Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Laba ginekoloģe Auxilia Prima

 
Reitings 40
Reģ: 07.07.2022
Sveiki,
Velētos, lai kāds padalās ar atsauksmēs par šīm Ginekologu-dzemdību speciālistēm no Auxilia Prima. Esmu procesā, lai nomainītu savu ginekoloģi. Kuru no šīm dakterēm jūs varētu ieteikt pēc savas pieredzes?:
Sandra Vītiņa, Zane Krastiņa, Inga Rubule, Elīna Bērziņa, Anna Langrate-Odiņa, Klinta Lisnere, Marta Slaidiņa, Dr. Svetlana Jagodkina un Dr. Ramona Galsone.
20.12.2023 10:33 |
 
Reitings 40
Reģ: 07.07.2022
Ļoti ļoti nepieciešamas atsauksmes
20.12.2023 10:35 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Rubule bija briesmīga,no sākuma patīkama,bet kad man parādijās komplikācijas,viņa noignorēja, pavirša un nepatīkama attieksme radās. Pārgāju pie citas dakteres,kas steidzami nosūtija uz papildus izmeklējumiem.
20.12.2023 15:32 |
 
10 gadi
Reitings 696
Reģ: 11.04.2010
Rubuli neiesaku. It kā jauka, bet bieži nevar apslēpt kaut kādu savu subjektīvo nepatiku un tad viņas uzvedība, manuprāt, robežojas pat ar rupjību. Ir gan arī dzirdētas par viņu slavinošas atsauksmes, bet tad laikam jāsecina, ka ir sievietes, kas viņai patīk, bet citas ne. Tas jau būtu ok, bet vismaz var censties to profesionalitātes dēļ noslēpt.
20.12.2023 16:46 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Par Rubuli var piekrist, ka viņa kā persona nav baigas "saules stariņš". Tas ir-nesagaidīs kabinetā ar "kā tev zaķīt gājis šo laiku". Bet nav arī tā, ka viņa rupji aizskartu ar kādu asu komentāru. Viņu varētu drīzāk raksturot kā vēsu. Par viņas kā ārsta profesionalitāti nav sliktu atsauksmju.
Rubule ir ginekologu asociācijas Ētikas komisijā. Savukārt Vītiņa ir asociācijas valdē.
20.12.2023 17:41 |
 
10 gadi
Reitings 696
Reģ: 11.04.2010
Dyana @ 20.12.2023 17:41
Par Rubuli var piekrist, ka viņa kā persona nav baigas "saules stariņš". Tas ir-nesagaidīs kabinetā ar "kā tev zaķīt gājis šo laiku". Bet nav arī tā, ka viņa rupji aizskartu ar kādu asu komentāru. Viņu varētu drīzāk raksturot kā vēsu. Par viņas kā ārsta profesionalitāti nav sliktu atsauksmju.
Rubule ir ginekologu asociācijas Ētikas komisijā. Savukārt Vītiņa ir asociācijas valdē.

Nevajag jau arī pārspīlēt un krist tikai vienā vai otrā grāvī - negaidu šādu saulīšu attieksmi un man nevajag, lai ar mani runā kā ar bērnu vai kā īpaši maigi. Tev neko aizskarošu nepateica, man pateica, turklāt kā grūtniecei. Pirms tam 10 gadus gāju pie citas ginekoloģes un ne reizi nebija nekas aizskarošs, pat pa spalvu neglaudošas lietas viņa mācēja pateikt korekti. Rubule izpildījās jau pirmajās reizēs.
20.12.2023 19:36 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Krmmm wtf😁 Es nemaz nebiju plānojusi diskusiju ar Tevi 😁 tā nebija atbilde uz tavu komentāru!
20.12.2023 19:56 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Rubuli izvēlējos, kad uzzināju, ka esmu stāvoklī. Pirmā reize pie viņas bija normāla, patika viņa. Atstāja profesionālu iespaidu. Otro reizi, kad gāju, man konstatēja, ka grūtniecība ir pārtrūkusi. Es neraudāju, netaisīju histēriju vai ko citu. Uzvedos, manuprāt, gana cienījami, bet pretī saņēmu diezgan vēsu attieksmi. Prasīju, kāpēc tā. Nu tā gadoties, lai netaisot traģēdiju. Varbūt ārsti pieraduši pie tā, bet man taču tā notiek pirmo reizi! Ko man darīt, prasīju. Nu, ko pati vēloties… es atvainojos, ko? Kā es varu zināt, kādas man vispār opcijas. Īsumā paliku ārkārtīgi bēdīga, bez kaut kāda skaidrojuma, kā rīkoties tālāk. Tajā pašā dienā sarunāju citu ārsti, kas man visu paskaidroja.
Savukārt ļoti iesaku K.Lisneri. Lielisks cilvēks un ārste! Viņa man taisīja skrīningus jau nākamajā grūtniecībā, kas bija veiksmīga.
20.12.2023 21:27 |
 
10 gadi
Reitings 696
Reģ: 11.04.2010
Dyana @ 20.12.2023 19:56
Krmmm wtf? Es nemaz nebiju plānojusi diskusiju ar Tevi ? tā nebija atbilde uz tavu komentāru!

Ui, sorry, nesaprotu, kāpēc to tā uztvēru :D tiešām wtf.
20.12.2023 21:51 |
 
Reitings 76
Reģ: 26.09.2023
Gāju pie Rubules, kad bija kovids, maskas utt (2022. gads). Pa lielam viss apmierināja, izņemot to, ka ĻOTI (katru vizītes apmeklējumu) mēģināja uzspiest uz kovid vakcīnu, kautgan biju teikusi, ka netaisīšu vakcīnu grūtniecības laikā, ilgi un dikti mēģināja pārliecināt par to, lai vakcinējos. Par cik man šķita, ka neesmu vakcinējusies un netaisos to darīt, tad attieksme mazliet mainījās, bet cik saprotu no atsauksmēm, tad viņa vnk tāda “uķi puķi” nav.
21.12.2023 02:25 |
 
Reitings 73
Reģ: 28.11.2023
Visi trīs bērni dzimuši pie S.Vītiņaa.loti jauka ārste,taka plānoti ķeizari bija turpat blakus Stradiņos tad viņa bij' mana ginekoloģe no līdz .;) sākot ar pirmo -priekšlaicīgajam dzemdībām (ķeizaru)
21.12.2023 22:43 |
 
Reitings 338
Reģ: 02.11.2019
Man interesē kā ir būt uzskaitē par valsts līdzekļiem privātajā klīnikā. Piem esmu bijusi pie privātā pa savu naudu, un tur katru mēnesi taisija usg
Saprotu, ka pa valsts līdzekļiem ja ej tad usg ir tikai obligātie apm reizi 3 mēnešos?
Ja es gribu katru mēnesi usg es varu maksāt un man taisīs?
Kā vispar šaja klinika usg ir kabinetā un to taisa piem pati Rubule vai Vītiņa vai cits arsts?
22.12.2023 00:34 |
 
Reitings 76
Reģ: 26.09.2023
Cocoth @ 22.12.2023 00:34
Man interesē kā ir būt uzskaitē par valsts līdzekļiem privātajā klīnikā. Piem esmu bijusi pie privātā pa savu naudu, un tur katru mēnesi taisija usg
Saprotu, ka pa valsts līdzekļiem ja ej tad usg ir tikai obligātie apm reizi 3 mēnešos?
Ja es gribu katru mēnesi usg es varu maksāt un man taisīs?
Kā vispar šaja klinika usg ir kabinetā un to taisa piem pati Rubule vai Vītiņa vai cits arsts?

Rubule katru vizīti taisīja usg un jā, savā kabinetā. Tur var arī nodot urīna analīzes uz vietas, kā arī māsiņas ņem asins analīzes tur pat uz vietas un tad nosūtīja uz gl, tonīšus arī tur klausījos. Viss vienā vietā, nav jābrauc speciāli pie citiem ārstiem uz usg, gl vai tonīšus klausīties :)
22.12.2023 04:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)