Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kāzu ielūgumi

 
Reitings 6
Reģ: 01.02.2024
Sveiki!
Tīri intereses pēc, cik liela nozīme, jūsuprāt, ir kāzu ielūgumiem? Saprotams, ka viena svarīga funkcija ir nodot informāciju kas, kur, kad, bet vai jums ir svarīgi, ka ielūgumi ir skaisti, estētiski, attaino kāzu raksturu un topošo pāri utt. Cik jūs esat gatavas izdot par kāzu ielūgumiem? Jautāju, jo man vienkārši pašai patīk nodarboties ar papīrlietām. Savām kāzām pati gatavoju ielūgumus, galda kartes, kartiņas pie viesu dāvanās, sēdvietu sarakstu, materiālus aktivitātēm utt., jo man vienkārši bija aizraujoši un patīkami visu izdomāt un sagatavot pašai. Esmu gatavojusi kāzu papīrlietas arī draudzenēm un arī tad ar lielu prieku, jo varēju iesaistīties tik īpašā notikumā, ne tikai kā viesis. Gribu saprast, vai šodien skaisti ielūgumi ir vienkārši lieka ekstra vai neatņemama sastāvdaļa no kāzām. Lūdzu, padalieties ar viedokli un pieredzi :)
01.02.2024 16:07 |
 
Reitings 13
Reģ: 25.12.2023
Savās kāzās veidoju digitālos ielūgumus pati. Man patika, ka varu sameklēt sev tīkamo, apspriesties ar līgavaini noformējumā. Domāju ka ielūgums attaino jauno pāri un tam ir nozīme.
01.02.2024 16:28 |
 
Reitings 674
Reģ: 03.11.2023
Protams, ka tā ir ekstra. Tā nevar būt neatņemama sastāvdaļa, zinot, ka visus var ielūgt arī e-pastā vai whatsappā. That said, ielūgumi ir skaisti un kāds viesis varbūt gribēs paturēt par piemiņu.
Mūsdienās vispār vairs nekas kāzu svinēšanā nav obligāti jāievero, katrs pāris darā kā grib.
01.02.2024 17:28 |
 
Reitings 2731
Reģ: 05.09.2023
Man patīk ka esam laikmetā kurā nav obligāti jātaisa taustāmi kāzu ielūgumi. Es arī savējos taisiju digitālus un katram izsūtiju. Bija tur veltīts gan laiks, gan izdoma, lai ir skaists noformējums. Domāju, ka tā ir svarīga sastāvdaļa kāzās.
01.02.2024 17:30 |
 
Reitings 310
Reģ: 21.02.2021
Kāzu ielūgums ir pirmā lieta, pirmais iespaids par jūsu topošajām kāzām. Es ļoti pievēršu uzmanību tādām lietām, jāskatās, lai būtu kvalitatīvi, bez šķībām malām (ir visādi redzēti..). Priekšroku dodu taustāmam variantam, tomēr, kaut kā personīgāk.
01.02.2024 20:39 |
 
Reitings 750
Reģ: 14.05.2019
Ja tev patīk - piedāvā šādu pakalpojumu. Ieliec kādās grupas sludinājumus utt.
Es taisīju pati, jo esmu radoša un man tas bija diezgan vienkārši.
01.02.2024 21:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits