, ko gribētu darīt, "sliktais puisis" nāk un to visu arī reāli izdara. Nu, un tad tas puisis, protams, apvainojās par manu atbildi un palika uz mani dusmīgs, jo, redz, sievietes nemākot novērtēt labos puišus. ?

Un šeit mēs atkal redzam, ka ir tikai divas opcijas labais puisis un sliktais puisis. Vienam no viņiem ir jāpieiet klāt sievietei un jāuzaicina kur. Kamēr sieviete var būt pasīvā gaidītāja un vienmēr gaidīs kad kāds tēviņš izdomās atnākt un iepazīties. Kārtējie stulbie stereotipi! Galu galā sieviete pati var pieiet pie izvēlētā vīrieša, jo viņa nav invalīde un pati būt aktīva, kā arī viņa var vispār neiepazīties ar nevienu no klātesošajiem. 🤡
27.02.2024 03:24 |
 
Reitings 59
Reģ: 20.02.2024
Atminos, ka tas puisis man vēl rakstīja un teica, lai vizualizēju situāciju: piektdienas vakars bārā. Visi atpūšas. Pie galdiņa vientuļi sēž labais puisis, kurš pamana skaistu sievieti un sapņo par to, kā pieiet viņai klāt, jo vēlas pieklājīgi iepazīties, aicināt pie galdiņa un izmaksāt dzērienu, lai pēc tam varētu šo sievieti pavadīt līdz mājām, pārliecinoties, ka viņa ir drošībā. Bet tad pie bāra ar moci piebrauc kaut kāds sliktais čalis, kurš ienāk bārā, acumirklī iepazīstas ar šo sievieti, izmaksā viņai dzērienu un vakara beigās viņi kopā uz moča aizbrauc tālēs zilajās. Viņš man pavaicāja, ko izvēlētos es. Uz ko atbildēju, ka loģiski, ka "slikto puisi", jo, kamēr "labais puisis" kautrīgi sēž pie galdiņa un tikai sapņo par to, ko gribētu darīt, "sliktais puisis" nāk un to visu arī reāli izdara. Nu, un tad tas puisis, protams, apvainojās par manu atbildi un palika uz mani dusmīgs, jo, redz, sievietes nemākot novērtēt labos puišus. 😀
24.02.2024 15:48 |
 
Reitings 59
Reģ: 20.02.2024
Mairita24 @ 24.02.2024 12:00

Sviests. ? Nezinu kā tā lietotāja, bet es tam "labiņajam" pēc pirmā randiņa atteicu, jo vispār galīgi nepatika. Un viņš par to nosauca mani par iedomīgu kuci, kurai vajag tikai naudu. Visas sievietes esot mantkārīgas kuces. Tā skaitās pamatota kritika, ja? Mugurkaulu parādīja, ja? Nevarēja pieņemt, ka mums nekas nebūs un es pieklājīgi pateicu "nē", bet uzreiz biju kuce. :D

Jā, man principā līdzīgs stāsts. Ar vienu iepazinos draugu rīkotā ballītē, pēc tam aizgājām uz diviem randiņiem. Cilvēks labs, bet jutu, ka nav tas klišķis un līdz ar to sapratu, ka nav jēga vilkt garumā un cilvēkam čakarēt prātu. Pieklājīgi pateicu, ka tomēr nekas nesanāks. Labais puisis pēkšņi pilnībā pārvērtās un sāka lamāties, sakot, ka mēs, sievietes, visas esot vienādas, labo puišu vietā izvēlamies sliktos utt..
Ar otru tādu "labo puisi" iepazinos internetā, bet sapratu, ka vairāk viņu uztveru kā draugu, tāpēc arī uzreiz pateicu, ka neredzu viņā potenciālo partneri. Sākumā puisis bija saprotošs, teica, ka ir ar mieru vienkārši draudzēties, tāpēc vēl kādu laiku vienkārši sarakstījāmies, bet, kad uz viņa jautājumu par to vai tiešām nevēlos ar viņu kļūt tuvāka, vēlreiz atbildēju ar to, ko jau biju viņam teikusi iepriekš, sākās agresija, tiku nosaukta drausmīgos vārdos un pats pateica, ka visu to laiku, kamēr sarakstījāmies, bija cerējis, ka satiksimies, es sapratīšu, ka man viņš tomēr patīk, kopā iedzersim ko stiprāku un alkohola reibumā es kļūšu pietiekami vaļīga, lai mani tomēr izdotos ievilkt gultā. Pēc tam viņš kādu laiku turpināja rakstīt līdzīga satura vēstules, līdz man nācās viņu nācās visur nobloķēt, jo reāli sāku justies apdraudēta.
Man šķiet, ka daudziem tādiem "labajiem puišiem" ir lielas problēmas ar pašvērtējumu, līdz ar to brīdī, kad sieviete atsaka, tas tiek iedragāts tik pamatīgi, ka naids, agresija un iekšā sakrājušās dusmas tiek izgāztas pār sievietes galvu.
24.02.2024 15:39 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Mairita24 @ 24.02.2024 12:10
Vispār esmu pamanījusi, ka tikai tie, kuriem nav tās naudas un nav nekādu mērķu un ambīciju dzīvē, tikai viņi saka, ka sievietēm vajag tikai naudu. Nekad neesmu dzirdējusi, ka mērķtiecīgs, labi pelnošs vīrietis, ko tādu teiktu. Tāpat arī uzskatu, ka tie, kuri plātās, cik labiņi viņi ir un viņus neizvēlas, patiesībā ir neinteresanti tipi, kuri tikai žēlojas par dzīvi, jo nu tas nav nopietni, ka kāds tā iet un plātās, cik labs viņš ir. Es esmu diezgan labsirdīga, bet es neskraidu pa visu pasauli un nesaku to.

Šeit daļēji vainojamas pašas sievietes, kuras nemāk korekti atšūt nabadzīgu vīrieti, neiebāžot degunā, ka viņš par maz pelna.
24.02.2024 15:13 |
 
Patīk
Reitings 491
Reģ: 02.05.2020
Dievlūdzējs @ 24.02.2024 02:29

Starp labo un slikto ir arī neitrāls. Besī, ka cilveki iestrēgst galejībās Un aprobežo sevi un citus ar labs un slikts.,lidzigi kā Laba mamma un slikta mamma. Ziema un vasara. Melns un balts.
bet tas jau bija point manam rakstìtajam, vislabāk ir vidējais variants. Labais puisis ir red flag un arī sliktais puisis ir red flag. Vnk jāmeklē kāds, kam ir veselīga pašapziņa un veselīgs skatījums uz lietām.
24.02.2024 11:59 |
 
Reitings 81
Reģ: 21.01.2024
un jā, viņam arī ir tiesības izpaust savu neapmierinātību ar sievietēm, ja tās viņam čakarē prātu, ir neizlemigas vai grib to un šito, pašas nezin ko grib. Es tā labā puiša vietā arī nolamātu tādus cilvēkus, neatkarīgi no dzimuma, jo pacietība un iejūtība nav bezizmēra!! Neticu ka nolamāja aiz neko darīt..

Kas ir domāts ar neizlēmīgumu un pašas nezin ko grib? Gan vīriešiem, gan sievietēm ir tiesības laika gaitā mainīt domas, ka tomēr ar konkrēto cilvēku neko nevēlēsies. Tu pēc 3 nedēļām vari ieraudzīt, ka cilvēks nenormāli čāpstina un kā viņš uzvedas ar dzīvniekiem. Var jau būt, ka tu jau no pirmā acu skatiena zini, ka ar šo cilvēku vēlies attiecības un pie tā vienmēr pieturies, iepazīšanu tev nevajag. Bet man tāda taisnvirziena domāšana izklausās pēc domāšanas ar apakšējo galu.
24.02.2024 09:05 |
 
Reitings 17290
Reģ: 27.11.2018
Visi tie, kas saka, ka es esmu nice guy ir red flags! Milsīgs!
24.02.2024 08:53 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
31.oktobris @ 24.02.2024 05:36

Kurš tas ir? Man arī atgādina jau bijušo dalībnieku šeit tikai ar citu nickname.
Skaidrs ir viens, ka šis profils jau te ir agrāk veidojis diskusijas tikai ar citu vārdu. Stabili jau veidojis 3 profilus ja ne vairāk. ?

Te jau minēja kurš.
Diabolus @ 23.02.2024 09:06
Viens vārds: harisma.
Bet es nesaprotu, tā ir kaut kāda jaunā sērga, ka puikas ir apvainojušies uz visu pasauli, vai te atkal uzdarbojas jau bēdīgi slavenais Kristaps no Dobeles?

Pēc viņa iepriekšejām diskusijām spriežot, ja arī kāda labajam puikam dotu iespēju neko vairāk par "pliku pišu" neredzētu, jo dzīve apdalījusi un nav sasniedzis savus kritērijus ģimenes veidošanai.
Šajā gadījumā vienalga kurš drāž labais vai sliktais, tāpat nekā nopietna nespīd.
24.02.2024 08:15 |
 
Reitings 91
Reģ: 14.08.2023
akul12 @ 23.02.2024 20:15

Šitas nav kārtējais simpu stāsts, bet 30 gadīga labā puikas stāsts, kurš gaida brīnumu ?
Neatcerieties iepriekšējās diskusijas, tikai niki mainas ?

Kurš tas ir? Man arī atgādina jau bijušo dalībnieku šeit tikai ar citu nickname.
Skaidrs ir viens, ka šis profils jau te ir agrāk veidojis diskusijas tikai ar citu vārdu. Stabili jau veidojis 3 profilus ja ne vairāk. 😁
24.02.2024 05:36 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.10.2023
Oiii, kā tik mani arī labie puiši nav savulaik lamājuši, kad esmu pateikusi, ka mums tomēr nebūs pa ceļam. Līdz tam brīdim bija labi, labiņi, bet, tiklīdz atteicu, tā tiku nosaukta visos iespējamos lamuvārdos un tika pārmests, ka, redz, tādas jau mēs, sievietes, esot - slampas, kuras labo puišu vietā izvēlas sliktos. Drausmas

Šeit ir tikai viena stāsta puse no tevis, ka tu saņēmi nepamatotu kritiku un sliktus vārdus par sevi. Es domāju, ka labie puiši nav bezizmēra labestības iemiesojums, ka viņus pasniedz, tas ir dzīvs emocionāls cilvēks ar visu buķeti un jā, viņam arī ir tiesības izpaust savu neapmierinātību ar sievietēm, ja tās viņam čakarē prātu, ir neizlemigas vai grib to un šito, pašas nezin ko grib. Es tā labā puiša vietā arī nolamātu tādus cilvēkus, neatkarīgi no dzimuma, jo pacietība un iejūtība nav bezizmēra!! Neticu ka nolamāja aiz neko darīt.. Malacis parādīja mugurkaulu
Savādāk visas domās, ka ja jau labs, tātad var raustīt aiz ūsām, izmantot, uzkāpt ar kāju, un par cik labs un pieklajigs, tad nekad neprotestēs.nebūs neviens ne labs, ne slikts
pieklajigs 24/8, neatkarīgi no situācijas un nekas neizies no uzliktajiem standartiem.. Nevajag izdomāt stereotipus, ka labie puiši nelamājas, nepīpē...labos puišus un cilvēkus visbiežāk izmanto un testē, cik tālu var iet pāri robežai, jo viņš taču aiz labās sirds neko neteiks vaine?? Un tad kad cilvēks beidzot parādabka viņa pacietības mērs ir pilns un viņš vairs necietīs, tad loğiski ka viņš nolamā. Tas ir tikai apsveicami,ka viņš spēj parādīt savu nostāju.
24.02.2024 02:37 |
 
Reitings 17
Reģ: 05.10.2023
Mangosaldejums @ 23.02.2024 09:45
Esmu bijusi attiecībās ar slikto puisi un esmu arī bijusi ar labo. Sliktajam puisim parasti ir mugurkauls, labajam puisim parasti mugurkaula nav, bet ir upura sindroms - es tāds labs, kā tad meitenes pret mani tā! Labajam trūka "boundaries", jeb viņš bija nu tik ļoti labais puisis, ka, ja es gribētu, ļautu man kāpt sev uz galvas. Pēc pieredzes - labais puisis ir tik pārliecināts, ka ir labiņš, ka viņš viegli apvainojas un uzskata, ka tā kā viņš ir labais puisis, tad esmu viņam kaut ko parādā un dzīve ir netaisnīga, jo viņš taču ir labais puisis. Labais puisis var būt tik pat liels red flag kā sliktais puisis, jo abi var būt toksiski. Man grūti respektēt kādu, kas visu laiku tēlo upuri. Meitenes, ja vīrietis pats jums saka ka ir labais puisis un cik netaisnìga dzīve - mūciet, viņš ir toksisks memmes dēliņš. Tā ir tikai mana pieredze.

Starp labo un slikto ir arī neitrāls. Besī, ka cilveki iestrēgst galejībās Un aprobežo sevi un citus ar labs un slikts.,lidzigi kā Laba mamma un slikta mamma. Ziema un vasara. Melns un balts.
24.02.2024 02:29 |
 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Es nelasīju ko te citas sarakstīja, nezinu ko saka citas dāmas, bet es tieši nesen par šo domāju, kāpēc man patīk tādi puiši. Un zini pie kāda secinājuma es nonācu? Man patīk, ka puisis ir neatkarīgs. Man patīk, ka viņam citreiz par mani “vienalga” un man ir brīvība. Man patīk, kad puisis neredz pasauli kā tikai “es un viņš un nekas cits vairs pasaulē nav vajadzīgs”. Man patīk kad puisis runājot var, piemēram, brivi nolamāties, jo tas dod sajūtu, ka viņš ir patiess un nebaidās būt tāds kāds viņš ir, ka viņam pofig, ko par viņu padomās citi. Patīk tas vēsums. Es zinu meitenes kurām ir tieši otrādi, kurām nepatīk šādi “tipiņi”, bet mani atbaida, kad puisis visu laiku tur ap mani “uci-puci, vai tev viss labi, davaj šodienu un rītdienu un visas pārējās dienas pavadām kopā no rīta līdz vakaram, es Tev rakstīšu katru mīļu brīvo sekundi jo man dzīvē Tu esi pats svarīgākais” utt.
Varbūt tāpēc, ka es pati tāda “vēsā” un varbūt kādam šis viss izklausās muļķīgi, bet kas vienam muļķīgi, tas otram normāli. 🤣
23.02.2024 23:34 |
 
Reitings 59
Reģ: 20.02.2024
Pati savā dzīvē esmu tikusies gan ar labajiem, gan sliktajiem puišiem, bet beigu beigās izvēlējos slikto puisi. Mans "sliktais puisis" vienmēr ir gatavs mesties trakās avantūrās, ir gatavs spontānām, dullām idejām, varam kopā ārdīties pie pankmūzikas, braukt ar moci, uz pilnu klapi baudīt dzīvi. Mums pilnībā sakrīt dzīves vērtības, skatījums uz dzīvi un viss pārējais. Tajā pašā laikā attiecībās klātesoša ir kaisle un spontanitāte, pilnīga saskaņa seksuālajā ziņā, nebaidīšanās riskēt, eksperimentēt. Respektīvi, šādās attiecībās es ne mirkli nenogurstu no viņa un no dzīves kopā ar viņu. Pagātnē, randiņojot ar labajiem puišiem, mani garlaikoja romantika, pastaigas par jūru, mierīgi filmu vakari un sveču gaisma. Tāpat ne ar vienu labo puisi nesaskanēja dzīves vērtības un tas, kur katrs no mums sevi redz nākotnē. Pietrūka asumiņš, piedzīvojumu garša, trakulības. Jāpiebilst, ka mans "sliktais puisis" arī māk būt romantisks, taču romantika ar viņu ir pavisam citāda un to grūti izskaidrot.
Bet vispār man gribas piekrist šim komentāram:
Haha, tāds "labiņais džeks" mani ar tādiem vārdiem nolamāja, kad es viņam atteicu. Tāpēc piekrītu iepriekš teiktajam, ka tie "labiņie" ir staigājošs red flag un dīvaini, ka kāds tā plātās, cik viņš esot labs, bet kāds esot slikts. Tizli. Nav tādu labiņo vai slikto puišu, ir tikai par sevi nepārliecinātie, apbižotie puisīši un vīrieši ar mērķiem, harizmu, pārliecību par sevi.

Oiii, kā tik mani arī labie puiši nav savulaik lamājuši, kad esmu pateikusi, ka mums tomēr nebūs pa ceļam. Līdz tam brīdim bija labi, labiņi, bet, tiklīdz atteicu, tā tiku nosaukta visos iespējamos lamuvārdos un tika pārmests, ka, redz, tādas jau mēs, sievietes, esot - slampas, kuras labo puišu vietā izvēlas sliktos. Drausmas.
23.02.2024 23:15 |
 
Reitings 397
Reģ: 31.01.2023
sierakuuka @ 23.02.2024 20:48

Piekrītu, izņemot to, ka labie vīrieši ir uzreiz botāniķi.
Manuprāt, labie vīrieši/sievietes ir vienkārši emocionāli stabili, bez psiholoģiskām problēmām, dzīves vērtības ir nopietnas, un tādiem cilvēkiem vienkārši nav pa ceļam ar tādiem drāmu taisītājiem no zila gaisa. Jo tās drāmas bieži arī ir no nekā. Vai no tā, ka cilvēks pats smagi salaiž kaut ko dēlī. Tāpēc arī rakstīju, ka diez vai pats autors skatās uz tām "labajām sievietēm", ja jau redz kā viņas visas skrien pēc sliktajiem.
Nedomāju negatīvi to botāniķi, bet nu doma skaidra.
Jā, tas tiesa, ka pašiem jau tās labās nevajag. To es redzu pazīstamo puišu un izvēlēs- pat tiem pareizajiem nevajag labās, kārtīgās meitenes. Viņi sapņaini lūr uz tām, kuras silikonus izkārušas un pakaļas groza Instagrammā, paši nesaprotot, ka tās ir cita līmeņa profesionāles...
23.02.2024 22:04 |
 
Reitings 76
Reģ: 20.02.2024
Pilgrim @ 23.02.2024 20:40
Sliktie puiši ir tie, ar kuriem ir interesanti, bet visu laiku drāma un spriedze, vētrainas attiecību skaidrošanas un pēc tam klēpis ar rozēm, parasti toksiskie tipiņi, narcisi un tamlīdzīgie.
Pievelk tās meitenes, kuras uzaugušas ar traumu, pieradušas pie tādiem kāpumiem un kritumiem, vētrām ģimenē.
Ar labo puiku, kaimiņu botāniķi viņai nebūs labi, jo dzīve pārāk mierīga, viņš viņu mīl stabili un nesatricināmi, visa pietiek, nav par ko cīnīties, nav ar ko cīnīties.
Un viņa to stabilo, labo dzīvi nevar izturēt, viņai vajag puņķus un asaras, to, pie kā pieradusi savā disfunkcionālajā bērnības ģimenē, lūgties mīlestību, diedelēt uzmanību, piedot visu, jo viņš nopirks 120 rozes un "viņš taču mani tā mīl!"

Piekrītu, izņemot to, ka labie vīrieši ir uzreiz botāniķi.
Manuprāt, labie vīrieši/sievietes ir vienkārši emocionāli stabili, bez psiholoģiskām problēmām, dzīves vērtības ir nopietnas, un tādiem cilvēkiem vienkārši nav pa ceļam ar tādiem drāmu taisītājiem no zila gaisa. Jo tās drāmas bieži arī ir no nekā. Vai no tā, ka cilvēks pats smagi salaiž kaut ko dēlī. Tāpēc arī rakstīju, ka diez vai pats autors skatās uz tām "labajām sievietēm", ja jau redz kā viņas visas skrien pēc sliktajiem.
23.02.2024 20:48 |
 
Reitings 76
Reģ: 20.02.2024
SarmaD @ 23.02.2024 20:38

Tapēc saku, ka katrs to definē pa savam. Vispār sev blakus nezinu nevienu sievieti, kura saietas ar zagli jebko ko viņš tur vel uzskaitija. Tās tādas iedomas, manuprāt, lai attaisnotu to, ka pats losis.

Viņš neminēja zagļus...
23.02.2024 20:41 |
 
Reitings 397
Reģ: 31.01.2023
SarmaD @ 23.02.2024 20:07

Es saprotu ka katrai "sliktais puisis" ir kaut kas savs. Man, piemēram, tas noteikti nav tāds, kuru ar varu jātur attiecībās, kuru jāvelk ārā no mentenes, kuru pieturēt ar bērnu un cerēt, ka labosies. Sliktais puika manuprāt ir tāds vīrišķīgs vīrietis ar savu nostāju par lietām (nejaukt ar stūrgalvību), gudrs, pašpietiekams, tādu kuru nevar likt rāmjos, tai pat laikā viņš savai sievietei atradīs laiku, veidu kā būt klāt. Vīrietis, kuram jāļauj dzīvot savu ritmu,
sievietei jābūt klātesošai, atbalstošai, jāuzticas viņa mītajai takai, ko šāds vīrietis vienmēr pierādīs par labu esam, jo zina ko dara, tapēc sievietei šādam vīrietim nav grūti sekot, ļaut lai vada.
Sliktie puiši ir tie, ar kuriem ir interesanti, bet visu laiku drāma un spriedze, vētrainas attiecību skaidrošanas un pēc tam klēpis ar rozēm, parasti toksiskie tipiņi, narcisi un tamlīdzīgie.
Pievelk tās meitenes, kuras uzaugušas ar traumu, pieradušas pie tādiem kāpumiem un kritumiem, vētrām ģimenē.
Ar labo puiku, kaimiņu botāniķi viņai nebūs labi, jo dzīve pārāk mierīga, viņš viņu mīl stabili un nesatricināmi, visa pietiek, nav par ko cīnīties, nav ar ko cīnīties.
Un viņa to stabilo, labo dzīvi nevar izturēt, viņai vajag puņķus un asaras, to, pie kā pieradusi savā disfunkcionālajā bērnības ģimenē, lūgties mīlestību, diedelēt uzmanību, piedot visu, jo viņš nopirks 120 rozes un "viņš taču mani tā mīl!"
23.02.2024 20:40 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
sierakuuka @ 23.02.2024 20:34

Autors rakstīja ko viņš ar to saprot - plātīšanās (narcisisms), melošana, krāpšana u.tml.
Ja sliktos definē uzskaitot kaudzi labu īpašību, tad jautājums vai saproti vārda "slikts" nozīmi.

Tapēc saku, ka katrs to definē pa savam. Vispār sev blakus nezinu nevienu sievieti, kura saietas ar zagli jebko ko viņš tur vel uzskaitija. Tās tādas iedomas, manuprāt, lai attaisnotu to, ka pats losis.
23.02.2024 20:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits