Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Studijas un darbs pilna laika.

 
Reitings 231
Reģ: 09.02.2022
Sveiki.Jautājums varbŭt kāds ir apvienojis studijas ar pilna laika darbu ,vai tas ir reāli ,lūdzu ,padalieties ar viedokli vai ja ir pieredzi ?
14.02.2024 12:38 |
 
Reitings 2171
Reģ: 10.04.2022
Jā ir iespējams, studēju tālmācībā, mācos kad ir laiks. Priekšmeti nav intensīvi, visam pietiek laiks.
14.02.2024 12:48 |
 
Reitings 587
Reģ: 06.12.2023
Kāds ir studiju formāts? Bakalaurs vai maģistrs? Klātiene vai neklātiene? Pilna vai nepilna laika? Viss būs atkarīgs no studiju grafika.
Ja neklātiene, tad var apvienot mierīgi.
Klātienes maģistru mācījos paralēli pilnas slodzes darbam, visu var salikt, jo lekcijas bija vakaros (lielākoties visiem maģistriem tā). Protams, nogurums daudz manāmāks, bet var paciest tos pāris gadus.
14.02.2024 12:51 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
Jā, bakalaura pēdējo gadu un 2 maģistrantūras gadus strādāju pilna laika darbu un studēju pilna laika studijās. Lekcijas bija gandrīz katru dienu un rīta pusē, tāpēc sanāca vienlaicīgi būt darbā un studēt. Bet es strādāju ofisā, kā arī bija saprotoši priekšnieki un studijas Covid dēļ notika attālināti, tāpēc varēju tā izgrozīties. Protams, ja darbā bija steidzami kaut kas jārisina, tad nodarbības neapmeklēju. Bieži paliku pastrādāt arī pēc darba laika, lai paveiktu to, ko neizdarīju, kamēr bija nodarbības.
Jā, bieži vien bija grūti gan morāli, gan fiziski, jo darāmā bija daudz, nācās arī sēdēt pa naktīm, bet ar visu var tikt galā, ja vien ir motivācija. Skaties, kāds tev ir darbs un kādas ir studijas. Ja sanāk gan strādāt, gan apmeklēt nodarbības, tad atliek tikai izlemt, vai tev pietiks spēka un motivācijas. Mēģini, vienmēr var paņemt pārtraukumu, atpūsties un tad turpināt studēt.
14.02.2024 13:30 |
 
Reitings 231
Reģ: 09.02.2022
Vēl ieraksta autora komentārs , man ir pilna laika studijas un visam plus ir tas ,ka beidzamais semestris ,tápēc māc šaubas vai varēšu apvienot . It kā darbs nav sarezğīts - aukles darbs bērnudárzā ,bet pilna laika . Protams gribās piepelnīties ,bet beidzamā semestrī nepabeigt studijas ar ir kā ir .
14.02.2024 13:35 |
 
Reitings 702
Reģ: 13.05.2022
Nastya2222 @ 14.02.2024 12:38
Sveiki.Jautājums varbŭt kāds ir apvienojis studijas ar pilna laika darbu ,vai tas ir reāli ,lūdzu ,padalieties ar viedokli vai ja ir pieredzi ?

Jā ir reāli, arī tad, ja ir mazi bērni. 3. maģistru ieguvu, kad jaunākajam bērnam bija 2,5 gadi.
14.02.2024 13:36 |
 
Reitings 92
Reģ: 11.02.2024
Es to neesmu izmēģinājis, bet tieši šobrīd studēju un esmu pētījis, ko varētu pastrādāt, taču man arī galvā visu laiku šis jautājums vai šīs lietas ir apvienojamas. Pietam vēl raksti, ka pilna laika. Domāju, ka viegli nebūs, taču šajā dzīvē daudz kas iespējams.
14.02.2024 13:38 |
 
Reitings 171
Reģ: 04.09.2023
Mācījos pilna laika studijās gan bakalauros, gan maģistros, gan arī strādāju. Sākotnēji nepilnas slodzes darbu uz mācību laiku atsevišķos semestros, pēc tam uz pilnu slodzi. Ļoti atkarīgs kā saliek mācību grafikus. Atceros, ka maģistros bija viena diena nedēļā universitātē, tad ņēmu vienu dienu nedēļā kā atvaļinājumu. Ir lekcijas uz kurām var nenākt, bet tad arī jāsarunā ar pasniedzēju, viss ir iespējams.
14.02.2024 14:09 |
 
Reitings 46
Reģ: 18.12.2023
Esmu savulaik apvienojusi pilna laika darbu un pilna laika studijas maģistratūrā, studijas bija intensīvas - ja iekavētu 2 nedēļu darbus, gandrīz neiespējami iedzīt. Var teikt, ka divus gadus bija tikai darbs un studijas - citām aktivitātēm, atskaitot ģimeni, laiks īpaši neatlika.
14.02.2024 20:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits