Reliģija

 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
Vai ticat kādai reliģijai? Mans minējums būtu, ka vairums šejienes dalībnieču un Latvijas sieviešu kopumā ir ateistes. Par to liecina gan izskriešanās fāze, gan ģērbšanās stils, gan mūzika, kādu klausāties un Jūsu neatkarība. Varbūt kļūdos?
07.02.2024 14:01 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
Diabolus @ 12.02.2024 13:07
Bezjēdzīga diskusija.
Bībeles ekspertam - Mat 7, 1: „Netiesājiet, lai jūs netopat tiesāti!”

..., bet, acīmredzot, pietiekami jēdzīga, lai pat Tu pagodinātu mūs ar savu klātbūtni. Dievs izmanto jebkādus līdzekļus, pat skeptiķus un nosodītājus, lai palīdzētu cilvēkiem atrast gaismu šajā tumsas pilnajā pasaulē.
Vai tad es kādu tiesāju? Tikai parādu, ka dzīvē ir iespējams izdarīt labākas izvēles. Mūs visus pēc nāves tiesās Dievs.
Turklāt atklāšu Tev tādu noslēpumu, ka viens no bībeles galvenajiem pamatprincipiem tieši ir spēt novērtēt cilvēkus un analizēt, cik viņi ir adekvāti, lai neadekvātajiem palīdzētu nevis "netiesātu" un tādējādi veicinātu sabiedrības degradēšanos.
Diezgan muļķīgi ir paņemt vienu izrāvumu no milzu grāmatas un pēc tam to pozicionēt kā vienu no tās pamatidejām. Tev tā nešķiet?
12.02.2024 13:28 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Elīzīte12345 @ 12.02.2024 12:05

Mini tad, lūdzu, kādus tā laika Stoiķus, kuri iestājās, ka Jēzus bija metafora. Būs interesanti palasīt!
Lai būtu paškontrole, ir jāsaprot, kurā brīdī kaut kas nogāja greizi. Ja cilvēks apzinās problēmas sakni, tad to var ievērojami vieglāk atrisināt. Par informāciju daļēji piekrītu, lai gan cilvēks agrākā vecumā var būt tendēts ignorēt daļu informācijas pat tad, ja tā ir pieejama. Tā, ka šeit ir runa ne tikai par informācijas pieejamību, bet arī par cilvēka spēju izvērtēt, kāda informācija viņam ir noderīga.
"Jābūt pie skaidras apziņas..." izklausās vairāk pēc tā, ko teiktu vidējais ateists. Ir jāsaprot, ka Dievs ir nepieciešams tāpēc, ka bez viņa cilvēks ļoti mierīgi var kļūt amorāls, jo tad labais un ļaunais paliek subjektīvs. Varbūt kādam būt "pie skaidras apziņas" nozīmē izvarot un nogalināt.
Ja cilvēks ir pieņēmis Dievu, tad viņam nemaz tik bieži nevajadzēs sūdzēties, jo viņš apzināsies, kas ir amorāls un kas nav. Ja Tev šķiet, ka Tu vari grēkot un tos grēkus pēc tam vairs nepieļaut - ļoti labi -, bet vēsturiski tāda domāšana bieži ir novedusi pie amorālas rīcības, jo katra cilvēka izpratne par to, kas ir pieļaujams un kas nav, atšķiras.
Kas tā ir par reliģiju, ja nav noslēpums?

Nē, informacija par svēto sekrēciju tika slēpta manās jaunības dienās. Man pat bija tāda interese doties uz uz bibliotēku un meklēt informāciju, bet nevarēju izdomāt tieši ko meklēt.
Stoiķu filozofija bija pirms Jēzus. Seneka ir viens no slavenākajiem Stoiķiem.
Un Jēzus Bībelē ir izmantots kā alegorija, kas raksturo svēto sekrēciju cilvēka organismā.
33 Jēzus gadi ir 33 pakāpieni mugurkaulā. Jēzus nomira Kalvarijā uz Golgātas kalna. Kalvarija un Golgāta ir galvaskausa daļas... Vairāk un zinātniskāk par to ir šeit:
" rel="nofollow" target="_blank">

Ir arī garāka filma un grāmata, ja viss sīki, smalki interesē.
12.02.2024 13:36 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
Jupiter @ 12.02.2024 13:23
Man Tev nekas nav jāpierāda, tas ir kaut kas ko Tu izdomāji, ka man Tev ir kaut kas jāpierāda. Tu man draudi ar elli, kurai es neticu, es Tev tikai pateicu, ka tai neticu. Sadzīvo ar to, ka Tu neesi tik svarīga, lai ar Tevi "diskutētu".

..., bet Tu jau iesaistījies šajā diskusijā un izteici pārdrošu apgalvojumu, kuru nespēji pamatot, tāpēc "akmens" ir Tavā lauciņā nevis manējā.
Ja Tu netici, tad tā ir Tava problēma, bet izskatās, ka mans iepriekšējais pieņēmums par bībeli bija patiess. Kārtējā ateiste, kura gudri spriež par tēmu, par kuru viņai nav ne mazākās izpratnes.
Minēšu tikai to, ka Tev vēl ir laiks paspēt izsūdzēt grēkus un pieņemt Dievu, jo viņš gāja bojā par Taviem grēkiem un Tevi mīl, bet ja šī mīlestība nebūs abpusēja, tad viņam nebūs citas izvēles, kā nosūtīt Tavu dvēseli uz elli (kurai Tu netici).
12.02.2024 13:39 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
ellle @ 12.02.2024 13:36

Nē, informacija par svēto sekrēciju tika slēpta manās jaunības dienās. Man pat bija tāda interese doties uz uz bibliotēku un meklēt informāciju, bet nevarēju izdomāt tieši ko meklēt.
Stoiķu filozofija bija pirms Jēzus. Seneka ir viens no slavenākajiem Stoiķiem.
Un Jēzus Bībelē ir izmantots kā alegorija, kas raksturo svēto sekrēciju cilvēka organismā.
33 Jēzus gadi ir 33 pakāpieni mugurkaulā. Jēzus nomira Kalvarijā uz Golgātas kalna. Kalvarija un Golgāta ir galvaskausa daļas... Vairāk un zinātniskāk par to ir šeit:
Ir arī garāka filma un grāmata, ja viss sīki, smalki interesē.

Ļoti interesanti! Paldies! Noskatīšos!
12.02.2024 13:55 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
ellle
Paldies par video! Ļoti pamācoši un interesanti!
Taču pēc tā noskatīšanās tāpat rodas pāris jautājumi. Sanāk, ka Tu, par spīti Taviem uzskatiem, tāpat daļēji ikdienā ņem vērā atsevišķus izrāvumus no bībeles. Līdz ar to, kā jau minēju iepriekš, izpaliek, piemēram, absolūtās moralitātes aspekts, jo katrs cilvēks labo un slikto uztver atšķirīgi. Varbūt Tev tas palīdz, bet, par spīti Tavai apjomīgajai zināšanu bāzei, Tu nebūtu spējīga palīdzēt citiem...
12.02.2024 14:58 |
 
Reitings 1562
Reģ: 19.05.2016
Elīzīte12345 @ 12.02.2024 13:39

..., bet Tu jau iesaistījies šajā diskusijā un izteici pārdrošu apgalvojumu, kuru nespēji pamatot, tāpēc "akmens" ir Tavā lauciņā nevis manējā.
Ja Tu netici, tad tā ir Tava problēma, bet izskatās, ka mans iepriekšējais pieņēmums par bībeli bija patiess. Kārtējā ateiste, kura gudri spriež par tēmu, par kuru viņai nav ne mazākās izpratnes.
Minēšu tikai to, ka Tev vēl ir laiks paspēt izsūdzēt grēkus un pieņemt Dievu, jo viņš gāja bojā par Taviem grēkiem un Tevi mīl, bet ja šī mīlestība nebūs abpusēja, tad viņam nebūs citas izvēles, kā nosūtīt Tavu dvēseli uz elli (kurai Tu netici).
Tas nebija nekāds "PĀRDROŠS" apgalvojums. Tas bija FAKTS. Nav elles, nav dieva, bībeli sarakstīja manipulatīvi un manipulēti cilvēki un citi tādi paši cilvēki paņēma šo ideju un izmantoja savā labā. Es varu saprast, ka ir cilvēki, kam to visu vajag, bet nebāz to citiem virsū kā faktu, kas jāpierāda.
12.02.2024 16:53 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
Jupiter @ 12.02.2024 16:53
Tas nebija nekāds "PĀRDROŠS" apgalvojums. Tas bija FAKTS. Nav elles, nav dieva, bībeli sarakstīja manipulatīvi un manipulēti cilvēki un citi tādi paši cilvēki paņēma šo ideju un izmantoja savā labā. Es varu saprast, ka ir cilvēki, kam to visu vajag, bet nebāz to citiem virsū kā faktu, kas jāpierāda.

Nu tad mini kaut vienu pamatojumu savam "faktam". Pagaidām tas vairāk izskatās pēc neloģiska un emocionāla vārdu savārstījuma no Tavas puses.
Gribi dzirdēt faktu par savu reliģiju? Tavas reliģijas, ateisma, dēļ ir ne tikai gājis bojā lielākais cilvēku skaits vēsturē, bet arī tajā nav nekādas cerības, jo Tavā reliģijā nav augstākās morāles principu. Lūk Tev fakts!
Tāpat ļauj man minēt! Tu, droši vien, arī tici evolūcijai!?
12.02.2024 17:17 |
 
Reitings 1469
Reģ: 03.11.2023
Elīzīte12345 @ 12.02.2024 17:17

Nu tad mini kaut vienu pamatojumu savam "faktam". Pagaidām tas vairāk izskatās pēc neloģiska un emocionāla vārdu savārstījuma no Tavas puses.
Gribi dzirdēt faktu par savu reliģiju? Tavas reliģijas, ateisma, dēļ ir ne tikai gājis bojā lielākais cilvēku skaits vēsturē, bet arī tajā nav nekādas cerības, jo Tavā reliģijā nav augstākās morāles principu. Lūk Tev fakts!
Tāpat ļauj man minēt! Tu, droši vien, arī tici evolūcijai!?

Kāpēc kādam būtu tev šeit kaut ko jāpaskaidro? :D
12.02.2024 17:18 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
Džinga @ 12.02.2024 17:18

Kāpēc kādam būtu tev šeit kaut ko jāpaskaidro? :D

Nu varbūt tāpēc, ka tas kāds uzraksta blēņas, par kurām viņam nav ne mazākās sajēgas un tad mēģina rast vēl muļķīgākus attaisnojumus savām blēņām.
12.02.2024 17:22 |
 
Reitings 1562
Reģ: 19.05.2016
Elīzīte12345 @ 12.02.2024 17:17

Nu tad mini kaut vienu pamatojumu savam "faktam". Pagaidām tas vairāk izskatās pēc neloģiska un emocionāla vārdu savārstījuma no Tavas puses.
Gribi dzirdēt faktu par savu reliģiju? Tavas reliģijas, ateisma, dēļ ir ne tikai gājis bojā lielākais cilvēku skaits vēsturē, bet arī tajā nav nekādas cerības, jo Tavā reliģijā nav augstākās morāles principu. Lūk Tev fakts!
Tāpat ļauj man minēt! Tu, droši vien, arī tici evolūcijai!?
😀
12.02.2024 18:27 |
 
Reitings 1010
Reģ: 13.12.2023
Ko tu te peries 😂 Gan jau dieviņš vēlreiz nospiedīs Factory reset, jo tomēr nepatīk savs ražojums
13.02.2024 12:27 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
Diabolus @ 13.02.2024 12:27
Ko tu te peries ? Gan jau dieviņš vēlreiz nospiedīs Factory reset, jo tomēr nepatīk savs ražojums

Tu galīgi nesaproti, ko Tu raksti, vai ne?
13.02.2024 16:33 |
 
Reitings 1295
Reģ: 15.07.2023
Jupiter @ 12.02.2024 18:27
?

Bēdīgi Tev viss...
13.02.2024 16:35 |
 
Reitings 81
Reģ: 10.10.2023
Mana dzīves pieredze ir likusi man saprast tādu cilvēcisko īpatnību kā lepnībua...augstprātība - domāt, ka esi it kā izredzētais, Dieva. It kā augstāks par ik katru atejistu šajā pasaulē.
Dzīve mūs māca, lekot saprast, ka ik vienā, kas mēs šeit uz zemes esam piedzimuši ir grēks. Tas grēks dīvaini izpaužas. Ir tā, kā Tu vari domāt, ka esi enģelis, kas netaisnīgi nonācis uz Zemes, bet dzīve pasniedz taaadas situācijas, kas liek tev saprast, ka esi grēcinieks vulgaris ;)
13.02.2024 19:18 |
 
Reitings 81
Reģ: 10.10.2023
Bik paturpināšu. Kādreiz, kad biju iekš reliģijas lietām, man nebija skaidri daži jautājumi, ko man kāds neticīgais uzdeva. Piemēram, kāpēc bērniņi mirst, kāpēc Dievs pieļauj to un šo....Turpināju rakties šīs dzīves mēslos un zinību krātuvēs, un tad jau radu atbildes uz sevis izvirzītajiem jautājumiem. Galvenā atbilde ir šī- mēs ik katrs esam kādas konkrētās garīgo lietu klasēs. It kā, ja esi pirmklasnieks, Tevi vidusskolā neuzņems. Un, to visu regulē Dievs. Tas visu izskaidro...kāpē mēs viens otru nesaprotam, jo atrodamies dažādos laikmeta burbuļos, kuros arī ir pakāpes un gradācijas.
13.02.2024 19:41 |
 
Reitings 81
Reģ: 10.10.2023
Nu, jā... Ir lietas, ko es līdz galam neizprotu. It kā vīrietis nedrīkst valdīt pār sievieti, bet gadu tūkštošgadēs tā ir bijis. Tikko sieviete vēlas būt vienlīdzīga, viņas prāt...viņa nerūpējas par līdzcilvēkiem....vienkārši paliek pohujiste...tur sāk dzert, smēķēt un ko tur vēl nē... It kā jau apsveicami, ka beidzot vīrietis var gulēt ar vīrieti....un sieviete var veidot ģimeni ar sievieti....bet jautājums par psiholoģiskajām traumām....tā izaugušajiem bērniem, kuri teic...mēs gribējām mammu un tēti, mēs gribējām izaugt pilnā, mīlošā ģimenē. Un kur šeit vietā vīriešu un sieviešu perversīju sludinātājiem?
13.02.2024 19:55 |
 
Reitings 81
Reģ: 10.10.2023
Vēl paturpināšu. Dīvaini šķiet tas, kā it kā nav saprotams, kāpēc mums jāvairojas, ja mēs nākam no Dieva un tur arī pēc nāves aiziesim. It kā sanāk tā, jo stiprāk Tu apzinies, kā iesi pie Dieva, jo mazāk Tev vajadzētu vēlēties laicīgās dzīves priekus...kā ģimeni utt.. Un šeit mēs nonākam pie pseido garīdzniekiem un pseido mūkiem.. Jo...jo....viņi vienkārši nav sapratuši, kā no ceturtās klases vēl nav pārcelti uz vidusskolu. Līdz ar to viņos ir saglabājušās seksuālās dziņas....un puisīši tiek izvaroti...
13.02.2024 20:06 |
 
Reitings 81
Reģ: 10.10.2023
Nu..jā....un ir jau vēl tādas lietas, kā spoki...citplanētieši, ļaunie, labie. Tur jau ir tā, ka mums Dievs, piedzimstot, dod tādu kā aizsargmūri...ko viņš mums dod? Tas neļauj mums ieskatīties vietā, no kurienes mēs ik katrs šeit esam ienākuši. Kā šo mūri var sagraut? Šo mūri var sagraut narkotikas, belaja garačka, var būt, kā pa žizņi tu vienkārši esi radība, kurai ir ļauts redzēt to, ko mēs kā cusual People nevaram redzēt. Tik sapņos...
13.02.2024 20:17 |
 
Reitings 81
Reģ: 10.10.2023
Un...tur tā interesanti....Mēs ik katrs esam mūžīgi. Un mūsos - dvēselē- ir grēka sēklas, grēka asni, grēka augļi. Tas viss velkas mums līdzi no enntajām iepriekšējām dzīvēm. Bet inčīgi ir tas, kā var būt arī tā ka tu šajā dzīvē dabon pa ausīm par šīs dzīves lietām...bet tad tā reti notiek.. Pārsvarā cilvēks dabon par iepriekšējās dzīvēs sastrādāto...protams, kā nezinu, kāpēc tas tā.
13.02.2024 20:29 |
 
Reitings 81
Reģ: 10.10.2023
Vēl ko gribēju pateikt.... Interesanti ir tas, ka tikai Tavi labie darbi pret svešiem cilvēkiem, ne radiem, tiek ieskaitīti tavā garīgajā kontā... Un tas ļauj nodzēst tavu slikto darbu bilanci. Un tad ...kāds skatās, un nesaprot, kāpēc tam citam veicas. Tam citam veicas, jo viņš citās dzīvēs svešiem cilvēkiem darīja labu...viņš šajā dzīvē to aizmirsa....un savu blagačeščiju. iztērēja nejēgā...
13.02.2024 20:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits