Iepazīšanās.

 
Reitings 21
Reģ: 30.12.2023
Lasīju, ka te vienu dienu bija tēma par badoo, nolēmu piereģistrēties. Man 25 gadi. Pāris stundu laikā man bija 270 sirsniņas. Nezinu, vai nu es esmu ļoti smuka vai viņi spiež sirsniņas visām pēc kārtas. 😅 No tiem visiem 8 man šķita simpātiski, atbilstoši manam vecumam un viņu profila apraksts sakarīgs, tāpēc nolēmu uzspiest sirsniņas pretī. 5 no viņiem iesāka sarunu visi kā viens "Hey, ko dari, kas jauns, kā iet?" Tik garlaicīgi, mēs pat neesam pazīstami, tāpēc kāda Tev nozīme kā man iet un kas man jauns, ja Tu par manu dzīvi neko nezini. Atbildēju, paprasīju pretī kā iet, viņi pateica "norm, ir ok, visādi", ar to saruna beidzās. Saprastu, ja mēs seni paziņas būtu, kuri saskrējās un to jautātu. Varbūt esmu piekasīga, bet man tas šķita garlaicīgi. 😅 Tad vēl 2 iesāka sarunu ar jēlībām "Čau, mazā, kura tavuprāt ir labākā vieta seksam?" un otrs "Tu izskaties nevainīga😏😋😋". Nu kas tas par sviestu? 😂 Viens no 8 likās gan sakarīgs, viņam 30, pačatojām veselu dienu, bija tik interesanti, bet nākamajā dienā viņš jau man atzinās mīlestībā. Vecīt, mēs pat tikušies neesam, kāda mīla?! Vai tiešām 30 gados ir tik maz smadzeņu?
Kāpēc ir tik grūti iepazīt patiešām sakarīgu vīrieti? 🥲 Agrāk likās, ka mana vecuma džeki ir garlaicīgi, bet tagad pat daudzi 30 gadnieki ir dumiķi. 🥲
30.12.2023 10:52 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Lāšuks. @ 30.12.2023 12:28

Taukaini, nekopti mati, dzelteni zobi, netīri nagi, netīrs, negludināts apģērbs, nekopta bārda(ja tāda ir), pirsingi degunā, lūpā, mēlē, uzacīs un kur tik vēl nē, tuneļi, viss ķermenis tetovējumos, it īpaši uz sejas, lakoti nagi, liekais svars. Nav par izskatu, bet nepatīk vēl smēķētāji un tie, kuri katru piektdienu tusē un dzer. Badoo ir arī uzreiz aprakstā atzīmēts par smēķēšanu un alkohola lietošanas biežumu.

Pati esi atmetusi pašus interesantākos.
Tagad tādi laiki, ka interesantajiem ir tetovējumi, bārda, pīrsingi un tikai nūģi staigā bez visa šī nosauktā.
30.12.2023 12:45 |
 
Reitings 1988
Reģ: 22.02.2023
akul12 @ 30.12.2023 12:27

Man nekādas problēmas ?
Vēlreiz, kas traucē iepazīties darbā, piemēram?
Kāda jēga no badoo iepazītiem vīriešiem, ja nemeklē vīru?
Kā tieši aplidošanu veikt virtuālā sarakstē? ?
Bet ja nav meitenei darbā to vīriešu, kur viņai iepazīties? Mums daudzi pārīši izveidojās studijās, bet ir arī tādas programmas, kur tikai meitenes studē. Ja neinteresē naktsklubi un skaļi tusiņi, ne arī gumijlēkšana? Tad uzreiz garlaicīga? 🤦‍♀️
30.12.2023 12:58 |
 
Reitings 17
Reģ: 26.12.2023
LuckyStrike @ 30.12.2023 12:58
Bet ja nav meitenei darbā to vīriešu, kur viņai iepazīties? Mums daudzi pārīši izveidojās studijās, bet ir arī tādas programmas, kur tikai meitenes studē. Ja neinteresē naktsklubi un skaļi tusiņi, ne arī gumijlēkšana? Tad uzreiz garlaicīga? ?‍♀️

Vai ne. Tiesi tie ir kaut kadi atpalikusie, kuri domaa, ka ja tu nodzeries un tuseejies un laid ar visiem peec kaartas, tad tu esi nu loti interesants. Un cilveekam var buut bail no augstuma, tas nenoziime ka vins ir garlaiciigs.
30.12.2023 13:05 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
LuckyStrike @ 30.12.2023 12:58
Bet ja nav meitenei darbā to vīriešu, kur viņai iepazīties? Mums daudzi pārīši izveidojās studijās, bet ir arī tādas programmas, kur tikai meitenes studē. Ja neinteresē naktsklubi un skaļi tusiņi, ne arī gumijlēkšana? Tad uzreiz garlaicīga? ?‍♀️

Neesi uztvērusi manu domu.
Viss kārtībā sēdi kaut mājās un adi zeķes, tas ir forši.
Bet ja sāc fleksot, ka badoo čaļi garlaicīgi raksta, tad rodas pretjautājumi.
30.12.2023 13:07 |
 
Reitings 221
Reģ: 04.12.2023
akul12 @ 30.12.2023 12:45

Pati esi atmetusi pašus interesantākos.
Tagad tādi laiki, ka interesantajiem ir tetovējumi, bārda, pīrsingi un tikai nūģi staigā bez visa šī nosauktā.

Labs sarkasms.
30.12.2023 13:11 |
 
Reitings 21
Reģ: 30.12.2023
akul12 @ 30.12.2023 12:45

Pati esi atmetusi pašus interesantākos.
Tagad tādi laiki, ka interesantajiem ir tetovējumi, bārda, pīrsingi un tikai nūģi staigā bez visa šī nosauktā.

Pret bārdu jau man nav iebildumu. 😅 Man ir iebildumi pret nekoptu bārdu. Priekš kam audzēt, ja nesakopj.
30.12.2023 13:17 |
 
Reitings 21
Reģ: 30.12.2023
LuckyStrike @ 30.12.2023 12:58
Bet ja nav meitenei darbā to vīriešu, kur viņai iepazīties? Mums daudzi pārīši izveidojās studijās, bet ir arī tādas programmas, kur tikai meitenes studē. Ja neinteresē naktsklubi un skaļi tusiņi, ne arī gumijlēkšana? Tad uzreiz garlaicīga? ?‍♀️

Man darbā ir vīrieši daži, bet visi ir precēti. Un es nemaz negribētu ar kolēģi būt attiecībās, jo 24/7 būt kopā gan darbā, gan mājās, nene. Un ja vēl neforši izšķiras un jāturpina strādāt kopā.
30.12.2023 13:18 |
 
Reitings 1988
Reģ: 22.02.2023
akul12 @ 30.12.2023 13:07

Neesi uztvērusi manu domu.
Viss kārtībā sēdi kaut mājās un adi zeķes, tas ir forši.
Bet ja sāc fleksot, ka badoo čaļi garlaicīgi raksta, tad rodas pretjautājumi.
Nu bet ja raksta garlaicīgi. Kad viņa teica, ka ar ģimeni svinēja, atgriezusies darbā. Tur uzreiz var uzdot dafiga pretjautājumus, vai liela ģimene, kur tad svinēja, vai laukos utt., par darbu - kur strādā, kāpēc tāda profesijas izvēle, cik interesanti bla bla bla. Bet neinteresē jau to uzdot, drīzāk kaut ko jēlu par seksu.
Bet par pīrsingiem un tetovējumiem gan velti tāda nostāja, parasti tiem džekiem ir sava fiška 😀
30.12.2023 13:56 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
LuckyStrike @ 30.12.2023 13:56
Nu bet ja raksta garlaicīgi. Kad viņa teica, ka ar ģimeni svinēja, atgriezusies darbā. Tur uzreiz var uzdot dafiga pretjautājumus, vai liela ģimene, kur tad svinēja, vai laukos utt., par darbu - kur strādā, kāpēc tāda profesijas izvēle, cik interesanti bla bla bla. Bet neinteresē jau to uzdot, drīzāk kaut ko jēlu par seksu.
Bet par pīrsingiem un tetovējumiem gan velti tāda nostāja, parasti tiem džekiem ir sava fiška ?

Nu bet ja pati ir sēne, tad gribēt interesantus rakstītājus hmm..
30.12.2023 14:02 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tik garlaicīgi, mēs pat neesam pazīstami

Tieši tā, jūs neesat pazīstami, ko gan nepazīstamam cilvēkam uzsākot sarunu citu rakstīt? :D
tāpēc kāda Tev nozīme kā man iet un kas man jauns, ja Tu par manu dzīvi neko nezini.

Ar to arī viss izteikts. Džeki dodged the bullet
30.12.2023 14:10 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
akul12 @ 30.12.2023 14:02

Nu bet ja pati ir sēne, tad gribēt interesantus rakstītājus hmm..

Pēc kā tu spried, ka meitene ir sēne? Jo viņa iepazīstas badoo, nevis dzīvē? Viņai ir adekvāti kritēriji, kā izvēlas vīrieti. Diezvai tev pašam patiktu nekoptas, netīrīgas pīpmanes, kuras katru piektdienu dzer. Un viņa neteica, ka tetuvēties un taisīt pīrsingus ir slikti, vienkārši viņai pašai personīgi nepatīk, ja viss ķermenis ir notetuvēts un ar pīrsingiem. Tā ir gaumes lieta, nevis garlaicīgums.
30.12.2023 14:11 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
akul12 @ 30.12.2023 12:27

Man nekādas problēmas ?
Vēlreiz, kas traucē iepazīties darbā, piemēram?
Kāda jēga no badoo iepazītiem vīriešiem, ja nemeklē vīru?
Kā tieši aplidošanu veikt virtuālā sarakstē? ?

Tiešām tik tups ka nesaproti kura teikuma daļa ir par saraksti un kura par realitāti?
30.12.2023 14:13 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
GhostGG @ 30.12.2023 14:10

Tieši tā, jūs neesat pazīstami, ko gan nepazīstamam cilvēkam uzsākot sarunu citu rakstīt? :D
Ar to arī viss izteikts. Džeki dodged the bullet

Nu bet autorei ir taisnība. Tu neko nezini par meiteni, tāpēc ko tev dos, ja tu uzzināsi, kas viņai ir jauns, ja tu pat nezini kas viņai ir vecs? Vispirms vajag pajautāt kaut ko par viņu.
30.12.2023 14:13 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Ijaa @ 30.12.2023 14:11

Pēc kā tu spried, ka meitene ir sēne? Jo viņa iepazīstas badoo, nevis dzīvē? Viņai ir adekvāti kritēriji, kā izvēlas vīrieti. Diezvai tev pašam patiktu nekoptas, netīrīgas pīpmanes, kuras katru piektdienu dzer. Un viņa neteica, ka tetuvēties un taisīt pīrsingus ir slikti, vienkārši viņai pašai personīgi nepatīk, ja viss ķermenis ir notetuvēts un ar pīrsingiem. Tā ir gaumes lieta, nevis garlaicīgums.

Cik zināms, tad vīrietim jātolerē resnas un nekoptas sievietes 😁
Tapat nestāstat, ka te neviena nesmēķē un nedzer
30.12.2023 14:14 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
akul12 @ 30.12.2023 14:14

Cik zināms, tad vīrietim jātolerē resnas un nekoptas sievietes ?
Tapat nestāstat, ka te neviena nesmēķē un nedzer

Tu visur gandrīz katrā tēmā piemini kaut ko par resniem cilvēkiem, kāpēc? :D Tas sāk šķist dīvaini. Man arī nepatīk liekais svars, bet es to nepieminu katrā tēmā bezmazvai. Sāk šķist, ka problēma ir tevī, nevis resnajos cilvēkos, laikam tevi kāds apaļš ļoti apbižoja.
30.12.2023 14:22 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Nu bet autorei ir taisnība. Tu neko nezini par meiteni, tāpēc ko tev dos, ja tu uzzināsi, kas viņai ir jauns, ja tu pat nezini kas viņai ir vecs? Vispirms vajag pajautāt kaut ko par viņu.

Thats not a point. Tā ir pirmā vēstule, lai tikai uzsāktu sarunu, nekas vairāk. Autore varēja mierīgi uz to atbildēt, piemēram: "sveiks, man iet ļoti labi, kā pašam? Starpcitu, ko tu šeit īsti meklē?" un viss, saruna būtu aizgājusi. Bet, ja patī, kā jau te minēja ir sēne, un izdoma ir tuvu nullei, tad tāds arī ir rezultāts.
Turklāt, fakts jau tāds, ka "čau, kā iet" tiek uztverts neivājoši un bez maz vai nosodoši, daudz ko pasaka par pašu bābu. Kad kādreiz pats biju tinderi, lielākā daļa sieviešu pašas, kuras pirmās raksta atrakstu kaut ko ļoti līdzīgu un man nevienā brīdī tas neizraisija negatīvas emocijas wtf
30.12.2023 14:24 |
 
Reitings 1577
Reģ: 11.04.2023
Ijaa @ 30.12.2023 14:22

Tu visur gandrīz katrā tēmā piemini kaut ko par resniem cilvēkiem, kāpēc? :D Tas sāk šķist dīvaini. Man arī nepatīk liekais svars, bet es to nepieminu katrā tēmā bezmazvai. Sāk šķist, ka problēma ir tevī, nevis resnajos cilvēkos, laikam tevi kāds apaļš ļoti apbižoja.

Nebūt resnam viena no autores prasībām, tāpēc pieminēju 😁
30.12.2023 14:25 |
 
Reitings 221
Reģ: 04.12.2023
Daļa autores pieminētās problēmas ir online dating specifika. Neviens neies domāt nez kādus īpašos tekstus 10 čiksām ar ko ir sirsniņas, ja sarakstā ir vēl no kā izvēlēties. Ja vienkāršs random teksts neiet cauri, mēģina rakstīt nākošai. Un džekus var pat saprast, ja atbildes ir neieinteresētas vai ir tikai pretjautājumi, tad ko tur tur dari, ja pat negribi komunicēt.
Otra lieta, ka autore pati nezina ko grib, vīru nemeklējot, bet priekš kam tad tur esi? Prasības kā vīram, priekš mīcīšanās nav vienalga vai viņam ir tas tetovējums, pīrsings un piektdienās tusē apkārt?
30.12.2023 14:31 |
 
Reitings 21
Reģ: 30.12.2023
Sisja @ 30.12.2023 14:31
Daļa autores pieminētās problēmas ir online dating specifika. Neviens neies domāt nez kādus īpašos tekstus 10 čiksām ar ko ir sirsniņas, ja sarakstā ir vēl no kā izvēlēties. Ja vienkāršs random teksts neiet cauri, mēģina rakstīt nākošai. Un džekus var pat saprast, ja atbildes ir neieinteresētas vai ir tikai pretjautājumi, tad ko tur tur dari, ja pat negribi komunicēt.
Otra lieta, ka autore pati nezina ko grib, vīru nemeklējot, bet priekš kam tad tur esi? Prasības kā vīram, priekš mīcīšanās nav vienalga vai viņam ir tas tetovējums, pīrsings un piektdienās tusē apkārt?

Kad es iepazīstos ar džeku, es uzreiz nedomāju par to, ka viņš būs mans vīrs. 🤦🏻‍♀️
30.12.2023 14:33 |
 
Reitings 21
Reģ: 30.12.2023
GhostGG @ 30.12.2023 14:24

Thats not a point. Tā ir pirmā vēstule, lai tikai uzsāktu sarunu, nekas vairāk. Autore varēja mierīgi uz to atbildēt, piemēram: "sveiks, man iet ļoti labi, kā pašam? Starpcitu, ko tu šeit īsti meklē?" un viss, saruna būtu aizgājusi. Bet, ja patī, kā jau te minēja ir sēne, un izdoma ir tuvu nullei, tad tāds arī ir rezultāts.
Turklāt, fakts jau tāds, ka "čau, kā iet" tiek uztverts neivājoši un bez maz vai nosodoši, daudz ko pasaka par pašu bābu. Kad kādreiz pats biju tinderi, lielākā daļa sieviešu pašas, kuras pirmās raksta atrakstu kaut ko ļoti līdzīgu un man nevienā brīdī tas neizraisija negatīvas emocijas wtf

Es uzdodu jautājumus, viņi paši atbild "norm, ir ok" "mhm" "tad jau forši". Ko tādiem rakstīt?
30.12.2023 14:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits