Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Diskusija — Sliktie puiši.

 
Reitings 8
Reģ: 22.02.2024
Labvakar, labrīt, labdien un neatkarīgi no tā, kad un kurā laikā Jūs šo lasīsiet, tad man ir prieks piereģistrēties te (pēc labas paziņas ieteikuma) un šī, iespējams, ka ir labākā vieta, kur mazliet, bet anonīmi varētu izkratīt savu sirdi, ja tā to varētu visu šo padarīšanu nosaukt.
Sāksim jau ar to, ka esmu puisis. Un nav svarīgi cik man gadu, no kurienes nāku.
Mana sasāpējusī lieta, ja tā to var nosaukt, tad tā ir par mūsdienu pasauli. Es negribu teikt, ka esmu visgudrākais, vislabākais, bet ik pa laikam filozofiskas domas man iezogas. Nevēlos izklausīties ar zemu pašvērtējumu, nūģisks vai smieklīgs, bet katrs(-a) lai to visu uztver kā vēlas.
Lieta tāda, ka prātoju, kāpēc mūsdienu meitenēm patīk tie sliktie puiši? Kas viņām pie šiem puišiem vilina? Esmu vienkāršs, sirsnīgs, atvērts un ar labu sirdi puisis, centies būt tiešs, atklāts, domājams, ka arī ar labu humora izjūtu, gudrs, attapīgs, man ir arī savas dzīves vērtības, bet kaut kā tās iepazīšanās līdz galam neveicas. Es negribu arī tā sevi nodi*st un teikt, ka esmu neglīts. Jā, varbūt savā veidā kautrīgs vai noslēgts, bet es paskatos, paklausos apkārt un tā vien dzirdu, ka viena aiziet pie sliktā puiša, otra un tad man ir šī nesaprašana. Vai tā ir filmu ietekme, ka meitenes vilina skarbie, sliktie puiši? Vai meitenēm patīk tie piedzīvojumi ar viņiem, tas asais raksturiņš? Neparedzamība?
23.02.2024 01:21 |
 
Reitings 8
Reģ: 22.02.2024
Viss neielīda vienā tekstā, tāpēc turpinājums vēl. 😬
Es ļoti atvainojos, varbūt izklausos pēc jocīgā tipiņa šobrīd te. Es nerunāju par tiem puišiem, kas paceļ rokas pret sievieti (kaut vai uzskatu, ka tikai sievietes necienīgs vīrietis var ko tādu izdarīt), bet ir dzirdēts, ka pat tad, ja puisis plātās, tas tāpat sievieti neaizbiedē un viņa paliek pie viņa. Vīrietis nokrāpj, piedzeras, melo un ko tu meitenīt dari, kāpēc sievietes tādiem cilvēkiem piedod? Atvainojiet, varbūt tā ir īsta mīlestība, kuru grūti ir tā pamest, es to nezinu, mazliet mīlestība tēma man ir sveša un tomēr kā variants varbūt ir arī šī mīlestība, kuras dēļ cilvēks gatavs arī līdz savai robežai ciest.
Varbūt no malas izklausījās, ka šī ir pašreklāma sev, ka esmu labiņš un citi nē. Tā gluži nav, ir arī sev šādi tādi netikumi, bet cieņa, vērtības un izturēšanās pret otru tā kā man gribētos, lai pret mani izturas ir svēta. Esmu nedaudz pabijis Tinder, izjutis to, ka meitene pašuj mani, jo esmu, viņuprāt, pārāk labs un novēl man atrast tādu sievieti, kas to novērtēs, bet varbūt tā ir tikai maiga atšūšana, jo izskatos tajās bildēs neglīts? Es atkārtošos ko jau liekas, ka sākumā rakstīju, bet es negribu sacīt, ka esmu nesmuks puisis (bet protams tā ir arī katras savas gaume tajā visā), kaut vai man ir arī savi kompleksi, bet kaut kādas šādas tādas domas ik pa laikam ienāk galvā, ka prātoju, ko īsti sievietes meklē savā īstajā un vienīgajā vīrietī? Stabilitāte ir viens, lai rokas neaug no dibena ir otrs.
Cik svarīgi Jums ir, lai puisis izturētos kā džentelmenis ikdienā un vienkāršās dzīves situācijās? Man dažreiz liekas, ka īsti vīrieši ir izmiruši, jo daudzi tēlo, daudzi izliekas, daudzi nav tādi kādus sevi pasniedz. Nokrīt rozā brilles un cilvēka daba pēkšņi izmainās.
23.02.2024 01:21 |
 
Reitings 8
Reģ: 22.02.2024
Un noslēgums..
Ja gribat šim gardarbam sniegt kādu komentāru vai atbildi, tad pastāstiet pēc kādiem kritērijiem Jūs izvērtējat puisi iepazīstoties internetā? Noteikti, ka ņemšu kādu padomu sev uz priekšdienām. (vēlamais Jūsu vecums būtu apmēram 23 līdz 32 gadi, tas man būtu mazliet tuvāk manai auditorijai)
Paldies, ja veltīji laiku, lai šo izlasītu, priecāšos par jebkādu komentāru te zem šī teksta lejā vai privāti vēstulē. Nav jau tā, ka es alkstu te pēc uzmanības kādas, esmu ziņkārīgs jaunietis, kas katru dienu grib būt sevis labākā versija.
23.02.2024 01:21 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
Sievietes, gluži kā vīrieši, ir tik dažādi ar tik dažādām vajadzībām. Pašpietiekamām sievietēm vajag pašpietiekamu vīrieti. Traumētajām kādu, kas traumē, jo citu dzīvi nemāk. Un divgosniņām tādu kā tevi - kautrīgu, klusu un noslēgtu. Katrs atrod savu vāciņu savam podiņam.
23.02.2024 07:39 |
 
Reitings 548
Reģ: 13.12.2023
Viens vārds: harisma.
Bet es nesaprotu, tā ir kaut kāda jaunā sērga, ka puikas ir apvainojušies uz visu pasauli, vai te atkal uzdarbojas jau bēdīgi slavenais Kristaps no Dobeles?
23.02.2024 09:06 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Lielos vilvienos var piekrist SarmaD. Vnk tu neesi viņu mērķauditrorija, iespējams tavs meiteņu tips ir tāds, kuru mērķauditorija neesi tu. Jautājums CIK, kautrīgs un nolsēgts tu esi? Iespējams tu šķieti nepieejams.
23.02.2024 09:08 |
 
Reitings 77
Reģ: 20.02.2024
Jautājums ir kāpēc tu pats skrien pēc meitenēm, kas aiziet pie sliktajiem puišiem. Neesmu zinājusi nevienu ''labo meiteni'', kas būtu aizgājusi pie ''sliktā puiša''. Tur parasti ir līdzīgs raksturs, līdzīgs dzīvesveids utt.
Esmu nedaudz pabijis Tinder

Tu taču zini, kam ir domāts tinderis, ne?
23.02.2024 09:29 |
 
10 gadi
Reitings 322
Reģ: 15.08.2012
simtu23 @ 23.02.2024 01:21
Viss neielīda vienā tekstā, tāpēc turpinājums vēl. ?
Es ļoti atvainojos, varbūt izklausos pēc jocīgā tipiņa šobrīd te. Es nerunāju par tiem puišiem, kas paceļ rokas pret sievieti (kaut vai uzskatu, ka tikai sievietes necienīgs vīrietis var ko tādu izdarīt), bet ir dzirdēts, ka pat tad, ja puisis plātās, tas tāpat sievieti neaizbiedē un viņa paliek pie viņa. Vīrietis nokrāpj, piedzeras, melo un ko tu meitenīt dari, kāpēc sievietes tādiem cilvēkiem piedod? Atvainojiet, varbūt tā ir īsta mīlestība, kuru grūti ir tā pamest, es to nezinu, mazliet mīlestība tēma man ir sveša un tomēr kā variants varbūt ir arī šī mīlestība, kuras dēļ cilvēks gatavs arī līdz savai robežai ciest.
Varbūt no malas izklausījās, ka šī ir pašreklāma sev, ka esmu labiņš un citi nē. Tā gluži nav, ir arī sev šādi tādi netikumi, bet cieņa, vērtības un izturēšanās pret otru tā kā man gribētos, lai pret mani izturas ir svēta. Esmu nedaudz pabijis Tinder, izjutis to, ka meitene pašuj mani, jo esmu, viņuprāt, pārāk labs un novēl man atrast tādu sievieti, kas to novērtēs, bet varbūt tā ir tikai maiga atšūšana, jo izskatos tajās bildēs neglīts? Es atkārtošos ko jau liekas, ka sākumā rakstīju, bet es negribu sacīt, ka esmu nesmuks puisis (bet protams tā ir arī katras savas gaume tajā visā), kaut vai man ir arī savi kompleksi, bet kaut kādas šādas tādas domas ik pa laikam ienāk galvā, ka prātoju, ko īsti sievietes meklē savā īstajā un vienīgajā vīrietī? Stabilitāte ir viens, lai rokas neaug no dibena ir otrs.
Cik svarīgi Jums ir, lai puisis izturētos kā džentelmenis ikdienā un vienkāršās dzīves situācijās? Man dažreiz liekas, ka īsti vīrieši ir izmiruši, jo daudzi tēlo, daudzi izliekas, daudzi nav tādi kādus sevi pasniedz. Nokrīt rozā brilles un cilvēka daba pēkšņi izmainās.
vajag redzēt Tavu bildi. Varbūt Tev patīk skaistas meitenes, bet pats esi tāds so- so uz 5. Mēs jau nezinām, kādas izskatās tās, kuras tevi atšuj.
23.02.2024 09:43 |
 
Patīk
Reitings 484
Reģ: 02.05.2020
Esmu bijusi attiecībās ar slikto puisi un esmu arī bijusi ar labo. Sliktajam puisim parasti ir mugurkauls, labajam puisim parasti mugurkaula nav, bet ir upura sindroms - es tāds labs, kā tad meitenes pret mani tā! Labajam trūka "boundaries", jeb viņš bija nu tik ļoti labais puisis, ka, ja es gribētu, ļautu man kāpt sev uz galvas. Pēc pieredzes - labais puisis ir tik pārliecināts, ka ir labiņš, ka viņš viegli apvainojas un uzskata, ka tā kā viņš ir labais puisis, tad esmu viņam kaut ko parādā un dzīve ir netaisnīga, jo viņš taču ir labais puisis. Labais puisis var būt tik pat liels red flag kā sliktais puisis, jo abi var būt toksiski. Man grūti respektēt kādu, kas visu laiku tēlo upuri. Meitenes, ja vīrietis pats jums saka ka ir labais puisis un cik netaisnìga dzīve - mūciet, viņš ir toksisks memmes dēliņš. Tā ir tikai mana pieredze.
23.02.2024 09:45 |
 
Reitings 1297
Reģ: 07.09.2023
Par sliktajiem / labajiem puišiem ir gari un plaši diskutēts jau iepriekš. Vienīgi gribētos bilst, ka ir arī ļoti daudz vīriešu, kas pavelkas uz stervozām, emocionāli atsaldētām sievietēm, laikam jau motīvi ir vieni un tie paši abiem dzimumiem (bērnības traumas, vēlme pēc kaut kā grūti sasniedzama, un taml.)
Bet runājot par iepazīšanās portāliem, tad vislabāk ir ielikt īsu un kodolīgu aprakstu par sevi (vecums, auguma garums, nodarbošanās sfēra, hobiji, brīvā laika pavadīšanas preferences),aprakstā vēlams iztikt bez tizliem jokiem un meliem. Bildēs lai ir skaidri redzama seja un augums kopumā. Vispār iesaku atvērt ss.com sadaļu "iepazīšanās" - tur ļoti uzskatāmi ir nodemonstrēts, kā nevajag rakstīt)))
23.02.2024 09:55 |
 
Reitings 733
Reģ: 29.05.2023
sierakuuka @ 23.02.2024 09:29
Jautājums ir kāpēc tu pats skrien pēc meitenēm, kas aiziet pie sliktajiem puišiem. Neesmu zinājusi nevienu ''labo meiteni'', kas būtu aizgājusi pie ''sliktā puiša''. Tur parasti ir līdzīgs raksturs, līdzīgs dzīvesveids utt.
Tu taču zini, kam ir domāts tinderis, ne?

Ja Tu gribēji pateikt, ka Tinder domāts vienas nakts sakariem - tā tendence nav izplatīta LV, vismaz manā pieredzē. Un Tinder pēdējā laikā ir dikti garlaicīgs - simtiem precēto vīriešu, ar pelēkiem profiliem un arī atklātiem tekstiem profila bio, ka meklē mīļāko. Godīgi sakot, nekad tur senāk nekad nebiju redzējusi tik daudz aizņemto ar tiešiem tekstiem profilā.
23.02.2024 10:06 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
Merilda @ 23.02.2024 10:06

Ja Tu gribēji pateikt, ka Tinder domāts vienas nakts sakariem - tā tendence nav izplatīta LV, vismaz manā pieredzē. Un Tinder pēdējā laikā ir dikti garlaicīgs - simtiem precēto vīriešu, ar pelēkiem profiliem un arī atklātiem tekstiem profila bio, ka meklē mīļāko. Godīgi sakot, nekad tur senāk nekad nebiju redzējusi tik daudz aizņemto ar tiešiem tekstiem profilā.

Kā var vienā komentārā ieiet pretrunā ar sevi?
Tinder ONS nav izplatīti LV, taču tur sēž precēti vīri zvejodami mīļākās. Vnk ko?
23.02.2024 10:52 |
 
Reitings 90
Reģ: 11.02.2024
Tā notiek, tāpēc ka tā ir dzīve, taču dzīve nav godīga. Get used to it.
23.02.2024 11:37 |
 
Reitings 668
Reģ: 03.11.2023
Padomāju, ka interesanti cik bieži no vīriešu puses internetā sanāk redzēt, ka kāds sūdzās par to, ka viņš ir labs, jauks un pūkains, bet meitenes izvēlās kretīnus. Toties no sievietēm to nekad neesmu dzirdējusi, ka es laba un jauka, bet viņš sagāja kopā ar bitchy meiteni.
Piekritīšu iepriekš minētajam, ka šādi labiņie puisīši bieži vien ir liels, liels red flag, jo slēpj visādas traumas zem tā labā tēla. Kam bieži vien vienkārši var redzēt cauri, tāpēc arī meitenes izvairās.
Cik nav dzirdēts, ka tie labiņie beigās izrādās kontrolējoši sievu sitēji.
23.02.2024 11:41 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Ja Tu gribi zināt, kāpēc sievietes nepamet vardarbīgas attiecības - to mēs visi gribētu zināt, bet NICE guys kā Tu parasti to tā nedomā. Sliktie puiši ir kaut kāda jūsu pašu fantāzija - sievietei nav svarīgi, lai kāds viņai atver goddamn durvis - ja pašam vīrietim nav personības.
23.02.2024 11:42 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
Es gan drīzāk teiktu, ka sievietēm patīk nevis sliktie puiši, bet gan par sevi pārliecināti vīrišķīgi vīrieši ar mugurkaulu un savu viedokli. Sliktie puiši parasti tādi ir. Labie puiši gan turpretim mēdz būt tādi nepārliecināti, ar zemu pašvērtējumu un tendenci izpatikt citiem. Manuprāt tas arī meitenes atbaida.
23.02.2024 11:50 |
 
Reitings 3
Reģ: 23.02.2024
Sveicināts simtu23! Protams ir semantisks jautājums, ko autors domā ar terminu labie un sliktie puiši. Lai nerastos pārpratumi pieņemu, ka labie ir tie , kuri regulāri ir paklausīgi un ievēro sociālās normām, dzīvo tā teikt "rāmītī". Attiecīgi "sliktie" ir tie, kuri ik pa laikam "izkāpj no rāmīšiem". Teorētiski, visas sievietes vēlās pareizu un stabilu vīrieti, bet, kad viņas tādu dabū, pēc laika sāk rasties vēlme pēc kaut kā cita, sievietes grib piedzīvojumus, katrai ir savas robežas, bet piedzīvojumus vajag visām, it sevišķi jaunībā. Rodas frustrācija (regulāra disonanse starp monotono esību un nepiepildītajām vēlmēm), ja vīrietis nepiepildīs sievietes vēlmes, viņa atradīs kurš tās piepildīs. Autoram varētu ieteikt, ik pa laikam būt ne tik pareizam kā pašlaik. Ir tāds pētījums, ka 10% vīriešu iegūst 90% sieviešu. Simtu23, maini sevi, lai nebūtu starp šiem 90% vīriešu, kuri cīnās par atlikušajiem 10% sieviešu.
23.02.2024 12:03 |
 
Reitings 668
Reģ: 03.11.2023
Skuž @ 23.02.2024 12:03
Sveicināts simtu23! Protams ir semantisks jautājums, ko autors domā ar terminu labie un sliktie puiši. Lai nerastos pārpratumi pieņemu, ka labie ir tie , kuri regulāri ir paklausīgi un ievēro sociālās normām, dzīvo tā teikt "rāmītī". Attiecīgi "sliktie" ir tie, kuri ik pa laikam "izkāpj no rāmīšiem". Teorētiski, visas sievietes vēlās pareizu un stabilu vīrieti, bet, kad viņas tādu dabū, pēc laika sāk rasties vēlme pēc kaut kā cita, sievietes grib piedzīvojumus, katrai ir savas robežas, bet piedzīvojumus vajag visām, it sevišķi jaunībā. Rodas frustrācija (regulāra disonanse starp monotono esību un nepiepildītajām vēlmēm), ja vīrietis nepiepildīs sievietes vēlmes, viņa atradīs kurš tās piepildīs. Autoram varētu ieteikt, ik pa laikam būt ne tik pareizam kā pašlaik. Ir tāds pētījums, ka 10% vīriešu iegūst 90% sieviešu. Simtu23, maini sevi, lai nebūtu starp šiem 90% vīriešu, kuri cīnās par atlikušajiem 10% sieviešu.

Tu ko iesaki, ik pa laikam apzagt kādu veikalu, mazliet izkauties? :D
Taču nejau "labumā" vai "sliktumā" slēpjas tā pievilcība, bet gan pašpārliecinātībā, personībā, humorā, tajā vai viens otru paceļ vai gremdē. Labais puisītis, ļoti iespējams, katru dienu žēlosies, kā visi citi viņu apceļ.
23.02.2024 12:40 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
Lovisa @ 23.02.2024 11:50
Es gan drīzāk teiktu, ka sievietēm patīk nevis sliktie puiši, bet gan par sevi pārliecināti vīrišķīgi vīrieši ar mugurkaulu un savu viedokli. Sliktie puiši parasti tādi ir. Labie puiši gan turpretim mēdz būt tādi nepārliecināti, ar zemu pašvērtējumu un tendenci izpatikt citiem. Manuprāt tas arī meitenes atbaida.

Visvairāk slikto puišu ir cietumā. Ne visiem, bet absolūtam vairumam no viņiem līdz pārliecinātiem vīrišķīgiem vīriešiem ar mugurkaulu un viedokli ir kā līdz mēnesim. Tie vīrišķīgie sliktie puiši ir vairāk tāds romantizēts iedomu tēls, kas balstīts uz nelielu, iespējams, pamanamāko daļu slikto puišu.
Savukārt tipiskie slikto puišu koncentrēšanās vietā ir mazspējīgi, mazizglītoti, vāja rakstura, no narkotikām vai alkohola atkarīgi kadri. Vienlaikus no viņiem ir kaut kāda mutīgāka daļa, kas prot veikli izlikties, uzdoties par labākiem, nekā viņi ir.
23.02.2024 12:44 |
 
Reitings 3
Reģ: 23.02.2024
Tu ko iesaki, ik pa laikam apzagt kādu veikalu, mazliet izkauties?
Taču nejau "labumā" vai "sliktumā" slēpjas tā pievilcība, bet gan pašpārliecinātībā, personībā, humorā, tajā vai viens otru paceļ vai gremdē. Labais puisītis, ļoti iespējams, katru dienu žēlosies, kā visi citi viņu apceļ.
Pamodināt sevī Harizmu, katrā viņa ir, tikai jāpamodina. Tikai Harizma nav viena īpašība, tas ir diezgan sarežģīts kokteilis kurā noteikti ir jābūt arī mugurkaulam, humoram, personībai u.t.t.
Tas kurš regulāri žēlojās nav labais puisītis, bet kaut kāds ņaudētājs
23.02.2024 12:46 |
 
Reitings 3
Reģ: 23.02.2024
Vēlos papildināt par to "izkāpšanu no ramīšiem", tā viennozīmīgi nav izkaušanās vai veikala preču paņemšana nesamaksājot. Tas ir vairāk kā nestandarta rīcība, kaut kas negaidīts, kas izceļ mūs no pelēkās ikdienas rutīnas. Izdari kaut ko neierastu, elegantu, bet vienlaicīgi arī piemērotu.
Varu izstāstīt situāciju no dzīves. Viens no maniem labiem paziņām bija nogrēkojies pret savu draudzeni. No rīta, kad viņa sabiedriskā pieturā gaidīja autobusu, viņš piebrauca ar karieti, kurā bija četri zirgi un veda viņu uz darbu. Pa ceļam piestāja pie sev pazīstama drauga kurš padeva viņai brokastis karietē.
23.02.2024 12:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits