Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Padoms

 
Reitings 5
Reģ: 14.12.2023
Čau.
Šī gada sākumā (janvārī) 4x biju uz tikšanos/randiņu ar vienu pazīstamo puisi, kuram es ļoti patiku. Simpātijas nebija abpusējas, pa četrām tikšanās reizēm man nekāda dzirkstele tā arī nenotika. Nejauši sanāca iepazīties ar tuvu viņa draugu. Man viņš ļoooti iepatikās un es viņam, mums labi saskan. Esam kopā jau 5 mēnešus. Tas puisis, ar kuru sākumā gāju uz randiņiem, protams, ļoti sadusmojās. Viņi ir četri ļoti tuvi draugi kopš pamatskolas laikiem un viņiem ir aizliegts pat paskatīties uz drauga meiteni, bet es taču nebiju tā pirmā puiša meitene, bet tagad ar manu puisi vairs nekomunicē neviens no tiem draugiem, jo uzskata, ka viņš nocēla meiteni. Redzu kā mans puisis pārdzīvo, ka viņa draugi nekontaktējas ar viņu, jo viņi visi bija ļoti tuvi. Nezinu ko darīt. Varbūt man parunāt ar viņa draugiem un izstāstīt situāciju? Vai tā ir slikta doma?
14.12.2023 14:55 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Bez vārda. @ 14.12.2023 18:56

Sāksim ar to, ka izskatīgs katram nozīmē ko citu, bet jā, man ir svarīgi, lai puisim ir tīri mati, patīkami smaržo, tīri nagi, tīrs, izgludināts apģērbs, tīri apavi, tīri zobi. Un par garumu, man neliekas mīlīgi tas, ka meitene ir ļoti īsa un puisis ir milzis. Man galvenais, lai puisis kaut nedaudz ir garāks par mani, tas viss. Un, ja puisis ir garš un izskatīgs, bet pēc rakstura nesaderat, tad nav nozīme labajam izskatam, jo nekā nebūs tāpat. Pirmais puisis bija gan garš, gan kopts, izskatīgs, bet pēc rakstura man viņš neiepatikās. Tagadējais draugs ir garš un izskatīgs+man ļoti patīk viņa raksturs un mēs lieliski saprotamies.

Neattaisnojies viņam, tas ir trollis. Patstāvīgās lietotājas to zin. 👍
14.12.2023 19:06 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Elīzīte12345 @ 14.12.2023 17:53

Tām, kuras nav informētas - "dzirkstele" tulkojumā nozīmē "izskatīgs un gara auguma".?

Jā, par tiem garajiem augumiem arī sen nebija lasīts. Pilnīgi jau piemirsies.
14.12.2023 19:05 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Bez vārda. @ 14.12.2023 18:58

Cilvēki šķiras dažādu iemeslu dēļ. Ja mēs kādreiz izšķirsimies, tad tas nenozīmēs to, ka izšķīrāmies tāpēc, ka es patiku viņa draugam. Un es neatbalstu šķiršanos, visu var atrisināt ar komunikāciju. Atbalstu šķiršanos tikai tad, ja tiek vērsta emocionāla un fiziska vardarbība, ja otrs nokrāpj tevi un ja otrs nedara neko jūsu attiecību labā.

Pilnībā piekrītu! Cilvēki negrib un/vai nemāk sarunāties, tāpēc izvēlas vieglāko ceļu - šķirties. Un tad tik skraida pa dzīvi meklējot to īsto un vienīgo. Ja cilvēki mācētu vienkārši apsēsties blakus un izrunāties, tad tik daudzu problēmu pasaulē nebūtu.
14.12.2023 19:04 |
 
Reitings 5
Reģ: 14.12.2023
GhostGG @ 14.12.2023 16:56

Atliek tikai cerēt, ka tā notiks. :D
P.S autore, ja izšķiraties pēc gadiem, atjauno tēmu šo tēmu :p

Cilvēki šķiras dažādu iemeslu dēļ. Ja mēs kādreiz izšķirsimies, tad tas nenozīmēs to, ka izšķīrāmies tāpēc, ka es patiku viņa draugam. Un es neatbalstu šķiršanos, visu var atrisināt ar komunikāciju. Atbalstu šķiršanos tikai tad, ja tiek vērsta emocionāla un fiziska vardarbība, ja otrs nokrāpj tevi un ja otrs nedara neko jūsu attiecību labā.
14.12.2023 18:58 |
 
Reitings 5
Reģ: 14.12.2023
Elīzīte12345 @ 14.12.2023 17:53

Tām, kuras nav informētas - "dzirkstele" tulkojumā nozīmē "izskatīgs un gara auguma".?

Sāksim ar to, ka izskatīgs katram nozīmē ko citu, bet jā, man ir svarīgi, lai puisim ir tīri mati, patīkami smaržo, tīri nagi, tīrs, izgludināts apģērbs, tīri apavi, tīri zobi. Un par garumu, man neliekas mīlīgi tas, ka meitene ir ļoti īsa un puisis ir milzis. Man galvenais, lai puisis kaut nedaudz ir garāks par mani, tas viss. Un, ja puisis ir garš un izskatīgs, bet pēc rakstura nesaderat, tad nav nozīme labajam izskatam, jo nekā nebūs tāpat. Pirmais puisis bija gan garš, gan kopts, izskatīgs, bet pēc rakstura man viņš neiepatikās. Tagadējais draugs ir garš un izskatīgs+man ļoti patīk viņa raksturs un mēs lieliski saprotamies.
14.12.2023 18:56 |
 
Reitings 1143
Reģ: 15.07.2023
SarmaD @ 14.12.2023 14:56
Tie tava drauga čomi ir tīrākie muļķi. Ja nav dzirkstele tad nav.

Tām, kuras nav informētas - "dzirkstele" tulkojumā nozīmē "izskatīgs un gara auguma".😁
14.12.2023 17:53 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 14.12.2023 16:56

Atliek tikai cerēt, ka tā notiks. :D
P.S autore, ja izšķiraties pēc gadiem, atjauno tēmu šo tēmu :p

Ja izšķirsies, tad gan jau dusmās viņai un čomiem kā atvainošanās uzrunu pasniegs to, ka viņa ir izjaukusi draudzību. 😀
14.12.2023 17:01 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tapēc piekrītu, ka šāds lietu notikums bija svētīga lieta visiem iesaistītajiem. Un ja vel šīs attiecības izrādīsies ilgspējīgas, tad puisim vispār zaudējumu nav.

Atliek tikai cerēt, ka tā notiks. :D
P.S autore, ja izšķiraties pēc gadiem, atjauno tēmu šo tēmu :p
14.12.2023 16:56 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 14.12.2023 16:50

Bet tu jau vari teikt, ko tu gribi, bet acīmredzot tā grupa tā nedomā. Tu arī nevari tagad kaunināt un piespiest to grupu ar šo puisi draudzēties. Cilvēki ir dažādi un uzskati arī. Ja es pat sevi ieliktu tagad tādā situācija, ka vienam no maniem čomiem, kuri ir bijuši jau no bērnības patiktu ļoti kāda meitene, nu sorry es ar šo meiteni pilnīgi un galīgi neko nemēģinātu veidot, jo man tas vnk liekas nepareizi, un es zinātu, ka viņš justos sūdīgi par to un tālāk saskrasme būtu vnk wierd, vai tad sieviešu trūkt pasaulē? Katrs izdara savu izvēli un ar to un tām sekām sadzīvo.

Tapēc piekrītu, ka šāds lietu notikums bija svētīga lieta visiem iesaistītajiem. Un ja vel šīs attiecības izrādīsies ilgspējīgas, tad puisim vispār zaudējumu nav.
14.12.2023 16:53 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Norma, ka cilvēki, kuri nevienam citam nepieder un nav attiecībās atrod viens otru? Jā, tā ir norma. Cilvēki satiekas, viņiem nesaiet, tad viņi satiekas ar citiem un viņiem saiet. Tas, ka tas noticis draugu grupas ietvaros maina tieši neko, jo meitene nav bijusi attiecībās ar pirmo puisi. Šāda muļķošanās ar "es ar tevi nedraudzēšos" lieliski parāda aizvainojumu, skaudību un nepārliecinātību par sevi, pie kā neviens no draugu grupas nav vainīgs.

Bet tu jau vari teikt, ko tu gribi, bet acīmredzot tā grupa tā nedomā. Tu arī nevari tagad kaunināt un piespiest to grupu ar šo puisi draudzēties. Cilvēki ir dažādi un uzskati arī. Ja es pat sevi ieliktu tagad tādā situācija, ka vienam no maniem čomiem, kuri ir bijuši jau no bērnības patiktu ļoti kāda meitene, nu sorry es ar šo meiteni pilnīgi un galīgi neko nemēģinātu veidot, jo man tas vnk liekas nepareizi, un es zinātu, ka viņš justos sūdīgi par to un tālāk saskrasme būtu vnk wierd, vai tad sieviešu trūkt pasaulē? Katrs izdara savu izvēli un ar to un tām sekām sadzīvo.
14.12.2023 16:50 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 14.12.2023 16:37

Tu vēl joprojām nesaproti par ko es runāju. Un es nemaz tevi nevainoju, ka tu nesaproti. Acīmredzot tev tādas lietas šķiet kā norma, citiem tas šķiet nepieņemami. Kuram ir taisnība? Abiem.

Norma, ka cilvēki, kuri nevienam citam nepieder un nav attiecībās atrod viens otru? Jā, tā ir norma. Cilvēki satiekas, viņiem nesaiet, tad viņi satiekas ar citiem un viņiem saiet. Tas, ka tas noticis draugu grupas ietvaros maina tieši neko, jo meitene nav bijusi attiecībās ar pirmo puisi. Šāda muļķošanās ar "es ar tevi nedraudzēšos" lieliski parāda aizvainojumu, skaudību un nepārliecinātību par sevi, pie kā neviens no draugu grupas nav vainīgs.
14.12.2023 16:43 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Tu bieži izmanto savu mīļāko teikumu "patīk tas tev vai nē", it kā tas kaut ko mainītu tā cilvēka dzīvē, ar ko tu diskutē un mēs atrastos pamatskolā, kurā paņem otra flomīti un tad rāda mēli. Mazliet pat smieklīgi domāt, ka tā ir kaut kāda uzmešana, jo neba meitene bija solijusi mūžīgu mīlu, kuru viņš, ļaunais - no draugu grupas padzītais, tagad ir savaldzinājis princesi savās skavās. Tāda bērnišķīga ampelēšanās ar "ja man netiek, tev arī nē, citādi ar tevi nedraudzēšos."
Attiecībā par to, ka viss bars nedraudzējas, es domāju, ka mēs runājam par gados jauniem cilvēkiem, kuriem visa dzīve ir čomiņi. Noteikti zem 25, tur tādas muļķības ir raksturīgas.
Par to, ka iznākums visiem ir labvēlīgs, es piekrītu. Atlasijās cilveki, kam nesakrīt vērtības.

Tu vēl joprojām nesaproti par ko es runāju. Un es nemaz tevi nevainoju, ka tu nesaproti. Acīmredzot tev tādas lietas šķiet kā norma, citiem tas šķiet nepieņemami. Kuram ir taisnība? Abiem.
14.12.2023 16:37 |
 
Reitings 5
Reģ: 14.12.2023
Hmmm, kad vēl nebiju neko sākusi veidot ar otru puisi, tad pirmajam puisim pateicu, ka man pret viņu nav nekas un nebūs. Un viņa draugs man nepievērsa uzmanību aiz muguras, man viņš iepatikās vēlāk un es viņam, kad jau tam pirmajam biju pateikusi, ka nekas nebūs. Tāpēc kā viņš varēja nocelt mani savam draugam, ja man ar viņa draugu nekas nebija? Mazums ar ko kāds ārā iziet, tas nenozīmē, ka uzreiz esmu tā cilvēka īpašums, ar kuru izgāju 3x pastaigāties.
14.12.2023 16:35 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Patīk tev tas vai nē, bet tas vnk prāda to, ka šādam draugam uzticēties nevar, un pie citām dzīves situācijām viņš atkal aiz muguras "uzmetīs" citus.

Tu bieži izmanto savu mīļāko teikumu "patīk tas tev vai nē", it kā tas kaut ko mainītu tā cilvēka dzīvē, ar ko tu diskutē un mēs atrastos pamatskolā, kurā paņem otra flomīti un tad rāda mēli. Mazliet pat smieklīgi domāt, ka tā ir kaut kāda uzmešana, jo neba meitene bija solijusi mūžīgu mīlu, kur viņš, ļaunais - no draugu grupas padzītais, tagad ir savaldzinājis princesi savās skavās. Tāda bērnišķīga ampelēšanās ar "ja man netiek, tev arī nē, citādi ar tevi nedraudzēšos."
Attiecībā par to, ka viss bars nedraudzējas, es domāju, ka mēs runājam par gados jauniem cilvēkiem, kuriem visa dzīve ir čomiņi. Noteikti zem 25, tur tādas muļķības ir raksturīgas.
Par to, ka iznākums visiem ir labvēlīgs, es piekrītu. Atlasijās cilveki, kam nesakrīt vērtības.
14.12.2023 16:33 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Domāju, ka pretenziju tam draugu bariņam nebūtu, ja tas pirmais, ar ko šī tikās būtu pie viņas ticis klāt.

Hallo? tas tas ir loģiski, jo viņš tak bija pirmais, kas ar šo meiteni kaut ko sāka "bīdīt". Tu esi ļoti naiva, ja tu tiešām domā, ka kāds ir uzmetis lūpu par to, ka viņam neizdevās ar šo draudzeni, bet otram izdevās. Es, personīgi, ļoti labi saprotu, kāpēc viņu vairs negrib tajā barā, turklāt, ne jau tikai viens no šiem vīriešiem viņu negrib, bet visa grupa kopā. Patīk tev tas vai nē, bet tas vnk prāda to, ka šādam draugam uzticēties nevar, un pie citām dzīves situācijām viņš atkal aiz muguras "uzmetīs" citus. Bet kā jau teicu, draugu kompānijas ir dažādas, laikam ne šim ne otram tā nebija īstā kompānija un uzskati par lietām atšķirās. Drīzāk ir pastulbi tagad nīdēt par to, ka viņš nav gribēts tajā draugu lokā. Abām iestaistītajām pusēm pat tā ir labāk ejot uz priekšu.
14.12.2023 16:25 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
GhostGG @ 14.12.2023 16:00

Nu ko tik neizdomās, lai pierādītu savu taisnību. Sievietēm tāpat šādas lietas nesaprast, jo viņām pa lielam tāda lieta kā gods un morālais kods ir sveša. Sievietes pat noceļ draudzenēm vīrus, ja var kaut kādu labumu gūt :D
Tāpērc es arī saku, ka draugu kompānijas un tajā pastāvošie uzskati ir dažādi. Tieši tāpēc cilvēki izvēlas draugus ar vienādiem uzskatiem un morālo kompasu, kas, acīmredzot, šajā tēmā ir bijis atšķirīgs. Tāpēc arī rezultāts ir tāds, kāds tas ir.

Ar to nocelšanu ir tā, ka nav noceļams tas, kurš negrib nocelties. Un abos dzimuma virzienos. Vienīgi laikam gan tie, kuri saprot, ka dzīve ir tāda kāda tā ir, neapvainojas par nedabujušu bombongu. Domāju, ka pretenziju tam draugu bariņam nebūtu, ja tas pirmais, ar ko šī tikās būtu pie viņas ticis klāt. Ar cieņu un godu pieņemtu draugu bariņā un vel paslepeni iesmīkņātu, ka otrs dabujis jau pirmā pamīcītu čiepiņu. Tur ir aizvainojums visā savā krāšņumā, ka viens nebija pietiekami simpātisks, bet otrs bija, tapēc jāuzmet lūpa, it kā tā ir vienīgā meitene apkaimē.
14.12.2023 16:15 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Izskatās, ka večiem nepatīk zaudēt vāveres medībās, tapēc čakarēs gadiem ilgu draudzību, jo kāds cits to vāveri dabuja saucot to par solidaritāti pret saviem draugiem.

Nu ko tik neizdomās, lai pierādītu savu taisnību. Sievietēm tāpat šādas lietas nesaprast, jo viņām pa lielam tāda lieta kā gods un morālais kods ir sveša. Sievietes pat noceļ draudzenēm vīrus, ja var kaut kādu labumu gūt :D
Tāpērc es arī saku, ka draugu kompānijas un tajā pastāvošie uzskati ir dažādi. Tieši tāpēc cilvēki izvēlas draugus ar vienādiem uzskatiem un morālo kompasu, kas, acīmredzot, šajā tēmā ir bijis atšķirīgs. Tāpēc arī rezultāts ir tāds, kāds tas ir.
14.12.2023 16:00 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Izskatās, ka večiem nepatīk zaudēt vāveres medībās, tapēc čakarēs gadiem ilgu draudzību, jo kāds cits to vāveri dabuja saucot to par solidaritāti pret saviem draugiem. 🤣
14.12.2023 15:53 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Ja diviem cilvēkiem labi saskan ,tad kāpēc gan viņi nevarētu neko veidot ? Nav nemaz tik viegli atrast īsto cilvēku ,kāpēc laist garām iespēju ? Un neveidot savu privāto dzīvi tikai tāpēc ,ka tavam draugam patik tā meitene ? Pfff .

Varēt jau var, bet nav jābrīnās, ka vīrieši šādus vīriešus savās draugu kompānijās negrib.
Runājot par to īsto cilvēki hvz, manā pieredzē katra nākamā ir bijusi labāka par iepriekšējo. līdz ar to, es šim teicienam īsti neticu.
14.12.2023 15:34 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
Man ir draudzene, kura ir precējusies jau 7 gadus laimīgā laulībā ar vīrieti, kurš man vidusskolā ļoti patika, bet nejau tāpēc es beigšu komunicēt ar savu draudzeni. Viņi ir laimīgs pāris, pašai tagad man ir cits vīrietis, simpātijas nāk un iet.
14.12.2023 15:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits