Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vārda maiņa

 
Reitings 551
Reģ: 24.06.2019
Lūdzu padalieties ar pieredzi, vai kāda ir mainījusi vārdu? Vai iemesls, kas apgrūtina iekļaušanos sabiedrībā, jāuzraksta uz atsevišķas lapas un jāpievieno? Paldies! :)
08.01.2024 19:22 |
 
Reitings 104
Reģ: 08.08.2022
Jā, bet aizpildāmās veidlapas tur ir vairākas, tās var atrast online. Iesaku pazvanīt uz tuvāko dzimtsarakstu nodaļu, pateikt, ka vēlies mainīt vārdu un Tev pa telefonu izkaidros visu, kas no Tevis nepieciešams. Mans kolēģis ir mainijis vārdu, ja pareizi atceros tur vairākas veidlapas bija jāpilda, arī info par vecākiem utt. Un arī lapa ar pamatojumu. Laikam viņš jau internetā bija atradis tās veidlapas lai precīzi zinātu kādu info vajag un tad gāja uz vietas pildīja.
08.01.2024 22:04 |
 
Reitings 510
Reģ: 28.01.2023
Atceros šeit savulaik arī bija diskusija par vārda maiņu.
Man tas vienmēr ir šķitis interesanti, ja tu piemēram 25 gadus esi bijusi kaut kāda Saulcerīte un beigās nomaini vārdu uz kaut kādu vidusmēra vārdu, kā tas strādā dzīvē?😂 Visiem kolēģiem un radiniekiem paziņo- no šodienas esmu piemēram Amēlija( nu vienalga kāds vārds)😂 Es to nevaru iztēloties dzīvē, nav nācies ko tādu sastapt.
Vai šeit kādai tā ir bijis , kad kāds draudzene/kolēģe/radiniece paziņo par vārda maiņu?
08.01.2024 23:28 |
 
Reitings 686
Reģ: 23.03.2020
Darbā kolēģe-juriste nomainīja vārdu,nezinu kāds bija pamatojums, bet viņai bija parasts standarta vārds un nomainīja arī uz vienkāršu vārdu.😀
09.01.2024 05:57 |
 
Reitings 226
Reģ: 02.01.2024
Katrs, protams, dara ko vēlas, bet kāda jēga mainīt vārdu, ja vien Tavs vārds nav kaut kāda Gaisma, Egle. Nomainīsi vārdu un tālāk? Kā tu visiem paziņosi, lai sauc tevi jaunajā? Un grūtu būs pierast, ja tiešām Tu 25+ gadus esi Anna, bet tagad būsi Sofija.
09.01.2024 08:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits