Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uz ko jūs būtu gatavas pievērt acis attiecībās ar vīrieti

 
Reitings 7
Reģ: 17.12.2023
Tēma par vīrieša trūkumiem un mīnusiem, ko jūs būtu gatavas ignorēt
piemēram, vīrietis smēķē, lamājas dažreiz/lamājas ikdienā, bet jums tas netraucētu. Un otrādi, ar kādām virieša negatīvājām darbībām jūs nevarētu sadzīvot.
Es personīgi būtu gatava neiebilst pret, to ka vīrietis maz/negatavo ēst, jo man pašai patīk gatavot.
31.01.2024 04:09 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
Vispār man liekas ka jebkurās attiecībās ir lietas otrā cilvēkā ar ko vienkārši sadzīvojam. Nav ideālo un perfekto attiecību bez lietām, kuras nebesī otra raksturā vai darbībās.
Vieglāk pateikt ar ko nevarētu sadzīvot nekā ar ko varētu. Es noteikti nevarētu sadzīvot ar sūdīgu finanšu menedžimentu, ar vīrieti kas dzer un notrallina naudu aparātos. Ar vīrieti kam nav mērķu savā dzīvē, kurš vaimanā par dzīvi kopumā un nevar izdarīt tādas elementāri vīrišķīgas lietas kā kaut ko pieskrūvēt vai salabot.
31.01.2024 10:54 |
 
Reitings 11443
Reģ: 29.04.2022
Piekrītu Sarmai.
Var nosaukt kas neder. Bet ja ir daudz lielās lietas kas saskan, tad individuāli jāizvērtē tie mīnusi, cik tie ir būtiski.
Lai cik veiksmīgs, izskatīgs vai turīgs būtu vīrietis, man nederētu lamāšanās, necieņa pret ģimeni un citiem cilvēkiem, nederētu alkoholisms (piemēram funkcionālais), Gobzema vai Šlesera atbalstīšana, sazvērestības teoriju apsvēršana utt utt.
Ja attiecības ir tikko sākušās un ir lietas kas besī, tad tas ir red flag un nav ko sev iestāstīt, ka nav jau nekas traks
31.01.2024 12:18 |
 
Moderators
Reitings 3692
Reģ: 13.11.2016
Smēķētājs man nederētu. Turklāt vecuma perspektīvas ziņā tas ir plus 10-20 gadi pie vīrieša formālā vecuma salīdzinājumā ar tāda paša vecuma veselīgiem vīriešiem.
31.01.2024 12:37 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
law7 @ 31.01.2024 12:37
Smēķētājs man nederētu. Turklāt vecuma perspektīvas ziņā tas ir plus 10-20 gadi pie vīrieša formālā vecuma salīdzinājumā ar tāda paša vecuma veselīgiem vīriešiem.

Jā, smēķēšana arī man būtu kas tāds, ar ko nevarētu sadzīvot.
31.01.2024 13:12 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
Es nevarētu sadzīvot ar cigarešu smēķētāju, bet ja lieto iqos tad nebūtu problēmu jo pēc tam nekas nesmird.
Nevarētu sadzīvot ar tādu, kas nemāk rīkoties ar naudu, kas var neapdomīgi pirkt ko sirds vēlas un mēneša beigās vai pat jau pēc algas naudas vairs nav. Nevarētu sadzīvot, ja vīrietis pieprasītu atskaiti par katru pirkumu kas pirkts par viņa naudu piemēram, ja sieviete sēž mājās ar bērnu un grib nopirkt sev kosmētiku/smaržas da jebko un pēc tam teiktu ka tas nav vajadzīgs. Nevarētu sadzīvot ar garažā tupētāju, datora geimeri, higiēnas neievērotāju(netīri nagi, nelaboti zobi), ar sliņķi kas mājās nekad neko nevar izdarīt vai salabot
31.01.2024 15:17 |
 
Reitings 1297
Reģ: 07.09.2023
Nevarētu sadzīvot : skopums, nūģīgums, nevēlēšanās brīvajā laikā kaut kur doties, profesija, kas paredz ilgstošu prombūti (jūrnieki, piemēram).
Varētu sadzīvot: epizodiska iedzeršana (pāris reizes mēnesī pa kādam kokteilim/vīna glāzei). Elektronisko cigarešu / veipu pīpēšana, bet ar perspektīvu atmest. Ja vīrietis nav tendēts uz spontāniem romantiskiem pārsteigumiem.
31.01.2024 16:05 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Man īstenība diezgan daudz kas mēdz traucēt:
- pofigisms;
-alko u.c. atkarības raisošas vielas, izņēmums, lkm ir smēķēšana, ja tas mani tieši neskar, nesmēķe man tuvumā un neož pēc tabakas, tad mani tas īsti netraucē, respektīvi uz šito varu pievērt acis;
-čīkstulīgums;
-neizlēmīgums, minstināšanās;
-izteikts "garastāvokļa" cilvēks, c'mon esmu sieviete mani hormoni mēdz būt all over the palce, PMS n'stuff, un ja es varu savākties, viņam nav variantu;
-melošana;
-"komati" vairāk teikumā kā vārdi;
-geimeris, wannabe geimeris utt., vnk nē, laiku pa laika ok, ofc, bet ne jau dienām;
- mačo komplekss, izteikts uzskats, ka kaut kāds objekts, darbība varbūt rakaturīga tikai sievietei, viņam tas būtu nepieļaujami;
- piepe;
- agresija.
01.02.2024 09:37 |
 
Reitings 222
Reģ: 04.12.2023
Diezgan bezjēdzīga diskusija, tas ko sieviete saka, ko varētu un nevarētu, gribētu vai negribētu, un reālā dzīve ir divas dažādas lietas.
Te visas iztēlojas nez kādus veiksmīgus, turīgus, izskatīgus un sportiskus vīriešus, bet realitàtē lielākā daļa ir kopā ar apaļiem, nesportskiem, daudz alkohola patērējošiem vīriešiem. Ne velti sievietes salaiž kaut ar cietumniekiem, ja vien tas izstaro attiecīgo “vaibu”, kā tagad moderni teikt.
01.02.2024 12:35 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
Sisja @ 01.02.2024 12:35
Diezgan bezjēdzīga diskusija, tas ko sieviete saka, ko varētu un nevarētu, gribētu vai negribētu, un reālā dzīve ir divas dažādas lietas.
Te visas iztēlojas nez kādus veiksmīgus, turīgus, izskatīgus un sportiskus vīriešus, bet realitàtē lielākā daļa ir kopā ar apaļiem, nesportskiem, daudz alkohola patērējošiem vīriešiem. Ne velti sievietes salaiž kaut ar cietumniekiem, ja vien tas izstaro attiecīgo “vaibu”, kā tagad moderni teikt.

Es te pārlasiju komentārus bet nemaniju ka kāda būtu minējusi sportisku augumu vai izteikti turīgu vīrieti.
01.02.2024 12:40 |
 
Reitings 222
Reģ: 04.12.2023
SarmaD @ 01.02.2024 12:40

Es te pārlasiju komentārus bet nemaniju ka kāda būtu minējusi sportisku augumu vai izteikti turīgu vīrieti.

Tekstu ir jāmāk saprast pēc konteksta nevis jāpiekasās pie katra vārda, tas bija kā piemērs no kā pamatdomu var ļoti labi saprast.
01.02.2024 12:54 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
Sisja @ 01.02.2024 12:54

Tekstu ir jāmāk saprast pēc konteksta nevis jāpiekasās pie katra vārda, tas bija kā piemērs no kā pamatdomu var ļoti labi saprast.

Pamatdoma kāda? Ka sievietes te nāk dirst par to, ko sagaida no vīriešiem?
01.02.2024 13:01 |
 
Reitings 222
Reģ: 04.12.2023
SarmaD @ 01.02.2024 13:01

Pamatdoma kāda? Ka sievietes te nāk dirst par to, ko sagaida no vīriešiem?

Nē, speciāli nenāk te dirst, vienkārši sievietes balstās uz emocijām nevis uz loģiskuma, te viņas sludina vienu, kas pēc loģikas tā arī liktos pareizi. Kura piemēram gribētu speciāli būt kopā alkoholiķi, taču neviena. Tomēr beigās tieši ar tādu attopas esam kopā. Var uzstādīt nez kādus nosacījumus, ar kādu vīrieti nekad nebūtu kopā, bet, ja uzrastos tieši tāds, bet kas raisītu tās īstās emocijas “vaibu”, tad kaut kā par tiem savien nosacījumiem pēkšņi piever acis.
Ne velti ir daļa, kas saka, ka visi vīrieši ir cūkas utt. nē, visi nav cūkas, tu vienkārši uz tādiem uzraujies, jo tev pie tādiem velk, (vaibs piesaista), nevis tu ar loģiku izvērtē potenciālo partneri.
01.02.2024 14:39 |
 
Reitings 2720
Reģ: 05.09.2023
Sisja @ 01.02.2024 14:39

Nē, speciāli nenāk te dirst, vienkārši sievietes balstās uz emocijām nevis uz loģiskuma, te viņas sludina vienu, kas pēc loģikas tā arī liktos pareizi. Kura piemēram gribētu speciāli būt kopā alkoholiķi, taču neviena. Tomēr beigās tieši ar tādu attopas esam kopā. Var uzstādīt nez kādus nosacījumus, ar kādu vīrieti nekad nebūtu kopā, bet, ja uzrastos tieši tāds, bet kas raisītu tās īstās emocijas “vaibu”, tad kaut kā par tiem savien nosacījumiem pēkšņi piever acis.
Ne velti ir daļa, kas saka, ka visi vīrieši ir cūkas utt. nē, visi nav cūkas, tu vienkārši uz tādiem uzraujies, jo tev pie tādiem velk, (vaibs piesaista), nevis tu ar loģiku izvērtē potenciālo partneri.

Varbūt arī ir tā kā saki. Beigās jau katra zinam skaidri un gaiši tikai par sevi.
01.02.2024 14:40 |
 
Reitings 650
Reģ: 31.03.2023
Es piekritu tam, ka vēlmes un realitātes atšķiras bieži. Nekad nesaki nekad utt utml. Es teicu, ka nekad nevarēšu pieņemt un dzīvot kopā ar kādu kuram bērni nāk līdz. But, here I am 🤷🏻‍♀️
01.02.2024 14:48 |
 
Reitings 169
Reģ: 29.01.2020
cietumnieki un visādi atmarozki prot labi karināt makaronus un pierunāt ausis ar skaistiem vārdiem, tāpēc arī uz viņiem uzķerās
01.02.2024 16:10 |
 
Reitings 42
Reģ: 28.07.2023
Tonya @ 01.02.2024 14:48
Es piekritu tam, ka vēlmes un realitātes atšķiras bieži. Nekad nesaki nekad utt utml. Es teicu, ka nekad nevarēšu pieņemt un dzīvot kopā ar kādu kuram bērni nāk līdz. But, here I am ??‍♀️
Un es teicu, ka nekad nebūšu kopā ar tādu, kam virssvars 🥺
01.02.2024 16:51 |
 
Reitings 1400
Reģ: 19.05.2016
Vīrietis nav iepirkumu saraksts.
01.02.2024 17:55 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Sisja @ 01.02.2024 12:35
Diezgan bezjēdzīga diskusija, tas ko sieviete saka, ko varētu un nevarētu, gribētu vai negribētu, un reālā dzīve ir divas dažādas lietas.
Te visas iztēlojas nez kādus veiksmīgus, turīgus, izskatīgus un sportiskus vīriešus, bet realitàtē lielākā daļa ir kopā ar apaļiem, nesportskiem, daudz alkohola patērējošiem vīriešiem. Ne velti sievietes salaiž kaut ar cietumniekiem, ja vien tas izstaro attiecīgo “vaibu”, kā tagad moderni teikt.

Es nezinu, nekad neeemu tikusies ar cilvēku, kas atbilstu kaut kam no šī, jo vnk es esmu citā orbītā, viņi ir citā, ceļi man nekrustojas. Patreizējais partneris arī bez šīm iezīmēm, kuras es nevarētu pieņemt.
02.02.2024 09:54 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Jupiter @ 01.02.2024 17:55
Vīrietis nav iepirkumu saraksts.

Jā un nē, tomēr cilvēkiem vienam pret otru ir prasības "check lists". Tev reāli šķistu pievilcīgs kā partnetis, cilvēks, kurš totāli neatbilst tavam "check list", myb sākumā var ārējā izskta pēc, bet pēc laika vnk sāks kaitināt.
02.02.2024 09:58 |
 
Reitings 399
Reģ: 09.08.2022
*Man vīrieši bez izglītības atsit interesi un es tur neko nevaru sev iestāstīt:(
piemēram, Tinderī redzot tehnikuma vai vidusskolas nosaukumu, man grūti uzspiest like. Man vidusskola asociejas ar to, ka cilvēks kaut kādā ziņā palicis tīņa vecumā vai ar tā laika sasniegumiem. Izņēmums būtu ja vīrietim kaut kādā veidā izdevies tāpat tikt pie intelektuālas nodarbes darba ziņā, tad protams, šim nav nozīmes! bet reti tas novērojams. Man ir arī pieredze ar to, ka vīrietis jūtās nepilnvērtīgi, jo salīdzina manu izglītību un profesiju ar savu…
* atkarības. Esmu iedevusi kurvīti sapņu vīrietim, kurš lieto narkotikas (tā teikt, funkcionālais, ne smagais narkomāns). Bet nu šis ir individuāli.
* vīrietis kuram nav nopietnu plānu uz nākotni. Kurš nekomunicē konkrēti, prognozējami utml.
* nepievilcīga āriene.
Īstenībā daudz kas. Bet galvenais kopīgais tam ir, ka šie mīnusi ir tādi, kas liek prognozēt negatīvu iznākumu. Bet nu tas passaprotami 😀
Un es neatbalstu to super garīgo pieeju, ka vīrietis nav iepirkumu saraksts utt., attiecīgi nevar but prasības. Tas ir tomēr dabiski, ka abām pusēm ir prasības, tomēr tā nav beznosacījuma mātes mīlestība. Un kāda jēga pašai pieiet bez prasībām ja skaidrs, ka otram gan ir noteiktas prasības?
04.02.2024 12:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits