Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Recepšu brilles no Lensor.lv

 
Reitings 2
Reģ: 26.01.2024
Biju pie acu ārsta un vienai acij astigmatisms (cilindrs -0.75, ass 175) un vajag brilles😭! Naudības šobrīd nav tik lielas , tad nu skatījos ka ir lensor, kur sanāktu lētāk, kā uz vietas optikas veikalos. Un skaitās ka ir zem OC Vision kompānijas spārna kopā ar Optio optika, Vision express un vizionette, tā ka nevajadzētu būt pēdējam sūdam🤔.
Gribētu atsauksmes no ļaudīm, kas ir sūtījuši recepšu brilles no turienes. Vai kvalitāte bija ok vai labāk turēties pa gabalu?
26.01.2024 21:07 |
 
10 gadi
Reitings 687
Reģ: 13.08.2010
Lensor ir dārgi, liels uzcenojums. Arī man ir tas cilindrs, bet pati pasūtu kontaktlēcas no alensa.eu un no Lietuvas atsūta pāris dienu laikā. Nezinu gan vai tur ir recepšu brilles, vari pačekot. Jo cenas tur ap 25% lētāk kontaktlēcām. Tad jau varbūt arī brillēm 🙂
26.01.2024 22:38 |
 
Reitings 5
Reģ: 11.11.2023
Iesaku pastaigāt pa optikas veikaliem* un paskatīties aktuālās akcijas uz vietas.
(*Vision Express, Vizionette, Optio, Fielmann.)
Varbūt nemaz tik dārgi beigu beigās nesanāks.
Ja ir sakarīgs darba devējs un darbs pie datora vai veselības apdrošināšanas polise - var prasīt lai nosedz briļļu izmaksas, kaut vai daļēji.
01.02.2024 15:37 |
 
Reitings 969
Reģ: 25.11.2022
Es sūtīju brilles tālredzībai Lensor mājaslapā. Staigāju dienu dienā jau gandrīz gadu un varu teikt tikai to labāko, protams, ir kāda maza skrāpīte, bet tas tīri pašas neuzmanības dēļ, jo esmu diezgan “tizla” briļļu pieskatīšanas jomā. Man šīs brilles labi kalpo un ir ļoti kvalitatīvas un jāpiebilst, ka pirku vien par 40€ ar iekļautu cenu par stikliņiem (ņēmu “vidēji” labos stikliņus, respektīvi ne lētākos, ne dārgākos, tā, kā varēja sanākt pat vēl lētāk), pērkot uz vietas optikā būtu krietni dārgāk. Un briļļu modelis bija identisks tādam, kādu vēlējos, ļoti labi pieguļ un ir ērts ikdienas lietošanai. Iepriekš 24/7 lietoju kontaktlēcas, bet tagad brilles, jo brilles tik tiešām man ļoti patīk. Iepriekšējās nebija ērtas un vizuāli patīkamas. Kā arī Lensor mājaslapā ir funkcija, kur virtuāli var pielaikot brilles, kas man ļoti palīdzēja izvēlē.
01.02.2024 22:55 |
 
Reitings 5
Reģ: 11.11.2023
piparcuca @ 01.02.2024 22:55
Es sūtīju brilles tālredzībai Lensor mājaslapā. Staigāju dienu dienā jau gandrīz gadu un varu teikt tikai to labāko, protams, ir kāda maza skrāpīte, bet tas tīri pašas neuzmanības dēļ, jo esmu diezgan “tizla” briļļu pieskatīšanas jomā. Man šīs brilles labi kalpo un ir ļoti kvalitatīvas un jāpiebilst, ka pirku vien par 40€ ar iekļautu cenu par stikliņiem (ņēmu “vidēji” labos stikliņus, respektīvi ne lētākos, ne dārgākos, tā, kā varēja sanākt pat vēl lētāk), pērkot uz vietas optikā būtu krietni dārgāk. Un briļļu modelis bija identisks tādam, kādu vēlējos, ļoti labi pieguļ un ir ērts ikdienas lietošanai. Iepriekš 24/7 lietoju kontaktlēcas, bet tagad brilles, jo brilles tik tiešām man ļoti patīk. Iepriekšējās nebija ērtas un vizuāli patīkamas. Kā arī Lensor mājaslapā ir funkcija, kur virtuāli var pielaikot brilles, kas man ļoti palīdzēja izvēlē.

Tev nu gan paveicās par 40€ tikt pie jaunām brillēm. Apskaužami...
Kādas Tev dioptrijas ?
Es nesen iegādājos jaunas brilles, kopējā summa sanāca pāri 400€, lēcas vien 230€ ar pārklājumiem.
07.02.2024 14:45 |
 
Reitings 969
Reģ: 25.11.2022
Mrs.Ziedinsh @ 07.02.2024 14:45

Tev nu gan paveicās par 40€ tikt pie jaunām brillēm. Apskaužami...
Kādas Tev dioptrijas ?
Es nesen iegādājos jaunas brilles, kopējā summa sanāca pāri 400€, lēcas vien 230€ ar pārklājumiem.

Jāatzīst, ka brilles pirku kaut kādā super lielajā izpārdošanā, iespējams, ikdienā Lensor’ā nav tik lēti.
Man ir -3.00.
07.02.2024 22:35 |
 
Reitings 168
Reģ: 26.08.2015
Es vienmēr eju uz Fielmann. Man parasti rāmji ir lēti, bet lēcas dārgas, jo dzidrinātas un plāninātas. Optio arī varētu būt ok, par Lensor nezinu.
08.02.2024 13:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits